Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
maja: vsak pockej jak ti je upravi,bude ja muset udet na fest i na ten zip aby to bylo pekny a pak se dva dny nenajis a bude to ok. sice se pak nekde vyvratis,aleja si dam pro jistodu do kabelky nejakou kropenku s vodou,svecenou :-D :-D :-D tak se mi uz nic nechce,semse zrovna vratila z praxe,zas to byl peknej zahul, a ted chci jen sedet a myslet na saty,esi ja se do nich vubes vlezu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co by ses nevlezla? ;-) ja te do nich napechuju... :-D
Odpovědět
no prave, uz to vidimze nekde v pulce obradu mirupne zip,nebo neco :-N to by byl trapas.
Odpovědět
Profilova fotka
haha, prinejhorsim strhnu ubrus oddavajicimu ze stolecku a zachranim te jeste nez se ti svezou az ke kotnikum :-D
Odpovědět
buzes oddavajicimu strhout robu a doufat ze pod timneco ma? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak nas posouvam ;-) Preji krasne rano!Dnes jsem pekne zmlacena jeje moje nohy a zadek boli po plavani pekne!Dala jsem 15celych bazenu jeje :-D Snad se mi podari vypadat lepe :-) Uz se moc tesim na prstynky se mi o nich jak jinak zdalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vás všechny zdravím ;))) nějak se to blíží jejej - už jen 2 měsíce a kousíneček;DDD Nervozita stoupá... :-N Holky přemýšlely jste o nějakém překvapení pro ženicha??? Já jsem dřív chodila na břišní tance a přítel pořád žumrá, abych mu něco zatančila, tak si to asi nechám na svatbu ;DDD Určitě ho to dostane a dojme...jen to musím vypilovat... :-N fin: taky jsem se teď znovu pustila do hubnutí, ale tím, že jsem se pořádně obula do zdravých jídelníčku - jím 6 500 kj denně a přidala jsem zeleninu a už pociťuju výsledek - kalhoty jsou mi volnější ;DDD na sport teď nějak nemám čas a navíc chodím všude pěšky - denně i víc než 10km, takže to beru za pěknej pohyb ;D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno krásné nevěstinky :-D maja: hele, něco jiného je, když jíš a prostě nepřibereš - holt máš dobré spalování, tak buď ráda, že jsi jako proutek:))) nemám ráda holky, co váží 50kg a tvrdí, jak jsou tlustý!! TO OPRAVDU NEE!! 8-) tak buď v klídku a dál papkej čoko:)) bou: určitě se ti o těch šatičkách zdá každý den:) chápu, že se tak těšíš...:) kdo by ne?:)) tak vydrž a budeš je mít už doma:) fin: ty jsi ale sportovkyně..:) sportem ku zdraví... ;-) no je blbý, když jsi tak daleko a nemůžeš to řešit osobně.. ale jak říkáš, nestresuj se tím... třeba to nakonec dopadne ještě líp..:) a jinak taky Blíženec?? to nás tu ale je:) lenkous: jéé 7.6. :))) hezkéé:) já mám červen ráda, je to krásný měsíc..:)) to já jsem teda jedinej Blíženec v rodině, kdyby nás bylo víc, tak se asi pozabíjíme najednou:)) craw: já teda ještě nervozní nejsem, nedochází mi to.. a na co nejvíc myslíš?? představuješ si ten den?? jj já mám :-D bude čubrnět... Vždycky chtěl vidět fire show či freestyle show v barmanství..a jelikož manžel mé svědkyně je barman a dokonce má i nějaký ceny atd. tak nám to dají jako svatební dar :-D je to prostě dokonalý, úžasný a ten kdo to neviděl, tak si sedne na prd...:)))) fakt pěkný..Děláš dobře s tou zeleninou, ono to je i zdraví..:) tolik nachodíš jo? pááni..tak to už sportovat nemusíš nějak zvlášť, protože tohle je super
Odpovědět
crawler tak to jsi šikulka, já uvažuji o fotkách u profíka (možná trošku odvážnější),bude to taková památka,jak jsem byla ještě za svobodna. Chtěla bych mu je dát ještě před svatební nocí, teda pokud budeme schopní, uvidíme jak se to vyvrbí. Jinak mi zbývá času stejně jako tobě,bereme se 11.7. Fakt to strašně letí.
Odpovědět
taky vas zdravim ;-) Fin: V sobotu to budou presne 3 mesice do svatby :-). Oni vam posilaji prstynky z Cech?? To my sme vcera hrali badminton, dali sme si pekne do tela, konecne je skvely pocasi, jenom aby to tak vydrzelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj holky, koukám že už jsme na 102.stránce :-) Jinak mé šatky jsou ušité ale jaksi ještě neopustili šanghaj, tak sem zvědavá až dorazeji :-D :-D :-D zkopírovat si ty banery do alba zkusím až budu mít víc času nějak sem poslední dobou v jednom kole ;-) a chystám se na pátek jelikož ty mý dva chlapi mají svátek ;-) :-) co se týče svatby pořád mi to nedochází :-N a neřešim, ten zbytek začnu zařizovat až tak v květnu ale pak to bude uragán :-D :-D a ten můj mě předevčírem když jsme šli do školky pro malýho překvapil, jelikož Jiřík ve školce zlobil a paní učitelka si trošku stěžovala a Jirka taky že zlobí a pak mu říkala že je to ještě dobrý že máme jenom jedno dítě, na což jsme jí oba shodně odpověděli, že zatím ;-) :-D, takže to vypadá že si přestal připadat na druhý dítě starej, no hurá - za rok můžem začít na něm pracovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Brum:) jj taky jsem koukala, že jsme pilné jako včeličky:) buď ráda, že se nenudíš a že máš na pilno ;-) jj tchán a děda taky zítra slaví...a co pro ně máš???
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak mi taky zmizely fotky z alba..:/
Odpovědět
Profilova fotka
bros. - ahoj, tak pro malýho máme připravenej bazének na zahradu na léto, takže ho dostane k svátku a pro chlapa mám tričko jeho oblíbený kapely AC/DC - koupeno na aukru, dorazilo před hodinou - akorát už o něm ví (sám si ho vyhlíd a šel na noční, tak sem mu slíbila že mu ho vyhraju ;-)) , a jak to, že Ti zmizeli fotky ? :-N jinak já ted´byla u kámošky na drba po dlouhý době a frajerka si zlomila na třikrát ruku, když zkoušela jezdit na in-linech a to by člověk čekal že v 35-ti už bude mít rozum :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum: taky jsem ted chtěla zkusit inliny a mamka na mě - víš, že seš tele, ještě si nějak komplikovaně zlomíš nohy nebo ruce a bude po svatbě...tak mě chutě na bruslení opustily a vymyslím jiný pohyb...;DDD
Odpovědět
Profilova fotka
craw - no sranda je že mě přemlouvala at´jdu taky, tak sem řekla at´se nezlobí ale že bych se zabila :-D :-D :-D a to sem původně myslela že šla se synem a prej že ne, že s mužskym a ještě prej na to sotva vlezla a jak padala tak jak chtěla zmítnit ten pád, tak si na tu ruku sedla, no a dopadlo to tak, že jí mužskej volal rychlý šípy a šla na operaci a prej tam má nějaký destičky - no minimální 3 měsíce s tim bude marodit - k tomu je to pravá, takže nic neudělá. Ale říkala mi že to má i svý výhody, že mužskej se prej najednou taky snaží a dokonce i vařil :-D
Odpovědět
ahoj kva, tak se nam ty cervencove nevestinky pekne mnozi :-D ja premyslela o tom samym :-D my se neuvidime vubec uz od vecera pred svatbou asi, tak bych mu to poslala,bud ten vecer nebo rano pred ;-) no musiomto taky nejak vymyslet. brum: taky mi to porad jeste nedochazi, mam do svatby zitra 10 tydnu ,ale zda se to ze je to porad jeste v nedohlednu,ale to je asi tou skolou, tento semestr se zda nekonecnej.
Odpovědět
Profilova fotka
boun - no jasně to bude tim, já zas pořád čekám až budu mít konečně černý na bílém potvrzenu tu práci od září - mělo by se to vyřešit během 14 dnů - pokud to neklapne tak se pravděpodobně vše o rok posune :-S
Odpovědět
brum: tak to bude pekne dlouhych 14 dni, co? 8-( Doufam, ze ti to vyjde, to bys pak ty saticky musela rok ve skrini oprasovat. My zrovna vyrizujem detaily a formulare pro moje satky , za par hodin je pujdou vyzvednout, jupiii.
Odpovědět
Profilova fotka
brum: jůů bazének, ten bych taky brala:) to bude mít teda radost..:) no tak je to jen svátek a je to dospělej mužskej, tak na překvápka je už velkej ;-) bou: a kdy ti končí semestr?? 10 týdnů? mi to fakt nedochází,ale nehorázně to letí... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
boun: tak supr, jestli jsou to ty, co máš v albu, tak jsou nádherný x-) bros - jo bazének a koupat se bude taky maminka :-D nebo lépe řečeno se tam jen tak naložim na koupání je malej :-D :-D :-D
Odpovědět
bros: oficialni konec je myslim 12.cervna, ja mam posledni praci odevzdat myslim 8. takze nejakych 6 tydnu,fuj. uz ses rozhodla na korune,divala jsemse ze si mela poradne princeznovskou v albu x-) brum: jojo,este esi se do nich vlezu,myslim,ze sem si s timhubnutim moc fandila :-N I kdyz byli presne na miry, tak myslim,ze to nikdy neusijou tak aby ti to sedlo a budu je prat ke svadlene, urcite budou potrebovat i zkratit. ale to uz neva ,hlavne kdyz je budu mit. ty uz taky dlouho cekat nebudes? to pak abysme se udrzeli a nelitali v nich po byte az do svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek :-D ja su v satech min. 2x tydne kdyz je Martin pryc a zkousim a premeruju a zase zkousim... :-D :-D :-D ja jsem se dnes dozvedela, ze musim zitra odevzdat diplomku...ehm, mam 19 stran ze 30 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brum: no jistě, ještě aby ne:)) využije to celá rodinka 8-) bou: jejda, to je docela za chvíli... a jak jsi na tom s učením atd.? noo..nerozhodla..:( kámoška, co mi jde za svědka mi řekla,že je lepší nějaká čelenka než korunka..jenže jí se korunky nelíbí a mně zase jo:))) a tu co mám v albu bych asi chtěla..já NEVIIIM...:( abych fakt nebyla přeplácaná.. a to jsem tam ještě měla tu bižu, kterou mi taky smazali..:( tak aby to fakt nebylo moc...ale zase si říkám, že když se to líbí mně, tak proč ne..:) to jsem strašná co??
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tady to vázne 8-)
Odpovědět
bros: kdyz se ti libi koruka, porid korunku, pac jak das na ostatni tak ti pak bude lito, protozr kolik budes mit jeste prilezitosti , si vzit poradnou korunku? :) a bizu doladis az sezenes korunku a pri nejhorsim si das jen nausnice nebo neco na krk a poridis jen malinkaty naustice, vzdycky se to da nejak vymyslet :-D Jinak s ucenim je to zajimavy, za 10 dni mi zacina zkouskovy, tak bych si mela maknout pac se pak na 4 tydny nezastavim, fuj..... maja: co ta spodnica, pro si ju jen nepucis?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: taky si říkám... ty jo, jsem ráda, že sem chodim, jste prima:) děkuju:))) já právě mám i decentní bižu - není to nic přeplácanýho...:) no to máš taky za pár...už aby bylo po, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k červencovým něvěstám :-) ahoj :-) teda pěkně jste mě vyděsily s těma inlinama :-o na konci května jdem s kámoškou na kurz inline bruslení - právě proto že jsem tele, tak si řikám, že se na tom naučim organizovaně :-D tak doufám, že se odřeniny do 24. července zahojí - a chrániče si nacpu asi uplně všude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: Jak říká boun - řiď se jen podle sebe - nějaká kamarádka má úplně jinej vkus, styl,...pokud se ti líbí korunka - pořiď si ji - však neboj, že by ti neslušela - to snad ani nejde ;D...Litovala bys toho - hlasuju pro řízení se srdcem=KORUNKU! ;D boun, kva: vy se jako necháte nafotit nahé? tý vado - na to bych v životě neměla odvahu! a co tam jako všechno bude nebo nebude vidět???;DDD já bych se nechala vyfotit nahá jedině od přítele - ale to už by asi nebylo překvapení, že? ;DDD janiii: pěkně tě vítám!!!;D hlavně při bruslení nezapomeň na hlavu (helmu) a chtělo by to i chránič na nos - zlomený nos by na nevěstě moc hezky nevypadal ;DDDdivím se, že to ještě nevynalezli? a taky si vycpi zadek polštářem! Mě by bruslení moc lákalo, ale jak jsem říkala-jsem tele a navíc mám děsnej strach z pádů... :-N 8-( a co už máš na svatbu připravené???pochlub se nám:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?