Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
bros: metr nemam , ale mame odpocivadla na vsem moznym uz aj lea na notebooku, a porad to kontrolujem uz se nemuzem dockat, co ten tvuj podleha predsvatebni nalade? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, já ted´klikla na svůj svatební plánovač tady na stránkách a je tam dneska taky 100 dní, to abych si koupila metr :-D :-D :-D
Odpovědět
boun a ty kytičky tam dáváš jak na ty jsem nepřišla
Odpovědět
leni , kdyz mrknes do myho alba klikni na myspace falling objects a vyjedeti stranka tam si vyber co chces aby ti padalo a klikni na generate faling objects code, nebo co to tam je a jak se ti ukaze tak to cely oznac a zmackni ctrl c pak najed do svyho alba na zmenu osonich udaju, ten samej ramecek jak mas odpocitadlo a hned za to zmackni ctrl v ono se ti to zkopiruje a pak uz jen vloz a je to tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun a s těma odpočítávadlama je to stejně - chci tam nacpat tu stovku :-D :-D :-D
Odpovědět
brum je, jen na zacatku nejdi na myspace falling object ale hned pod odpocivadlem je myspace countdown tak na to :-D valim zpatky na prednasku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
boun - tak díky, vyzkoušim a jestli mi to nepůjde, tak to vypnu a hotovo :-D užij si přednášky a všem přeju hezký den ;-)
Odpovědět
boun díky už to pádááááá :-D já to dělala normáně přes pravý tlačítko a to nefungovalo tak kujuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
boun - tak já si to našla ale nejde mi to zkopírovat a hodit do alba, no nic zkusim to zítra, stejně už mám po stovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou: :) no tak aspoň, že víš za jak dlouho..:) fakt i on, jo?? jéé:)) Můj drahý se těší taky..nevěřila jsem, ale sám od sebe i včera se mnou o tom mluvil, jak se těší atd.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé bou to je super..:) taky to už mám:)) šikovná..:)
Odpovědět
holky sikovny :-D brum: musis ten kod napred oznacit, a pak naraz zmackni ctrl c a pak najed do alba a zase ctrl v. bros: ten muj spis resi o cem se budem bavit jak bude po svatbe protoze to je to jediny co ten porad resime :-N no angazuje se az moc, nekdy, ale aspon ze se tesi, ale je to sem tam na zabiti!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovědět
co tu chces , my tady kostitrasy neberem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou: no jasný..hele ono to vyplyne samo..stejně nevíš, jak to bude probíhat, jaká bude nálada atd. takže bych to nechala osudu a zbytečně se tím nestresovala..:) hele ale buď ráda, že se angažuje, protože je vidět, že má zájem a chce..to mojí kamarádky skoromanžel jí řekl, že když si to všecko vyběhá atd. tak si jí vezme.. on je krapet náladovej a má dvě osoby v sobě (njn my Blíženci :-D ) takže on je kliďánko schopnej tam nedorazit:) takže buď ráda.. ;-)
Odpovědět
Brosovka: taky blizenec :-) ??No ja mam taky dve osobnosti, nekdy je to tezky se mnou vydrzet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose: jasná věc:)) nejkomplikovanější znamení:)) 4.6. jsem já, ty??? :) přesně jak říkáš..se mnou taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou, ty ses hnusna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maja: nemyslela to určo zle..:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros, taky ji nerikam, ze je dumbo :-( furt mi vsichni vykladaj jak su vychrtla, uz mi to leze krkem! a co mam delat asi? cpu do sebe od rana do vecera cokoladu a sezeru vic nez Martin a stejne su hubena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, co by ostatní dali za to, aby byli hubený.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu se venovat uzitecnejsim vecem nez sedet na beremku, dnes na to fakt nemam naladu :-(
Odpovědět
Ahojky kopretinky,tak alespon jedna dobra zprava......prstynky jsou naceste! Jupiiii Jinak s mistem konani se nic nezmenili a nic ani nezmeni,pokouseli jsme se najit neco jinaho ale nenasli a vazne se jeste stresovat takhle nadalku to vazne nene.Stejne s tim nic odsud nezmuzu :-( ale naladu si dnes nezkazim. Pritel mi pousti hudbu,kterou si musime vybrat k obradu a povim Vam bajojajo ale uz jsem z toho tumpachova. Ja ho vazne miluju :-N Jinak cvicit musim a sauna taky pomaha na odvodneni.Mam cil dat urcite 7dolu ale uvidime mozna i vice ;-) Majo slunicko nemrac se na nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fin, tak to je super, že budou brzy prstýnky, já si dnes zas koupila botičky, teda maminka mi je koupila, sem byla asi nějak hodná.. :-D 7 kilo za 3 měsíce se dá, ale co pak šaty, aby ti byly.. =-)
Odpovědět
luci Pry i kdybych dala dolu 15 tak to s saty nebude problem :-) rilali v pujcovne :-) No musim na sobe makat chci byt krasna S pritelem mame nazev pro nasi svatbu,jelikoz se nedari a nedari,rikame ji Hurvinkova,alespon proto chci byt pekna at alespon neco je pekne :-D
Odpovědět
Brosovka: 10.6. :-), akorat sem asi o par roku starsi nez ty.. No pritel je vic klidnejsi nez ja, bohuzel se na me potvrzuje, ze mam v sobe nekdy dve osobnosti, je to hodne tezky to nekdy usmernit ;-) Fin: No jenom to s tim hubnutim neprehanej, vzdyt uz si psala, ze si hodne zhubla,ne? Ja sem dala celkem dolu 9 kg, tedko uz od unora jim uplne normalne a nahoru to neslo, tak hlavne aby to vydrzelo aspon do svatby ;-)
Odpovědět
Rose no mela jsem dole 12 ale na dovci se jedno vratilo ale z toho si nic nedelam! Jak koukam blizenec :-D mazec ja taky 15.6. a ma mama 9.6.a budouci synovec stejne jako mam mama :-D na svatbe bychom stacili mi tri a bylo by tam osobnosti :-D
Odpovědět
mazu delat plavackasaunovacka ;-) pa princeznicky!
Odpovědět
ale maj oprosim te, nejaka depresivni nalada dnes,co? vis ,ze nevim co bych za to dala kdybych mela patesat kilo! :-D :-D :-D bud rada ze se cpes a nic nepriberes, aspon te tobik udrzuje v kondici :-D to je jen zavist :-D jinak saticky vypadaji dobre budou koncit uz za den, tak je pak poslu i s tou vestou. fin: jak ja bych chtela byt takovou vuli, uz se snazimod patku dokopat do posilovny,no nastesti toho mam dost ve skole ,ze to mam aspon cim omluvit. To mas saty na snerovacku, ze?to je ale prakticka vec.
Odpovědět
Profilova fotka
no...tak prestavam stavkovat... :-D ale jinak dnes nalada nebyla z nejlepsich, to je fakt ;-) vazne uvazuju nad tim, ze si necham saty predelat na snerovani taky aby se dal poradne stahnout spicek na brise... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?