Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
terez ja planuji :-)´ale to planuji hubnuti už asi rok a půl :-) Jinak uvidim podle šatů, když budou male budu hubnout, když budou akorát tak budu muset zůstat na váze a jen to proměnit ve svaly a když budou velké tak určitě tloustnout ne dam je přešít :-D :-D i kdyz snazsi by bylo přibrat teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no s hubnutím se určitě přidám, i když, jak říká Madormi, taky to mám v plánu už několik let, vždycky se mi podaří něco shodit a pak to zas tychle naberu.. ]-( Ale do šatů chci být štíhlá, všechny vypadají úplně jinak na těch modelkách s uzounkým pasem a pak na nás normálních..no a já bych chtěla být jak ta modelka.. :-D :-D :-D chci se teda vidět.. :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jak se říká "od říkaného největší krajíc", kasala jsem se, jak koupíme levné prstýnky a už máme rezervované... 8500,- ....... :-N
Odpovědět
tak za 8.500 oba mi nepřijde tak moc ad hubnutí, to já už plánuju dávno, teď jsem teda zhubla, ale chtěla bych ještě víc
Odpovědět
Profilova fotka
8500 je v pohodě, my máme vybraný za 10500, ale počkáme si na svatební veletrh, kde by měla být nějaká ta sleva.. ;-) Já musím dostat dolu tak 8 kilo, teď sem se teda dlouho nevážila, ale snad to už o moc nevylezlo.. :-p
Odpovědět
a kdy je nějakej svatební veletrh? myslím teď Prahu
Odpovědět
Profilova fotka
mělo by to být v únoru v hotelu Diplomat, říkala mi to paní ve zlatnictví, ale nikde sem to na netu nenašla, no ještě je čas.. My sme si vybrali prstýnky Retofy a na tom veletrhu by měla být sleva asi až 25%, což už by stálo za to.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi byli na radnici a docela zklamaní, když to chceme mít mimo radnici, tak jsou termíny jen první víkend v měsíci a to je vše zabraný, takže jediný volný termín byl na 29.8.2009, což se teda do července moc nehodím :-S achjo nejenže se to posunulo o měsíc a půl, ale ještě k tomu mám strach z počasí, přece jenom konec léta už to není ončo, můžou být bouřky a tak........tak já se tu loučím, krásné přípravy a super svatbu holky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo hubnutí :-) to je vječné story, kždá nevěsta chce byt ve svůj den D v šatech nejkrásnější. někdy mě fakt sklame reality holek v šatek těch co jsou na fotkách( myslím modelky) v reálu nevypadají tak úúžsně :-( . no, doufám, že mě se to nestne.. první zkoušku šatů mam s družičkama 1.11( všechno nafotíme a dám do albíka). další zkouška bude 10.11.Budu zkoušet šaty od San Patrica a Pronovias. pandulka: Když se Ti nehodí tak tě přeci neuškrtím :-) :-) Jak to máš s těma svtebním novinama, máš už něco? ;-) nevěstinky: v albu mám nafocenou korunku. kdybyse některé libila, ráda jí zadarmo přenechá 8-) Mám jí od února, koupila jsem si jí na ples a byla super, ale k svatebním šatičkám se mi nehodí :-o , tak snad udělá radost některé z Vás. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko ozvi se mi do IP, potrebuji taky zhubnout nejake to kilco....
Odpovědět
skafandrik: Ahoj. já na netu našla, že by měl být veletrh teď za čtrnáct dní o víkendu v Letňanech. Jejich první ročník, tak nevim, jaký to bude, ale určitě se tam chystáme ;-)
Odpovědět
u nás tu měl být taky nějaký svatební festival, ale firma se na to vykvajzla a nic se nekonalo, pak něco má být asi v únoru, to pořádá jeden svatební salon a bývá zvykem, že tam dávaj nějaký slevový poukázky do salonu atp., tak se tam s kamarádkou asi mrknu alexx, odkud jsi, jestli se můžu zeptat, když máte obřad na Zbiroze?
Odpovědět
Článek se načítá
už je nás docela hodně to je dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uděláme hromadnej zátah na kila co holky ? :D mě teda stačí 3 kilča
Odpovědět
souhlasim!mně by stačily taky tak 3, ale když se budem motivovat společně půjde to líp :-) sice máme eště hodně času,ale do toho ty vánoce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pravě na Vanoce se o nabírá samo takže tzn že po Vánocích to bude víc než tři kila, tak lepší shodit trochu teĎ, pak na vánoce se naprat a pak to doshodit :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se taky hlásím mezi hubnoucí četu :-D . Ráda bych dolu tak pět kilo možná i sedm by neuškodilo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No bude to ale těžké já si svůj den bez něčeho dobrého sladkého tučného neumím představit už ani:-) už je to dlouho co jsem držela dietku naposled :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tak sem se sem zas koukla jak ste daleko s přípravama a vy řešíte hubnutí, že se na to nevykašlete - důležitý je aby ste se fajn cítili a mné se na vlastní svatbě obávali, že si ani koláš nevemete, abyste náhodou neztloustli, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbě se normálně nažeru pak už to bude fuk :-) Ale nechci celý obřad zatahovat pupek :-)a abych se cítila dobře musím se sama sobě líbit a s pneumatikou pod pupíkem nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, chci mít dobrý pocit sama ze sebe. Já bych chtěla dolů 10kilo, ale při mé výšce bych pak vypadala jako že divně, dát dolů 5kilo a jsem nejspokojenější nevěsta:)Náhodou triky jak zhubnout přes prsa???
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych spíš potřebovala trik jak nabrat přes prsa a zhubnout všude kolem :-D
Odpovědět
jo, přesně, já se budu cejtit dobře když budu se sebou spokojená a proto potřebuju aspoň ty 3 kilča, šatky mě trochu škrtí :-D
Odpovědět
tak si dáme nějaké cílové datum a každá kolik chce shodit a kromě ostatních příprav si tady semtam napíšem jak kdo je na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
ale chce to nějak rozumně máme dost času do svatby :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono se to zda, dost casu, ale ja mam do svatby 2x zkouskove a to jakoby o 3mesice zkrati muj cas anvic se stehujeme do noveho...Ja bych chtela do unora alespon tech 6kilo dolu nez si definitivne vezmu miry a necham sit saty...Mad ja chci zhubnout, alespon 5-6cm, ale vetsinou hubnu vsude jinde a ty mrsky ne a ne se zmensit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to je fakt nefer ty co prsa mají je nechtějí, my co je nemáme je chceme :-) já mam šaty objednané od číňanů tak čekám i až přijdou jestli 3 kg budou stačit :-) 3 kg jsou na moji původní váhu takže to by stačilo ale je možný že šaty budou menší a budu potřebovat víc ale tak snad ne :-D
Odpovědět
Holky, neřešte hubnutí :-) Moje bývalá spolužačka - uživatelka Tosca na beremku - nemá zrovna postavu modelky a jaká to byla nádherná nevěsta ;-) Snad se na mě nebude zlobit, že ji tady takhle zmiňuji, ale myslím to v tom nejlepším, fakt jí to moc seklo :-)
Odpovědět
Já to ani nechci kvůli svatbě, ale prostě jen pro svůj dobrý pocit a teď se ve svém těle necítím zrovna nejlépe a takhle kolektivně by to mohla být dobrá motivace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak jako Zuzimme, ja taky nikdy nebudu hubeny typ, ale pro svuj pocit, chci mit trosku dolu:)prece jen, kdyz je veikost 40, se lepe shani:)spis u me bude problem, dole 40 a nahore 44:(to bude komedie:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?