Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
1
203
204
Ahoj holkýýý tak já už jsem v pohodě už chodím do práce a jsem tam opět od rána do večera. Jinak ten rok fakt rychle utekl, pořád na svatbu rádi vzpomínáme - jo dort máme taky v mrazáku a těšíme se na to výročí až ho slupnem :-p Fin holka jedna drž se držím pěstičky ať vše probíhá jak má pěkně v klidu a pohodě. Zuzi to je dobře že jste si to vyříkali a že už je to dobrý ty prázdniny vám závidím my máme dovču až v září a letíme na Skopelos co se natáčel muzikál MamaMia no my to vlastě máme po roce jako svatební cestu tak se moc těším. Holky mějte se pěkně ať se vám daří a oslavte to první výročí jak se patří ;-) nevím kdy se tu zase ukážu tak pápá
Odpovědět
lenkousi no ne ahoj Tady zacina byt zivo :-D parada Jsem dnes ko ale pokojicek je vymalovany a uz jen ceka na jednu stenu bordura...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já sem ráda že to tu zas ožilo, u mě žádná změna :-D , ale doufám, že Vy se máte fajn ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jen se tu s vámi loučím a přeji hezké léto. Zítra odjíždíme a vrátíme se až 30. srpna. Tak tu na sebe dávejte pozor a hlavně ty finf, jsem zvědavá, jak ti za ty dva měsíce vyroste bříško. Tak ahoj po prázdninách :-)
Odpovědět
Pockame na tebe!Opatruj se a krasne leto!!!!! Uz ted jsem obr :-N ikdyz par lidi,rika,ze ani nejsem tehu,slepci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak po delší době jsem zase zavítala.První rok školy zdárně zamnou :-) Nastávajícím maminkám gratuluji.Maminkám přeji hodně štěstí :-) Holky chtěla bych se zeptat co plánujete za dárek nebo akci na výročí prvního úspěšně přečkaného roku???Nějak mě vůbec nic nenapadá :-( Poradíte mi???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Fin jak tě najdu na koníkovi???Taky bych na tebe mrkla ;-)
Odpovědět
Hanu musela jsem z konika vse vymazat,protoze tam zacala opruzovat jedna osoba,sekterou se zname a nechtela jsem aby okukovala co a jak :-( Na prvni vyroci planuji jen veceri pri svickach a pojidani cukrovi ze svatby u filmiku :-) takova ta pohoda :-)
Odpovědět
Tak co uz slavite! :-) Manzel chce jit nekam do restaurace :-) blazinek muj :-) s tim brichem bych mela byt zavrtana doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - a prosim tě pročpak bys měla bejt zavrtaná doma - jen koukej mazat do restauračky 8-)
Odpovědět
brum to vis uz jsem pekna velryba :-D nejlepe se stejne najim doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky: na prvni vyroci planujeme sampanske, veceri pri svickach a velike snazeni o miminko. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojkyholky, já furt vymýšlím co na výročí a asi to vyhraje na ráno snídanička se svatebním dortíkem:-) schovávám ho v mrazáku, tak jsem zvědavá,jaký bude :-D pak plánujem výlet na místo činu na Kunětickou horu a pak se uvidí... Fin určitě si běžte užít večeřičku do restaurace, doma můžete být furt...navíc jsi těhu a ne tlouštík a to je krásný.. ;-)
Odpovědět
Uvidime :-) ted moc neplanuji jen mimiska:-) Co bude 25nevim nevim.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) hele, vite co me napadlo? vetsina z nas se ted pohybuje vic na konikovi nez na beremku, tak co tam zalozit soukromou skupinu a presunout se tam? ;-) ja bych vam pak prozradila tajemstvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob - ahoj souhlasim, založíš jí ? já bych ti pak taky řekla tajemství ;-) - jelikož na brms ani konasovi to veřejně šířit kvůli některym děsně chytrym fakt nechci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fajn, projela jsem jen par stranek, takze jsem urcite na nekoho zapomnela, kdyztak napiste a ja vas rada pridam :-) nazev nebudu komplikovat Nevěsty z července 2009 maminkami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Odpovědět
Majatob uz tak jdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem maminka ale ráda tam za vámi zajdu :-) a bude to fajn, když nám tam nepoleze nikdo cizí ... sem může koukat kdokoliv
Odpovědět
Profilova fotka
No tak se asi nepřipojím,nejde mi se přihlásit :-(
Odpovědět
Preji vsem cervencovkam krasne vyroci :-) Holky mo pojdte!!!!Hanu hned te tam nahlasim,ze ti to nejde a ty jani sup!!!To neni jen pro maminky ale pro cervencovky :-)
Odpovědět
hanuli zaregistruj se a mela by jsi se bezproblemu dostat,uz jsem tam napsala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanul, zkus to jeste jednou, ses v seznamu , nevim proc ti to neslo, kdyby nic, tak mi prosim napis do ip na konikovi, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, jsem tu po pár měsících a nestačím se divit, jak to tu ožilo :-o A těch mamin! ;-) Tak vám holky všem, které jste v očekávání a nebo už čerstvé maminy, gratuluju :-D A jak jste oslavili výročí? My jsme si původně chtěli zopakovat svatební noc v hotelu, kde jsme se brali. Měli jsme to mít i se slevou, jako dárek k výročí. Ale na poslední chvíli nám rezervaci zrušili, protože přednost dostaly svatby ]-( Tak nakonec byla jen romantická večeře při svíčkách a erotika doma v pelíšku ;-) A samozřejmě jsme si rozmrazili svatební dort a mlsali :-) Jen pohled na fotky je smutný, protože tchýně už bohužel není mezi námi.
Odpovědět
Profilova fotka
darling, pridala jsem te do seznamu na kone, tak pojd za nama :-)
Odpovědět
1
203
204
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?