Svatby Březen (marec) 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, možná hledám špatně, ale zatím jsem nenašla na tento měsíc nic. Takže jak jste na tom s přípravami vy? Máte už něco?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chersi, vitaj v nasom klube. tak ako idu pripravy? Budes to mat za sebou o tyzden skor ako my s jester. napis nieco o sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chersi, vítej mezi námi, tak jak jseš na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte fesandy! Tak ako sa dnes mavate? Ja som tak strasne rada, ze je uz piatok a dufam, ze sa poriadne cez vikend vyspime. Cez vikend sa chystame rozniest pozvanky do rodiny, takze o program mame postarane. Ako ste vy na tom s oznamkami? Mate uz poposielane?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak oznámení moc neřešíme. Chceme takovou tajnou svatbičku, jen nejbližší příbuzní, takže ostatní o tom vědět nebudou. Ty co jsou z dálky, tak dostanou oznámení, že budeme oddáni a ty co jsou z nedaleka, tak budou mít, že byli oddáni. Nechceme žádný zbytečný čumílky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky díky za přivítání. Přípravy poklačují celkem klidně, šaty jsou zamluvené , zkouška domluvená, restaurace a menu je zamluvené, papíry vyplněné. Nějakou tu dekoraci už taky doma mám. Na hostině bude cca 35 lidiček, Teď ale zkoumám, líčení, doma, nebo profesionálka. Toť otázka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chersi, tak to já už jsem se na kosmetičku byla ptát, za zkoušku chce 130,- a za líčení v den svatby 100,- není to tolik, tak není o čem přemýšlet. Sice jsem zvyklá se líčit, ale jednou chci být opravdu dokonalá a určitě bych se nenalíčila tak, jak to umí ona. Začátkem března k ní půjdu na zkoušku, tak se uvidí.
Odpovědět
happy018 • 11. jan 2008 o 11:28 co baby najde sa niekto kto ma termin hned po velkej noci ?presnejsie je to posledny marcovy vykend 29.03.2008 katinka0000 • 4. feb 2008 o 11:15 ahoj! no ja mam svadbu presne 29.3.2008 a v ten den mam aj narodeniny. uz mate vsetko zajednane? mysti • Dnes o 10:41 ooo, babenky, ja mam termin presne na velku noc 22.3.2008.konecne som vas nasla, inak uz je tu tema: Brezen/marec 2008. ako pripravy? uz sa nam to krati...mate uz vsetko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už se nám to opravdu krátí... já už to mám za necelý měsíc ;-) u nás přípravy vrcholí - ale máme toho málo, takže beze spěchu a stresu... byli jsme si ted o vikendu domluvit v restauraci přesné menu, v pátek budeme mít hotové prstýnky, doma už mám šatičky i prádýlko, jen už chybí nějaká bižurka, ale času ještě dost :-D jo a ještě musíme koupit papír a vytisknout oznamka, ale na to taky času ještě dost ;-) a co vy?? už začínáte být nervozni?? me to zatim vubec neprijde, ze za chvili budu vdana pani, manzelka sveho milacka...mozna i pro to, ze to bude tajna svatba, takze v nasem okoli nikoho ani ve snu by nenapadlo, co chystáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my pořád tak nějak se vším otálíme. Ještě nemáme ani pořádně vybranou restauračku, pořád si nemůžeme vybrat. Oznámko taky ještě nemáme a chybí oblek a boty pro ženicha. Jinak vše snad už máme zařízeno. No blíží se to,začínám si to uvědomovat, vysokým datumem, překulí se to a je to tady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak to jsem ráda, že nejsme sami tak nepřipraveni... ;-) my posledního února odlítáme, takže už toho času fakt moc není, a to jsem ještě chtěla dopsat diplomku :-) jester, vy taky budete rozdávat oznamka až po svatbě, že? my máme nachystané dvoje - jedny, že budeme oddáni, ty jsou pro nejbližší rodinu a ostatní dostanou, že byli oddáni... jen je musíme ještě vytisknout, ale nenatrefili jsme nikde na vizitkový papír.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte fesandy, tak to som rada, ze sa to tui opät trosku rozhybalo. My ideme v sobotu kupovat obrucky a chcela by som si uz kupit aj svadobne pradlo a bizutku. Drahy este oblek nema, povedal, ze jemu staci, ked si ho kupi v marci (a ma pravdu). Uz sa to naozaj blizi, ale ani ja si to este nejako neuvedomujem. Mozno je to tym, ze vsetko vybavujeme priebezne, tak nemam zatial ziadne stresy. Treba nam dokupit este nejaku vyzdobu, ale snad to zmakneme teraz v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak jsem tu zase, koukam že jste všechny klidné já celkem taky, už jsem si začínala myslet že nejsem normalní:) Včera jsme byly vybírat ženichovi oblek, protže jsme zjistiži, že ten co jsme mu kupovali před rokem mu není :-D Narostlo mu bříško:) Pak mi do toho žačala kecat budoucí švagrová tak jsem vylítla. Teď o víkendu máme oba zapití svobody, tak jsme zvědavá jak dopadnem.
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Taky jsem jedna breznova svatbicka :-) presne to mame 22.3. na zamku v Buchlovicich. No a vzhledem k tomu, ze jsme termin posunovali narychlo kvuli mimi :-D tak je t vsechno nejak hekticke. Nastavajicimu se uz v noci zdaji mury tipu jako ze nam prinesli na stul uplne zniceny dort. A ja si tak rikam, on je trochu nervozni, mama s otcem taky a ja naprosto v pohode pendluju mezi nima. Uz jsem slysela, ze nejsem normalni. Jak jste na tom vy? Ja si porad rikam, ze mi zbyvaji zaridit jen malickosti.
Odpovědět
Profilova fotka
pro myssinku: oznámení taky chystáme dvoje, budou oddáni a byli oddáni. Ty co jsou dál, tak to budou mít s předstihem a ostatní to budou vědět až po. Ještě jsme se na oznámka nebyli mrknout,ale v nejbližší době se chystáme, tak už to snad konečně dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj peto, vitej mezi námi, koukám že máš stejný termín jako já a mysti. Já jsem zatím pořád v klidu, ještě si říkám že je dost času,ale jak se obrátí únor,tak to pak bude za pár. Jsem docela nervák, tak to určitě budu i v den svatby :-( asi se po ránu na to posilním,abych nervičky trošku ukolíbala.
Odpovědět
Profilova fotka
pro chersi, tak tomu mému taky narostlo bříško, je vidět, že se o ně pěkně staráme, tak aspoň vypadají k světu :-) Jinak oblek vybírat,je dost drsný,nechceme kupovat žádnej drahej. Ale když už v nějakým obchodě na obleky narazíme,tak má přítel komentáře buď kvůli barvě a nebo že v tom vypadá divně. Fakt chodit s chlapama nakupovat se vyplatí. Doufám,že konečně něco seženeme a za rozumnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se holky taky pridávám k majitelce "bříškatého skoromanžílka" :-D ale ani mi to nevadí, jester, máš úplnou pravdu, aspon vsichni vidí, jak o ne pecujeme.. ;-) je to super, že jsme všechny tak v klidu a v pohodě. Doufám, že si to o to více uzijeme... dneska mi přisli už pokyny z cestovky, posledního února odlítáme, takže musím ještě dokoupit pár drobnůstek... dneska jsem chodila po obchodech, že bych si koupila boty, nic jsem nenašla,tak jsem se rozhodla, že se vdám bosky :-) a mám po starostech. Takže už jen bižurka a noční košilka a je to ;-) jen jsem taky trošku nevyřešila mého skoromuže :-( nějak nebudem moc sladění - já mám bílé šaty a on fialkovou košili a béžové kalhoty... myslíte, že to bude moc vadit?? kravata nepřichází v úvahu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute kocky, vitaj Peti...takze sme uz tri na tento datum. :-D A inak sa aj ja pridavam do klubu "bruchatych nastavajucich manzelov", aj tomu mojmu za ten cas, co sme uz spolu narastlo brusko. Aj si to uz uvedomuje a tak sa dal na posilnovnu, tak som zvedava, kolko vydrzi. Sme sa pekne rozdelili-ja chodim na aerobik a on do posilky, tak sme sa smiali, ze do svadby nas uz ani vidno nebude, taki budeme chuducki. Peti, kolko budete mat na svadbe ludi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, že se o ty naše chlapy opravdu pěkne starame:) My jsme kupovali oblek u Vietnamců, máme omenzené finance a myslím si že ačkoli je od vietnamců, je moc pěkné. Naštěští s ním nemám problém když jdeme něco nakupovat, je celkem poslušnej :-D No holčiny už se mi to blíží, ani se mi to nezdálo a za měsíc už ze mě bude paní.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj chersi, ano, Tebe sa to uz naozaj krati...ja si to ani neuvedomujem. Dni bezia tak ako predtym...v sobotu ideme trochu na nakupy, ideme kupovat obrucky, tak mozno az tam ma nieco "chyti". Ale celkom sa tesim, aspon sa nebudeme "kvasit" doma. Snad kupime vsetko, co kupit chceme.
Odpovědět
Profilova fotka
pro myssinku:tak to máš za pár, a kde že se to budete brát? Vůbec nevadí když nebudete sladění, hlavně že se oba v tom,co budete mít na sobě dobře cítit. Jestli se budeš vdávat na pláži,tak bosky to bude super. Já jsem nakonec botky sehnala,ani jsem v to nedoufala a dokonce to byl velmi dobrej kup,byly ve slevě,sice nejsou úplně bílý,ale trošku krémový,ale to se pod mejma dlouhejma šatkama ztratí,tak jsem ráda,že jsem aspoň něco sehnala. :-) pro chersi: u Vietnamců jsem se taky jen očkem koukla na saka a zdály se mi na to,že to jsou Vietnamci docela drahý. V sobotu vyrážíme do města, tak snad něco přivezeme. ;-)
Odpovědět
pro Mysti a Jester: Ahoj holky, diky za uvitani! Jinak se taky pridavam do spolku briskatych manzelu :-) jester, ty se mas, ty se muzes po ranu posilnit nejakym frtankem, ale ja ne :-) i kdyz ne, ze by mi to nejak extra vadilo :-) ja mam zase strach, ze kdyz mi litaj hormony nahoru dolu, tak to tam cely probrecim:-) Tak tady holky ctu, ze mate problemy s kupovanim obleku pro manzilky... no, diky bohu, ze ten muj musi do prace nosit kazdy den oblek, takze zadny problem nebyl. vybrali jsme i krasne manzetove knoflicky a kravatku a vesticku a tak. No a kolik budeme mit lidi? Asi 35, podle toho, kdo jeste potvrdi ucast. Vetsina je ale kamaradu, tak bude aspon sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj peto, přítel není vůbec zvyklý nosit obleky,a tak když máme nějaký zkoušet,tak je jasný,že se v něm cítí nějak divně a říká si,že v tom vypadá hrozně.Oblek měl snad 4x za život na sobě. Jinak bude nás dohromady 20 tedy +-dva lidi počítáme. Jdeme jenom na oběd a počítáme že tam budeme tak 4-5 hodin víc ne a pak se to asi rozpustí. Přítel ještě přemýšlel o večerním grilování,ale jelikož v březnu není až takový teplo,tak si nedovedu představit, odvážlivce,který by to venku griloval a při tom mrzl :-) A vy něco ještě po hostině plánujete?
Odpovědět
no, my toho mame na planu po obede docela dost... hlavne tanec a zabavu...takova ta klasika, sestra vymyslela i nejake speky na manzilka :-) nejake hry a tak. No pred pulnoci se urcite spat nebude. To vis, my na Morave jsme obcas divoci... :-) ikdyz tajne doufam, ze nam rodice aspon par tisicovek prispeji. No, takze si toho novomanzelskeho apartma moc neuziju. Myslim si, me mily pomuze se svlikanim a padneme do postele. Uz nam prisly prstynky, jsou kraaaaaasne!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak se také poděl s námi a dej fotku prstýnku do alba. Já na ně ještě čekám,měly by snad dorazit příští týden. Chceme si pronajmout pokoj v hotelu,ale ještě se uvidí,protože jestli večer bude nějaká akcička,tak abychom se tam vůbec dopravili. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro Jester: jj, budu se vdávat na pláži na Srí Lance, takže botky fakt nepotřebuju, stejně by se mi podpadky zapichávaly do písku a jak se znám tak bych hodila parádní držkopád :-D myslím si, že vůbec nevadí, že nemáš sněhobílé botky, taky to nebude pod šatama vidět - já žádné, ty krémové ;-) a výsledek stejný - 2 šťastné nevěsty :-) pořád tomu nemůžu uvěřit, za 2 týdny v pátek letíme... ještě pořád nemáme ty oznamka vytisklé.. ale to neva, času dost.. k těm vietnamským sakům - podle mě, pokud to pak vůbec nevynosí a je to opravdu jen na tu svatbu, popř. ještě jednou na nějakou zvláštní příležitost, tak mi přijde taky zbytečné platit drahý (byť kvalitní) oblek - prášit se na něj bude ve skříni úplně stejně. Hlavně když sluší a dobře se v něm cítí. No, i když já si myslím, že i to je pro mého miláčka velký klad naší svatby, že na sobě nebude mít ani sako a hlavně ani kravatu... :-D tak hodně štěstí s donakupováním všeho krásného a potřebného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,Srí Lanca,tak to musí být paráda, doufám,že se pak s námi podělíš nejen se zážitky ze svatby,ale také z této krásné země. Tam se asi nikdy nepodívám,je to daleko,a ani mě to neláká. Kam bych se fakt chtěla jednou podívat je Nový Zéland,krásná krajina... Tak ty oznámka můžete dát třeba tisknout až přijedete,myslím si,že nebude tolik svateb,takže by to nemuselo trvat tak dlouho. Na to také já spoléhám,někdo mi říkal,že mu dělali oznámka do 3 týdnů,ale to bylo jinej měsíc a v březnu toho snad moc nebude.Takže snad to ty 3 týdny nepotrvá,to by už bylo docela pozdě :-) Půlku necháme vytisknout,že budeme a půlku že jsme byli oddáni,tak jsem zvědavá,jak to vyjde finančně, chceme obyčejné oznámení. Myslím si,že je zbytečné,vybírat něco dražšího něco klasického a pěkného bude úplně stačit. Za 14 dní odlétáte jo, tak to bych měla už cestovní horečku.Ráda cestuji,tak bych se strašně těšila a ještě víc,když to máte spojené se svatbou.
Odpovědět
tak uz jsem se rozhodla podelit a do alba jsem dala par fotek. Jmenuje se Budouci Zapletalovi. Jsou tam ty prstynky a pak nejake kravinky, co mame uz doma. Uz se nam to tady pekne kupi :-) fotku v satech pridam pristi tyden... Ty jo, Sri Lanka.. ja chci taky!!!! no, snad nekdy v budoucnu. Ale abych pravdu rekla, taky me vic laka Novy Zeland. :-) Zitra jdeme zvat nektere lidi na svatbu... tak jsem zvedava, jak to chudak nastavajici zvladne, moc se mu do tech rodinych seslosti nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj peto,plně soucítím svým nastávajícím,já na rodinné sešlosti taky moc nejsem,tak jsem ze začátku chtěla svatbu jen ve čtyřech,ale nakonec nás tam bude 20. Někdy na mě padne depka a nejradši bych to fakt udělala ve čtyřech, mám hrůzu z toho,jak na mě lidi budou koukat a tak,už aby to bylo za mnou. Ale jak některé nevěsty psaly,tak ten den utekl jak voda. Na konci dne budu ráda,že to mám za sebou a že jsem konečně sama jen s manžou.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, cestovní horečku zatím nemám... nevím co dřív, nestíhám - v úterý mám poslední zkoušku, celé dny jsem v práci, když se večer dovalím domů jsem tak utahaná, že bych nejradši spala - a to musím ještě máknout na diplomce.. takže si to zatím moc neuvědomuju, že fakt příští pátek letíme. Ale těším se, to určitě. Zítra si jdem pro prstýnky, už se na ně moc těším. Ty oznamka máme hotové v počítači, dělali jsme si je sami, už nám je stačí jen vytisknout. Až přijedu, založím album a všechno tam hodím.. Peto: taky rozumím velké nadšenosti tvého nadcházejícího.. u nás by to bylo podobné. Vím, že kdybych chtěla klasickou svatbu se vším všudy tady, tak asi umřu jako stará panna. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?