Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Ahoj Kramlinko, to je super, že se tu objevil někdo z mého okolí, aspoň si budeme moc vyměňovat informace. Morváku velice dobře znám, jezdíme tam každý rok na týdenní vánoční dovolenou - na chatu kamarád,a je to tam moc hezké. OHledně cen v našem kraji to je opravdu hrůza, zaplatit tolik peněz za deset minut času je bláznivé, to už mám za to skoro dvoje svatebních šatů a hlavně při těch všech platbách za svatbu není 10.000 málo. Axonko, rozhodně jsem normální, když už máš objednané hospodu, hotel, šaty atd. Já už mám také zamluvené místo svatební hostiny i s noclehem, DJ a šaty, termín si mohu na matrice potvrdit až v lednu a jsem z toho trochu nervózní. Mám to nejraději v klidu a postupně naplánované a hlavně, jak jsem si už vyzkoušela na vlastní kůži, plánova svatbu půl roku dopředu, je tak akorát, např. kvůli místu pro hostinu jsem už posunovala termín o jeden týden dozadu a byl to pelsení volný termín až do srpna. Já a můj nastávající jsme zatím napočítali 40 lidí na svatbu a říkám si, že by to tak mohlo stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jsme si vyhlídli místo na hostinu strašně se nám to tam líbí, navíc mě potěšili i cenově (svatební menu 200,-) tak jsem to tam včera zarezervovala. Koukám že budete mít všechny asi i hosty za nás :-D nás bude asi 17 včetně 4 dětí. Ve svatebním salónu jsem ještě nebyla, si říkám že jich tu je několik tak na mě snad nějaký pěkný zbudou, hlavně mám hrůzu je obejít když mám malou dcerku a často se mi ji nechávat hlídat nechce, to by nenesla nejlíp a tam by jim to asi zbořila :-| Pochybuju že mi na to bude stačit 1 odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,koukám že se to tu pomalinku rozjíždí,není to tím,že už se to pomalu ale jistě blíží? :-D Axonko,my už toho máme také hafo zamluveného,zařízeného,koupeného a jsem za to ráda,alespon to nebude po Vánocích takový frmol ;-) Teda 160 lidí?My budeme mít cca 40 a už tak mi to přijde až až =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá já dnes domluvíla oddávající tak už jen místo hostiny apak už jen detaily
Odpovědět
Profilova fotka
Me by taky stacila mala svatba, z me starny tam bude asi 25 lidi. Michal ma velkou rodinu, ale nakonec jsme se domluvili, ze kamaradi ( 60)prijdou az vecer. Takze na hostine jich bude tak 90 lidi. Jsou v tom zapocitane i deti pribuznych, kterych je taky pozehnane-skoro 20. Mame nastesti hospodu znameho a udela nam menu do 200,- na osobu. Ale jeste to bude potreba upravit, rada bych se dostala na cislo kolem 80. No je to frmol.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak je něco nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budou vanoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak ybch pravdu řekla já se na Vánoce netěšim jen na pohádky :-N 8-)
Odpovědět
Ahoj, po dlouhé době jsem se na Vás přišla kouknout, nemám ani čas číst, tak jen zdravím. Vidím, že to tu tak trochu umírá... Jinak s MP jsme se úspěšně přestěhovali - a ještě nemáme internet, tak nemám přístup a v práci není čas. Jinak ve čtvrtek a v pátek si jdu vybírat šatičky, snad nějaké budou - na velryby :-D
Odpovědět
pro dnešek 193 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj ;-) x woman,tak gratuluju k přestěhování x-) a přeju ti dobrý výběr šatiček ;-) Já ti dám na velryby :-D bys měla vidět mě,jestli já něco seženu,tak to bude zázrak :-( no co,prostěradlo to jistí,vystříhám do toho 3 díry (2 na ruce a 1 na hlavu) a je to :-D :-D :-D Hlavně pak nezapomen sem dát foto,ju? Petulas:Já se taky netěšim na nic jiného než na pohádky a na to jak se budu válet :-D x-)
Odpovědět
Ahoj holky, za pár dní už máme rok 2009 a v tomto novém roce se provdáme za naše miláčky, všechno uteče jako voda a už budeme paničky. Přaji vám všem hezké Vánoce a šťastný nový rok 2009, ať se všechno vydaří a nejsou žádné komplikace a hlavně, ať nám vyjde ten náš den D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky terisek:Jo jo utíká to jako voda a čim víc se to blíží,tak tim jsem víc nervozní :-( x-) Také všem přeji Krásné svátky a do Nového roku jen to nej ;-) A hlavně at se nám to všem vydaří přesně podle našich představ x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨Taky preju krasny vanoce.... a nebudte nervozni, o to v ten den nejde....
Odpovědět
Tak šatičky mám vybrané, foto je jen v mobilu, ale jen na modelu, jak jsou vystavené. Nemohly jsme tam fotit :-( Až se mi to podaří (kecám - až se mi bude chtít :-D ), tak šatky stáhnu a dám je sem. ;-) Jinak Vás všechny zdravím, dlouho jsem tu nebyla, já vím... A kolik je to dneska? Kdo to sleduje? Hmmm???
Odpovědět
Tak, abyste všechny věděly, dneska to máme 181 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x woman ;-) Teda kde jsi se toulala tááák dlouho :-D Tak to jsem na šaty zvědavá,šup sem s nima.Já už bych taky nejraději šla zkoušet,ale chci ještě nějaká ta kilča schodit,tak si bohužel musim počkat až tak do března :-( x-) Snad na mě nějaké ještě zbydou =-) =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste si uzily vanoce? Ja po dvoumesicni zestihlujici kure, jsem opet na sve vaze :-( Chtela jsem se vas zeptat, jak budete resit oblek pro zenicha? Budete kupovat nebo pujcovat? Ten muj nejdrazsi to nechal na mne, co myslite, ze je lepsi? Jaktak koukam, pekne to leti uz to mame za par :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky axonka ;-) Tak můj přítel oblek má,kupoval si ho minulý rok na svatbu našich kamarádů byl zlevněný ze 4500,- na 2300,- x-) Ale kupoval si ho narychlo a ty kalhoty mu tak nějak nesedí (prostě se v tom necítí dobře) :-( Tak říkal že na svatbu si určitě oblek půjčí,vždyt pár stovek už nás určitě nezruinuje :-D
Odpovědět
Sorbon: já bych taky chtěla ještě něco shodit, ale já jsem šla kvůli tomu, že po novém roce budou v saloně zdražovat. Už tak mám šaty levné - za 3000,--, tak proč zbytečně platit 4000,--, no ne? :-D axonka: můj miláček si chce oblek koupit, chce světlý, tak já to zase nechávám na něm, ať je sám se sebou spokojený. Já bych byla i pro černý oblek (který má doma a nemusel by ho kupovat), ale je to i jeho den, tak ať to má tak, jak chce on. Holky, tak co? Krátí se to, co? Už bude konec roku a příští rok z nás nebudou slečny, ale PANÍ...
Odpovědět
jinak jestli se nepletu, pro dnešek je to 180! ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak já se k vám přidávám s datem 27.6.09. Zajištění místa na hostinu je nejhorší.... zvlášť když tady nic pořádného není :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holky ;-) x woman:Tak to jo to s tebou souhlasim,každá ušetřená kačka,je dobrá kačka :-D kuratkol:Ahojky a vítej mezi náma ;-) No to mi povídej s tim místem na hostinu,já jsem taky hledala snad 4 měsíce a měla jsem z toho hlavu jak pátrací balon 8-( Bydlíme na Praze 6 a tady je to dost drahý,tak jsem na konec našla Penzion s restaurací asi 20 km.od nás a jsem za to ráda.Hlavně ty ceny jsou tam úplně o něčem jiném x-)
Odpovědět
Dneska 178 ;-)
Odpovědět
Holky, mám dilema. V naší restauraci nám povolili, že můžeme mít vlastní alkohol (pivo + nealko od nich). Moje mamka by ráda nakoupila nějaké flašky, protože za zhruba 5 půlek v hospodě můžu mít celou flašku, když si to koupím sama, že... ale tchýně to nechce. Tak jsem z toho na nervy, protože jestli mamka koupí alkohol a tchýně ne, tak to jako má stát někdo u stolu a hlídat, kdo je z mé rodiny (= kdo si může nalít) a kdo ne (= má si jít k baru)??? To je přece trapné... Prý to tak měli na svatbě od švagrovky a plno jim toho zbylo. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x women ;-) Tak to jsem moc nepochopila :-D To jako když tvoje Mamka koupí alkohol,tak ho nebudou moct pít svatbčané od skoromanžílka? =-) :-. My teda vlastní alkohol povolený nemáme a taky dumáme jak to udělat.Budeme platit pivo,víno a nealko a s tim tvrdym nevim,nevim :-( Možná si od nich (od restaurace) objednáme na stůl třeba 2 flašky vodky,2 rumu,2 ferneta a až se to dopije,tak si každý pojede za svý x-)
Odpovědět
No u nás (co jsem slyšela) to bude tak, že koláče si každá rodina objednává sama - moje mamka pro naši rodinu, mamka MP pro jejich rodinu. Hostina se bude platit na půlky. Ale když moje mamka nakoupí tvrdý alkohol, aby se ušetřilo, skorotchýně to tak nechce, tak by ten tvrdý alkohol měla pít naše rodina a rodina MP by si měla chodit k baru. Takže účet za hostinu by měl být rozdělený asi takto: jídlo (na dvě půlky i s nealkem a pivem) a tvrdý alkohol, který si zaplatí tchánovci. Já prostě nerozumím tomu, proč nechcou koupit taky nějaké flašky... Ale asi jim je jedno, kolik to bude stát... Asi se musí před rodinou vytáhnout... Doufám, sorbon, že už chápeš, jak jsem to myslela... ono se to blbě vysvětluje :-N
Odpovědět
A nemůže je spacifikovat tvůj nastávající ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) x woman:Jasný už to chápu,ale přijde mi to divný =-) :-D Mě by to bylo trapný,kdyby si chtěl někdo z hostů od tvého přítele nalít něco k pití a ty bys mu třeba řekla,ty to nepij jdi si koupit k baru :-. Bud by to mělo být pro všechny,nebo at rodiče tvrdý vůbec neplatí a at si každý koupí sám u baru a bude to spravedlivý ;-) Ale to je jenom můj názor x-) Ale to je to,že to budou platit rodiče na půl.My si budeme platit sami a kamarády máme společný,tak tim je to vyřešený :-N Tak ti přeji,aby jste to dobře vykoumaly :-D
Odpovědět
kuratkol: no o to se chce pokusit, ale nevím, jestli se mu to povede... sorbon: no trapné by to bylo!!! Právě proto nechápu, proč oni to tak nechtějí. Na tom, že budeme mít svoje flašky, se dá dost ušetřit, si myslím. Ale ať si dělají co chtějí. V případě nouze mamka nakoupí tvrdé, budou ho pít všichni, jak se dopije a bude se pít u baru, tak bar si sami zaplatí tchánovci. Jedině tak by se to dalo udělat v případě, že oni nic nekoupí. A je to. Kolik je to pro dnešek, co? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?