Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Laura ;-) tady je to úplně mrtvý :-( Halooo holky,kde jste =-) x woman,makinecka,evic.ka :-( :-D
Odpovědět
sorbon: my teď dokončujeme rekonstrukci, tak každou volnou chvíli jsem na bytě. Už mě to nebaví, pořád něco šudlím, uklízím, a co je nejhorší - vypadá to tam pořád, jako bych tam nic nedělala!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) x women:Tak to chápu,že nemáš čas chodit sem x-) Ale byteček je důležitější a vůbec ti teda nezávidim ten úklid :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja toho mam zase hodne ve skole a dyz nejsem ve skole, tak sem v praci, tak sem dycky vlitnu jentak na rychlovku, jesli je u vas neco novyho, ale vidim, ze u vas je to podobne jako u nas, dulezity veci sou zamluveny, tak to zatim odsouvame az bude vic casu. Ted hlavne ve volnejch chvilich shanim darecky na vanoce. Taky sem se rozhoupala ze udelam jednu objednavku na svatbu- pres internetovej shop sem chtela koupit naky dekorace na stul apod. a taky gel na vyrobu svicek- budou jako darecky na svatbu a zaroven jako jmenovky. Ale oni ten gel vyprodali, tak zase musim cekat.. ach jo, takze vse na stejnem bode jako minule, vlastne sem domluvila s jednim znamym, ze nam necha vytisknout oznamka a natiskne nam na tuzky jmena a datum- taky jako darecek, ale byla to zatim jen predbezna dohoda, takze se vlastne ani nic nedeje. Tak zatim papa
Odpovědět
Ahoj tak jsem se sem zase mrkla,teď se mi momentálně nějak nechce plánovat a obíhat salony se šatama,spíš přemýšlím co udělat na Vánoce ajk se budu moct přecpávat a navíc jedu teď na týden do Brna na školení,to bude otravný.Po Vánocích musím nastavit dietní režim aspoň na chvilku a pak se konečně dokopu snad na ty šaty. Jinak dnes 219
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak pokud to vyjde tak přesouváme obřad z červnce na 27.června, v po jdu zařídít termín jestli bude chci to totiž odpoledne a mimo obřadní síň tak jeslti seženu oddávajícího a tak. Jinak hostinu chci mít venku na terase penzionu tak prostě musí být krásně!!!!!JInak já už mám svatební šaty-šil mi je asap, mám výzdobu na auto ženich a nevěsty, par detailu na vyzdbou na hostinu-zbytek po novém roce. V po jdu zajistit termín, pak musím dojednat to místo obřadu,ale předběžně tam mám rezervaci. A sháním někoho kdo se mi postará o raut,už vím kde chci hostinu ale ještě to musím domluvit na stopro
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ráda bych se k vám přidala. Původně jsme chtěli tedy 20.6., ale to má naše vybraná fotografka už plno. A to je jediné co máme zařízené. Tak nějak to nechávám až po novém roce, kdy budeme mít zamluvený termín na matrice. Koukali jsme zatím po prstýnkách a oba jsme se shodli na tom že zlato nechceme, budou s oceli nebo titanu, což se nemůžeme rozhodout. Poohlížíme se po místě na hostinu a pár tipů máme, ještě to objet. Máme 17ti měsíční dcerku, tak jsem na to zařizování zvědavá asi to jednoduché nebude. Svatbu chceme malou, jen rodiče, sourozenci s rodinou, babička a svědci cca 16 lidí včetně dětí. Ještě máme dilema jestli obřad na zámku nebo jen na radnici, což by vyšlo levněji.
Odpovědět
holkyyy, dnes 217 ;-) Za chvilku to bude jen sto a nějaké drobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem zase na skok tady ;-) Ahojky vrtule x-) My jsme původně taky chtěli obřad na zámku,ale když jsme viděly kolikrát ty ceny,tak jsem se z toho rychle vzpamatovala :-D takže vítězí radnice x-) Jinak mě ty přípravy taky trochu přešly a začnu až po Vánocích :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, sorbon, tak si myslím že nejsme jediné kdo před Vánoci s přípravami přestal. ;-) Já myslím, že se to bude vpohodě stíhat i tak. U nás chtějí za obřad na zámku 3500,- to není tak hrozné, ale přijdemi jestli to není zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak u nas- zamek dobris to stoji 12000 takze fakt palka a to sem to chtela mit v zameckym parku, takze to bude u lomu zadarmo(fotecku mam v albu)- teda za 1000 za misto mimo obradni sin. Jinak vitam novy holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny x-) Těch 3.500,-ještě jde,ale 12.000.-to už je pálka :-( My budeme mít obřad na radnici,takže to máme za 1000,-páč to není v místě bydliště :-D Už se bojím toho kolotoče který začne po Vánocích :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, můžu se přidat? taky máme svatbu 27.6.2009 :-D :-D na zámku v Líšni. Jak jste na tom s přípravami, už to všechno máte? Já jen termín a místo obřadu, jinak nic :-N
Odpovědět
A jste některá z Brna a okolí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,tady je opět mrtvo :-( x-)
Odpovědět
no to teda jo, tady se toto datum nikdo nevdává?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo v červnu jsou lukrativnější data než 27. Mi tedy chtěli také 6.6. ale den před tím má dcerka narozeniny, tak ji nechceme připravit o oslavu. Mi se jedeme příští víken juknout zase na prstýnky, tak jsem zvědavá co budou mít, ono u nás moc prodejen ch.ocili není.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé překlep, ch. oceli
Odpovědět
Profilova fotka
Suki v Líšní jsem asi rok bydlela, ale teĎ už jsem zase zpět v rodném kraji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky ;-) Tak já přes to počítání taky moc nejsem :-( Holky,toto letí.Už je to méně jak 7 měsíců :-D
Odpovědět
Ahoj holky, mohu se k vám ještě přidat? Také mám svatbu 27.6. a říkám si, ať to tu je, nemohu se toho dne dočkat. Obřad budeme mít na zámečku ve FM, je tam místní obřadní síň, původně jsem to chtěla mít v rytířském sále, ale když jsem se dozvěděla, že bych musela zaplatit 10.000Kč, tak jsem to okamžitě zavrhla. Jinak moje rodina, naše rozhodnutí přijala s nadšením, právě kolem termínu svatby máme osmileté výročí našeho vztahu, takže to brali, že už bylo na čase. Horší to bylo ze strany mého nastávajicího, ti by byli nejradši (no tedy nastavající tchýně a švagrová), kdybychom jim to řekli až po svatbě a pak měli dojem, že jsem si to vytrucovla, celkem mě to zamrzelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Terisek,no jasně že se můžeš přidat ;-) teda 10.000,-je fakt dost,na to že za půl hodinky je po všem =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi mamka oznamila ze mi to domluvila v tom zameckym parku, takze uz vime ze budem mit obrad ve 14.00. Dost me teda prekvapila, pride mi ze je to fak nerealne drahy, ale prej to bude tak hezci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky evic.ka ;-) Tak to je super,že už víte hodinu obřadu.Alespon další věc máte zařízenou x-)
Odpovědět
terisek nenech si to pokazit, je to tvoje svatba a ne rodiy tvého přítele ]-(
Odpovědět
Ahoj suki, snažím si to nenachat pokazit, ale sem tam to člověka zamrzí, no nic, ještě že mám sovji rodinu :-) která má z toho radost a pak velké štěstí je, že svatbu zařizuje nevěsta a ne rodina ženicha a já nejsem typ, který by si nechal do něčeho kecat. Evicko, o svatbě v zámeckém parku jsem také zvažovala, podel posledních informací to u nás stojí nejméně 5.000 a pak mám pořád strach z toho, že bude prsět a pak by všichni mokli. Jo sny byly krásné, ale realita je jiná a hlavně drahá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nam by to dyztak presunuli dovnitr dyby prselo, vetsinou se to tak dela. Nam totiz s nasim stestim prset bude. Pac dyz se to ma pokazit, tak se to primo posere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: ahoj, ve F-M jo? Tak to mam radost ;-)) My mame stejne datum akorat na Moravce u F-M ;-) No a ty najmy nekterych tech mist jsou desne....kamarad se zenil na Hukvaldech a za 5 minut i s cestou si tam rekli o 10.000,-....no silene.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mam svatbu 27.06., mame misto, cas, hospodu, hotel.....a ja uz mam i saty. Asi se vam, ze jsem cvok, takhle moc dopredu ;-) No muj budouci manzilek si to mysli, ale jeho rodina se do toho poradne oprela a potom co se dozvedeli, ze se chceme vzit se zacali realizovat. Jeste jsme poradne ani nemeli termin svatby a uz meli novy obleky a boty :-D Budeme se brat v kostele v rodisti Michala, je z jizni Moravy a ma asi milion pribuznych a vlastne ani nevim kolik nas tam ten obrad bude stat, vcera farar rikal, ze papiry z matriky nesmi byt starsi 3 mesice , takze se cenu asi dozvime az v breznu, vlastne ani nevim jestli se neco plati kdyz je svatba v kostele.... =-) Jon a vcera jsme davali dohromady seznam lidi, co "musime" pozvat, vyslo nam cislo 160!!! To se nam protocily panenky......Budeme to muset jeste poradne upravit a seskrtat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj axonko, neboj nejsi blazen, my vetsina uz to mame taky takle zarizeny, je lepsi to mit driv nez pozdejc, nikdy nevis co pak bude. 160 lidi je teda fak mega, my budem mit do 70 a uz to mi pride dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?