Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Makinecka,my také měli včera schůzku s fotografkou a je úplně úžasná.Takže už jí máme zamluvenou x-) My prstýnky už máme a na šaty půjdu až tak v únoru ;-) Maki,nechceš si založit album? ;-) :-D
Odpovědět
holky, 244, sorbon a ještě nová příchozí nevěsta (omlouvám se, zapomněla jsem nick) 243
Odpovědět
243, sorbon 242
Odpovědět
Ahoj,tady se nic moc neděje,objednala jsem si samodržící podvazky a ještě mi zbývá tyl na auto a stuhy na výrobu vývazků a to bude asi tak všechno co se dá objednat dopředu.JinakZa 14 dní si půjdeme vybrat a nechat udělat prstýnky aby byli akorát na Vánoce.No a pak už mi nezbývá nic jinýho než čekat ;-) Ale připadá mi že se to začíná nebezpečně blížit,ten čas nějak rychle ubýhá :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maki ;-) Tady je furt mrtvo :-( My už prstýnky máme,jen si tam musíme ještě nechat udělat rytinu se jménem a datumem,ale to stačí až tak v březnu =-) To je fakt,pomalu ale jistě se to blíží 8-( jak se přehoupnem přes Vánoce,tak už je to špatný :-D
Odpovědět
241, sorbon 240 ;-)
Odpovědět
Tak sem napište aspoň co už máte,ať si nemyslím že jsem jediná co už si kupuje věcy na svatbu,pak si připadám že jsem uchylná,ale naštěstí to mojeho přítele taky baví plánovat,tak doma věčně něco vymýšlíme a plánujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holky x-) Maki:Tak úchylná určitě nejsi :-D My máme zamluvený termín+místo obřadu,penzion+restauraci.Dále máme zamluveného DJ,koupeny prstýnky,boty,koupena nějaká dekorace na stůl (ještě ne všechno),hotové vývazky,skoro všechny jmenovky a ted shánim hudbu na obřad =-) sem zvědavá co budu dělat po Vánocích,když už toho máme tolik zařízeného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbon to toho mate opravdu dost, taky musim zase neco zaridit. A maki to mas dobry ze to s tebou pritel planuje, to myho to vubec nebavi. Tak vymyslim sama, uz mame skoro vsechno na vyzdobu restaurace-este budu dodelavam darecky a jmenovky v jednom-budou to svicky na kterych bude napsano jmeno. pak mam boticky i na obrad a na prezuti, pradlo, bizu, puncosky, pritel komplet oblek. mame zamluvenou predbezne hudbu a vybirame ze dvou restauracek jo a zamluvenej termin a misto. prtynky chci dat pristi tyden na vyrobu kamaradovi, aby na to mel cas, taky je domluvena hudba na obrad- ta bude jina nez na hostine, bude nam hrat kamarad, jo a jeste domluvenou kadernici s kosmetickou a vymysleny co bych od nich chtela spachat :) no a jinak mam tak nak vymysleny vse co bych chtela mit a co bych mela udelat vcetne napr. tomboly
Odpovědět
No tak to jsem ještě pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj holky,tak pro dnešek je to pro vás 239 a pro mě 238 dní x-) Teda evic.ka,ty už toho máš taky požehnaně :-N Maki:Neboj,za chvíly nás doženeš :-)
Odpovědět
ahoj holky, dneska jsem si koupila bižuuu :-) jinak ostatní přípravy zatím na mrtvém bodě :-( rekonstrukce je sviňa :-( :-N
Odpovědět
Článek se načítá
236, sorbon 235 ;-) letí to, letííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x woman,letí to jak blázen x-) Jéé bižu,také už se po ní chci někde kouknout.Myslela jsem,že bych si jí koupila od někoho tady na BRMS,ale moc tomu nevěřim a radši si jí koupim osobně ;-)
Odpovědět
já jsem dala za náhrdelník + náušnice k tomu 450 Kč. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to koukám co všechno už máte zamluvený a koupený. To já už mám termín s drahou polovičkou zarezervovaný měsíc, ale ještě jsme nic nestihli zařídit. Vypadá to, že naše rodiny to prožívají a řeší mnohem víc než my. :-D Zatím dáváme dohromady lidi, kterým budeme zařizovat ubytování, máme rezervovaný hotel, ale chtěj přesný počet lidí. A vlastně jdu 18.11. do půjčovny vybírat šaty, tak snad něco vyberu. Máme zarezervovaný kostel a restauraci. Ale jaktak koukám čas letí a letí :-N
Odpovědět
správně, čas letí a letí... už "jen" 235, sorbon 234 :-D
Odpovědět
My si jdeme příští týden vybírat prstýnky,aby jsme je měli jako Vánoční dárek :-N Včera jsem si byla pro samodržící podvazky,takže pro sebe kromě kytice a účesu mám všechno ;-) No a brzo budeme platit zálohu na svatebku,na tu se asi těším nejvíc 8-)
Odpovědět
Tý jo, tak u nás to zatím všechno stojí na mrtvém bodě... navíc teď máme problémy se zedníkem, který nám obkládá koupelku a wc na bytě... 8-(
Odpovědět
dneska 233, sorbon 232 ;-)
Odpovědět
232 ;-)
Odpovědět
231 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) x woman:To je super cena 450,-za bižu,taky už musim někam vyrazit a po něčem se porozléhnout =-) jen nevim,jestli nemám počkat až podle toho jaký budu mít typ šatů :-.
Odpovědět
tak to já jsem si taky říkala, ale s bižu to byla láska na první pohled, tak nebylo co řešit :-D
Odpovědět
dneska 230 ;-)
Odpovědět
Ha vidím že se tady toho moc nezměnilo,co jsem tu nebyla :-N Tak na prstýnky až v prosinci,miláček musí být ve škole a já si rušila dovolenou ale i tak si myslím že to do Vánoc stihneme.Jinak pořád přemýšlím kdy mám jít na šaty,nějak se mi moc nechce a od ledna chci začít s 90 dnovou dietou a nevím jestli se mi podaří shubnout,co se pak dělá se šaty,jestli je upraví,nebo se musí vybrat jiné,navíc nevím ani svoji konfekční velikost 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) ted jsem nějak svatbu moc neřešila,páč už hodně toho máme vyrobeno,koupeno,zařízeno :-D takže jsem se konečně začala spíš těšit na Vánoce,ale jak tu nejsem každý den,tak mi to utíká takovou rychlostí že ani nestačim zírat =-) Makinecka:Já šaty zatim taky vůbec neřešim,vlítnu na to až tak v březnu x-)
Odpovědět
dnes 226
Odpovědět
jéje, tak mě laura předběhla... po dlouhé době jsem se tady ukázala a už mám zastoupení v počítání... výborně ;-)
Odpovědět
no nejako tu nikto nepíše, tak som tam aspoň napísala počet dní. Dnes 225
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?