Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Katko, koukám, že ti ta práce, co máš teď už musí asi hodně štvát viď? Uvidíš, třeba budeš mít štěstí a něco dobrého se ti naskytne. ¨My jsme včera s manžílkem taky popíjeli vínečko. Mají tu výborný a je stáčený a silný. Vyžahli jsme ho dost, taky jsem z toho spinkala jako miminko. :-D Ráno se mi nechtělo vylejzat, ale venku bylo tak krásně, že to by byl hřích nejít ven. Bohužel se o mě začíná něco taky pokoušet, tak snad to ze sebe dostanu, manžel na mě prostě hodil svýho bacila. :-S :-D To máte ze ségrou dobře vymyšlený, u nás s bráchou to nejde, protože už máme každý vybaveno. Samozřejmě se taky vždycky vyptávám, co chtějí, aby se nekupovali zbytečnosti. S počasím jsi mi potěšila, tak si uží víkend, další moje přihlášení už bude z naší domoviny. :-D pa PS: moc se mi odtuď nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Moni, přeji klidnou cestu bez komlikací a malý šok z návratu do vlasti české. Jsem dnes byla s malou a kámoškami s dětičkami po dlouhé době v zoo a jsem utahaná jak pes. Je tu čurbes, ale jdu chrnět. Na víkend máme taťku doma, tak si ho malá užije.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás všechny po delší odmlce. Manžel se ráno vrátil z práce, teď spí a večer zase valí do práce. Takže jsem takřka o víkendu sama. Mončo, všechny ti tiše závidíme, že si užíváš dovolené ;-) Ale ani tady u nás není nejhůř, počasí je docela dobré, není nijaká hrozná zima, tak se to dá. Já na Vánoce ještě nemám žádný dárek a ani pořádně nevím, co komu mám koupit, hlavně tedy babičce a dědovi, to je vždycky šílenej problém! Katko, já jsem taky včera dostala nabídku práce, je to o hoooooodně lepší než to, co dělám teď. Řekla jsem, že si to promyslím, protože s touto prací mám jen minimální zkušenosti, takže se rozhoduju. Jak ses rozhodla vlastně ty, vezmeš tu novou práci nebo zůstaneš v té stávající? Holky, přeju vám všem hezký víkend, Jitko, vy si užjte doma taťky a všechny se mějte hekzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zase doma. ;-) Jaký jste měli víkend a dnešní volný den? Já dnes měla uklízecí, myslela jsem si, že tu bude více prachu po tak dlouhé době, ale nebylo. Takže uklizeno bylo rychle. Víkend byl super, bylo tam 25 st, takže jsme byli na výletech, jsem i ráda,že mi tady přivítalo pěkné počasí, u nás dnes bylo 16 st. Takže pohodička. :-) Včerejšek byl docela náročný, pro změnu italové opět na letišti stávkovali, takže byl pěkný zmatek, domů jsem dorazila až v půl jedenácté večer utahaná jako mimino. :-S Holky vy se tak máte, že k vám ty pracovní nabídky sami přijdou, já hledám a nic. :-( Jak to sakra děláte? ;-) Nebyl by nějaký tajný recept? :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo, nakonec jsem tu práci nevzala. Bylo tam víc proti než pro. :-( Ještě tu zůstanu a uvídím, jak to půjde. Jinak kolegyně je v tom :-), ještě čeká na potvrzení od doktora, ale více méně je to jasné. Takže to budu mít denně v přímém přenosu. Zatím jsem ráda, tak doufám, že jí to nezačnu závidět. :-/ Chtěla bych taky. Už aby bylo léto :-) Všem přeji pěkný den :-) Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Verčo vítej zpátky v naší vlasti a brzy natref na slušnou prácičku. Tady je dneska nádherně, ale mi jsme zavřený doma :-| Malá je marod, rýma a kašel, naštěstí nemá horečky, tak to docela jde. Ale zase problémy manžela v práci. Teď nějakou dobu chodil do svého zaměstnání ještě na brigády, aby jsme měli nějaké korunky na Vánoce. Brigády už zrušili a prý jestli jim to vůbec zaplatí, měli by když má smouvu, ale nikdo neví kdy ]-( A těm co slibovali smlouvu opožděně ji už ani nedali a prý jim to ani neproplatí. Děs co si u nás podnikatelé dovolují, moc dobře vědí jaká je u nás sháňka po práci, když někdo odejde, přijde další. Manžel měl i možnost odejít za lepším, ale musel by nastoupit hned, což by tu musel dodržet dvouměsíčku. :-( U nás je průměrně 60 uchazečů na 1 volné pracovní místo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Jíťo nějak se ti ty jména motají. Nebumbala jsi včera něco, třeba malej čaj? ;-) ;-) ;-) No s tou prací u tvého manžela to je teda masakr. To víš, podnikatelé tu krizi využívají jak mohou, mrzácí!! U Vás je dost hustá nezaměstnanost, u nás je to trochu lepší, ale taky žádná sláva. KDyž už najdu nějaký pěkný místo, kde chtějí jazyky a praxi, což bych měla, tak se podívám kolik nabízí a mám po chuti. Dají sotva 12tis hrubýho a zamozřejmě bych musela dojíždět, což by se mi vůbec nevyplatilo. Jitko ještě tvůj manžel chodí do té práce? Snad se na vás štěstíčko usměje a manželovi se povede najít něco lepšího. :-) Katko, to koukám, že to ta kolegyně,tak rychle vypustila do éteru, když to nemá ani potvrzené od doktora. Já myslím,že ty to zvládneš, když o tom nebude mluvit každý den, tak to taky nějakou chvilku potrvá, než ji poroste bříško, aby to bylo vidět. No a čas se pomalu přehoupne do jara a tobě se to taky přiblíží, co ty víš, třeba už začnete na jaře zkoušet. ;-) U nás o žádné těhulce zatím nevím, jen nám v partě přibyla další svatba na příští rok. To bude veselo. Holky hned bych si tu naší dala ještě jednou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sorry, ale fakt se mi ty vaše jména pletou. Katku poznám to je jasný podle nicku, ale Verča s Mončou vždycky přemýšlím kdo je kdo. Tak pardon předem, když se spletu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jitko, nic se neděje. Já už jsem na to zvyklá, i v práci co jsem předtím dělala 3 roky si mě taky pletli s jednou verčou ,která byla v kanclu na druhý straně haly. Hlavní je, že vždycky víme, komu to patří. :-D :-D Jnak já budu mít o víkendu veselo, přijede brácha s neteřinkou, tak jsem zvědavá, jak to doma bude vypadat v neděli večer, co všechno budu hledat. Malá je takový schovávací tip.Už se na ni těším, jak se zase vyřádím.Švagrová má totiž školu, tak jsem to tak zpunktovala, že pozvu i naše, ty o tom neví, a malá jim přijde otevřít, věřím, že budou hodně překvapený. Brácha totiž u nás už dlouho nebyl, a mamina si už stěžovala. :-| Holky užijte víkend, snad bude hezky. Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, tak to si víkend a neteřinky užij a ať vše najdeš ;-) :-) To Míša umí taky, schovávat. Ráno si vzpomene, že chce svoje nůžky na číhání, celý den je hledám jak blbec po bytě a ona že neví kde jsou. A vpodvečer je s úsměvem vyštrachá. Ostatním, přeji také pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jaký byl víkend, u nás bylo nádherně slunečno. ;-) Překvapení s neteřinkou pro naše rodiče dopadlo výborně. Celkově byl víkend super, s malou jsem se pěkně vybláznila. Myslela jsem, že barák bude vzhůru nohama, ale dopadlo to dobře. :-D Co nezvládla malá, tak to zvládl táta nebo brácha. (vylité víno, rajčata) :-D Noc byla taky trochu rušná, my jsme totiž šli spát až v jednu, sotva jsme usli,tak malá měla asi nějaký blbý sen, tak hodinu nešla utišit, ale zato nás pak nechala spát až do 8 ráno, což brácha říkal, že to byl její rekord. Je to,ale slušná fuška běhat celý den okolo ťapajícího mrňouška, jak na to člověk neni zvyklý, tak včera jsem padla už v devět za vlast a spala do rána jako miminko. :-D :-D Zase to byla hodně dobrá zkušenost pro budoucnost až bude taky nějaké mimčo,jaký to je, být celý den a noc s malým capartíkem. ;-) Člověk i zapomene na všechny starosti a strasti,co ho trápí. ;-) Jitko, zatím jsme nic nenašla, co by mi malá schovala,ale možný je všechno, včera jsem byla ráda, že jsem jen zametla, i hračky jsem nechala být, tak jak je pustila z ruky a dnes se na to vrhnu,tak jsem zvědavá, co najdu a co ne. Hlavně v kuchyni se ji ve skříňkách moc líbilo. ;-) Co tvoje malá, už je ji líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Moni, jaký byl víkend s neteřinkou? A co rodiče? Byli překvapení? My jsme měli flákací víkend. Tak jsem pěkně odpočatá :-) U nás zatím žádná ohlášená svatba na příští rok, ale taky bych si nějakou dala. Třeba někdo překvapí. :-) Já bych si tu naší zopakovala hned. :-) Doufám, že tenhle pracovní víkend uteče stejně rychle jako ten minulý :-) Všem přeji pěkné pondělí. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám, katko, že jsme sem dali přispívěk hned po sobě, já byla rychlejší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, co se týče svateb, tak mohli být příští rok ještě dvě, jedna měla být v březnu, ale zrušena - máme podezření,že čekají mimčo ;-) , druhá se přesouvá na rok 2011,protože sestra budoucí nevěsty má už domluvenou svatbu na příští rok. Nějak se u nás s tím roztrhl pytel. Jsem zvědavá, jestli bude i takový babyboom. No uvidíme. Holky ať vám to utíká v práci. Taky bych raději v nějaké byla, než dřepěla doma. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak u nás víkend nijak zvláštní, v neděli bylo venku hnusně inverze a mlha jak mlíko. Měli jsme jet s našima na chalupu, tam prý bylo nádherně a to to máme jen 15km. Míše ylo špatně jen jeden den, ale kašel se jí drží pořád. Dneska se s ní chystám ke kadeřnici, tak jsem zvědavá jak bude držet. Máme pár dní doma tátu, tak se od něj nehne, já nesmím nic ani utřít zadek :-p vše táta táta. Mi čekali jednu svatbu ještě letos na podzim, ale nakonec nebyla, čekají mimča tak nezbývají penízky a od rodičů nedostanou, a co mi se taky brali až později.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jitko, tak já se zrovna vrátila od kadeřníka a čoveče držela jsem. :-D Jen ten vítr mi to nějak rozvrkočil, že jsem vypadala, jako kdybych vylezla z roští. ;-) Tak to máš teď chvilku čas i pro sebe ne, když je táta takový magnet na malou? :-) Na tom taky nevidím, nic špatného brát se až později, když čekají mimčo. Přece si tu svatbu nebude užívat jen ženich a chudinka nevěsta bude o vodě sedět někde v koutě. Hlavně pak budou mít hezkou družičku nebo "družičáka" :-D. Moje kamarádka teď čeká narození potomka skoro každým dnem, tak jsem na to taky zvědavá, to jde ještě zítra ke kadeřníkovi, tak snad ji to tam nepřepadne. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem jela na víkend domů za mamkou a jsem šťastná, že jsem tam jela. Protože jsme nikdy nežili s otcem, bydleli jsme celý život s babičkou a dědou. V nedělu ráno jsem pro dědu volala záchranku, odpolende jsme za ním ještě jeli a včera ráno nám odešel. Dneska a zítra jsem tedy v práci, aspoň mě to trochu rozptýlí, včera jsme se sestřnicí kompletně zařídily pohřeb, takže je vše připravené. Tyhle nečekaný odchody strašný. Mějte se hezky a užívejte sluníčka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Verčo upřímnou soustrast. To máš pravdu,že tyhle rychlý odchody jsou nejhorší. Myslím si, že je to fakt lepší, když si v práci, alespoň na to tolik nemyslíš. Hlavně vím, že ti moc dobře neni, jak jsem si to přečetla tak mi proběhlo hlavou, jak se cítitl manžel, když mu odešla maminka. Alespoň, že jsi ho ještě stihla vidět. To je taky hezký. Raději změním téma. Co se týče počasí, tak nevím, kde se to sluníčko u vás bere. Tady na Šumavě je zataženo jako blázen, stále trochu fouká a slunce asi ještě chrní nebo co. Jak to bylo u Vás včera s větrem? U nás byl dost velký i pršelo. Celý večer jsem měla u sebe baterku, po celé vsi byla tma a čekala jsem kdy to vyhodí elektriku i u nás. Bohužel od toho Kirila, tady ta elektrika při každým větším větru kolabuje, asi to nejsou schopni opravit nebo co. Hezký den všem a ty se Verčo drž. ;-)
Odpovědět
Mončo, děkuji za podporu. Práce mi dělá celkem dobře, ale stejně mi před chvílí volali z techických služeb a domlouvali se mnou kopání hrobu...nechtěla jsem, aby to zařizovala mamka, je nemocná doma, tak jsem dala všude kontakt na sebe, aby všechno domlouvali se mnou. Já když jsem jela včera ráno do práce, tak cesta byla hrozná, na dálnici tma, mlha a ještě déšť. Ale když jsem jela dopoledne domů, tak už to bylo docela dobré a odpoledne svítilo sluníčko. V pátek nám hlásí déšť, tak snad to nebude moc hrozné. U nás naštěstí elektrika vyletí jen málokdy, takže to máme v pohodě. Mončo, ty bydlíš přímo na vesnici? Ne v Klatovech?
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo já bydlím cca 15 km od Klatov. Jmenuje se to Bystřice nad Úhlavou(je tu ústav pro postižené, kam jezdila Havlovo manželka). Je to 1 km od Nýrska (podnik na výrobu brýlí OKULA), kde jsem původně bydlela. Většinou všude říkám, že jsem od Klatov, protože tohle město lidé víc znají. ;-) Můžu se zeptat, co je tvojí mamce? To je dobře, že jsi to takhle zařídila.
Odpovědět
Není to nic vážnýho, jen nějaká viroza, má antibiotika. Já teď nově taky bydlím v Bystřice, ale nad Pernštejnem ;-) to je dobrá náhoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v pohodě, to se s těmi bacily určitě rychle popere. To je dobrý, takže my jsme obě, jak já říkám "Bystřický". Jen škoda, že ty Bystřice nejsou trochu blíž k sobě. :-S Už ti raději nebudu rušit v práci, aby jsi pak neměla nějaký problém. Ať ti to dnes tam rychle uteče a ať ti svítí celý den sluníčko. Já si jdu udělat něco k obědu, začínám mít hlad. Pokuď si ještě nejedla tak ti přeju k obědu dobrou chuť. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Verčo upřímnou soustrast a dále to raději rozebírat nebudu, ať ti není ještě smusněji. Holky tady bylo dopoledne nádherně, ale už se zatáhlo. Vítr byl trochu včera odpoledne a večer, ale ráno klídek. Já vůbec bydlím na počasí v dobré oblasti, nám se skoro vždy vše vyhne. Když jsou všude povodně, tak mi máme až moc sucho. Tak Míša byla u holiče hodná, ale dlouho jsme tam čekali, tak nevěděla co roupama. Bála se spony do vlasů, tak jsme ji měli na hlavě všichni :-D včetně táty. Před náma dělala hlavu nějaký babce a na to, že říkala, že už nikam nejde se jí s tim patlala až moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a Verunce přeji pevné nervy při zařizování všeho co je okolo. Mrzí mě to. :-( Něco pro zasmání: My na chalupě máme vedle vesnici BYSTŘICI u Benešova :-D :-D :-D :-D . Mají tam tu nejlepší zmrzlinu. To je ale Bystřic, co? Holky, držte se a mějte se dobře. :-) Já zase letím něco dělat, byla jsem tu jen na skok. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Katko, to je tedy něco, těch Bystřic je tu nějak moc :-D :-D Jitko, to muselo být hezký se na vás dívat, jak máte všichni sponku ve vlasech i táta, to by stálo za foto. :-D :-D Jinak u nás tak o 14 hodin neustále prší, takže jsem zalezlá celý den a nevím co roupami. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem si myslela,že si dneska počtu a ono nic. ;-) Včera bylo u nás nádherné počasí a dneska to vypadá,že to bude stejné. Když jsem byla venku, tak jsem se úplně lekla, jaký je teplo. Fakt jsem zvědavá, kdy přijdou pořádný mrazy, to se z toho asi pak zblázníme. :-| Jinak včera jsem nějak nebyla ve své kůži už od rána, tak jsem měla trochu strach, jestli se do mě nepustila opět střevní chřipka, co jsem měla při zapíjení mojí svobody. Naštěstí to po poledni povolilo a nebylo to tak drastický.Tak jsem si oddychla. :-) Zítra budu mít veselo, vrátí se mi totiž konečně manžílek, tak už se těším. Takže dnes mám takový uklízení den a pečení nějaké sladké dobroty na programu. ;-) Mějte se hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak tady také svítí sluníčko, ale je o dost chladněji než včera. Moni, užij si manžílka a nějakou sladkůstku pošli i sem ;-) Jinak nemám co psát, tak pa jdeme ven.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já dnes neměla skoro vůbec čas. Moc práce a hrozně práce nedodělané :-( Dnes nám dorazila svatební kniha - je nááádherná. Mám velkou radost :-) Dnes bylo taky nádherně, ale už fouká vítr a ochlazuje se. Za chvíli letím dom, tak se mějte moc moc pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, odpoledne jsem povolala babičku jestli pohlídá Mišku. Jeli jsme do města a udělali útok na hračkářství. Ráno jsem měla jeden dárek pro synovce a teď mám dárky skoro všechny. Ještě neteři a rodičům. No pěkně to provětralo peněženku, ale hrůzná částka to nebyla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Katko, to jsi si určitě zavzpomínala na svatbičku viď? Věřím, že jse si s manžílkem udělali,nebo uděláte hezký večer, při prohlídce této knihy. ;-) U nás dnes bylo taky hezky, ale jen za oknen. Venku totiž strašně foukal studený vítr, jsme totiž jen 20km od hor, kde už o víkendu zahajují lyžař. sezonu. Když je tam sníh, tak je to u nás v údolí bohužel znát. Jitko, ty jsi se sakra s těmi dárky rozjela. Normálně se začínám styděť, že nic nemám. :-( Asi to budu muset nějak napravit. Holky, co máte vymyšleno za dárek manželovi? Já se přiznám, že nemám ani tucha. Ten můj je na PC a všemožnou elektroniku. To neni můj obor. :-S Obečení, kosmetiku - toho má hafo a hlavně se to kupuje v průběhu roku. Asi se zabalim pod stromeček. ( to už by asi nebylo takový překvápko :-D)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?