Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
my už máme termínek zamluvený, ještě musíme najít čas jim tam donést rodné listy a OP (nechávali jsme si oba dělat nové). Už bychom si je mohli jít vyzvednout, už by měly být hotové. Tak potom zaplatíme i poplatek matrice a bude to na 100 %. Jinak nás má teď paní zapsané, hodina je zamluvená... Jsem ráda, že už mám ten termín zamluvený, je to fakt blbé, když jiné matriky vypisují nové termíny tak pozdě... i kvůli objednání restaurace, foto, kamera,...
Odpovědět
pro dnešek 258, sorbon 257 ;-) dneska u nás proběhlo oficiální zasnoubení... konečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x woman:Tak to je paráda,aspon už to máte za sebou ;-) Mě přítel požádal před rodinou o Štědrý den po rozbalení dárků.Kleknul si přede mě a už to jelo :-D Nevěděla jsem co dřív jestli se smát nebo brečet (samozřejmě štěstím) :-D Ale moje Mamina o tom věděla,páč MP pomáhala vybírat zásnubní prstýnek ;-) x-)
Odpovědět
257, sorbon 256
Odpovědět
Jo to máte blbý že ten termín někomu zamluví až v lednu,my už ho máme zapsaný a do konce ledna máme donést vyplněné papíry a vybrat si hudbu.Tento týden si chci vybrat hospodu a další fotografa a budu mít na čas klid.Ale sem ráda že ten termín máme a na ten den jsme prý byli první kdo zamlouval a ten den se koná dohromady 10 svateb,my budeme mít tu předposlední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kde jste kdo :-o Nějak se nám to téma odsouvá dozadu a to přece nemůžeme dopustit :-D Jsem taky hrozně ráda že ten termín už máme zamluvený,v srpnu jsme se ptali na jiné radnici (než máme ted) a tam na nás koukali jak na blázny,proč to zařizujem tak brzy. Tak jsme se na ně vyprdli a našli jsme si jinou radnici :-p :-p a tam nám to zarezervovali bez problému x-)
Odpovědět
matriky jsou různé... mi to nepřipadá nějak brzy zařizovat termín na červen teď. V novém roce mi to přijde už pozdě. Takže na matrikánky bych hodila asi takovýto obličej :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
pro nás 255, sorbon 254
Odpovědět
Ahoj,právě se snažím zamluvit fotografa,který má ještě volno a týden před naší svatbou už má plno,tak doufám že to klapne a zítra si jdeme domluvit restauraci,tak budu mít do Vánoc klid a potom šaty,obejít květinářství,cukrárny a domluvit se s holičkou,pořád mi připadá že je toho moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky makinecka ;-) my máme s p.fotografkou schůzku příští čtvrtek,tak jsem zvědavá jak to dopadne =-) Myslim že tohle je ještě procházka růžovym sadem,ale po Vánocích to bude fičák :-( šaty,oznámení,kytky,koláčky,dorty,domluvit se v restauraci na menu atd,atd :-S bojim,bojim :-D
Odpovědět
Tak fotograf je zamluvenej,dneska restauračka a našli jsme si i svatební cestu,pojedeme do Dominikánské republiky,tam je to ráj x-)
Odpovědět
jo a myslíte že máme nárok na paragraf na pátek,den před svatbou?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda makinecka,Dominikánská republika byl vždycky můj sen ;-) ale hold ty finance ]-( Já mám taky svatbu v pátek a máš nárok na paragraf 2 dny,tedy čt,pá :-) Ale ted bohužel řešim úplně něco jiného než svatbu :-(
Odpovědět
252, sorbon 251 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky u nas sla svatba do pozadi, pac mam fak frmol. Jinak na svatebni cestu touzim po maledivach, ale nevim jesli to vyjde, je to opravdu cenove narocny, kort dyz ja jeste studuju, ale od pondeli nastupuju este do prace, tak sem zvedava jesli to vse budu stihat, no a treba si neco nasetrim :) Jinak uz mam domluvenou kosmeticku i kadernici- obe sou to kamaradky. Myslela sem ze este tedle vikend dohodnem tu restauracku, rozhoduju se mezi dvema, ale jelikoz mam dneska narozky, tak to asi nestihnem a budu jen prijimat hosty varit kafe atd, no znate to :) tak zatim zase papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky evic.ka ;-) Tak přeji vše jen to nejlepší k narozeninám x-)
Odpovědět
VŠE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ x-)
Odpovědět
251, sorbon 250 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju moc za prani, skoda ze vam nemuzu taky nabidnout dort, zbylo mi ho nejak hodne a ja ho nejim :) No tak aspon vykrmim pritele, beztak sme koupili o trochu vetsi kosili (viz album) :) Jinak sem vam chtela este dat par typu kde kupuju veci na vyzdobu, veci sou podstatne levnejsi nez v klasickejch svatebnich obchudkach. veveve stoklasa a pak //obchod tecka susenekvetiny. Prijemne prohlizeni :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé evic.ka,díky za tipy hned na to juknu ;-)
Odpovědět
249!!!
Odpovědět
jaj, tu nikdo nepíše... tak si tady aspoň budu počítat :-N 248, sorbon 247
Odpovědět
Profilova fotka
x women,taky mě připadá že jsme tu jen my dvě :-D Asi se v tyto dny nikdo brát nebude =-) alespon nám nikdo nevyfoukne fotografy atd. atd. :-p :-D Jen si počítej,alespon budeme mít lepší přehled o tom,jak nám to utíká ;-)
Odpovědět
Ahoj,já sem tady taky!Dneska máme schůzku s naším fotografem,tak jsem zvědavá jestli to klapne a taky jdeme konečně domluvit svatební hostinu tak doufám že nám to nikdo nevyfoukl. Jinak už mám na cestě závoj z ebay a doma botky,bižu jo a ještě je na cestě noční košilka na svetbní noc a brzo budeme rezervovat tu Dominik,už máme vybraný hotel,bude to stát šíleně peněz,ale je to jednou za život a jako svatební cesta to bude super.Potom přítel dostuduje a chceme mimi,tak už bysme se nikam takhle nedostali,sice si něco budeme muset půjčit,ale myslím že nebudeme litovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky i ja sem tu, ale bohuzel nemam cas kazdej den psat a hlavne se toho tolik nedeje abych psala :) Vcera mi prisly botky, vydrazila sem si je a dneska si du pro ne na postu, tak doufam ze budou dobry budou dobre sedet... Makinecko, ja bych chtela na maledivy, ale bohuzel pritel se mnou nesdili to nadseni a nechce za to utratit tolik penez. Kolik stoli Dom. republika? Maledivy min 35tis na jednoho a to este letet na posledni chvili. Tak nevim jesli nam to vyjde, ale vam to zavidim :)
Odpovědět
Nás by to měla stát do 70 000 allinclusive na 11 dní za oba,ale přes německou cestovku,kde je to o dost levnější a chceme si to raději zamluvit do konce roku abysme pak neostrouhali.Je to pálka ale my jsme ochotni to za to dát,akorát se tam letí 15 hodin a to už bude pro mě zážitek a na letiště do Něm.nás někdo odveze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak konečně jste se tu taky ukázaly :-D Jé makinečka my taky máme dnes schůzku s fotografkou,tak pak podej reference ;-) Tu Dominikánskou rep.vám fakt závidim,hned bych jela taky.Ale penízky po svatbě chceme šetřit na mimi x-) Jinak dnes 247 a já 246-toto letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já mm svatbu 26.6.2009 můžu se přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sandule ;-) To je jasný že se můžeš přidat,já mám také svatbu 26.6.2009 ale nechci kvůli jednomu dni zakládat novou diskuzi x-) Tak povídej,co už máš zařízeného a jak jsi daleko s přípravami? :-N
Odpovědět
Tak fotograf je super,máme z něho fakt radost,udělal si předběžnou představu jaké chceme fotky a dost nám poradil.Focení ho baví a ty fotky jsou hezký,pokud budeme mít nápady na nějaké fotky máme mu napsat mail aby se mohl připravit a měsíc před svatbou se setkáme znova a dohodneme se přesně co chceme. Jinak sem si včera koupila nádherný medvídky na auto,je to ženich s nevěstou a jsou úplně úžasný a každýmu se líbí tak je potom budeme chtít vyfotit,na Vánoce si chceme objednat prstýnkym a před Vánocema jdu poprvé na šatky,tak sem zvědavá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?