Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala, ale je to tím, že podléhám depresi, že nejsem těhotná, dnes jsem zažila opět zlakamání, protože mi přichází krvavá Mary. Od září chodím na cvičení podle Mojžíšové, cvičit chodím už rok 3x týdně (tae-bo), nepiju, nekouřím, životospráva je ok a nic. Snažíme se půl roku a nic a nic a nic. Ségra čeká v lednu druhé a já jí to závidím, vidím kolem sebe samé těhotné nebo kočárky, asi mi z toho už hrabe. Jinak u nás ta zima byla pořádná, bydlíme u Beskyd. Pa Terka
Odpovědět
Ahoj Terko, naprosto ti rozumím, jsme na tom naprosto stejně, jen my se snažíme o tři měsíce míň. V pátek mi řekli, že mám cukrovku a proto nemůžu mít děti, takže mě ještě čeká vyšetření, jestli tu cukrovku opravdu mám nebo ne. U nás v rodině taky máme nově narozené dítě, je to blbý to tak říct, ale člověk ani nemá chuť se na to jít podívat...ostatní mají a my ne..... Taky všude vidím těhotné a říkám si, proč my nemůžem...často člověk slyší, jak holka otěhotní a ani nechtěla, jaká je to nespravedlnost! Terko, přesto všechno pořád věřím, že i nám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, koukám, že jste se tu nějak rozpísali, ale bohužel ne moc pozitivně. Terko hodně trpělivosti, vždyť půl roku neni taková doba, já věřím, že se vám to do roka určitě povede, ještě když vidím, co všechno pro to děláš. :-) Nevěš hlavu, jak se říká, když to budeš nejmíň čekat tak se to povede. Já vím, že se mi to lehce říká, i když vlastně sama nevím, jak na tom jednou budu, ale člověk musí věřit. Verčo tak to mi mrzí, že jsi dostala takový verdikt od doktora. Upřímně ani nevím, že člověk s cukrovkou nemůže mít děti. Jen vím, že je možné cukrovku v těhotenství získat. Já doufám, že se to tím vyšetřením vyvrátí. Mi neříkej, že kdyby jsi měla cukrovku, že už by na to dávno nepřišli. Pokuď by jsi měla nějakou lehčí, tak že by to tak vadilo. No nevím, nevidím do toho a nejsem doktor. Holky hodně sil a štěstíčka a brzy nějakou vránu nebo čápa. Takže holky píšu hromadnou objednávku, pro všechny co tu toužíte po mimču. ;-) ;-) ;-) ;-) Jitko, no to zírám, jakou máte doma minizoo. K vám jít na návštěvu, to člověk musí mít hodně velkou odvahu. :-D :-D Jinak pouť se vydařila na výbornou, tedy až na to bláznivé počasí, chvilku déšť, sníh i sluníčko. Taky mi trochu skolik nějaký bacil, takže s ním bojuju. Holky mějte se moc hezky, snad nám třeba zítra nějaké sluníčko spříjemní den
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi ještě Terko napadlo, kdy budeš mít fotečky ze svatbičky na netu???
Odpovědět
Ahoj holky, mockrát vám děkuji za podporu, moc mi to pomohlo, doma se o tom nemám pořádně s kým pobavit a s těhotnou sestrou se o tom špatně mluví, i když by mi ráda pomohla, tak ví, že nemůže a že to chce čas a pak možná různá vyšetření, na první čekala přes rok a na druhé půl roku. Na fotečky myslím, akorát jsem na ně teď neměla moc náladu, vím, že to je jeden můj velký nesplněný úkol, který se pokusím co nejdříve vyřešit, snad už o víkendu ;-) A co vánoce, řešíte je už? ono se to nezdá, ale za 2 měsíce jsou tady :-D nejhorší je, ty dárky vymyslet :-S
Odpovědět
Terko, když budeš potřebovat, určitě napiš, můžeme se povzbuzovat navzájem ;-) Fotečky bys nějaké doplnit mohla, určitě se všechny moc rády podíváme, jakou jsi měla svatbu ty :-) Vánoce se blíží hrozně rychle, ale zatím ještě nevím, co komu koupím, nejhorší je to s babičkama a dědečkama, říkají, že nic nepotřebují a něco pro ně vymyslet je vždycky hrozně těžký...jestli máte nějaký nápady, sem s nima! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, určitě sem piště, když budete potřebovat, člověk to vždycky potřebuje nějak ze sebe dostat. ;-) Jinak o vánocích mi ani nemluvte, úplně mi bere hrůza, když si na to vzpomenu. ;-) . Co se týče dárků, tak to letos nevidím moc dobře, chybí mi inspirace a každého koho se zeptát, co chce, tak nikdo nic neví. My ani nevíme, co si nadělíme s manželem. Jediného koho vím, je moje neteřinka, na takový malý prcky se dobře nakupuje. To se vždycky vyřádím. :-D Terko doufám, že fotečky sem dáš už brzy, alespoň si na ten krásný den hezky zazpomínaš a třeba přijdeš na jiné myšlenky. Já totiž od příštího čtvrtka moc na netu nebudu. Odjíždím za mým manžílkem na jeho služebku a budu tam s ním až do poloviny listopadu.Aspoň se taky odreaguji a načerpám síly na celý ten kolotoč běhání a schánění nové práce, což už samozřejmě dělám teď, ale taky to moc slavný neni. Hezký den všem a nezmrzněte. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám že už vám kůň běžel včera, já se sem dostala až dneska večer. Manžel má tu zoo jako koníček, ale když se zadaří a jsou nějaká mláďata, tak je prodává. Koukám a čtu smutné zprávy. Přeji hodně štěstí ať se brzy zadaří. Mám pocit že s cukrovkou žena může mít dítě, ale záleží na typu a je více pod dohledem dr. Věřím že vám lékaři pomohou a miminka se dočkáš. O Vánocích mi ani nemluvte, peněženka zeje prázdnotou. Měla jsem jeden dárek pro malou, ale dala jsem jí ho k svátku. Ještě k tomu se ukázal vadný, tak ho posílám zpátky a vrátí mi peníze. Ještě jak jí vysvětlim, že už to nebude mít. Rodičům a babičce jsme vždycky kupovali jen maličkosti, u nás se nakupuje hlavně dětem. Letos mám v plánu vytvořit scrapbookové kalendáře s Míšinými fotkami. Moje mamka už má půl dárků nakoupeno. Teri na fotečky jsem také mooc zvědavá. Moni užij si manžílka a výletu. Já si teď manžela moc neužívám, dělá teď pár dní 16hodinové šichty aby jsme měli napřilepšenou na Vánoce. Tak hodně couráme s Miškou po návštěvách.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Jitko, to je dobrý nápad ty kalendáře, my jsme si minulý rok s partou, co máme, taky k Vánocům nadělili takový společný kalendář fotek z akcí a výletů, které jsme kdy podnikali. Možná, že ho vyrobíme i letos. Tvému manželovi přeji hodně síly, ty šestnáctky nejsou žádná sranda, to musí být vyřízený viď? Já se taky snažím nějak zabavit, ale jsem teď z toho bacilu taková nevrlá a nic mi nebaví. Ještě k tomu v noci špatně spím, mám úplně zacpaný nos. Dnes ráno jsem si myslela, že si snad půjdu ve 4 ráno pustit tv. Nic mi na ten můj nosák nezabíralo, vše jen na chvilku, alespoň, že manžel neni doma, ten by ze mě zešílel. :-D Takže se těším na dnešní noc, co zase budu vyvádět. Tohle to blbý počasí, mě vždycky nějak sejme, připadám si jako malý dítě, které furt marodí, obzvláště letošní rok mám tu imunitu nějakou na prd. :-S :-S papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje !!! Manžel je jako každé pondělí a středu na tréninku, tak jsem si řekla, že dopiji načatou lahev vínka ze včera a podívám se za vámi, jak se máte dobře... Terezko a Verunko... Úplně s vámi cítím a přesně vím, jak vám je. Asi jsem to už psala, ale můj nejlepší kamarád s přítelkyní čekají miminko. Šíleně jim to přeji, ale uvnitř cítím hroznou bezmoc a závist. :-( :-( :-( Bohužel mi právě docvaklo, že jsem na tom možná nejhůř. :-( Já "tikám" už pěkně dlouho, ale prášky vysadím až v létě. :-( Manžel by si přál na mimi začít pracovat až v létě a tak mi nezbývá, než přečkat zimu, vítat jaro a těšit se na léto. :-( :-( :-( Bohužel je to v nedohledu a když ke všemu všude slyším, jak se nikomu nedaří, tak mě to děsí ještě víc. :-( Kolegyně v práci se pokouší už přes rok a stále nic. Bohužel to pak každý měsíc "schytám". Jsme sami dvě v kanceláři a asi víte, jak se cítí, když to každý měsíc dostane. Jsem první na ráně... Bojím se toho, že nám to taky hned nepůjde. A když na to člověk myslí, tak si to prostě vsugeruje. :-( Ta psychika je děsná věc. :-( Achjo. Jdu si dolít.... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A ty Vánoce... Přesně jak píšete, nejhorší je něco vymyslet. Ke všemu má moje sestra v prosinci kulaté 30-tiny, tak bych jí chtěla koupit romantický víkend na zámku, ale většinou se to pohybuje od 5 tis výše :-( Tak uvidím, zda seženu něco levnějšího, ale zároveň trošku "luxusního" :-) Holky, šíleně vám držím palečky !!! A určitě piště. Podporu potřebujeme každá. A jsem moc ráda, že sem většina stále chodí !!! Hrozně mě to těší a jsem za to opravdu ráda. :-) Tak... zvedám sklenku a připíjím na to, aby se všem splnil jejich sen, ať je jakýkoliv. Mám vás ráda. Všechny !!! :-N Papa dobrou a taky hlavně na ZDRAVÍ !!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Něco pro zasmátí :-) .................... Právě jsem svou šikovností zavinila rozlití vynikajícího vína na všechen důležitý "bordel" mého manžela na stole u PC i s ovladačem od nové televize, kterou jsme dostali svatebním darem... Dokonce se mi podařilo cáknout pěkně i na celou zeď. :-D :-D :-D To jsem dopadla. Už nemám co pít :-. :-. :-. :-. Asi se radši přesunu na gauč k TV, nebo že bych si načalal novou lahev? 8-) 8-) 8-) 8-) :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Málem bych zapomněla. Připít všem na štěstí a na zdraví jsem samozřejmě stihla. HELE !!! Víte, co znamená rozlití pití??? Že budou křtiny !!! Takže holky !!! Teri a Veru, právě jsem vám asi zavařila na brzké mimi !!! Jupí !!! Tak to jdu načít teda ještě jednu !!! Juchůůůůů. :-D :-D :-D
Odpovědět
Katko, koukám, že ses včera večer pěkně rozjela :-D To muselo být veselo, když se ti to víno podařilo rozlít ;-) ale doufám, že máš pravdu, a budou křtiny! Jsem taky moc ráda, že sem ještě pořád chodíte a píšeme si, co u koho nového, jak se máme a nebo si postěžujeme. Třeba někdy zorganizujeme sraz ;-) Já jsem se včera konečně dostala ke kadeřnici, a protože už je po svatbě, tak si nemusím nechat růst vlasy docela radikálně jsem to sestřihla, tak snad se budu manžílkovi pořád líbit, až mě dnes uvidí. Dneska jdu taky poprvé na jógu, bylo mi to dopručeno kvůli otěhotnění, zrovna u nás otvírali kurz, tak jsem neváhala a přihlásila se tam. S takovýmto cvičením mám zatím jen malou zkušenost, tak snad to bude dobré. Za dva týdny jdu na podrobné vyšetření na cukrovku, ale pořád si myslím, že ji stejně nemám. Takže zatím ani ty prášky nejím, uvidím až podle výsledků. Jen nevím, kam potom budeme jezdit. Toto byla soukromá klinika, takže už nám samozřejně začali doporučovat umělé oplodnění... :-| Ale pořád věřím, že to tak hrozné s náma nebude a mimčo se podaří normálně. Tak já jdu pořádně pracovat, zítra už je pátek, takže se hrozně těším na víkend! Snad bude slušné počasí :-) A všechny vás zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no Katko ty si se sakra rozjela. :-D :-D Veselo musí být. Taky umím být takhle šikovná a něco zlít, ale je zvláštní, že vždy poleju vše okolo a na sebe ani kapku. :-D Tebe 30-tiny sestry čekají v prosinci, za to mě v únoru čekají manželovo a v březnu bráchovo, tak už teď jsem zvědavá, co budu vymýšlet. Co říkal tvůj manžílek na to, že jsi mu polila jeho bordílek? ;-) To co máš s tou kolegyní, tak já stále slíchám od sousedky, jen co se spolu vidíme, tak je to první věc, kterou mi řekne. :-( Verčo, jsem zvědavá, jak se ti bude ta jóga líbit. Moje švagrová, taky na jógu chodila před i při těhotensví a strašně si ji vychvalovala. Já na tento styl cvičení moc nejsem. Je to na mě moc pomalé. Já měla nejraději aerobik. Teď už ho, ale zanedbávám. V zimě jsem totiž líná na to chodit, když je to od nás 3 km, to je tak si zadělat na nějakou chřipajznu a na manžela spolíhat nemůžu, že už bude doma a budu mít autíčko. Jo, když jsem ještě bydlela u našich tak jsem to měla 400 m od baráku, to bylo super. Je, ale pravda, že jsem se donutila cvičit doma, sice teď už to týden kvůli bacilům flákám. :-N To se divím, že ti na to vyšetření posílají až za dva týdny, to mají docela dost času. Jako kdyby jsi opravdu měla nějakou tak si myslím, že by snad reagovali rychleji. Co se týče víkendu, tak moje plány budou jednoduchý, zalezlá doma. Musím se z toho dostat, abych mohla odjet bez problémů za manželem. Už mám vše zaplaceno, tak bych ty peníze nerada vyhodila do vzduch Katko a jak je dnes v práci, nejsi po včerejším vínku trošičku unavená? :-D
Odpovědět
Taky mě napadlo, jestlipak je Katka v práci a jak jí asi je :-D Mončo, kam vlastně jedete? Budete tady v ČR nebo jedete někam do zahraničí? Jak už jsi psala, že ti manžel na šest týdnů odjíždí...no to je hrozná představa! To máš dobré, že můžeš jet s ním. Já mám aerobic taky ráda, ale jóga by měla mít větší účinek na to, na co potřebuji, takže uvidíme, no jsem zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, můj manžílek už 3 roky jezdí na služebky na Sardinii. Vždy je měsíc tam a měsíc nebo dva měsíce tady. Naštěstí už to v březnu příštího roku končí, ale bohužel jim začíná příští rok Riga. Takže to bude zase dokola. Teď je tam teplíčko, každý den se mi "chlubí", že se koupou. :-( Zrovna před chvilkou mi poslali elektronickou letenku. JSou jógou je to jasný, aerobik by ti asi nepomohl. ;-) Švagrové pomohla, tak třeba tobě taky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že píšu jako maďar. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Do práce jsem dorazila v pohodě. :-) Manžel se doma smál, když jsem mu to vyprávěla a načali jsme další vínko. Spát jsme šli asi v jednu, ale na to já jsem zvyklá. My chodíme kolem 1 ráno každý den. Vstávám kolem půl osmé, takže mi to vyhovuje. Mažel tedy dřív, takže se ráno vůbec nepotkáváme. :-) S tou jógou držím palečky, já včera byla na jumpingu a bavili jsme se s trenérkou, že pilates, který tam taky mají je dobrý na otěhotnění. Že jim tam hodně holek otěhotnělo, co nemohly. :-( Takže určitě doporučuji jógu, tak pilates. Já jim hned oznámila, že mě tam v létě na pilates mají !!! :-D :-D :-D Moni, tak to budu držet palečky s tím vymýšlením dárků. Jestli máte s bráchou dobrý vztah, tak bych mu asi udělala fotoknihu z dětství až po současnost a k tomu ještě něco. Ale nevím, jak by to brácha vzal... Neznám ho. :-) Jdu něco dělat. Dneska toho mám moc, tak jsem jenom nakoukla a už zase píšu romány. Jinak s tím srazíkem by to byl dobrý nápad. :-) To by byl babinec. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že je tu veselo :-) , teda jak u koho, že Kačko ;-) Já s dárkama na Vánoce ještě nevím co provedu, ale už skoro dva roky je objednávám na netu a volný čas místo nákupů věnujeme procházkám nebo romantice.... x-) x-) Holky s tím těhotenstvím vám rozumím, mám teď kamarádku, která dělá psí kusy, aby otěhotněla, musela si v práci zkrátit úvazek, protože špatně ovuluje, nasadili ji hormonální léčbu a musí pravidelně a přesně na měření folikulů, takže aby se k doktorovi dostávala a nemusela se pořád uvolňovat z práce, snížila si ho. Mě teď taky chytly mateřský pudy a začínám přehodnocovat své rozhodnutí počkat až na léto příšího roku, když vidím kolik holek nemůže otěhotnět, tak začínám mít strach a nechce se mi ztrácet čas. Musim si na tohle téma promluvit s manželem a přemluvit ho, aby souhlasil :-N :-N Tak uvidim jak to půjde.... Jinak seele, nevím proč by diabetička nemohla otěhotnět, podle toho co máš za cukrovku, čím jí léčí atd. Měli jsme spoustu pacientek, které normálně i s diabetem otěhotněly. Kdybys potřebovala vědět něco o cukrovce nebo doporučit diabetologa, tak napiš, můžu ti zařídit to nejlepší....V IKEMu na diabetologii mám spoustu kamarádů doktorů a sester...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, jsem také moc ráda, že se tu stále scházíme. Diskuze podle města padla hned v létě a bohužel diskuze, ve které jsme se na modrémkonikovi scházeli hodně dlouho a i dělali srazy bohužel nedávno také padla do zapomnění. Sraz bych moc brala, ale nevím nevím pro mě by nejblíž byla asi Praha, ale musela bych busem nebo vlakem a malou nechat u babičky a mám i pocit, že manžel by nebyl vůbec nadšený. On mému vykecávání na netu moc nerozumí. Kačko ty si dáváš a koukám, že se i dělíš o vínko s nejbližším okolím, ikdyž o to nestojí :-D Mončo na Sardinii, tak to ti fakt závidím moc si to tam užij. Je pěkné že má tvůj muž možnost takhle cestovat, ale zase ta cena, že bývá pryč docela dlouho. Já jsem zvyklá, že jsme od prvního rande pořád spolu, tak si to neumím představit. Mi na neděli pojedeme na chalupu, tak doufám, že nebude pršet. Manžel ty dlouhý šichty docela zvládá, chodí domů sice utahanější, ale večer je při chuti stále, což mně dost překvapilo. A má velice starostlivou maminku, až mu leze na nervy. To je pořád, jestli má teplý oběd atd., přes den se vyptává jak tam je a včera i volala v půl jedenáctý večer a zkoušela to dokud to nevzal. Tu pěkně pěnil.
Odpovědět
Ahoj holky, KAtko ty jses hezky rozepsala ;-) Nechtěla jsem svým příběhem ostatní vystrašit, ale je to možná i tím, že se ženy pokoušejí o mimi až kolem třicítky, mezitím nejlepší vk je prý kolem 25 let a pak asi ty dlouho beroucí antikoncepční prášky také hrají nějakou roli v pokusu o otěhotnění. Možná bych ti KAtko doporučila vysadit po novém roce s tím, že na ostro se budete pokoušet až od léta a takhle si alespoň pročistíš tělo, i když jsou případy, že holky otěhotní hned po vysazení, je to zřejmě hodně individi. nakupování vánočních dárků bude zase porod, akorát pro neteřinku (malou od sestry) už mám z většiny nakoupeno, to se nakupuje strašně dobře a nadšeně :-) O víkendu budeme z pátku na sobotu na chatě s kamarády, snad to dobře dopadne, a během sobotního rána se vydáme domů, protože jdeme na oslavu ročních narozenin syna od sestřenky, na což se na jednu stranu ttěším, ale na druhou stranu budu opět obklopena mrňaty, bude tam i malá od ségry (má 1 rok a 2 měsíce), takže budu po nich pošilhávat :-) Holky mějte se moooc krásně a ať nám ten pracovní pátek rychle uteče :-D PS: s tím srazíkem by to byl dobrý nápad, akorát nevím, jak bychom skloubili to, že nejsme z jedné části ČR. to leknin: prosím tě, jak to zvládáš, že mám manžela tak často pryč, máš u mě obdiv, mám kolegyni v práci, která to má podobně a strašně ji obdivuji, jak to všechno i s dvěmi dětmi zvládá a hlavně, jak zvládáte to, že jsou od vás tak často a dlouho pryč, já bych padla steskem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Katko: to je dobrý nápad, určitě nad tím zapřemýšlím. Můj brácha bere všechny blbosti. Třeba k osmnáctinám jsem mu tenkrát dala 5 kg čokolády, zabalila do spoustu krabic a on byl šťasnej jak malý dítě. :-D My se pořád hašteříme, jako kdyby nám bylo 10 let. Kdyby jsi viděla, co mi prováděl o víkendu na pouti, tak by jsi tomu nevěřila. :-D :-D Jitko, já už jsem na to zvyklá od prvního rande, co jsem s manželem začala, to ještě chodil na vysokou, takže jsem se viděli jen o víkendech. Jak začal pracovat, tak jezdil na celý týden hodně do Brna, pak ho vyslali na 2 měsíce do USA, pak byl měsíc doma (to jsem se k němu nastěhovala) a pak mi odjel zase na 2 měsíce do USA. Pak to byli Čechy a teď je to Sardinie. Takže si užiju. Upřímně mi taky někdy z toho dochází trpělivost. Obzvlášť, když jezdil první rok na Sardinii. Např. to tam byl 14 dní, pak přijel na 3 dni a zase odjel.To dělal celý rok. Měl zakázku na starosti. Taky jsem pak pěkně bouchla, jako papiňák. Ustála jsem to, ale je to pořád dokola. Nadšená z toho nejsem. Jo každá něco máme. :-( Nedivím se, že tvému manželovi maminka leze na nervy, to by nevydržel asi nikdo. :-) Terko ten stesk na mě taky někdy doléhá i slzám se neubráním, ale bohužel s tím nic neudělám. :-( Už u nás na tohle téma bylo x desítek rozhovorů. Výsledek bohužel pořád stejný, třeba, až jednou bude nějaký mimčo, tak to bude nachvilku lepší. Nebo si budu muset zopakovat svatbu, aby ho měla alespoň 3 měsíce v kuse doma. :-D :-D Holky ten sraz by byl super, je jen škoda, že jsme tak roztrkaný po republice. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem krásný víkend, počasí by mělo vyjít. Já zatím žádný plán nemám, uvidím, třeba mi ještě něco napadne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak nám zase začal nový týden. Ať vám všem uteče. Jaký jsem měli víkend? Já byla skoro celý víkend venku, dokonce jsme se sousedama v sobotu udělali poslední rychlo opíkání,protože pak už začínala být pěkná zima. Neděli jsem měla takovou flákací, už jsem si zazimovávala kolo a něco rochala na zahrádce. Co se týče mých bacilů, tak už se mi potvory skoro pustili. ;-)
Odpovědět
Ahoj Mončo, to já jsem byla v sobotu na oslavě narozenin, tak to bylo takové veselé :-D Manžel sestřenice byl oslavenec, sešla se tam rodina, bylo to super. V pátek jsme si koupili auto a dnes jsem si kvůli tomu vzala dovolenou a zrovna před chvílí jsem se vrátila domů, ale už mám aspoň vše kompletně vyřízené a můžeme vesele jezdit. Mončo, kdy vlastně s manželem odjížídíte? To máš skvělé, máš to vlastně jako dovolenou, no ty se máš ;-) Jaképak je u vás holky počasí? U nás od rána prší, to je počasí akorát na spaní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo, prozradíš nám jaké jste si koupili autíčko? ;-) Jinak asi jsi to špatně pochopila, můj manžel už je na služebce od minulého pondělka, takže já ve čtvrtek odlítám za ním. Máš recht, že je to taková dovča. Aspoň, že tam je hezky, narozdíl od nás. Dnes je i nás střídavě zataženo, polojasno a déšt, ca 14 st.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska je u nás krásně, teploučko a svítí sluníčko. Ale včerejšek, typicky podzimní, mlha přeháňky. Byli jsme den na chalupě spravovat auto. Příští víkend budeme muset znovu zazimovat zahradu, ale hlásí zase sníh tak nevím jestli to stihneme, tam už místečkama zůstal. Manželovi dneska přišli výsledky krve na cholesterol, cukr a tuk od VZP z prevence a vše ukázkové, tak nemusí držet dietku, má radost :-)
Odpovědět
Jitko, tak to máte u vás krásně, u nás je celý den hrozná mlha a prší, takže počasí fakt nic moc. To už na příští víkend zase hlásí sníh? No to je škoda, plánujeme jet na víkend za naší mamkou, tak to mohlo ještě vydržet. Asi manželovi zdravě vaříš, tak to je super, že mu ty výsledky tak dopadly, jen tak dál ;-) Mončo, koupili jsme si Fabii, dneska jsem všechno vyřídila, tak můžeme vyrazit na výlety :-D ale s tou dovolenou to máš opravdu bezva, kolik tam teď vůbec hlásí stupňů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, teď tam hlásí okolo 25 st., ale už je tam nestálé počasí, jeden den hezky a druhý déšť, ale zase teplíčko. Tak uvidíme, jak se to počasí předvede, až tam dorazim. Fabie je fajn auto, taky se mi líbí. Koukám, že u vás dnes bylo nejošklivěji. Snad zítra bude líp, ale na víkend už hlásí zimu. Jitko, poklonu, takhle dobře vařit manželovi, hlavně pozor, aby mu to vydrželo a nechodil potají na něco do ledničky. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?