Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Tak to utíkej :-) Mně už chybí jen změna v malém a velkém techničáku. Jinak je to komplet vše. :-) Letím domů z práce. Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak už jsme dovču konečně vybrali a dnes jsme ji i dostali potvrzenou od cestovky. Nakonec jedeme na osm dní na zakynthos. Odlétáme v neděli ve 4 ráno, takže to bude zase dost náročný. Z domova pojedeme už v sedm večer vlakem, v Praze budeme o půlnoci a pak nás čeká taková malá čekačka na letišti. :-D Sice jsem z toho vždycky stahaná jak pes, ale zase to stojí za to. Koukala jsem na předpověď pro Čechy a tady bude taky příští týden krásně, teda pokuď to zase 10x nezmění, takže ti co budou doma, si taky nějaké to hezké počasí užijí. :-) Holky všem Vám přeju hezký víkend a Katko tobě hezké líbánky. Mějte se všechny pěkně papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka. Právě frčíme na letiště na svatební cestu. Tak se tu mějte pěkně a leknin!, užijte si taky skvělou dovču !!! Tak pa a ať tu máte krásné počasí !!!
Odpovědět
Katko, když jsem viděla ten čas, kdy jsi psala, říkala jsem si, co píšeš tak pozdě, jestli snad nemůžeš spát.... Touto dobou už si někde užíváš a ty Mončo taky, takže si to pořádně užijte a pak nám nezapomeňte napsat, jak jste se měly ;-) A co vy ostatní holky, jak jste prožily víkend? Příští víkend bude prodloužený, tak už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky, tak uz jsme zase zpet v praci. Kypr byl perfektni, ale bylo to kratke... :-( Meli jsme krasne pocasi a more bylo jako kafe 8-) Dneska jsem byla ve skole u zapisu, zacinam si uvedomovat, ze prazdniny skoncily a ze zase bude tvrde obdobi- skola-prace ]-( Ale to preziju, uz jenom rok, ale letos ty prazdniny byly takove jine- svatba, libanky, svatebni cesta... Ted uz zase denodenni stereotyp, do prace- domu- do skoly.... Aaaaach jo, no a ke vsemu za chvili vanoce... nejak me prepadla depka, tak uz vas nebudu mucit svymi spliny
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky axon super že se dovča vydařila a o stereotypu mi ani nemluv. Ale je pravda že toho na starosti nemám moc. Malá je zase marod, ale jen lehká viróza, tak moc neužíváme krásného počasí. A u nás malá novinka, s manželem jsme si promluvili a rozhodli se že do dalšího dítka jdeme. Ale nebudeme to uhánět, tak jsem zvědavá kdy se zadaří. Po malé mám kromě kočáru vše shované, tak už nebudou takové náklady.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je super, že jste se na děťátku dohodli. Já už taky začínám slyšet biologické hodinky- tikají a tikají, tak doufám, že příští rok to klapne a nebudeme na mimčo čekat moc dlouho. Teď jsem si pročítala link první rozvod a musím říct, že jsem v šoku :-( , kolik holek se po relativně krátké době (rok, dva ) po svatbě rozvádí :-( ještěže tady jsme všechny spokojené a vyvažujeme ty tabulky rozvodovosti ;-) Mějte se krásně ja už jdu z práce domůůůůů :-)
Odpovědět
Vrtule, tak to je skvělé ;-) já jsem se dneska stala tetou, tak doufám, že se brzo stanu i maminkou... :-) Jinak zítra je před námi poslední den práce a je prodloužený víkend, takže to je paráda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vás všechny zdravím. Včera jsme se vrátili v noci z dovči a byla perfektní. Počasí nám přálo, takže jsme procestovali celý ostrov. Jen škoda, že už dneska jdu do práce na noční. Je to takový krutý setkání s realitou. :-( seele: gratuluju k tetinkovství snad se i brzy dočkáš dalšího titulu maminka a nejen ty, ale i vy ostatní. ;-) Někdy v týdnu se více rozepíšu, teď jsi jdu nachvilku ještě lehnout, abych tu noc přečkala. Holky, jak jste si vy užili prodloužený víkend? papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Leknin super, že dovča vyšla. Škoda, že ti nezbylo ještě volno, do práce by se mi také hned nechtělo. Mi měli o víkendu oslavu manžových narozenin, tak tu bylo dost rušno. Včera jsme byli celý den na zahrádce a opékali buřtíky, museli jsme využít zřejmě poslední příležitosti. Dnes tu máme slušnou kosu, ale ještě neprší.
Odpovědět
Ahoj Mončo, tak vítej po dovolené ;-) musíš nám pak napsat, jak jste se měli... Já jsem si vzala volno dneska a zítra jdu k zubařce na trhání zubu, takže do práce jdu až ve čtvrtek. Vrtule, my jsme taky ještě včera opíkali,včera bylo ještě moc hezky, ale dneska je u nás taky hnusně, pěkná kosa... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Verčo: toho zubaře ti teda nezávidím, tak ať to v pohodě ustojíš. Co se týče dovolené, tak jsme měli super počasí, jen předposlední den byla celodenní a celonoční děsivá bouřka. Cestovku, kterou jsme si vybrali, tak jsme s ní byli spokojený, měli perfektní služby i nám zařídili svatební pokoj s vyhlídkou na moře. Jeli jsme s ní poprvé. Hotýlek byl rodinného typu a 50 m od pláže, kde se líhnout želváci. Bohužel jsme žádnou neviděli, protože na pláže se nesmí od 19 do 7 hodin. :-( Měli jsme půjčenou motorku na 4 dni, takže jsme procestovali celý ostrov křížem krážem a dle knihy, kterou jsme si na místě koupili, jsme objeli ty nejznámnější a nejhezčí místa. Jediné, co bylo dost nebezpečné, byli silnice, strašně ten jejich asfalt klouže, některé zatáčky byli vyfrézované, takže jsme museli jezdit dost opatrně, aby se něco nestalo. Bohužel malé havárce jsme se nevyhnuli, naštěstí to odneslo jen pár odřenin. Jinak každý den jsme si dávali místní vínka na balkoně. :-) Prostě perfektní relax. Kdo tam ještě z vás nebyl, tak doporučuju. :-D Jinak včera jsme taky naposledy grilovali,alespoň jsme hezky ukončili naší dovču, i když ta noční mi dala dost zabrat, spala jsem dnes jen 3 hodinky, takže jsem jak praštěná a za pár hodin jdu bohužel na další, ale už naposledy. Pak vám k tomu řeknu víc. Mějte se hezky a snad se nám trochu zlepší počasíčko. papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka, taky hlásím návrat z líbánek :-) Bohužel bylo ale na Krétě polojasno a foukal studený vítr. :-( Měli jsme půjčené autíko na 3 dny, tak jsme taky objeli všechna známá místa. Bylo to moc příjemné. :-) Teď už jsem zase v práci a mám toho nějak moc :-( Všem přeji krásný víkend. Nás čeká rodinná oslava, tak to bude asi trošku náročné, ale těším se. Mějte se moc pěkně, musím pracovati. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Katko, tak tě vítám zpátky. To je dobře, že jste si to taky užili jako my. Já vím, návrat do reality po dovče je vždycky hrozný. :-S Nás o víkendu čeká taky oslava , protože jsme za poslední 3 týdny nějak nestíhali, kvůli mé práci a manželovo služebním cestám, tak máme restíky. Sice oficiální oslava byla před 2 týdny, ale my jsme to nějak nezvládli, takže to musíme dohnat teď. :-N Jinak co se týče novinek u mě, tak jsem skončila v práci a hledám si jinou.Měla jsem o té práci trochu jiné představy, ale to by se ještě dalo skousnout. To co mi bylo slíbeno ve smlouvě, to nebylo dodrženo, často mi měnili směny i když byli napsány na měsíc dopředu, takže jsem si nemohla ani nic pořádně naplánovat. Sice jsem do této práce dojížděla , a měla jsem v plánu si po zkušebce koupit auto, ale za těchto podmínek jsem to raději vzdala, protože dojíždět a dělat na tři směny za ty peníze co mi ve finále dávali, to fakt nestálo. No jo firmy stále zneužívají toho, že je krize a taky se tak chovají k zaměstnancům, i když oni tou krizí netrpí. Naštěstí mám stále nárok na podporu, takže alespoň nějaké penízky budou. Měla jsem trochu strach jak budou reagovat rodiče, a ty mi řekli, že už jsem se na tu práci měla vykašlat dávno. Byla jsem z toho mile překvapena. Možná, že se mi budete divit, že si dovolím přijít o práci v této době, ale jsem jen člověk, zdravím mám jen jedno a hlavně nic s manželem nesplácíme. Tak snad brzy něco nového najdu. Holky mějte se hezky a snad o víkendu bude hezké počasí. Papa PS: sakra to jsem se zase rozepsala :-D
Odpovědět
Ahoj Katko, tak taky vítej zpátky z dovolené ;-) Mončo, gratuluju k rozhodnutí a hlavně k tomu, že máš doma takovou super podporu, to je hodně důležité :-) Já jsem byla ve středu na trhání zubu, ale dostala jsem do toho zánět, takže mám antibiotika, hrozně to bolí, ale dneska už je mi trochu líp, tak vás musím pozdravit a popřát hezký víkend, já si snad už ten příští taky užiju a nebudu muset ležet v posteli... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo, jé tak to ten zub je pěkný prevít, takovou paseku ti tam nechal. ;-) Já mám ze zubama taky pořád něco, to neni půl rok, abych taky neměla zánět na osmičkách a to mám vytržený zatím jen jeden, ještě 3 potvory zbývají. Tak to pořádně uzdrav, ať si brzo fit. :-) My jdem zachvilku s manželem na ochutnávku burčáku v našem lesním divadle, kde se přes léto hrálo venkovní divadlo. Bylo to otevřeno po x letech. Budou tam i nějací profesionální vinaři, tak jsem zvědavá. Jestli chceš tak můžeš mrknout na tyhle stránky. http://www.lesnidivadlonyrsko.cz/. Měj se hezky i vy všichni ostatní :-D :-D :-D PS: Verčo - já za tebe ten zánět tím burčákem vypálím :-D :-D :-D :-D :-D (lepší by bylo něco ostřejšího, aby to mělo větší účinek nemyslíš? :-D :-D
Odpovědět
Mončo, dík moc ;-) tohle už byla moje poslední osmička, ale dává mi teda zabrat, zrovna před chvílí mi manžel měnil dren...fuj... koukala jsem na stránky lesního divadla a vypadá to moc hezky, to musí být super, když je tam představení ;-) já jsem byla letos poprvné na letním kině. Jo, dej si něco ostřejšího, ať to pořádně funguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo, tak jsme dorazili domů. Vypili jsme toho vcelku dost, bylo tam i plno lidí. Měli na ochutnákvu i normální vína.Takže jsme si domů nakonec přinesly jedno červené vínko a 2 litry bílého burčáku a v sobě jsme měli každý litr burčáku. Takže už by ti ten zub neměl tolik bolet. :-D Hezký večer papa Monča
Odpovědět
Ahoj holky, tak jaký jste měly víkend? Já jsem ho proležela v posteli a zítra už vyrážím do práce. Mončo, ten burčák asi zabral, už to skoro nebolí, ale je tam pořád zánět... :-| v pátek mi končí antibiotika, tak si pak taky koupíme burčák nebo vínko pochtunáme si ;-) A co vy ostatní, holky, co nového? Katko, jaký byl návrat z dovolené, už seš zase v práci? Vrtule, co malá, jste zdravé? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že nám to tady trochu polevilo s tou diskuzí. :-( Verčo tak co, jak jsi přežila s tím zánětem v práci? Doufám, že to bylo v pohodě. Já včera byla jak přejetá válcem, asi jsem špatně spala nebo co a měla jsem zašlehnutý záda. To se mi ještě nikdy nestalo. Když jsem šla s nákupem domů, tak jsem byla jak invalída. :-D To jsem měla plány, co všechno doma udělám a udělala jsem prd. :-D Dneska už je to lepší, takže zachvilku půjdu něco dělat. Mějte se fajn a piště papa
Odpovědět
Mončo, dneska už jsem byla v práci a bylo to v pohodě, už to skoro nebolí, takže je to svělé. A ty vlastně ještě chodíš do práce, nebo už jsi tam definitivně skončila? Občas mám také dny, že jsem jak přejet parním válcem a vůbec nic se mi nechce. Ale dneska jsem byla docela aktivní, když jsem dojela v práce, tak jsem vyžehlila koš s prádlem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Verčo, tak to je dobře, že už potvora nezlobí. :-D Já skončila k 30.9.v práci, takže teď se zatím flákám doma a samozřejmě scháním něco nového. Snad se zadaří. Jsem teď, ale nějaká zblblá, nevím pořádně ani jaký je den a mám furt pocit, že je víkend a já zas půjdu do práci. Asi na mě už lezou nějaký zimní chmury. :-N :-N :-N Já dneska byla taky aktivní. Makala jsem na zahrádce jako šroub. Musím využít toho, že mi to chytlo,což je u mě zázrak. Já a zahrádka to nejde někdy moc dohromady. :-D Přeju ti hezký večer a zítra úspěšný den. Snad bude tak hezky jako dnes.
Odpovědět
Jé, to je rychlost :-) tak to je super, že i ty jsi byla aktivní ;-) Zítra už tak hezky nehlásí a na příští týden dokonce hlásí docela chladno, tak si to ještě musíme užít. Snad ještě o víkendu to trochu vydrží, u nás jsou hody, tak by to chtělo hezké počasí.... Tak budu držet palce, abys našla práci a hlavně lepší než tu předchozí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás musí být hezky i příští víkend, je totiž pouť. Jak bývá pravidlem, tak skoro pokaždé spíš začne mrznout, takže to stojí zaprd. Už i pouťácí s atrakcemi jsou u nás. Je to totiž poslední pouť v Západních Čechách pro letošek. Samozřejmě budeme péct domácí chodské koláče, takže už se těším, to se zase přejím. :-D :-D Hody bych si taky nechala líbit. ;-) Jdu koukat na nějaký filmek, manžílek už něco vybírá papa třeba zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mi jsme zdraví a doufám, že dlouho budeme. Využíváme zatím slušného počasí a chodíme hodně ven. Také sháním Mišce oblečení do zimy za rozumný peníz, od jara mi ze všeho vyrostla. Malá už měla plné prasátko drobáčků, tak jsme jí ho vysypali a založili jí účet v bance, no nastřádala tam skoro 2 tis. za rok. Tak jí tam budeme ukládat všechny korunky od babiček. Leknin tfuj tfuj, ať brzy narazíš na dobrou prácičku. Bacili pryč všem, malou cpu vitamínama ať moc nemarodí. Jinak koukám, že si tu říkáte jménem. Tak já jsem Jitka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jitko a holky :-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Já toho mám v práci tak moc, že sem vůbec nestíhám zajít :-( Doma padnu po úklidu a večeři jak mimino na gauč a jsem ráda. :-) U nás novinka jen ta, že jsme se definitivně s manželem domluvili, že prášky vysadím cca za 9měsíců :-( Asi to tak má být a opravdu nemá cenu ho pořád nutit a mluvit o tom. Sice mě to mrzí, ale manžel pracuje v automob.průmyslu a v dnešní krizi nemá nic jistého a chce "nás" (až budeme tři) zajistit a nemít žádné obavy, kdyby přišel o práci. Takže až budeme mít roční výročí svatby, tak začneme pracovat :-) Takže jsem si tento týden byla pro prášky a vzala jsem si rovnou na 6 měsíců ;-( ;-( ;-( . Nu co. Za chvíli se s tím nějak smířím a uteče to jako voda. (To je vtipný, jak se tady sama uklidňuju, co?) No nic. Mějte krásný den. Dnes je naposledy pěkně a od zítra se má ochlazovat. :-( Doufám, že Verča už má zoubky v pořádku. :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Jitko to je dobře, že jste zdraví, hlavně aby to dlouho vydrželo obzvláště při takových skocích v počasí. To jste malé nastřádali docela dost a je to hlavně dobrý nápad malé zavést účet. Moji rodiče mi takovým stylem taky střádali penízky i mému bráchovi. ;-) Já myslím, že určitě nějaké hezké oblečení najdeš, moje sousedka chodí hodně nakupovat oblečení pro malého do bazárků a přinéší dost pěkný kousky a za pár babek. :-) Katko, tak to ti moc tyto fofry nezávidím, ale většinou to tak po dovolené bývá a hlavně, když se nám blíží pomalu a jistě konec roku. Co se týče mimča, tak si myslím, že je to docela úspěch, že jste se alespoň takhle domluvili. ;-) Ono to opravdu uteče jako voda a proč neoslavit výročí, tím, že začnete pracovat na potomkovi. :-N Já se tvému manželovi nedivím,že má obavu, on ten automobilový průmysl je fakt stále dost špatný. Akorád by jste měli zbytečné nervy, kdyby náhodou přišel o práci a ty jsi šla na mateřskou. Doufám, tedy, že se vás taková věc vyhne pořádným obloukem. Snad bude příští rok už lepší a stačí, že si ta nezaměstnanost sedla na mě. :-S Jinak všem přeju krásný víkend. U nás bude dost nabitý. ;-) papa Monča
Odpovědět
Ahoj holky, tak konečně jste se tu taky objevily :-) Kačko, je dobře, že jste se domluvili a shodli se, to je dobře. My jsme dnes měli hody a všechno se povedlo až na počasí, pršelo to a byla zima, jinak by to bylo super. Co se týče mých zubů, tak jsem byla u zubařky v pátek a už k ní naštěstí nemusím, ještě to nemám v pořádku, ale už je to lepší, tak jsem ráda, že už tam nemusím ;-) a co vy, jaký jste měly víkendk???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já měla takový částečně ulítaný víkend. V sobotu jsem s našima jela vybírat sedačku do jejich obýváku. Což bylo na celý dopolodne. Hned po obědě jsme šli gratulovat neteři, švagrové a švagrovi. Sice ti dva poslední už to slavili před měsícem, ale díké mé bývalé práci a rychlé dovče, jsme to prostě nezvládli. :-N No a večer nám dorazila náštěva. Takže bylo o zábavu postaráno. Naštěstí neděle byla klidnější. Dělali jsme jen nějaké práce okolo domu, ale jen chvíli, protože ta zima byla dost hnusná. JSem zvědavá, jak to dopadne s tím sněhem, co předpovídají. Je vidět, že ta pouť co nás čeká o víkendu opět s počasím nezklame. ;-( Stačí, když na horách napadne sníh( u nás tím myslím Špičák a Železnou Rudu)pak je u nás zima jako na drahách. :-| Já o naší pouti vždycky říkám, že je to taková příprava na vánoce, co se týče jídla, to abych tento týden moc nejedla, abych pak nepraskla :-D :-D . Verčo, vy jste asi taky muselí být pěkně nacpaní viď ?;-) Jak u Vás ty hody probíhají? To jsou nějaký velký zabíječky prasat?To víš u nás tohle neni. papa a úspěšný týden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zlatíka. U mě víkend docela pohodový. V sobotu jsme pomáhali našim na zahradě, likvidovali jsme starý kompost a odváželi hlínu pryč. :-) A včera jsme v Ikee koupili nádhernou velkou bílou skříň se zrcadlem do ložnice, tak jsme ji do 2 do rána montovali. Myslím, že sousedi z nás asi neměli moc radost, ale snažili jsme se s ničím moc nemlátit. A dnes mě čeká úklid celého bytu. :-) Snad to v práci rychle uteče. :-) Venku je opravdu děsně :-( Prší a je zima. Tak všem posílám úsměv, ať se aspoň v tomhle počasí všichni usmíváme. Papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?