Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
katko, tak to je nádherný koníček, takového člověka, který by sbíral něco podobného neznám. Fakt super. Ty jsi tak dlouho v práci normálně, nebo jsi měla nějaký přesčas?
Odpovědět
Ahoj holky, u nás je dneska taky krásně, ale mně se dnes nic nechce :-D Katko, fotky máte moc hezké ;-) To já jsem dneska v práci neměla ani myšlenky na svatbu, skoro celý den jsme měli poradu, takže jsem ráda, že jsem doma... Doufám, že s tím otěhotněním máte pravdu, já prášky nejím už rok a všechna vyšetření za sebou ještě nemáme, takže vůbec nevím, na čem jsme... Přeju všem hezký večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Normálně dělám do půl 6, a potřebovala jsem tu něco dodělat. Dneska mám zase tikající blbou náladu. Včera jsem zase s manželem nakousla téma miminko a manžel mě prostě nechápe. Chce ještě tak rok počkat, než na tom začneme dělat a nezajímá ho, že lidi kolem nás se pokouší třeba už rok... Prý to nebude náš případ a jestli jo, tak si to akorát prý vsugeruju. :-( Měla jsem skoro slzy na krajíčku. :-( Prý nemáme dořešené bydlení a chce si ještě užít jedno léto bez miminka. Že to pak bude hodně náročné jak časově, tak finančně. Že už to prostě nebude jako je to teď. :-( Jenže já bych tohle všechno obětovala, ale on ne. Je to bezmoc, když já už několik let chci a jen čekám na to, až můj manžel řekne: Ano, jsem připravený. :-( Holky, vy jste se na tom domluvili s manžely stejně? Mrzí mě, že jsme spolu už 7 let. Páry, které mají děti jsou spolu třeba 4. Jinak pěkný den všem a držím palečky všem budoucím maminkám, ať se vše povede brzy. :-)
Odpovědět
Katko a od kolika děláš? Půl šesté je dost pozdě... Co se týká miminka, tak my jsme se na tom domluvili stejně. Nikdy by mě ale nenapadlo, že s tím budu mít jednou takové problémy. Navíc doktor nám říkal, že šance na otěhotnění je nejvyšší první tři měsíce, poté už to jen klesá. A protože už rok nic, tak mi to teda moc nepřidalo. Myslím si, že o vsugerování to není, první měsíce jsem to vůbec neřešila, ale po půl roce už jsem začala být lehce nervozní, no a už je to rok.... Ale taky mám kamarádky, co otěhotněly hned a nebo dokonce i přes antikoncepci, to je fakt individuální.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nás se téma miminko, zatím moc neřeší. Sice mám někdy chvilky, že bych do toho šla hned, ale zatím přetrvávají ty, že ještě chvilku počkáme. Jedno je jisté, že si chceme ještě splnit svatební cestu a ta bude až příští rok v létě, takže teď je toto téma u nás tabu. No, ale člověk nikdy neví, najednou se můžeou zbláznit hormony a změníme názor. :-D katko: se nedivím, že máš z toho špatnou náladu, to bychom měli asi všechny. Možná by to chtělo chodit častěji na návštěvy, kde mají malý mimčo, třeba se na to manžel chytí a nebo na toto téma přestat na chvilku mluvit, i když je mi jasný, že vám to určitě stále předhazují třeba známí, když máte po té svatbě. Třeba to ho může hodně štvát a proto má k tomu takový postoj. Já třeba tohle nemám ráda, pokuď mi do něčeho někdo nudí, tak se "zabejčim" a nikdo mi nepřesvědčí. Sice se mi lehce radí, ale vím, že je to těžké. Takže ti přeju hodně trpělivosti. ;-) :-) seele: docela zajímavý názor doktora, tak tohle jsem od nikoho nikdy neslyšela, že by něco takového existovalo. Většinou jsem slyšela názory, že se to může povéct teprve po roce zkoušení. Hlavu vzhůru, pokuď jsi zdravá, tak se to určitě povede. Alespoň to zdraví dává na to naději. Bohužel znám už v mém okolí 2 holčiny, které ví, že se zdravím to mají hodně špatné a doktoři jim říkají, že to nemá cenu, ale nevzdávají to. Jedna z nich už byla 2x na umělém oplodnění, bohužel nevyšlo, ale je to k nevíře, nevzdává to. ;-) Holky držím palce papa
Odpovědět
Ahoj Katko, na mimču jsme se domluvili takhle, já jsem mu řekla, že už je na čase a já si ho přeji, že není na co čekat, až nám bude 40? A pak dnes to opravdu není lehké, já jsem si také myslela, no doufala, že i my budeme ten případ, kdy to jde hned a nejde. Bohužel tvůj manžel v tom nemá pravdu, nejen u žen, ale i u mužů vyšší věk snižuje reprodukci a pak dnes to je 50 na 50, v kom je problém a přibývá problém u mužů, kteří mají pomalé spermie a dostat je na vyšetření není vždy jednoduché. A ještě k tomu, jak jsem přemluvila manžela, někteří známí a kolgové od manžela začínají mít miminka a řekli mu, že to je to nejúžasnější na světě a hlavně ať to neoddalujeme, že není naco čekat, každé promrhané chvíle je škoda. No a mého manžela to vzalo a je fakt, že od začátku proti tomu moc nenamítal, já mu vlastně od začátku našeho vztahu říkala, že v určitém věku (ve kterém už jsem) chci mít první dítě a pak co nejdříve druhé, takže s tím už i počítal. A že si chce tvůj manžel užít ještě jedno léto bez miminka? I s miminkem si ho může užít a pak mi to tak trochu připadá vůči tobě sobecké, ale až se vám jednou mimičo narodí, tak uvidíš, že si bude říkat, škoda, že jsme ho neměli už dříve. To, že to dnes mladým párům nejde, není nic vsugerované, je to bohužel fakt. Já jsem začala dnes chodit na rehabilitační cvičení podle Mojžíšové, mám to na záda a snad mi to pomůže otěhotnět. Cítím tlak v bederní části a může tam být něco, co mi zabraňuje otěhonět. sele: je pravda, že se říká, že první 3 měsíce je největší šance, ale zřejmě to tak nebude, např. i 5 cyklů v měsíci nemusíš mít ovulaci, dokonce je normlní, když některá žena má pouze jednou v roce ovulaci, když mi to dnes sestra říkala, tak jsem šla do kolen, protože stihnout jen jednou za rok přesně těch 12 hodin ovulace je celkem drsné. Ale holky, je třeba zvednout hlavu a doufat a hlavně i nadále se usmívat. Já už chodím od pondělka do práce, tak snad i tohle mi pomůže. Přeji hezký zbytek dnešního slunečného dne.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: To je moc hezké, co jsi všechno napsala a moc krásné. Moc díky. Napsala jsi to fakt skvěle. Máte všechny naprostou pravdu. :-) Snad to bude lepší... Chvíli o tom nebudu mluvit a uvidíme. Manžel ví, jak moc chci miminko, ví že bych byla nejšťastnější. Tak mu dám ještě chvíli času. Je pravda, že když o tom přestanu mluvit, tak mu to přijde divné. Takže jdu na to.... Doufám, že aspoň na Vánoce bych vysadila. To by bylo krásné. Tak do Vánoc ani muk... a uvidíme. Díky moc za podporu a krásné příšpěvky. :-) Mám vás ráda, i když vás vlastně ani neznám :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, katko: to je pravda, že se vůbec neznáme, vlastně jen po chatu a ze svatebních fotek. :-D :-D A asi se ani bohužel nepoznáme, protože jak jsem tak koukala, tak každá jsme skoro z jiné strany republiky. :-| Myslím si, že je to někdy potřeba se alespoň takhle vypovídat, člověk si aspoň trochu uleví. ;-) Mejtě se hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chci vám jen popřát krásný víkend. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky všem krásný víkend !!! Jak jste prožili včerejší 2-měsíční výročí svatby? :-) My si s manželem udělali romantický večer. Byla to paráda :-) Papa
Odpovědět
Ahoj holky, my si asi uděláme nějaký hezký večer o víkendu. Minulý víkend jsme slavili manželovy narozeniny, tak teď to bude menší, navíc příští měsíc máme výročí, je to samá oslava :D taky vám všem přeju krásný víkend, snad vydrží počasí!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělí a pěkný začátek pracovního týdne všem. My vybíráme konečně svatební cestu. Vypadá to na Řecko :-) Odlétáme kolem 19.9. ještě se přesně rozmýšlíme kam. Snad budeme mít dobrý výběr.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, taky vám přeju krásný nový týden, ale už by mohl být víkend :-D :-D :-D . Katko to jsem zvědavá co vyberete, a myslím si,že se trefíte. ;-) V Řecku je nádherně. :-) Holky thajská masáž byla super, prokřupali mi i kosti, o kterých snad ani nevím, ale hlavně to byl báječný relax, který jsme zakončili večeří v mexické restauračce, takže jsme si to dobře užili. Pokuď budete mít někdy možnost, tak to využijte, sice je to dražší, ale jednou za čas, si člověk něco dopřát musí ne?! Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem napsala obr příspěvek a při odeslání mi padl net ]-( hm, už se mi to znovu rozepisovat nechce :-| Terisku, držím palce ať se vám brzy miminko zadaří. Já si včera hladila jeden pupíček s dvojčátky a vyměkla že chci taky, ale ještě počkáme. Katko, holky mají pravdu, téma miminko na chvíli vynech a při správné příležitosti to zkus znovu. A manžel nemá pravdu, užívat např. i dovolenou se dá i s miminkem ba jestli ne i víc, tím že se stane člověk rodičem, neznamená že musí dřepět doma, může si užívat stejně jako dřív. A problémy s tchýní se nauč házet za hlavu. Mám kamarádku, která to má s tchýní ještě horší a bohužel to odnesl i vnouček o kterého nemají zájem. Kamarádka to dřív hodně řešila, byla ve střesu a ubrečená i dost pohubla. Dnes nad tím krčí rameny a já se směji co její tchýně zase vyvedla.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás do zataženého dne :-) Tak já už jdu jenom zítra do práce a pak mám padla, v pátek jedu k doktorovi, rozhodla jsem se změnit gynekologa, protože ten můj mi po roce snažení o miminko nic nedoporučuje a pořád je v klidu, ale mně se to moc v pohodě nezdá, takže měním doktora a v pátek jdu na prohlídku. Takže já už mám před sebou jenom jeden den v práci ;-) Katko, tak už jste vybrali dovolenou, nebo se ještě pořád rozmýšlíte? To máte skvělé, pak si na nás vzpomeň, jak tu tvrdě dřeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak u nás je dneska krásné, sem tam mráček,ale jinak docela slušný horko. :-S seele: udělala jsi dobře, je to nejlepší řešení :-) Takže v pátek držím palečky, ať prohlídka dopadne v pohodě a ať se dozvíš jen samé dobré zprávičky, aby se to mimčo brzo povedlo. ;-) ;-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Držím palečky u nového doktorka. S tvou změnou souhlasím. Udělala bych 100% to samé. Dovolenou máme vybranou. Poletíme na 12 dní na Krétu 19. září. Jen čekáme, až cena trošku spadne, takže budeme kupovat tak týden před. Snad se to nevyprodá. To bysme měli smůlu a narychlo bysme museli hledat něco jiného. :-) Pěkný den všem :-) Zítra se má počasí zkazit. :-( Chudinky nevěsty. Poslední dobou je snad každá sobota chladná a propršená. Ještě, že my jsme měli štěstí. :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásný výkend, tedy určitě lepší než dnešní den, u nás leje a leje, jsem dnes pěkně zmokla když jsme byli s kámoškama v zoo, naštěstí ji mám pět minut od baráku. Katko zrovna jsme se včera o Krétě bavili, známá tam byla v srpnu a kámoška už dřív. Moc si to tam chválili, akorát tam prý hodně fouká, tak alespoň nebylo vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Všem přeji pěkný den. :-) Jsem se těšila, jak si počtu a ono nic. Co u vás nového? Já se rozhodla definitivně přestat mluvit o dětech, tak snad to vydržím. :-) Je to ale těžké, když tikáte a tikáte :-N :-N . Tak třeba si to manžel na dovolené uvědomí a uvidíme. :-) Jo. Jinak otěhotněly dvě další kamarádky..... :-| :-| =-) =-) :-x :-x Zatím papa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem tu po takový menší odmlce, nějak jsem měla fofry. :-D U mě nic nového neni, jen to, že mi pořád manžílek někam odjíždí pryč. Asi si budu muset střihnout svatbu znova, abych ho víc viděla. :-D Teď tomu bohužel pomáhá i to, že mám dva týdny odpolední, takže se vidíme tak sotva hoďku večer, protože on chodí brzo spát, aby se brzo ráno vůbec zbudil. katko: držím palce, ať to vydržíš o mimču nemluvit, je možné, že o něm začne manžílek sám mluvit na dovče. Tak ať to vyjde. V mém okolí zatím žádné těhulky nahlášeny nejsou. ;-) Jinak se snažím sehnat nějakou jinou práci, protože tahle mi opravdu moc nevyhovuje a bohužel nic jiného v našem okolí neni a nejhorší je, že k poslednímu září mě končí zkušební doba. Tak je to naprd. Snad bude líp. Holky mějte se hezky, zachvilku jedu do práce na odpolední a to je tak krásné počasí :-( Užijte si odpoledne za mě. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooj !!! Holky moje. Já jsem tak dojatá :-) Sedíme s kolegyní v práci nacpané po obědě tady funíme a najednou slyšíme z venku hrozné troubení aut. A já vykřikla svatbááááááááááááááá !!! Vykoukly jsme z okna jako dvě domovnice a to byla nádhera. Dlouhá šňůra aut a mezi nimi i motorky, všichni troubili... prostě nádhera :-) 9.9. 2009 je krásné datum a i počasí jim vyšlo. Fakt mě to dojalo a cítila jsem takovou krásnou nostalgii. Stejně jako u nás :-) Pak jsme letěli ke klukům do kanclu, abysme je viděli za roh a kolegové si legračně ťukali na čelo, když nás viděli :-) Tak to jen tak pro rozveselení a šup zase do práce. Krásný den všem !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla a koukam jak jste se rozepsaly. Jam jedu zitra s manzou na tu dlouho ocekavanou svatebni cestu, moc se tesime. Nakonec frcime na Kypr, uz jsme za cely rok unaveni, takze jsme si koupili knizky a budeme se valet a cist a jist ;-) ;-) S miminkem to je slozite, mam spoustu kamaradek, ktere delaji psi kusy a nemuzou otehotnet a nektere, ktere hned napoprve a jsou tehotne. My se s Michalem domluvili, ze na mimcu budeme pracovat pristi rok, ale taky se bojim, mam myom na deloze a cysticky vajecniky, ale doktor rika, ze bych nemela mit problem, ale clovek se boji. O miminku s manzou ted nemluvime, ja beru dohodu jasnou a v lete pristi rok zautocim a bude. Myslim, ze oba uz jsme zrali me je 31 a manzovi bude 33, takze neni nac cekat. :-N mam kamaradku, ktera moc touzi po mimcu, na pritele utoci kazdou chvili az to nevydrzel a odesel, nebyl zraly a ona nevidela jeho strach- maji byt na hypoteku, jsou mladi a on dite jeste nechtel :-( Takze chce to podle me trpelivost a cas od casu se o mimcu bavit, vymyslet jmena atd. ale netlacit na pilu. Tot muj nazor. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, axonka:tak to je super ta svatební cesta, na kypru se mi líbilo, tak snad budeš taky nadšená. Holky pokuď se nic nepřihodí, tak bych mohla mít od 21.9.-25.9.09 taky dovču. Dnes si ji půjdu nechat raději podepsat, i když už jí mám schválenou. Chtěli po nás, abychom si ji začali vybírat, i když ještě budu ve zkušební době. Takže mám ohromnou radost. Raději to zaťukám, aby se to nepokazilo. :-D Takže s manžílkem začínáme vymýšlet, kam to bude, samozřejmě jen na 8 dní. Na st. svátek totiž už musím být v práci. Sice to nebude ještě ta naše oficiální svatební cesta, ale to je jedno. :-D :-D Jsem zvědavá co vybereme, tedy spíš, co bude v last minutech. :-N Mějte se hezky , jdu řdit na zahradu a pak zase do práce, aspoň, že už je čtvrtek. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka. Hlasím svatební cestu 19.9. v 5 ráno odlet na Krétu. Oslavíme tam 1/4 roku od svatby :-) Jinak přeji všem krásné pondělí a doufám, že sem občas nakouknete. :-) Já zase letím pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Katko, gratuluju k vybrané cestě. My teď taky vybíráme, ale protože nebydlíme blízko Prahy, tak musíme koukat na odlety z Prahy.Bydlíme 150 km od Prahy. Na Krétu jsme taky koukali, ale to je na nás moc brzo, museli bychom jet už den předem a čekat od půlnoci na letišti. To by byl nářez. Zatím to u nás vypadá taky na nějaké Řecko, ale to se ještě uvidí. Na jak dlouho jedete? My chceme jen na 8 dní, víc nemůžu. :-( Pa, za půl hoďky jedu do práce, zase odpolední směna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, letíme nakonec na 12 dní. Vždycky jsme byli tak na 8, tak jsem na to zvědavá. Hotel máme doporučený od kolegy z práce, byli tam loni a byli moc nadšení, tak doufám, že budeme taky :-) Už aby to bylo, venku je děsné počasí, tak se těším za teplem. Vrátila jsem se z oběda, tak zase letím pracovati. Zatím papa a dobrou ruku při výběru. Řecko bude super !!! Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, leknin závidím, tady je tak hnusně že bych se někam ohřát letěla hned. Katko určitě taky vyberete dobře. Holky taky od rána prší a prší a je příšerná zima.
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem vůbec neměla čas sem kouknout. U nás zatím neprší, ale celý den je zataženo... Holky, vy se tak máte, že vyrážíte na dovolenou, hned bych taky jela. Já chodím teď pořád po vyšetřeních, dokonce i dnes už mám jedno za sebou, tento týden mě ještě čeká další, příští týden taky a pak taky... Nejhorší je nejistota, hrozně nerada na něco čekám, tak snad to čekání bude stát zato. V sobotu mě nějak přepadla nostalgie a musela jsem si vyzkoušet závoj a korunku :D
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Je to obráceně. My už máme vybráno :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D To leknin (Moni) ještě vybírají :-) seele: Držím palečky na vyšetřeních. Určitě to není příjemné, ale všechno špatné je pro něco dobré. Určitě to nakonec bude stát všechno za to. Jako nervy před svatbou. U mě tedy stály za to. :-) Tady celý den mrholí :-( Dnes si jedu konečně vyzvednou nový řidičák :-) Jupí. :-) Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Katko to jsem to tedy zmotala pěkně. Když já sem vždy narychlo vlítnu co jsete napísali a občas se snažím nějak přispět, abych vás jen nečetla. No a takhle jsem si vás holky prohodila :-p Ale věřím Katko že by ti nevadilo letět znovu :-D Seele držím všechny palce ať vyšetření dopadnou dobře. Holky já ostuda ještě nemám všude nahlášené nové jméno. Nějak jsem na to zlenivěla a po dovolené se už nemůžu nějak dokopat a to jsou celkem důležitá místa jako pojišťovny atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?