Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to musela být krásná dovolená. Já už v Řecku taky byla na ostrově Kos a moc se nám tam líbilo. Jinak holky, já jsem taky strašně šťasná jako vy, jenže teď se mi to bohuže mísí s tím, že se mi po manžílkovi dost stejská. Přitom už bych měla být na to zvyklá, ale asi to, že už jsme manželé mi to trochu stížilo. :-S CO se týče fotek, tak já je zmenšovala v programu ACDsee, tam se dá ta velikost strašně jednoduše změnit.Pokuď ho doma máš, tak se na to mrkni.Jen vím, že když jsme chtěli změnit všechny fotky najednou, tak nám to trochu dělalo bordel, protože každá měla jinou originální velikost. I kdyby jsi to upravovala po jedné, tak je to za chvilku. :-D pap
Odpovědět
leknin: děkuji za radu, vyzkouším to nebo si pozvu někoho, kdo tomu rozumí více než já :-N Vůbec se ti nedivím, že se ti stýská po manžílovi, mně stačí, když je pryč jen 2 dny a je mi smutno. Prostě jsme vzorné a milující manželky :-D Ono celé Řecko je nádherné, já už byla na mnoha místech a vždy to bylo suprovní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, terisku já fotky velmi jednoduše zmenšuji v zoneru, ten je dost častej. Jinak bych ti možná mohla i poradit přes IP, kdyby jsi chtěla. Ale budu tu až od pondělka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, chci vám jen popřát krásný slunečný víkend. Mějte se hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka, tak jsme zpět zo Slovenska x-) . Počasí vyšlo parádně a hodně jsme toho viděli, bylo to fakt super. Ještě v půlce září opravdová svatební cesta do Řecka a budu maximálně spokojená :-) Od fotografa jsme dostali skoro 400 luxusních fotek, takže jsme maximálně spokojení :-) Všem přeji pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Já se právě balím na wellnes víkend do Lenice, takže se s kamarádkou moc těšíme. Manža zůstane doma poprvé jako slaměný vdovec, bude hlídat dům a naší psí holčičku ;-) , tak doufám, že to zvládne. Jinak už se taky moc těšíme na svatební cestu do Řecka, taky pofrčíme v půli září, Kačenko kam jedete vy? My na Krétu- už aby to bylo.... 8-) Mějte se krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, axon manža to určitě bez tebe zvládne 8-) :-D kd skvělé že se výlet po Slovensku vydařil To já bych odloučení na chvilku i přivítala. Manža byl asi měsíc doma dovča + nucené volno. A mám ponorku, asi máme i nějakou partnerskou krizi. Delší dobu to v posteli neklape a poslední dobou se často hádáme. Myslím že je to hodně z mé strany, ale nějak se nemůžu ovládnout. Nějak mi všechno vadí a i z manži strany to cítím. Horší je to že s ním nedokážu o všem mluvit, protože cokoli řeknu proti jeho gustu tak hned vyjíždí. Už mi tu z toho doma hrabe. Jsem doma skoro 3 roky, přemýšlím o hledání práce, ale mám mateřskou ještě rok a jsem už totálně vygumovaná, si připadám jak blbec, šíleně zapomínám a neustále něco hledám. Zase mi přijde že dcerka je ještě malá a tak jako teď se jí už nikdy nebudu moci věnovat. Koruna navíc by se hodně hodila, mám neustále nervy jak vyjít s rozpočtem. No nevím, mám to v hlavě pomotané a míchají se různé myšlenky. Potřebovala jsem to ze sebe vysypat a tu je jedna z mála možností, tak snad neotravuju šťastné novomanželky. Já občas svatby lituju, protože občas nevěřím že nám to vydrží, ale naopak si říkám, že nás ještě potkají větší problémy a nebudu hned házet flintu do žizata.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: To je jen přechodné. Vždycky je to jednou nahoře a jednou dole. Ber to tak, že si zrovna vybíráte to horší období. My včera slavili přesně 7 let od našeho seznámení... a jak to nedopadlo? Večer jsme se stihli pohádat kvůli penězům... Člověk něco řekne a pak toho lituje... Takže naše super výročí taky nedopadlo tak, jak jsem si ho představovala (večer samozřejmě nic nebylo... :-S :-S :-S ) :-D Ale hlavu vzhůru. Přesně jak píšeš... čekají nás všechny ještě větší problémy v životě.... A co si najít nějakého koníčka a zabavit se? S ponorkou to chápu, když jsme s manželem bydleli chvíli, tak neměl práci a já pracovala doma. Vadilo mi jen, že prošel z pokoje do pokoje... To znám, ale to přejde. Venku je krásně, tak vem malou ven, a zajdi na kafčo s nějakou jinou mamčou !!! Držím palečky, ať to rychle přejde !!! axonka: Měli bysme jet kolem 20. září na Rhodos. Už se moc těším. Ještě čekáme na last nabídku, tak snad nám to nikdo do té doby nevyfoukne, abysme pak nebrečeli :-N :-N :-N . Tak zatím papa a Vrtule, DRŽ SE !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, kd: já jsem si zrovna říkala, jestli vám to počasí vyšlo, je to super, že jo ;-) axonka: užij si wellnes víkend, taky bych to chtěla někdy zkusit vrtule: sice se mi to lehce povídá, ale hlavu vzhůru, to je určitě jen něco přechodného. Když se nevede moc věcí najednou, tak se to nastřádá a vybouchne. Je pravda,že to odloučení má něco dosebe. Já s tím svým už jsem 10 let a on stále někam jezdí a můžu se přiznat, že jsme pořádně neměli žádnou velkou hádku,protože jak je pryč, tak se pak na sebe strašně těšíme a čas na hádky nějak nezbývá. Jak říká katka, to chce nějakého koníčka, obzvláště, když je ještě léto. Vyjet s malou na kole, nebo jít někam na návštěvu, chce to pořád něco podnikat. Já když byla půl roku doma, když jsem neměla práci, tak jsem byla taky jak "vypatlaná" to byla zima+jaro,takže se toho moc dělat nedalo.Přesto jsem se snažila si na každý den něco vymyslet, abych se nezbláznila. Hlavně si myslím, že když budeš někam vyrážet třeba jen na procházky, tak ti to hodně pomůže a možná se začneš i na manžílka těšit a on na tebe. Nebo dej malou manžílkovi o víkendu a udělej si celej den jen pro sebe a pokuď máš možnost k někomu jet a být tam celý víkend, tak si myslím,že to taky neni špatný nápad. ;-) Jinak trochu mi připomínáš mojí kamarádku, která je posledním rokem na mateřské.(má tedy už pár let po svatbě)Je na tom skoro stejně jako ty, jen má kluka a s penězi má taky problém. Její manžel sice pracuje,ale až moc. Jezdím na celý den pryč, dělá tesařinu. Takže večer je unavený, mrzutý a na malého nemá čas, takže se bohužel někdy nachomítnu k nepěkným hádkám. :-|Ještě problém je v tom,že chtějí druhé mimčo a nejde jim to,a bohužel se kamarádka na to moc upjala,takže je to taky jedno z témat jejich hádek. Vím,že to taky nemá lehký,tak se jí snažím alespoň pomoc s tím,že jí vytáhnu na kolo,procházku,nebo grilujeme bez chlapů. Alespoň na ty problémy tolik nemyslí. ;-) Jinak mě tímto tématem určitě neotravuješ a myslím,že ani ostatní holky. Tak držím palečky. Papa a hezký den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Safra, já jsem spisovatelka. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za podporu, já doufám že když teď manža začne zase chodit do práce, tak se to vrátí zpět. A máte pravdu nějak se to na mě sype, rozpočet šibeniční, manža problémy v práci a možná i o ni přijde, musíme kupovat byt a ani koruna našetřená a plánovali jsme druhé dítko a museli jsme všechny plány zrušit. Ještě právě to jak jsem dlouho doma a magořim. A dát manžovi na hlídání malou jen tak na dýl než 2 hodinky neexistuje, jsem si ho špatně vychovala no :-p Moc ráda bych si nějakého koníčka našla, ale bohužel vše stojí korunky navíc, například teď nemůžu ani na to kafčo. Na procházky chodíme prakticky denně, ale malá teď bere anitibiotika tak ven moc nemůžeme. Ale pak musím oblítat návštěvy co to dá ;-) :-D Máme známé co čekají dvojčátka, tak u nich vždycky optimismus načerpám.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vrtule: to znám, když se to všechno s..., tak se to s... pořádně. Já když začala mít minulý rok před Vánoci problémy v práci, tak ten můj musel být semnou taky hodně trpělivý. Dopadla jsem tak, že jsem nestíhala ani na nákupy a doma vůbec nic, byla jsem v práci od rána do večera. Prostě nestíhačka, do toho jsem začala mít zdravotní problémy a všechno se na mě začalo hroutit. Vyvrcholilo to vyhazovem s práce. Můžu ti říct, že tenkrát jsem byla i ráda, že ten můj odjel na delší dobu na služebku,protože by se ze mě musel zbláznit. Hlavně byla jsem jedna velká pesimistka ve všem, ale zase nad vodou mi tenkrát aspoň trochu drželo chystání svatby.Koukám, že u tebe to taky zas tak zlý neni. ;-) Procházky podnikáš,no bohužel nápad, aby tvůj manžílek pohlídal malou musím zavrhnout, tak aspoň ty návštěvy jsou. Věřím, že u známých, co čekají 2 mimča najednou se určitě rozptýlíš a počkej až je budou mít. To teprve bude něco. :-D :-D Teď chce přečkat období, toho, že možná tvůj manžel přijde o práci, doufejme, že ne. Hlavně se obrnit trpělivostí. Co tvůj manžel vlastně dělá? Ten můj manžílek, by ti mohl o mě vyprávět. Možná by si se i pobavila. :-| Pevný nervy, ať to všechno přečkáte, bez úhony. Hezký den :-D :-D PS:myslím si,že se dá podnikat spousta věcí a nepotřebuješ k tomu ani korunky (další tipy dodám :-D :-D :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, delší dobu jsem neměla náladu sem chodit, natož přispívat do diskuze... To jste se zase rozepsali ;-) vrtule, hned mě napadl koníček, který dělám já a nestojí nic. Já už spoustu let zpívám. Bohužel jsem se před Vánoci přestěhovala do nového města, kde není možnost žádného zpěvu, tak jsem to vzala do svých rukou, domluvila se s dalším aktivním človíčkem a ted po prázdninách už by nás mělo pár být, abychom zase mohli provozovat zpěv a dělat, co nás baví. Jinak taky v novém městě další předchozí koníčky nemám, navíc tu ani nemám moc lidí. Tak to jsem si tak vzpomněla, když jsi psala o těch koníčkách... Jinak určitě flintu do žita neházej, kdybychom takto přemýšleli, tak nikdy s nikým nevydržíme. Nikdy nevíš, co tě čeká a co se přihodí, nemůžeš přemýšlet tak, že to nevyjde, je třeba si užívat to, co právě máme, věřit v to a dělat vše pro to, aby to tak i zůstalo ;-) leknin: spisovatelka seš dobrá, to se musí nechat ;-) ale moc hezky se to od tebe čte :-) včera jsem si byla vyzvednout poslední doklady, už mám vše komplet vyměněné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Tak to gratuluji ke komplet vyměněným dokladům :-) Já právě zrovna řeším, kde přesně mi vydají nový řidičák. Na netu se nějak nemohu dopátrat na které z 2 míst jít :-) Zítra vyřeším banku, až vypátrám ten řidičák, tak ještě techničáky od auta a snad je to vše. :-) vrtule83: Jako na potvoru je malá nemocná, tak to je opravdu pech :-( Já si vzpomínám, že když jsme měli krzi, tak jsem pořád chtěla přestavovat byt :-) Ne kupovat nové věci, ale "šoupat" nábytkem. :-) :-D Docela to pomohlo, vždycky jsem u toho udělala generální úklid a zabavila jsem se. :-) I když u vás nevím, kdy se budete stěhovat do nového, jestli to má ještě vůbec cenu :-D . Držím palečky. Dnes je krásně, tak se usmívat usmívat a usmívat !!! Papa holky, já jdu makat, máme toho teď nějak moc. Bohužel. Zrovna když je venku pěkně.... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Co se vlastně stalo, že jsi neměla náladu sem chodit, natož přispívat do diskuze..????????? Jinak zpěv chválím. Super, že jste se dali dohromady s dalším človíčkem !!!
Odpovědět
Kačko, začala nám série vyšetření plodnosti, tak z toho nejsem veselá, zatím ale nic nevíme, takže pořád věřím, že se na nás usměje štěstí a dřív nebo později to prostě vyjde! U nás je taky hezky, včera jsem si vzala volno, ale dnes už jsem zase v práci. Ale zítra už je pátek a máme víkend, tak to jsou super vyhlídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, seele: já bohužel ještě všechny doklady nemám :-( . Ba ne, příští týden jsi jdu pro řidičák a ten další pro pas. Aspoň,že už to mám za sebou, nechtěla bych to znova obíhat, obzvláště při představě jít do banky, mi naskakují pupínky. Jinak v těch vyšetření držím palečky, ať to všechno vyjde dobře. Já minulý týden taky volala na to jak mi dopadlo kompletní poslední vyšetření po mých zdlouhavých zdrav. žen. problémech, vyhrožovali mi totiž nemocnicí, naštěstí to vše dopadlo dobře. Můžu vám říct, že když jsem měla u ucha telefon a čekala jsem na verdikt, tak kdyby mi někdo v tu chvilku bodl kudlu do zad,tak ani nic neucítím, jaké jsem měla nervy. :-D Takže ať uslyšíš jen samý kladný verdikt jako jsem měla já. ;-) Děkuji za pochvalu, že se dobře čtu, pokuď mi zase políbí nějaká písací múza, tak to tu zase rozparádím. :-D kd23: generální úklid jsem taky prováděla, když jsem na tom nebyla nejlíp, tedy až na to stěhování, to bych si dala, ještě by mi třeba louplo v zádech a co pak, to už by bylo jen na odstřel :-D :-D vrtule: chci se ti zeptat, nemáte náhodou nějakou zahrádku? Tam se dá taky dobře vyřádit. My sice zahradu máme, ale já jsem zahradnice jako "bejk" je zázrak, když mi něco přežije. :-D Takže teď pěstuju slaměnky, ty nejsou náročný. :-D :-D Holky budu končit, jedu se schladit zmrzkou. Mějte se hezky a pozor na úpaly. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Dnes mám den Blbec. Musím si sem jít postěžovat. Včera psala tchýně manželovi e-mail, že mezi fotkama nenašla jednu rodinou, kde se ona vyfotila se svým manželem a dvěma syny (když jsme se po obřadu fotili, tak mě ("slovně" odstrčila), že se chce vyfotit jen se svojí rodinou...) A my jsme tu fotku na to CD nedali. Pak manželovi ještě vyčetla, že když se ptala, jestli nám předtím dorazili peníze na účet (svatební dar), že jsem seděla vedle něj a ani jsem nedokázala říct "Děkujeme..." Přesně si tu situaci vybavuju- seděli jsme u stolu, manžel řekl, že dorazily a že děkujeme, tak nevím, proč jsem měla děkovat ještě já, když on poděkoval za nás oba....... Nechápu, proč se do mě pořád naváží. Už jen to, že na naší svatbě se nechtěla vyfotit i se mnou, jako že patřím do rodiny a mezi 300 fotkama hledala jen tu její "rodinnou" mě strašně naštvalo. Ach jo. Manžel říká, ať to všechno hodím za hlavu a neřeším to, jenže mě to strašně užírá. Nechápu, co jí pořád na mě vadí. :-(
Odpovědět
Katko, kašli na ni, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.... Chce to jedním uchem tam a druhým ven, akorát by ti znepříjemňovala život a to by jí udělalo radost, takže jí tu radost neudělej a vys..... se na to ;-) Jinak začíná víkend, za hodinku a něco mi končí práce a máme volno, venku je krásně, tak to je přece paráda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, seele má pravdu. To víš tchýni hlavně asi nejvíc vadí to, že jí jiná "ženská" převzala jejího synáčka a prostě se s tím nemůže smířit, že už není jen její. Já bych jí taky neřešila. Holky krásný víkend. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak na mě padla angína taky, mi jí malá předala. Mám pocit že mě přejel kombajn.
Odpovědět
Ahoj holky, také jsem tu přes týden nezavítala a píšete jako o život ;-) Já jsem celý týden od rána do večera (s malými přestávkami) pracovala na fotkách, abych je už konečně mohla nechat vyvolat a ještě jsem vytvářela fotoknihu, no byla to velká fuška, dnes jsem to odeslala a tak jsem zvědavá, co vlastně dojde. Chvílemi jsem chytala hysterii a chtěla jsem všechny fotky vymazat, vykašlat se na ně nebo si znovu půjčit šaty a nechat se nafotit od profíka, který by to všechno za mě udělal, ale nakonec jsem to tedy dodělala a teď jsem zvědavá na výsledek. Kačko, vykašli se na tchýni, lešpí to asi zatím nebude a akorát se tím sama užíráš a tím ona svým způsobem vyhrává. Pokud stojí tvůj manžel při tobě, tak ať si říká, co chce. vrtule, krize bohužel přicházejí v tu nejhorší možnou dobu a souhlasím s holkama, že koníček by ti určitě pomohl, třeba nějaký nefinančně nnáročný sport? Běh, turistika, cyklistika atd. leknin, já také řeším otěhonění, prášky neberu "zatím" 4 měsíce a nic, mám strach, že bude někde chyba. Už jsme si dala udělat odběry krve - léčila jsem se jako malá na štítmou žlázu - ale krev je v pořádku. Pak jsem byla na rehabilitační vyšetření s páteři, tak něco málo tam našli, ale to prý najdou na každém třetím - tak mám začít cvičit podle Mojžíškové metody, sestra mi vždy ukáže cviky a já je pak budu dělat doma, pak přijdu na vyšetření a dá mi další cviky atd. a jestli jsem to dobře pochopila, tak to jsou cviky na otěhotnění. doktorka mě však vystrašila, že problém může být v chlapovi, což může a ať ho pošlu na vyšetření spermii, akorát nevím, jak ho k tomu přemluvím a pak i ta představa, že to nepůjde jinak, než jako umělé oplodnění mě děsí a říkám si, že bych i já a proč? No musím začít myslet pozitivně a asi se nato neupínat, ale já bych tak chtěa miminko. No v pondělí mi končí dovča a nastupuje opět do práce, tak snad když budu mít jiné myšlenky, tak to půjde. leknin, už jsem jako ty - spisovatelka :-D Tento víkend jsem slaměnou vdovou, tak budu lenošit, nebo někde vyrazím tindítkem :-N
Odpovědět
Jejej, to je ale dlouhééé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, terísku: koukám, že ti to taky jde to spisovatelství, "vítej do klubu" :-D :-D :-D Co se týče otěhotnění, tak si myslím, že je to ještě krátkou dobu. Když to tak vemu, tak třeba za to může i trochu stresík. Přece jen přípravy svatby, samotná svatba, výměna dokladů dali taky docela dost zabrat a hlavně teď, že se na to upínáš. Určitě, až nastoupíš po dovče do práce, tak začneš myslet na něco jiného a ono se te třeba povede. Přece bohužel víme, jak funguje zákon schválnosti. Já vím, že se mi to sice říká lehce, člověk nikdy neví,jak by se zachoval sám, ale myslím si, že to alespoň trochu povzbudí. ;-) Co se týče fotek, tak to nám pak musíš říct jak dopadli, až ti dorazí domů a doufám, že nám už sem taky nějaký vzorky dáš. Už jsi zkoušela to zmenšování fotek? vrtule: Jéé, tak to ti nezávidím. Já bylo nemocná před měsícem a stačilo mi to. Bolelo mi úplně vše, sedělo mi to na průduškách. Ztrácela jsem hlas a špatně se mi dýchalo. Vybrala jsem si ty největší horka. Takže jediné, co mi zbývalo, bylo koukat na tv a potit se pod peřinou. Hlavně se brzy vylež, třeba se ti povede přečíst nějaká hezká knížka, pokuď ti malá dovolí. ;-) Mějte se krásně
Odpovědět
leknin: děkuji za podporu, vím, že nejhorší co mohu udělat, je se na otěhotnění upnout, proto se snažím hodně sportovat a dělat různé věci, při kterých nemám šanci na to myslet. Ohledně zmenšovní fotek, tento víkend si chci dát od fotek pauzu a příští týden se vrhnu na zmenšování fotek a pak je sem hodím. vrtule: doufám, že se z toho rychle dostaneš, ovšem na druhou stranu tě teď může manžel obskakovat, když jsi nemocná :-N Přeji všem krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jaký jste měli víkend? U nás byla sobota uplakaná, ale za to neděle se polepšila. Se svědkyní, jsme si udělali v sobotu večer dámskou jízdu, takže to bylo super. ;-) Dnes jsem si konečně byla vyzvednout řidičák a příští týden mě ještě čeká pas. Jé jak já bych hned někam cestovala. :-( Teď se připravuju, až mi konečně po měsíci dorazí můj manžílek v pátek domů. Takže se těším jak blecha. Dokonce plánujeme na pátek takovou grilovačku se sousedy, jako přivítání, tak snad se bude líbit. Počasí by nám mělo přát. Do toho se mi povedlo, že kadeřnice má v pátek odpo volné místo, tak jdu na úpravu melíru a nějaký nový sestřich vlasů. Teď už nebudu potřebovat dlouhé vlasy na nějaký účes. :-) Asi bude manžílek koukat. :-D :-D vrtule: tak jak jsi na tom se zdravím, je to alespoň trochu lepší? Holky krásný slunečný týden. papa
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: S otěhotněním držím palečky. Moje sestra vždycky říká, že miminko si počká na tu nejlepší dobu. :-) Ona na malýho čekala skoro 4 roky a teď mu budou 3. Byli nakonec na umělém oplodnění a brali to v pohodě. Moje kolegyně se pokouší už rok a zatím nic :-( Když to slyším, nejradši bych prášky vysadila okamžitě, ale manžel ještě nechce... (co kdyby to náhodou vyšlo hned....) No tak uvidíme. Chtěla bych vysadit na vánoce, tak snad manžel bude souhlasit. Včera jsme taky dělali fotoknihu ze svatebních fotek, vypadá pěkně. Ještě pár úprav a odesíláme. Moc se na ni těším. :-) Holky, jestli se chcete juknout na fotky od profíka, tak jsou zde: http://picasaweb.google.com/P.K.Beder... Dneska mám takovou nostalgii, že bych se snad vdávala znova! :-) S tím samým samozřejmě :-) Všem, kterým se vrací manžel přeji příjemné shledání. A všem ostatním přeji krásný den :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu jen na skok. Už je mi dobře jen musím dobrat antíka. Využívám krásného počasí, tak jak to jde jsme venku, jedeme ještě asi na poslední letošní koupálko. S otěhotněním ještě nevěšte hlavu, já otěhotněla až po roce a čvrt intenzivního snažení naprosto přirozeně. Na žádném vyšetření jsme ještě nebyli, tak jsem zvědavá jak to dopadne jednou u dalšího. Dočtu jindy, Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, katko:tak ty fotky nemají chybu, hltala jsem snad každou. BOMBA: Nejvíc se mi líbili s těmi kočárky, to byl super nápad. Dnes jsem si zrovna při jízdě busem domů říkala to samé jako ty, že bych si hned tu svatbičku zopakovala, že by byli nějaké skrvny na slunci? :-D :-D vrtule: tak to je super, že je ti líp, možná taky ještě dneska vyrazím svlažit tělíčko, ale ještě nevím jestli jen zmrzkou nebo na koupáku, začínají se totiž u nás dělat nějaký ošklivý mraky, takže možná něco přijde. Užijte sluníčko papa
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Moc díky za pochvalu foteček. Manžel má koníčka motorku a já sbírám staré kočárky. Byl to můj sen se s nimi jednou ve svatebním vyfotil, a splnil se. Ještě že fotograf přijel o hodinu dřív. :-) Pěkný den všem. Já šupajdím za chvíli z práce dom.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?