Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám,že finanční otázky jsou skoro u každého. U nás tedy tato otázka naštěstí miminko nebrzdí. Spíš se asi na to ještě moc necítím, i když hrozně ráda hlídám dítka už od útlého věku. :-D Fakt je, že letos se toho u nás hodně událo, takže se to tak nějak všechno posunulo. Měla jsem i zdravotní problémy. Za měsíc se dozvím jestli je už konečně všechno v pořádku. Tak mi držte palce.Spíš to vidím nejdříve na příští rok. Přece jen teprve příští rok jeden na naší vysněnou svatební cestu, tak proč třeba nezačít tam. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zlatíčka :-) My budeme dělat svatební knihu, jako jsme s Adriene dělali knihu pro rodiče :-) Jak to vlastně, Adriene, dopadlo? Naši oba brečeli a pořád si knihu pročítají. Přítelovi rodiče řekli, že je pěkná. Taky bylo vidět, že každá byla opravdu pojatá trošku jinak, ale aspoň si to možná uvědomili. :) Já bych miminko chtěla moc, ale přítel říká: Musíš na mě pomalu, teď jsem se oženil. :-D :-D :-D Taky by chtěl, ale je to taky o financích-nemáme vlastní bydlení a platíme 12 tis nájem. Hypotéku nám dají asi těžko, protože moc vlastních financí nemáme. leknin: A taky čekám na výsledky od doktora. Řekl mi, ať s vysazením HA ještě počkám, jak dopadnou výsledky.... Tak doufám, že dobře a na Vánoce snad přítele ukecám, abychom pomalu začali. No uvidíme :-) Já jinak patřím k těm, co by už chtěli. :-) Jen jsem na to zatím doma sama :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N Krásný den všem a brzy ahoj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha!!! Chyba !!! Napsala jsem "přítel", ale měla jsem napsat "manžel" To jsem ale popleta :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak koukám, že jsem se vším napřed ;-) občanku jsem si vyřídila hned první týden, takže příští týden už si ji vyzvednu, kartičku z pojišťovny už mám doma a dneska jsem si byla vyřídit i formality ve škole :-) Fotky už nám přišly domů minulý týden, tak jsem je nalepila do alba a pořád se na to dívám :-D My jsme si řekli, že kdybych se vdávala už těhotná, tak to nevadí, takže na miminku pracujeme už skoro rok a pořád nic....zrovna včera jsem byla na terapii. Tak doufám, že se to brzo povede, protože už to trvá docela dlouho. Jinak jsem teď v práci a vůůůůůůbec se mi nechce, mám asi dnes lenoru! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, seele: moc držím palečky, aby se vám to konečně povedlo. To by chtělo nějaký dobrý fígl, jak toho čápa nebo vránu nalákat. Sem tam okolo nás nějaký ten čáp letí, tak já ti ho tam nasměruju. ;-) Jinak kartička od pojišťovny mi dorazila včera, ale s tou občankou se nějak flákají, na to, že jsem ji podávala 29.6. tak se jim nějak nechce asi pracovat. kd: koukám, že jsi si na slovo manžel opravdu ještě nezvykla, kdyby to tak viděl. :-D :-D :-D Ten nájem je tedy drsný, to vám vůbec nezávidím. My s manželem bydlíme už 5 let dohromady. Jeho rodiče mají dvojgenerační domek, který na něj přepsali a mi jsme si předělali celé horní patro. Stálo to tedy hafo peněz, ale díky tomu, že manžel jezdí na služební cesty dost často, tak nepotřebujeme půjčky. No, ale má to i svý nevýhody, sice nejsme zadlužení, ale ten můj mužík je dost často pryč. Prostě něco za něco, člověk si nevybere. :-( Hezký den holky, raději bych se šla koupat, ale místo toho se "válim" pod dekou a to má být zítra ještě větší horko. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja si pro doklady jedu pristi tyden, pak budu zarizovat formality ve skole :-p . Co se tyce miminka, ja se na uz citim, ale manzel zatim ne, nastesti je mu jasne, ze v nasem veku neni moc na co cekat, tak pristi rok, az budu mit po statnicich se na to vrhneme. Musime jeste poplatit nejake ty dluhy, aby jsme si mimca mohli bezstarostne uzivat a doufam, ze to pujde. Tak nejak si myslim, ze na podzim pristiho roku by to mohlo vyjit, mame v planu takovou odlozenou svatebni cestu do Mexika, tak doufam, ze tam.... 8-) Zdravotni problemy nemame (nastesti),takze by nemuselo stat nic v ceste. Co se tyce alba svatebnich fotek, tak si na to chceme s manzelem v klidu sednout a z tech 1000 fotek vybrat cca 100 a udelat si album. Uz se na to tesim, ale musim si pockat, protoze mi muj milovany odjel do Litvy na festival :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je opravdu neuvěřitelné vedro... a to musím být v práci.... O víkendu se má pěkně ochladit, tak jsme pěkně smutní, protože máme to posvatební grillování :-( Snad aspoň nebude pršet :-( Všem pěkný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, o tom horku mi ani nemluv, jsem docela ráda, že musím být zalezlá doma. Je to tu snesitelnější. Jinak dnes nám přišli fotky, co jsme si nechávali přidělat, takže to tu teď třídím. :-D kd: snad to s tím počasí o víkendu vyjde. čauky a neuvařte se :-D
Odpovědět
Kačko, máte to na chalupě? Třeba se to počasí umoudří a bude lépe. Já jsem se dneska v práci málem uvařila, bylo to hrozné. Před chvílí se tu u nás přehnala bouřka, tak hned je tu lepší vzduch. Zítra máme pátek a pak víkend, hurá! Už se moc těším na víkend! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vy jste měli vedro? tu předpověď nevyšla, sluníčko svítilo naposledy včera dopoledne. Měli jsme naplánované koupaliště a nic z toho. Od včera je zataženo a 25st. a měli jsme tu dnes taky slušnou bouřku.
Odpovědět
Profilova fotka
seele: jojo, na chalupě. Asi 12-15 lidí. Snad to vyjde :-) V Praze bylo neuvěřitelné vedro a před 18:00 hod se tu přehnala fakt pěkná vichřice. Naštěstí jsem jela autem domů, ale ty lidi venku jsem litovala. Tak ať nám všem vyjde pěkný víkend. Užijte si ho. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem konečně práce schopná a v pondělí pošupajdím do práce. :-D Snad mi tam nečeká nic špatného za to, že jsem marodila. :-S BOhužel jsem kvůli nemoci musela zrušit zítřejší thajskou masáž, protože se po nemoci nedoporučuje. :-( :-( :-( Přeju všem hezký víkend, snad se to počasí umoudří. papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já píšu z práce, mám třetí noční... po svatbě už ani památky :-D No ale následující víkend jedeme na prodloužený víkend do lesních lázní, kde si budem užívat pohodu procedur, jídla... a prý má být i krásně. Tak se již nemůžeme dočkat. Já mám od středy dovolenou, už ji nějak potřebuji.. ;-) Doklady mám skoro všechny vyřízeny... pár mi toho ještě chybí, ale to oběhám ve středu. kd23: Naše fotoknihy pro rodiče byly úžasné, manželova maminka brečela, naši byli také dojatí. Byl to bezva nápad :-) Rozhodně si necháme udělat i tuto knihu velkou, jako svatební. Byla jsem na matrice a tam jsem v čekárně našla mezi letáky kupón na slevu 500 Kč na svatební fotoknihu v Heysmile studiu... no to mě vážně překvapilo, tak jsem to hned sbalila.. je platný do konce tohoto roku. Takže se to hodí :-D Holky, přeju všem pohodový start do nového týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem... dnes první měsíc, novomanželky!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Tak to máme doma úplně stejný kupó :-) Tak taky bude velká fotokniha. :-) Jsem ráda, že se to rodičům líbilo :-) Všem pěkné měsíční výročí !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky vám přeji hezké měsíční výročí, bohužel pro mě teď měsíc bez manžela. Jinak dnes jsem si byla zařídit řidičák, sice jsem myslela, že počkám na občanku, ale ona pořád nějak nejde. :-S . S pasem asi ještě počkám, a zbytek čeká na občanku. :-D JSem dnes zvědavá, jak zvládnu první noční směnu, snad tam neusnu. :-D. Mě bohužel čeká zkrácený víkend, protože v práci budu končit až v sobotu ráno a v pondělí jdu hned na ranní. Takže asi celý prospím a to hlásí tak hezky. :-D :-D Užijte si dnešního krásného dne papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem nám předevčírem splašila dovolenou. Pojedeme v sobotu do chatičky na Hracholusky, tak doufám že krásné počasí bude nejen o víkendu. A když to nevyjde máme v plánu pár výletů po okolí. A zároveň se ten den dozvíme za kolik asi nám budou prodávat byt, tak na to jsem hodně zvědavá. Zavisí na tom zda bude druhé dítko či ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, kd23: tak co, jak se vydařila posvatební grilovačka, snad dobře, u nás bylo docelá dobré počasí, jen jsem bohužel musela být ještě celý víkend zalezlá doma, uschopnili mě až od pondělí. Jinak mám za sebou 2 noční a další mi zrušili, takže zítra jdu na ranní a nejhorší je, že se mi vůbec nechce spát. :-( Jsem zvědavá, jak budu zítra vypadat. :-S Papa a hezký zítřejší den
Odpovědět
vrtule, tak to je bezva, že vám vyšla dovolená, tak si to pořádně užijte a pak nám dej vědět, jak jste se měli, zatímco my tu musíme trvdě makat :-| leknin, tak jakpak jsi dneska vypadala? vyspala ses? ;-) já se těším, že zítra je pátek a bude víkend, asi pojedeme na chatu, tak si tam užijeme hezký víkend, počasí má být super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, seele: naštěsí jsem ten spánek zvládla, za to včera večer jsem usla po večeři na hoďku jako malé mimčo :-D Holky užijte si víkend - já bohužel zatím žádný plán nemám :-| Snad ještě něco vymyslím
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tady nám to nějak utichlo po víkendu nebo jste snad všechny na dovolené? :-D :-D :-D Víkend se u nás s počasím vyvedl i v neděli, všude řádili bouřky a u nás až večer spadlo pár kapek, že to sotva umylo prach na silnicích. Snad vás ty bouřky taky moc nezasáhli. Nechystá se náhodou některá z vás na svatební cestu ještě na podzim? Nějak jsem totiž ztratila přehled, kdo už byl a kdo ne. :-N papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka, nějak to beremko a vás zanedbávám :-) U nás vše super. Grilovačka se povedla parádně, sice nebylo moc teplo, ale zvládli jsme to. :-) V práci mám šílený fofr, tak vůbec nestíhám sem nakouknout. :-) Tenhle týden bych si měla už dojít pro občanku, tak se těším. Pak jen vyřídit banku, řidičák a techničáky a snad to bude vše. Všem krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kd:tak já už jsem si vyzvedla občanku v pondělí, řidičák i pas se mi už dělá a banky jsem si vyřídila dneska, strávila jsem tam přes hodinu. Myslela jsem si, že to tam zadá a bude to hned u všech produktů, co u nich mám, ale bohužel, u každého to dělali zvlášť. Hrůza :-p Jinak dnes jsem si opět udělala objednávku na thajskou masáž, kterou jsem předtím musela zrušit, tak snad to konečně vyjde, jdeme tam poslední víkend v srpnu a co se týče práce, tak je to zatím v pohodě, stále se zaučuji. :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Tak jsme včera dorazili domů. Vůbec se nám nechtělo. Bylo parádně, jen 2 dny trochu zapršelo. Jinak jsme to strávili po výletech a u vody, měli jsme ji na pohled z okna. Jakmile malá otevřela oči už koukala z okna jestli jí cákání nezmizelo. Voda ještě moc nekvetla, jen pláže by mohli být uptavenější. Byli jsme v zoo, v Plzni a na 2hodinové plavně parníčkem. Příroda je tam nádherná. Jen Plzeň je na nás moc velká a ne moc dobře značená, pokaždé jsme bloudili. Závidím ty obchoďáky, by nám tu konečně mohli taky jeden postavit :-| ;-) Cesta tam byla děs, 2x jsme museli stavět a třičtvrtě cesty malá prořvala, tak jsme si to o hodinu protáhli. Ale domů spala celou cestu jak mimino, byla dokonale utahaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dnes jsem si konečně vyzvedla občanku a nový pas. :-) Tak ještě ten řidičák, techničák a banku. vrtule83: Jsem moc ráda, že jste si dovču a výlety užili. :-) My jedeme ve čtvrtek ráno na motorce na Slovensko, tak se moc těšíme :-) Budeme tam jen do pondělí, ale i tak to bude příjemné. K moři snad v září. :-) Všem přeji pěkný začátek pracovního týdne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vrtule: máš pravdu, že je Plzeň taková chaotická, taky mi to chvilku trvalo, než jsem si na ni zvykla, ale já jsem v Plzni dost často, takže teď už ji znám jako svý boty. :-D Hlavně, že jste si volno užili. Já se celý víkend flákala doma nebo na kole. :-| kd:občanku už má, tento týden bych měla mít hotový řidičák a příští týden pas. Banku už jsem si taky zařídila,takže by mi měla přijít nová karta taky tento týden. Aspoň, že už to mám skoro za sebou. Nechtěla bych to měnit znova. :-D Holky taky hezký začátek týdne. Mě čeká tento týden odpolední směna, takže z toho týdne moc mít nebudu. :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tak p 3 týdnech jsem zpátky, byli jsme 2 týdny u moře na svatební cestě a pak týden na soustředění, manžel totiž trén uje dětičky a já jsem jim tam pomáhala ;-) Všimla jsem si, že jste psali o miminkách, my už na něm přes 3 měsíce pracujeme, ale zatím nic, začíná mě to už znervózňovat :-| snad to brzy přijde. moc bychom si to přáli. Svatební album ještě nemáme, musím nechat fotky vyvolat, ale prvně si rodina musí vybrat, které fotky by si přáli, doufám,m že to do konce srpna zvládnu :-N ty 3 týdny mimo mě zbrzdily.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Hlásím druhou posvatební mini cestičku. Zítra ráno jedeme na motorce na Slovensko na 4 dny :-) Už se moc těším. Jak jinak užíváte léta? Musím říct, že jsem opravdu šťastná a ještě mě to nepustilo :-) Akorát ta tchýně pořád stejná :-( Nedokáže pochopit, že jí dáme fotky na CD a že jí je nestrčíme pod nos vytištěné. Sami si budeme dělat fotoknihu a nevíme, proč bychom jim měli ještě tisknout a platit fotky, když jsme sami dala za fotografa 6 tisíc.... Mají odkaz na web, kde můžou ukazovat fotky, ale oni ne, chtějí je mít prostě v ruce,aby je asi každýmu ukazovali na potkání. Asi to bude těžší a těžší :-( Jinak se mějte fajn a po Slovensku se ozvu. Papa kočky vdané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, terisku: to se ti asi moc do práce nechce viď? S mimčem si nelámej hlavu, to určitě samo přijde, ještě to neni tak dlouho, co to zkoušíte. Držím palce, aby se to už povedlo. Jé, holky, jak já bych někam jela. :-S Terisku, kde jste vlastně na té svatebce byli? Já už ani nevím jestli jsi nám to říkala.Jinak na fota od tebe už se taky těším. kd 23: hezkou mini cestičku. :-D S tchýni si nelámej hlavu, ta když bude chtít, tak se jí pořád něco nebude líbit. My jsme to vyřešili tak, že každýmu kdo tam byl jsme dali jednu společnou fotku plus fotku, kde jsme s nejmenšími hosty. Rodičům a sourozencům jsme jich samozřejmě vybrali víc a nechali vyvolat ca 15 ks a věnovali jsme jim DVD, kde jsou vypálený komplet všechny fotky, od všech co fotili. Takže pokuď se jim budou ještě nějaké líbit, tak to už si musí vyvolat sami. Nikdo s tím neměl problém. Nechtěla jsem právě dávat vybírat, to bychom neudělali snad ani do konce roku. Ten fotograf vám stál docela dost. Co všechno jste od něj dostali.My měli 2 CD s fotkami. Jedno album na styl leporela/20 fotek/,+ ca 60 fotek velikosti 13x18 a ca 60 fotek velikosti 10x15. Vše nám stálo necelé 2 tisíce Kč. Jinak léto užívám stále pracovně a sama. Manžílek se mi vrátí za 2,5 týdne, takže už se strašně moc těším. ;-) papa
Odpovědět
Ahoj holky, na svatební cestě jsme byli na ostrově Lesbos, jsem totiž velký milovník Řecka, někdy mám pocit, že jsem se narodila ve špatné zemi a že patřím do Řecka 8-) Do práce se opravdu nechce, bude to zase jedna velká honička. Na fotkách se ještě pořád pracuje, čekám, až mi někdo ukáže, jak mám zmenšit obsah fotky a pak je můhu dát do alba na net a vám se ukázat :-N Už se občas zdají hrůzostrašné sny o fotkách, samotnou mě šve, že to ještě pořád není hotové, ráda bych už držela měla album hotové. Kačko, přeji ti hezkou mini dovču, užijte si to :-) Včera jsme si byli konečně vyzvednout doklady, takže to už mám i v občance :-) Teď je ještě třeba vyřídit pojišťovnu a banku a snad to už bude všechno. Holky, já jsem stejně jako Kačka šťastná, i když vím, že se vlastně nic nezměnilo a nebylo to to úplně nejdůležitější na světě, ale cítím takový hřejivý pocit, že můj manžílek je už mým manžílkem, je to moc příjmené.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?