Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zrovna sedím v práci a trochu se nudím. Mám stejné pocity jako vy, představování novým jménem mi vůbec nejde, podepisovat jsem se ještě nemusela, při obřadu to stačilo, vypadalo to jako by se podepisovala Anička z první bé. Jak se cítíte po svatbě? Já mám pocit, že jsem Michala nikdy nemilovala víc než teď, prožíváme teď krásné období a když mi telefonuje a říká mi čau ženo, tak mám skoro slzy v očích... Teď nikam nejedeme, ale v září si to vynahradíme, uděláme si parádní svatební cestu na Kypr, tak se už moc těším. Přes léto si uděláme asi jen nějaký prodloužený víkend, pojedeme asi do Krkonoš- hory v létě jsou nádherné a na našem prvním společném víkendu jsme byli v Kořenově v takovém malém penzionku, tak si to zopakujeme... Dneska volal fotograf, že už má profi fotky, moc se na ně těším, tak až budou, strčím je sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vrtule, máš taky moc hezký fotečky. Já už je taky začínám pomalu připravovat, abych je sem mohla dát. Budou od všech kdo měli ruce a nohy a fotili. :-D Od profíka dostaneme později. Co se týče změny jména, tak s tím mám taky dost problém. Většinou se představím po staru a pak se opravím :-S . Je to nezvyklé. My se zatím nikam nechystáme, protože jsem ve středu začala pracovat u nové firmy, takže máme smůlu, nejdříve příští rok. ;-( . Bohužel ani tento prodloužený víkend jsme využít nemohli, protože dělám u firmy, která jede dle německým svátků, takže na české musím pracovat. Zatím z té práce mám smíšené pocity. :-| Holky užívejte si manžílky a svatební cesty. papa
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme se právě dneska vrátili ze svatební cesty, byla to paráda! Už jsem si byla vyřizovat doklady, tak jsem se musela několikrát podepisovat novým jménem, že už si začínám zvykat ;-) a taky si zkouším říkat, jak se budu představovat v práci :-D tak to snad půjde! Koukala jsem na fotky axonky a vrtule, holky, máte fakt parádní fotky! Taky se těším na fotky vás ostatních ;-) Přeju Vám krásný zbytek dne a kdo jde v úterý do práce jako já...tak hezký zítřejší svátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jak užíváte manželského života?? ;-) My se včera vrátili z krásného romantického víkendu v Českém Krumlově. Naše cesty směřovali tam, jelikož mě tam můj muž ani ne před rokem požádal o ruku. Bylo to super a musím říct, že jsme si to užili na maximum! :-) Zítra už mé kroky směřují do práce, pravda je, že se mi teda moc nechce :-S Krásný zbytek dne všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem konečně úspěšně vložila sem fotečky, tak se můžete mrknout. :-D adriene: máš krásný fotky, jé ten víkend ti úplně závidím, já už dnes byla v práci :-( holky všem, co jste sem už dali fotečky, tak Vám to moc slušelo a těším se na zbylé mladé paní, od kterých tady ještě chybí
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: vám to také moc slušelo :-) A na Vás ostatní jsem už také zvědavá!! :-) Letí to jak voda, od svatby už více než týden... a mě to stále přijde jak včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatínka. Dostala jsem se konečně k PC. Zítra poprvé do práce jako mladá paní :-) Všem chválím super fotečky. My od profíka ještě nemáme, ale hodím sem nějaké naše, ať se taky pokocháte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam nějaké dala, strejda nám dal fotky i s TIMECODEM a ke všemu je tam úplně blbý čas :-D :-D :-D . Fotky od profíka budeme mít za 14 dní. Šíleně se těším. :-) Tak zítra v práci sem nakouknu, jak se máte. Zatím dobrou a všem pěkný začátek pracovního týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju Vam krasne rano. Kochala jsem se vasima fotkama, musim rict, ze jste byly vsechny krasne nevesty a mate moc krasne fotky. Michal vcera dovezl na DVD fotky od profika, ale hned si vzal do prace, takze ja je uvidim az zitra :-(, moc se na ne tesim. Podarilo se mi objednat vikend v Hrensku na takovou mini svatebni cestu, tak se moc tesim :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: My byli také v Českém Krumlově, spali jsme v jednom penzionu přímo u vody :-) Myslím, že to bylo ve středu -) Už mám ty dny nějak pomotané. Dnes první den v práci, tak se nějak rozkoukávám :-) Všem vám to moc slušelo a jsem ráda, že vyšlo vše na jedničku !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kd23: Vážně? No my byly v ČK sice od pátku do neděle, ale spali jsme kousek od náměstí v hotelu SENECA. Ale byla to paráda. Jinak musím říct, že Vám to moc slušelo!! ;-) Já dnes také po delší době poprvé v práci. Upřímně: radši bych byla doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám, že se nám všem ty fotečky opravdu vydařili a byli jsme kočky. :-D Jak jste zvládli první pracovní den po prodlouženém víkendu? Já už měla druhý. :-( Teď už je ze mě na 3 dni zase slaměná vdovička :-| Taková zkouška na to, co mě čeká za 3 týdny. To mi manžílek odjede na 6 týdnu pryč. ;-( . Holky užívejte si novomanželské dny. papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka. Jak se máte? Já pracovně. Včera přišlo poslední přání a máme jich celkem 56 :-) To jsem koukala. :-) V práci představování do telefonu je sranda, kolegyně se tu pořád směje, že si klienti myslí, že jsem nová kolegyně sama sebe. Pak gratulace... no prostě sranda. A jak to jde u vás? Já už se moc těším na fotky od profíka. Budou snad za 10 dní. Manžel mi dnes odjel na teambuilding, tak budu pár dní sama. Jinak jsem moc šťastná a chtěla jsem vám všem moc poděkovat za podporu a veškeré diskuze před svatbou... Moc mi to pomohlo. A ty nervy, co jsme měli před svatbou, stály za to. Náš den se opravdu vydařil a do dneška mi pořád všichni říkají, jaká to byla nejkrásnější svatba, na které kdy byli.... :-) Tak jsem opravdu ráda. Mějte se moc pěkně a doufám, že ještě pokecáme... Papa, vy moje sluníčka !!!! Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já si taky nějak nemůžu na to nové jméno zvyknout. Taky se mi to trochu motá. :-D Jinak jsem taky zvědavá na fotečky od profíka, měli by být někdy příští týden, tak uvidíme. kačko:To jste dostali hodně přáníček, já je ani nepočítala, ale zvědavost mi nedá. :-D Já taky doufám, že tato diskuze bude pokračovat, i když už jsme mladé paní, já myslím, že je pořád o čem kecat. Třeba další plány do budoucna. :-D :-D Mějte se hezky pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky novomanželky, já gratulace spočítané taky nemám, ale ještě včera jsme měli jednu ve schránce ;-) ve středu jsem si byla zařizovat nové doklady, takže jsem už natrénovala i nový podpis a už si pomalu zvykám na představování do telefonu novým jménem. Co se týče fotek tak se mi pomalu dostávají do ruky CD od kamarádů a je zajímavé vidět stejné situace nafocené z jiných úhlů a pozic. Fotky od profika uz mame, ale bohužel jsou moc velké, takže vložit sem jsem mohla pouze jednu. Pořád si je prohlížím a kochám se ;-) Doufám, že zase obnovíme diskuzi, stejně jako leknin si myslím, že je pořád spousta témat, které probírat. Paaa a krásný víkend, já budu slaměná vdova, protože manžel o víkendu slouží :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nějak zanedbávám net, manžílek je od svatby ještě doma, ale nedobrovolně nemají zakázky. No zítra už by měl zase jít makat. Tak si užíváme a jezdíme po venku. S dovolenou to zatím vypadá bledě. Nevíme vůbec jak to bude mít manžel s dovolenou v práci. Já s na jméno také těžko zvykám, podepisování už mi také jde, ale do telefonu se často představuju postaru. Byli jsme částečně vyřídit úřady, ale na spoustě míst chtějí až novou občanku. Na tu ještě nemáme zažádáno, čekám na rodný list malé abychom si ji tam mohli nechat zapsat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já ještě nové doklady vůbec nemám. :-( Chystám se na to tento týden. Všem přeji krásný pracovní týden. Příští víkend děláme posvatební grilování pro vybrané,kde budeme promítat fotečky a pouštět video, tak se moc těším. Jinak počasí se venku lepší, tak mám radost. :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem si říkala, že bychom mohli udělat nějakou posvatební party i fotkama atd. Asi to provedeme až v srpnu, chystají se k nám kamarádi, tak pozveme ještě další lidičky co s námi nemohli být a bude... Doklady mám zařízené jen to bude trvat asi tři týdny, za řidičák jsem platila 50,- za občanku nic a za pas 600,-, tam není potřeba fotka, vyfotí vás na místě a vezmou otisky prstů- koukala jsem jako blázen...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já už mám taky zažádáno o občanku, řidičák budu dělat, až dostanu občanku a pas, až bude chuť a nálada :-D.My budeme asi dělat v pátek takovou posvatební grilovačku, ale ještě uvidíme. Já spíš doufá, že se mi tento týden konečně ozve fotografka, už jsem totiž nedočkavá na profi fotky. ;-) Helky hezkjý slunečný týden
Odpovědět
Ahoj holk,y konečně se po několika dnech dostává na naše stránky :-) Dnes jsem dovybírala fotečky a udělala prezentaci + všechny fotky vypálila na DVD, teď ještě budu muset obejít rodinku, kdo bude chtít jaké fotky a pak je nechám vyvolat a budu moc si udělat album. Na beremese jsem se dnes snažila dát fotečky, jenže jsou moc velké, takže budu muset počkat na někoho, kdo mi ukáže, jak je mám zmenčit a dát na tyto stránky, ať se můžete podívat, jak to u nás vypadalo :-D Video ještě nemáme doma, ale už je hotové, jsem a něho strašně zvědavá. O občanku a řidičák už mám požádáno a teď čekám, až vše bude hotovo a budu moc jít vyřídit zbylé věci, jako pojišťovnu, banku atd. Pas mám nový, ale ještě na staré jméno, jelikož v neděli odlétáme na dovolenou a nový pas by nestihli :-( Na nové jméno si pomalu zvykám, ale někdy mi to připadá zvláštní, že se představuji pod jiným jménem, je to holt otázka zvyku. Doma se hezky oslovujeme mužíčku a ženuško, je to roztomilé :-D Holky mějte se zatím krásně a také doufám, že naše debata nezkončí svatbou a budeme dřistat i nadále, témat je spousta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, terisku mam s fotkami stejny problem, profi jsou moc velke a nejdou vlozit... :-( Uzij si dovolenou at mate krasne pocasicko.... V bance a pojistovne jsem taky jeste nebyla, s tim pockam az budu mit novou obcanku a pak to zaridim. Taky si doma rikame zeno a muzi, je to hezke. Takovy fajn postreh- manzel pred svatbou tvrdil, ze prstynek nebude moci nosit do prace, aby ho neztratil (je to lekar), ale jeste ho skoro nesundal z prstu, dokonce i na tenis s nim chodi... ;-) Hezky pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky terisko, užijte si dovču. Já jsem si teprve dneska přivezla profifotky a byli jsme překvapení, jak se povedli. Určitě je dodám do alba, vyměním za nějaké neprofi. :-D I když všechny jsou moc hezké. Co se týče velikosti fotek, tak to vždycky nechávám na svém manžílkovi, ten totiž tomu všemu rozumí. ;-) Jinak dnes nebo zítra večer, budeme vybírat fota, která si ještě necháme vyvolat, jak pro nás tak pro příbuzenstvo. To mi neuvěříte, na co jsme při prohlížení fotek přišli. Na společné fotce se vyskytl vetřelec. Úplně neznámý pán, takže jsme se tady tomu smáli a nechápali jsme. :-D papa
Odpovědět
Ahoj holky, všem vám přeju hezké odpoledne! Já jsem si na jméno zvykla docela rychle, protože v práci se tak představuju do telefonu a několikrát denně něco podepisuju, tak už je to docela v pohodě. Doma se taky oslovujeme ženo, ženuško nebo manželi, tak je to hezký. Nám už fotky došly v pondělí. Nechali jsme si udělat i jeden obraz (nebo spíš plátno) a včera jsme to přidělali na zeď, vypadá to moc hezky. Video už jsem viděla dokonce dvakrát :-D závoj a korunku mám pořád doma na skříni a kytku si suším :-D byl to krásnej den, opravdu nádhera. Holky, pokud máte ty fotky velké a nejdou vám sem vložit, dá se to normálně zmnešit. Ale asi někomu řekněte, ať vám stáhne program a ukáže, jak se to dělá ;-) Taky doufám, že nám ta diskuze vydrží a budem sem pořád psát, bylo by to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak oddací list je doma, ale na netu mají špatně úřední hodiny, tak jsem dnes byla na úřadě zbytečně. Takže zítra repete :-). V práci máme pěkný frmol, tak nic moc nestíhám. Jinak jsem si rychle zvykla na nové jméno :-) Zítra by měly být fotky od profíka, tak se nemůžu dočkat :-) A příští víkend máme to posvatební grilování, tak doufám, že vyjde počasí :-) Zatím se mějte pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je pařáček co. Jsme byli na koupálku, jen kdyby se dnes nezatáhlo, jeli bychom znovu. Máme odstávku vody, děs, já bych to zrušila, jsem si myla vlasy v umyvadle :-| To nám i nepůjde elektrika, si budu připadat jak neplatič :-D Mě krom toho prstýnku na ruce vůbec nepřijde že jsem se vdávala, od 28. je zase vše při starém, jen když chce někdo vidět fotky, tak si říkám to jsme fakt mi, ale vůbec mi to nepřijde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak se máte. Já nic moc, v pátek mě skolil nějaký bacil, myslela jsem si, že ho přes víkend přeperu, ale bohužel nestalo se. Takže teď jsem na antibiotikách a to jsem naposledy byla nemocná tak před 6 lety. Nejhorší je, že jsem do nové práce nastoupila teprve 1.7.09, takže mám z toho trochu obavu, ale zase zdraví mám jen jedno. Tenkrát si pamatuju, že jsem taky dva roky přecházela nemoc a pak mi to sejmulo na 14 dní s vysokými horečkami. Hlavní je, že se mi to nepřihodilo těsně před svatbou. ;-) kd 23: mi měli oddací list hned v pondělí po svatbě hotový, takže teď už čekám kdy mi přijde občanka a kartička pojišťovny a pak budu zařizovat řidičák, pas, banku a já nevím co ještě. ;-) mějte se hezky, jdu si lehnout. papa
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to mě moc mrzí. Asi 4 lidi kolem mě taky berou antibiotika a mají angínu. To je to bláznivé počasí. Už máme fotky od profíka a musím říct, že jsou fotky ještě hezčí, než jsem si mohla kdy přát :-) Máme z nich opravdu velikou radost a za ty peníze to 100% stálo. Tuhle sobotu máme to posvatební grillování, tak doufám, že vyjde počasí. :-) Jinak všem přeji krásný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd: my máme taky moc hezké fotky od profíka a to jsem se docela obávala jak to dopadne. :-D Už jsem nějaké dala i do alba, vyměnila jsem je za ty neprofi :-D. JInak včera jsme si nechali už přidělat fotečky. Chceme každému, kdo tam byl dát společnou fotku a fotku nás. Pak jsme přidělali fota pro rodiče, svědky a sourozence. Samozřejmě na nás jsme nezapomněli. My jsme si jich vybrali přesně 100, abychom měli plné album. Od profi jsme dostali takový hezký malý, kde je ca 20 fotek a když to otevřeš, tak to vypadá jako oboustrané leporelo. Ještě nikdy jsem to neviděla, ale je to moc hezké.Měli bychom je mít do konce týdne. Jinak další svatební album si chceme udělat sami. Koukala jsem u prodejců alb a ty svatební alba mi připadají dost nepraktické(jsou hodně velké) a drahé. Např. album pro 40 fotek stojí 600 Kč a ani to nemá moc hezké desky. Koukám, že ti prodejci vydělávají jen na tom slovu "svatební". My tuhle sobotu máme objednanou thajskou masáž v Plzni, dostala jsem totiž poukázky od bráchy, ale už na Vánoce, tak snad budu fit, protože tam se musíš objednávat tak 2 měsíce dopředu, mají narváno. :-( Hlavně si budu užívat mého manžílka,protože mi v pondělí odjíždí na služebku do zahraničí na 5 týdnů. Tak holky a teď taková jedna zvědavá otázka odemně. Neplánujete některá z vás mimčo, když máme už po té svatbě? Já tedy ještě ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, leknin tak thajskou masáž moc závidím. Mi po svatbě plánovali začít pracovat na druhém dítku, ale odložili jsme to kvůli financím :-| a neumím si představit být teď těhotná, když malá po mě pořád leze a skáče atd. ještě si to nenechá vysvětlit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Vás také po delší době zdravím :-) Já tento týden obíhám trochu úřady, už mám zažádáno o OP a řidičák. Pak ještě oběhnu banky, pojišťovnu, doktory... v obou pracích už jsem vše nahlásila, tak není problém. Dnes jsem byla u zápisu ke studiu, tak opět usednu od října do školních lavic, doplňovat další vzdělání :-D ale práce k tomu nemůže chybět. My zatím mimčo plánujeme i neplánujeme... chtěli jsme od října, ale asi ne. Manžel si začal dělat leteckou licenci a finančně je to záhul... takže se to asi o trochu zpozdí 8-) Fotečky také řešíme, už máme svatební alba a dnes budeme vybírat fotky, které nám fotograf upraví a nechá vyvolat. Dnes si také jedeme pro video ze svatby, tak se nemůžeme dočkat :-) Všechny zdravím a přeju hezký den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?