Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
nervozita stoupá... graduje :-D :-D :-D
Odpovědět
Hlásím, že výslužky jsou rozveženy ;-) U nás začala šílená bouřka, jsou tu pořádné blesky a hromy, nemám z toho nejlepší pocit... :-| Už je na kalkulačce jen jeden den :-D ale těším se :-)
Odpovědět
Holky, držím vám na sobotu palečky ;-) . Určitě to nechtějte mít za sebou, o hodně by jste se připravily :-) ! Chtějte to mít pořád a znovu a znovu a znovu a ať to nepřestává x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Mirčo, děkujeme za povzbuzení :-) Ve večerních zprávách říkali předpověď na další dny a na sobotní poledne hlásí déšť na celém území. Tak to je teda paráda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem, bohužel časné, já už začínám s náročným dnem teď. Jdu psát harmonogram dne pro našeho organizátora svatby - přítelovu sestru. Aby věděla co a jak, když to bude korigovat :-D Pak jedeme do Prahy pro dort, vezeme ho do restaurace - při tom najedeme asi 100 km :-( Dále vyzvedneme šaty, cukroví, udělají se výslužky do krabiček, jedu na manikúru a pak i s krabičkami domů, kde popadnu všechny věci na aranžování restaurace a se svědkyní ji jdeme vyzdobit. A pak padn za vlast :-D :-D :-D Tak Vám všem holky přeji, ať máte krásný den, nejlépe méně hektický jak já a vše se Vám dnes vydaří :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsme plnili věnečky a půlku (cca 50ks) jsme museli vyházet, normálně zplesnivěli. Hotové mám v lednici tak je budu muset před rozdělováním ještě zkontrolovat. Ještě nemám hotové jmenovky a šerpy na auta a to ježdění a uklízení asi nebudu dnes vůbec spát. Včera jsem byla na nehtíkách a ten prasklý mi musela udělat celý nový. Byla jsem u nevyzkoušené nehtařky, udělala je nádherný, ale šílený kopyta, takhle tlustý jsem ještě neměla, no už se tam nevrátím. Ale kdyby se s nima cokoli zítra stalo, tak mám volat a přijede mi je opravit. Fotografka mi včera volala a já se ptala co když bude pršet, prý nebude a hotovo. Prý se jí nikdy nestalo aby na svatbě měla slejvák a když bude trochu pršet tak počkáme a nafotíme třeba poobědě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda vy jste spisovatelky. Já včera vůbec nestíhala. Od 6 ráno jsme byli na nohou, a domů jsme dorazili až v půlo jedenácté večer. Všechny výslužky už máme rozvezené, sice to v kuchyni vypadá jak po výbuchu, ale dnes se na to vrhnu. Ještě mi zbývají dodělat tři. Dnes snad už bude klidněji. Je to holky zajímavý, ale nervozita mě úplně opustila, jestli to nebude tím, že jsem v jednom kole. :-D Nevěstinky loučím se s vámi jako svobodná slečna a určitě se pak po svatbě ozvu jako mladá paní ;-) . Holky držím všem palečky, ať nám to vyjde podle našich představ a ať se na nás to sluníčko, alespoň trochu usměje při focení. :-D papa
Odpovědět
Ahoj holky, nerovzita orpavdu stoupá a i když si to pořád neuvědomuji, ale zítra se vdáváme a budou z nás paničky :-D Už mám u rodičů šatičky, jé ty jsou taaaak krásné :-) Za cvhilku jedeme pro koláčky na hostinu, potom se najíme, naložíme auta alkoholem, cukrovím, koláčky a odvezeme je na místo hostiny a ještě v neposlední řadě musíme odvést dorty a to bude pěkná makačka to odřídit, aby se nepoškodily :-S Pototm zkontrolujeme místo hostiny, jestli je vše připraveno a pojedeme domů, doma si vezmu věci a půjdu nynat k rodičům a ráno to všechno začne :-D Úkolem dne bude držet daleko ode mne tchána ;-) zatím papa
Odpovědět
Nevesty, krasnou svatbicku Vam preju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamikadze: děkujeme!! :-) Holky, já od rána také na nohou. Ráno jsme přivezli dort... ten je tak krásný!!! Nemohla jsem se vynadívat!! :-) Pak jsme vyzvedli šaty, jeli pro koláčky, medovníky a věnečky. To jsem pak vše rozporcovala do výslužek. No a teď jsem se vrátila z nehtíků a pojedu do restaurace to tam vyzdobit ;-) Tak se s Vámi se všemi chci pro tuto chvíli rozloučit a popřát Vám nádhernou svatbu bez stresu, pohodu, krásné počasí, všechny se vdejte a pak o tom dejte vědět!! Papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, také vám chci popřát hodně štěstíčka ať vám všem ten zítřejší den D vyjde podle představ a zaprší maximálně to štěstíčko víc ne.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, tak za pár hodin už je to tady, takže vám všem přeji hodně stěstíčka a ať se to nám všem podaří co nejlépe bez nějakých problémů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já jsem asi první, co sem píše od svatby ;-) Nám vyšlo snad všechno, nač jsme sáhli :D Takže velká spokojenost, byl to nádherný a nezapomenutelný zážitek :-) Snad jste byly takhle spokojeny i vy... však dejte vědět ;) Všem velká gratulace... nyní už jsme mladé paní!! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda mladé paní, moc Vám všem gratuluju a přeju Vám hodně štěstí, zdraví a lásky!
Odpovědět
Holky, kdy budete mít fotečky ? My asi až za měsíc....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, tak mám chviličku než se manžel probudí a bude se dožadovat snídaně :-D Den to byl krásný, nervózní jsem vůbec nebyla, jen když jsme začali ve městě troubit tak jsem měla nakrajíčku. Ženichovi se klepala ruka že se měl co dělat se podepsat. Doma byl zmatek slušný a s mužem jsem se chtěla rozvádět ještě jsme nebyli svoji :-D přijel se domů převlíct 10 minut před obřadem, tak jsme jim tam udělali drobec zklus v oddávání :-p Oddávala nás pí Řápková a měla co dělat aby zachovala vážnou tvář, všichni jsme se tam totiž chechtali. Naše malá byla manželovi na ruce a pořád ho štípala do tváře tahala za vlasy a strkala kytičku k nosu a neco štěbetala, no byla kouzelná. Vůbec celý den byla jak andílek. Fotili jsme se pak na náměstí, fotografka v 9. měsíci byla úžasná. Fotečky budeme mít už tento týden. Pak jsme si dali výborný obídek. Jen po obědě jsme se nějak rozutekli někteří šli ven, ale nakonec jsme se všichni sesedli venku u ohýnku u grilované kýty a to už bylo super. Účet v restauraci nás mile překvapil a se servírkou jsme byli nadmíru spokojeni, nechali jsme jí tam tučné dýško. Jen jsem si tam bohužel o plech u vchodových dveří brzy roztrhla šaty, tak jsem měla dost zkaženou náladu, jsem zvědavá kolik budu v půjčovně platit. Ale dostali jsme ne málo korunek, tak snad na to všechny nepadnou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mi budeme mít fotečky snad do tohoto pátku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, take se hlasim uz jako novopecena pani, fotecky snad budou brzy, vsechno nam nadherne vyslo. Rano jsem malem omdlela, takze jeste pred obradem jsem do sebe musela kopnout panaka slivovice.... Jinak hostina, nalada, hudba...proste cely vecer byl super, porad mi nejak nedochazi, ze uz to mame za sebou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka !!! Tak jsme vdané paní. Měli jsme úžasné počasí, úžasné lidičky a vše vyšlo na jedničku s hvězdičkou !!! Jsem ta nejšťastnější na světě !!! Byl to ten nejkrásnější den !!! Až bude víc času, dám pár foteček. :-) Zatím to všechno ještě vstřebávám. A občas pláču opožděně dojetím :) Bylo to hezčí než v mých představách. Dorazili jsme domů, jdeme rozbalovat dárky, tak zatím papa. A všem přeji jen to nej nej nej !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mladé paní, bylo to super i to počasíčko nám vyšlo, v půlce focení nám zapršelo i to štěstí. Už jsme viděli první fotky zítra budou další. Od profesionála až za 3 týdny, má teď hodně svateb. Fotky také dodáme. Holky ještě jednou všem velká gratulace. Až budu mít trochu čas, tak se rozepísnu, jak to vše probíhalo. :-) Papa :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se konečně dostávám také k netu, abych vám všem mohla napsat, že i já jsem si ten den skvěle užila, bohužel jen uběhl hrozně rychle! Nám pršelo, když jsme zrovna měli obřad, takže fotky už byly bez problémů. Bylo to fakt moc krásné, nic se nepokazilo, všechno proběhlo skvěle. Fotky od fotografky budeme mít asi až příští týden, protože v polovině týdne odjíždíme. Zítra bych sem ale mohla hodit pár fotek, které nafotila mamka nebo brácha. Prozatím vám všem přeju krásný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: krásné fotečky ;-) Já budu mít fotky možná už tento týden, uvidíme :-) Jak je budu mít, tak je sem přidám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, předem všem gratuluji. Náš svatební den byl nejkrásnějším dnem v našem životě. Vše nám vyšlo na jedničku. I počasí se nakonec umoudřilo, až ve 20 hod. začalo pršet, ale to už nám nevadilo. Moc jsme si to užili, hezky jsme se rozjeli a pařili až do neděle do 16hod. (se 4 hodinovou přestávkou na spaní). V sobotu letíme na svatební cestu, až se vrátíme, tak přidám fotky do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, seele: super fotečky, koukám, že jsi asi s nimi první. Já mám dnes za sebou první pracovní den v nové práci, takže z toho mám takový rozpoluplný pocity. Snad bude líp. :-) Na fotečky se snad do konce týdne dostaneme. Včera manžel přivezl fotky od kamaráda, který tam nejvíc fotiil cca 1000 kousků, tak z toho něco vybereme. Mějte se hezky a kdo jedete na svatební cestu, tak ať se Vám vydaří. Mě čeká bohužel nejdříve až příští rok,protože mi nikdo dovču teď nedá. ;-( ;-( papa
Odpovědět
Leknin: 1000 fotek? To máme asi dohromady! :D dneska jsem si byla pro fotky u fotografky, tak se pokusím něco přidat. Zítra odjíždíme na svatební cestu, tak snad nám vyjde počasí. A jak bylo v práci? Snad pohoda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tedy mladé paničky ;-) Naše svatba byla skvělá, akorát mě mrzí, že tak rychle utekla. Počasí jsme měli všelijaké, pršelo nám štěstí, nojednu dobu vyloženě rubalo, ale svítilo i sluníčko 8-) Bylo to mooooc krásné, všem jsme se jako pár líbili, tedyhlavně nevěsta :-D Fotečky ještě nemám zpracované, ale jen co je dostanu do ruky, tak je sem dám. Jinak si pomalu zvykám nato, že už jsem vdaná, jmenuji se jinak a z přítele se stal manžel, je to zvláštní, ale příjemný pocit, teď by mohl přiletět čáp nebo vrána a byla bych nad rámec šťastná :-) ale šťastná už jsem teď :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám fotečky od fotografky můžete jukat ;-) :-) od přátel a rodiny se mi ještě nesešli, takže zatím jen obřadové a poobřadové. Mi si byli pro oddací list ale ještě čekám na rodný list malé aby jsme si mohli udělat občanky, tak tu to u nás vázne. V pondělí musím konečně vyřídit nejdůležitější úřady. Se nějak nemůžeu vzpamazovat že se jmenuji jinak a že jsem manželka. Dnes jsem to použila a bylo takové nezvykle divné :-D
Odpovědět
vrtule v pondělí ty úřady asi nezvládneš, je státní svátek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ha no vidíš já zapoměla :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna jsem koukala do diáře, v pondělí svátek, ve středu pracuji, další týden pondělí i středu také pracuji... tak asi až ten další týden na úřady! Ani nevím, zda se na to musí spěchat?! Co myslíte? My zítra vyrážíme na prodloužený víkend do Jižních Čech. Máme tam zaplacený krásný apartmán pro dva. Už se moc těším. Dnes dostal manžel dárek k svatbě v práci ... a to novomanželský víkend v lesních lázních s ubytováním, jídlem, procedurami. Tak jsme to uvítali. Bude to super! Je to zde: legnerhotelzvanovice.cz a to speciální nabídka modrá laguna. Tak až to absolvujeme, dám vědět, jaké to je :-D A jak Vy? Chystáte se někam?? :-) Koukám jak přibývají fotoalba. My ještě fotky nemáme, jen laické. Čekám na ty lepší, ať je tu pak nemusím měnit. Hodím to sem rovnou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?