Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
jé děkuji, doufám, že to sluníčko to brzo vytáhne ;-) Jinak momentálně žehlím budoucímu manžílkovi košili, protože příští dva dny opravdu čas nebudu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
posilam vam alespon hromadu usmevu, kdyz uz nejde slunicko. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D leknin- neboj do sobotu tu vsude po republice bude paradni pocasicko, prave jsem tam nahoru poslala objednavku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak tady zápasím s tou košilí, tak se začínám pomalu na tu sobotu těšit :-N :-N Holka přinejhorším nám bude pršet štěstí, to taky neni špatný hlavně, aby bylo teplo, abychom tam někde neumrzli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ja jedu vyzvednout saty a frak dnes, mame to pujcene i s kosili, tak doufam, ze bude vyzehlena a nebudu se s ni jeste morit ;-) ... Taky uz se zacinam tesit, obzvlast kdyz mi tu a tam nekdo zavola a je na me hodnej a nema pripominky ke svatbe- to mi dochazi, ze je to uz skutecne tady a tesim se
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme nejdřív taky uvažovali, jestli ženichovi nekoupíme nový oblek, ale pak jsme usoudili, že vezmem ten co má. Tenkrát se kupoval na jeho promoce a jestli ho snad od té doby měl dvakrát na sobě, tak je jako nový. Jen tu košili jsem mu koupila novou. Chtěla jsem ji v barvě kytky. Holky co máte vůbec za kytici. Já mám klasiku - růže, dvě barvičky. Objednávala jsem ji, ale přesto jsem zvědavá, jak bude finálně vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vlastne taky nevim jak bude ve finale vypadat, budu ji mit bilo- zelenou. Ruze budou zelene a frezie budou bile, tak uvidim, ale ta holcina co mi ji bude vazat je moc sikovna, tak jsem si skoro jista, za bude perfektni a neotrela... leknin: Jakou barvicku ruzi mas?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám úplnou klasiku červenou s bílou a perličky a nějakou tu "trávu" do toho :-D . Před chvilkou jsem byla omrknout schránku a našla jsem tam první přáníčko, chudák trochu namočené. Už jsem zvědavá, od koho to je, ale musím počkat na mojí drahou polovičku. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji k prvnimu blahoprani, ted mi volal snoubenec :-N a prislo nam dalsi, to je parada, tasim se az si to vsechno budeme cist... Ne na svatbe samozrejme, ale hezky v nedeli v klidku a kavicky..
Odpovědět
Profilova fotka
my to taky nechceme číst na svatbě, připadá mi to zdlouhavé a nudné. My jsme oba dva takový, že to otevřeme hned, i když by se to nemělo. to jsem Vám ještě neřekla, včera jsem měla ještě jednu dobrou zprávičku. Mému bývalému kolegovi z práce se včera narodil vnouček a má stejné jmémo jako ten můj nastávající. Prostě včera byl nějaký dobrý den na dobré zprávy.Za to dnes už perlím od rána, skorotchánovci jsem polila boty, při vytírání a při tom jsem vylila půl kýble na koberec. Pak jsem zjistila, že jsem zapomněla tomu svému popřát k dnešnímu svátku, aspoň, že jsem se nepřizabila na nákupu. Jsem od včera nějak vykolejená a nebezpečná :-D :-D.
Odpovědět
My jsme kupovali ženichovi vše nové, tmavý oblek, košili červenou a kravatu v barvě mých šatů. Já se chystám mu košili vyžehlit buď dnes večer nebo zítra večer, uvidím dnes podle času. Já budu mít červené růže s červenou stuhou, maminky a svědkyně také, jen menší.
Odpovědět
Jo, já přes samé přípravy zas málem zapomněla na dnešní svátek bratra. Ale naštěstí jen málem! Holky, já už jsem z práce pryč a zrovna jsem na cestě ke kadeřnici. Tady je pořád sluníčko, ale obávám se, že na Vysočině tak hezky nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
Moje svědkyně bude mít bílé růže a mamka a přítelovo sestry budou mít červené růže. Můj přítel má 2 sestry a nejlepší bylo, když jsme jim oznámili, že obě povedou ženicha. (místo maminky,která už neni) Ta jedna to nějak nemohla dejchnout, jak byla překvapená. :-D :-D Počítala s tím, že se asi někde schová a my ji to trochu překazili. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to má ženich dobré, bude mít pořádnou oporu :D to mě povede strejda, tak to snad spolu taky zvládnem.
Odpovědět
Profilova fotka
ženich už si dělal srandu, že si může dát alespoň nějakou štamprdli, že se bude mít alespoň o koho opírat :-D No holky pro dnešek se loučím, jdu si připravit bedny na koláče na převoz. Nevěsty, kdo dnes nebo zítra někam přejíždíte, tak hezkou cestu a zvládněte ty finišující přípravy a pak hurá do svatby. :-D Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste se tu ale rozjeli mezitím, co jsem byla na obědě :-) Tady v Praze zataženo zima, ale už neprší. Snad se to do soboty vybere, jak píšete a budeme mít všechny slunečno :-) V únoru jsme kupovali přítelovi u Blažka krásný černý oblek, ale moje polovička shodila 10 kg, takže je mu to velké, byli jsme znovu u Blažka a koupili jsme nádherný černošedivý oblek. Opravdu mu sekne a moc mu to sluší, tak se moc těším. Košili má starorůžovou v barvě mé kytky (růžové kaly - bude převislá) A maminkám jsem objednala bílé gerbery uvázány do kulata :-) Přítel má nádhernou kravatu s francouzským uzlem a zdobení je hrozně podobné jako mám na šatech, takže budeme krásně ladit. Já se tak těšííííííím :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky, jak mi psala managerka hotelu, kde budeme mít hostinu: "Všechny věci a maličkosti, které je potřeba ještě zařídit, hoďte na někoho jiného a hlavně hodně spánku, aby nebyli kruhy pod očima a vy si ten den užili s úsměvem a bez stresu."
Odpovědět
Profilova fotka
přítel bude mít čerbý frak se stříbrnou vestičkou a stříbrnou francouzskou kravatu, bude to fesak. Za chvilku mizim z práce, takže holky kdybych uz nestihla nakouknout -nevěstinky krásně si užijte svůj svatební den, ať nám svítí sluníčko a přeji hodně štěstí do manželství, paaaa ;-)
Odpovědět
Kačko, to je dobrá ráda, já naprosto souhlasím, jenže ono se to ale těžko dělá :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám že nemáte co napráci, to já tedy jo a ani nedočtu o čem tu krafete :-| včera jsme měli nervy a dopadlo to tak že přítel nebude pít aby večer odvezl dcerku s rodičema domů, už se mu nikoho doprošovat nechce. To můj tatík dělá problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: To mě mrzí, ale třeba se v ten den někdo nabídne. A co děda? To musí být? By se mohli odvézt sami... Aby mohl ženich bumbat ..... Držím palce. Určitě všechno dopadne na jedničku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje :-) Hola hola z Prahy, kde je stále hnusně :-S Já jsem stále v práci a budu až do 19 hod. Pak pojedu teprve dom. Koukám jak jste se pořádně rozepsaly!! Ani to nestíhám :-D vrtule: řešila bych to taxíkem. Přece si kvůli zajišťování odvozu nebude kazit celý den... ;-) To máte domov od restaurace tak daleko?? Vážně bych to asi udělala tak.. ;-) Já už chci domů!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky?? Mě tak napadlo... při obřadu se člověk podepisuje jakým příjmením? Ještě tím starým nebo už tím novým??? Jsem vedle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám za to, že se podepisuješ 2x. Nejdřív starým a pak novým. Já zase řeším, kdo komu nasazuje první prstýnek. Přítele vytáhli kolegové z práce do hospody, tak pro něj pojedu bůhví kdy na Karlák, snad se moc nezřídí. Koupila jsem mu za 300,- v lékárně léky na opar (to jsou teda pálky, to vám povím) a on si jde do hospody :-D :-D :-D No tak snad pro něj pojedu brzy, ráno jedu pro šaty a pak frčíme pryč z Prahy :-) Krásný večer všem.
Odpovědět
Hezký večer, já jsem se vrátila ze zkoušky účesu a jsem velice spokojená. Budu mít ve vlasech korunku a závoj. A hlavně mám konečně odbarvené vlasy, už jsem měla pořádné odrosty! Katko, já myslela, že se budu podepisovat jenom novým jménem :-| Zítra ráno jedeme pro cukroví a do restaurace dovézt dorty a pak rozvážet cukroví, bude to náročné..
Odpovědět
Profilova fotka
seele: tak trpělivé nervy při polsedních přípravách ;-) a nejen Tobě, ale vlastně nám všem!! :-D Takže podpisy zatím stále nevyřešeny 8-) kd23: ze mě si dnes holky z práce dělaly srandu, že bych na svatební den mohla mít na puse opary, v oku ječný zrno, mohlo by pršet a pak bych do toho mohla prý ještě menstruovat :-D :-D :-D Takovou kombinaci teda opravdu zažít nemusím. Tak jsem ty jejich hororové scénáře utla :-D :-D Jinak mě dnes od rána bolí v krku... tak cucám vše možné o sto šest, na noc si vezmu ještě Paralen. No abych ještě nakonec byla nemocná !!! :-S 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, den tu nejsem a vy jste se šíleně rozepsaly :-D Včera jsem rozváželi koláčky, byl to děsný maraton, ale zvládli jsme to a všichni dostali výslužku. Včera jsem po týdnu na cvhilku zahlédla sluníčko a hned mi to přidalo na náladě, byl to nádherný pocit plný naděje a otpimismu, že bude krásně, jenže večer přišla průtrž mračen a byly záplavy :-( U nás naštěstí ne, jsme na kopečku ;-) A dnes ráno mě krásně probuidlo vycházející sluníčko, tak ho budu přemlouvat, ať zůstane až do soboty a koukne se i na svatbu vás všech. Jejej, má nové nehtíky a je to úplně nezvyk s nimi psát na pc ;-) Holky jsme stejně nervózní jako vy, ráno jsem už v 5 vzhůru a nemůžu už spát, mezitím mě vždycky budík drasticky budí, ale teď, no asi to bude tou nervozitou. Přes den jsem pak podrážfěná a nikdo mě nesmí naštvat, no bude se muset ovládat :-D Já jdu ještě dnes do práce a zítra tam budu jen do 10h a pak volnooooooo a to až do září :-D je to zasloužené volno, protože už nemůžu, mám toho až nad hlavu. Holky mějte se krásně a držte se, už to máme za pár :-D :-D :-D Jo a taky se vám stává, že když pomyslíte na obřad nebo se zaposloucháte do nějaké hezké písničky, že se vám už chce teď brečet? mě se to stává, asi jsem sentimentální :-)
Odpovědět
terisku: to se mi stalo právě teď, když jsem koukala na Přátele, kde zrovna byla svatba :-D Já se pro dnešek loučím a vyrážím na to cukroví ;-) P.S. hlava mě z nervozity :-| bolí jak střep už po ránu!
Odpovědět
Profilova fotka
skoro brečím taky, já budu dneska ještě plnit přes stovku věcečků :-S už se mi nechceee. holky nechce se mi to hledat, zapoměla jsem kde má sedět nevěsta jestli po pravé straně ženicha?
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83 : Ano, nevěsta po pravici žencha. Neuvěříte, co se stalo. Dnes volala paní, kde máme objednané kytky, že nesehnala 25 bílých gerber, že jí je dodavatel prostě nepřivezl a tečka. A jestli to může nakombinovat s něčím jiným. Po několika telefonátech jsme se pohádali a já sháněla někoho jiného. Naštěstí naše úžasná managerka hotelu domluvila s jejich květinářstvím, že nám kytky udělají, tak se modlím, ať to dopadne skvělě. Do toho volala tchýně, že tchán jel pro cukroví omylem do jiného města, že je Chroustov 2x na mapě a on jel do toho špatného..... To jsou věci. Zatím papa, brzy se tu stavím......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) kd23: no mít takhle šílené problémy s kytkama do toho všeho, tak mě to asi zabí!!! ]-( Držím palce, ať to všechno vyjde a máš nádherné květiny!! S tchánem je to úsměvné, hlavně aby to cukroví dovezl ;-) vrtule: obdivuji Tě, já už bych nic nestihla, natož dělat věnečky. Nám je dělá sousedka. Naštěstí :-) Zatím nebrečím, hudbu radši neposlouchám :-D Byla jsem dnes u kadeřnice, melíry se povedly fantasticky, tak jsem ráda :-) Pak jsem dodělávala spoustu věcí, už mě to zmáhá. Jinak mě teď čeká ještě dodělaqt vývazky a chci si udělat pedikúru. Můžu vám říct, že bych byla radši, kdyby už to všechno bylo za námi :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nějak na mě doléhá depka, asi toho je už opravdu hodně tlaků ze všech stran, potřebuji se naladit do předsvatební nálady, ale vždycky mi to někdo překazí např. budoucí tchán nějakým svým super nápadem na poslední chvíli :-( Zítra si to odbytu v práci a pak začne další snad už poslední honička, kdy budeme vyzvedávat šaty, doplňky, koláčky na hostinu, dorty, alkohol + vše odvést na místo hostiny, tam vše zkontrolovat atd. a nakonec se doma přichystat a nabalit na sobotu. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž aby to bylo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?