Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
no to já bych chtěla taky, aby už bylo po tom... nejhorší je, že si vůbec nedovedu představit ten den...
Odpovědět
Profilova fotka
To já si ho umím představit,zmatek,chaos,blázinec .............atd. :-D ;-) Nejlepší na tom je,že já původně chtěla jen malou svatbu my dva a dva svědci :-( ale přítel že když svatba,tak pořádná.Takže zatim to vypadá na 40 osob a kdo myslíš že vše zařizuje? ]-(
Odpovědět
266
Odpovědět
Tak to můj Pavlík původně žádnou svatbu nechtěl a to jen kvůli tomu, že by tam musel tancovat (a to on nerad). Tak jsem mu navrhla, že se vezmem tajně - my a svědci, ale to on zase nechtěl, tak jak říkáš, tak když svatba, tak pořádná. Tak jsem mu akorát na to řekla, že neví, co chce... a navíc, když nechce tancovat, tak nemusí, no ne? Řekne prostě, že netancuje, že to neumí a hotovo!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:Ti chlapy prostě nevědí co chtějí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbon no my budem mit lidi 70, take to my vychazi na 70m je to fak mega, ale myslim si, ze dyz si to predstavis jak budou lidi sedet a kolik budou mit pred sebou mista, tak totak asi na ten metr vychazi, ale zkus zjistit treba neco od ostatnich, at toho nemame moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky evic.ka,nějaká holčina mi tu psala,že prý stačí 0.5m.na osobu,tak já fakt nevim :-( Ale radši vzít víc,než aby nám scházelo ;-)
Odpovědět
265
Odpovědět
no, já bych to napočítala podle toho, kolik "životního prostoru" budou mít lidé u stolu. Pokud jich bude moc, budou se mačkat, budou mít třeba jen půl metra prostoru a kolem nich už budou další svatebčané, tak bych vzala půl metra na dva svatebčany (když budu počítat, že budou sedět vždy dva naproti sobě u stolu). Doufám, že mě chápete. Kdyby se sedělo jen z jedné strany, tak bych vzala půl metra na osobu. Pokud každý bude mít větší prostor - asi 1 m, tak bych vzala zase buď 1 m na dvě osoby (pokud budou sedět naproti sobě u stolu) nebo 1 m na osobu (pokud budou sedět pouze z jedné strany stolu. A teď doufám, že jsem se v těch mých kecech nezapletla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achojky x woman ;-) No my budeme mít stoly postaveny do tvaru písmene T,jako to mám uložené v albíku.Tam je přesně fotka z toho penzionu a tak to bude vypadat.Takže vlastně budou sedět naproti sobě,tak asi vezmu 0.5m.na osobu,co ty myslíš?Mně z toho jde hlava kolem =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, já původně taky chtěla tohle datum, ale asi některá z vás mi vyfoukla fotografku, takže datum sem musela změnit, ale co se dá dělat, no každopádně vás je.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lucie777:Já to nebyla,já ještě fotografku nemám :-D Ale klidně tu zůstan,já měla mít taky termín 27.6.2009 a kvůli radnici jsme to museli přeorganizovat na 26.6.2009.Ale zůstala jsem v této diskuzi,přece nebudu kvůli jednomu dni zakládat novou ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky - ještě 264 ;-)
Odpovědět
lucie777: já taky ještě fotografa nemám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ani ja ne :-)
Odpovědět
263
Odpovědět
pro dnešek 262 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,tady je nějak mrtvo :-( :-D Jak pokračují přípravy a zařizování? ;-)
Odpovědět
mrtvo tu teda je... :-( jinak já jsem s přípravama na mrtvém bodě... času dost, nestresuju. Třičtvrtě roku je dlouhá doba...
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda,času hafooo ;-) hlavně že mám termín a restauraci zamluvenou.Ale já jsem taková,že si radši už postupně nakupuju a zařizuju takhle dopředu a pak budu mít klídek ;-) :-D
Odpovědět
Dneska se jde miláček podívat na matriku,jestli oddávají tento termín a pro jistotu jsem mu dala sebou vyplněný formulář bez datumu a doufám že už to dneska s tím termínem klapne,nebo se tam půjdu zeptat sama příští týden.Jinak potom začneme hledat hospůdku a hned ji taky zarezervujeme a konečně něco budeme mít.Právě přemýšlím jestli si šaty půjčit,nebo nechat ušít?Ještě jsem ani nebyla na zkoušce co mi sluší,ještě se mi moc nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak pro dnešek je to 261 dní a já 260 ;-) makinecka:Tak ti držím palce,aby ten termínek klapl.Já si šaty budu půjčovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pro Sorbona: promiň, že zase píšu tak pozdě - to záleží na tobě, jestli ho budeš chtít i na hostině nebo ne. Já fotím většinou jenom stůl, jak je nazdobený a odcházím. Někdy jsem pozvaná na oběd. To záleží na tobě. Ale asi je nejlepší dofotit venku a končit. I když někdo chce fotky z rozbití talíře a tak. Domluv se s ním a uvidíš. To DVD myslíme úplně stejné, už jsem jich viděla víc a je to fakt pěkná památka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, už jsme pokročili, máme zamluvený frak pro ženicha a restauraci na hostinu. Přemýšlím, že nechám stoly do postavit do písmene U, ještě se tam domluvím. Fotografa mám a je to chlap a taky jsem kvůli němu měnila termín. Po telefonu je domluvená kapela, květinářka, kadeřnice, varhaník. Snad to všechno klapne, je to naprd, takhle všechno nejistě zařizovat tak dopředu. Můj přítel chtěl svatbu jen ve dvou v cizině, ale já prostě nemůžu, chtěla jsem pravou veselku:-) Posílala jsem obrázek té paní, co šije svatební šaty a hurá, zvládne je, tak jsem moc ráda a hlavně zvědavá, jestli si budou podobný.
Odpovědět
Tak od včerejška máme konečně pevně zamluvený termín-27.6.2009 ve 12.30h na Přerovském zámku. Tak a teď budeme rychle shánět rastauraci a fotografa ať to máme jistý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) tunisdanek:Děkuji za radu,mám představu aby byl fotograf jen na obřad a pak aby udělal společné fotky po obřadě.Na hostině se nějaký svatebčan s fotákem určitě najde :-D A u kameramana bych chtěla,aby byl už od rána (přípravy,zdobení aut,kadeřník,obřad) a na hostině tak asi do těch 17h. makinecka:Tak moc gratuluju k zamluvení termínku,alespon něco máte z krku :-D Jinak pro dnešek je to 260 dní do svatby x-) ahojky všem a užívejte víkend ;-) :-D
Odpovědět
259 kočky... ;-)
Odpovědět
jo, sorbon 258
Odpovědět
dneska tu nikdo není? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To to letí, za chvilku Vánoce a pak už to poběží jako po běžícím páse. Na Vánoce si dáme svatební prstýnky a ostatním řekneme, co nám mají koupit okolo svatby, abychom toho neměli moc. To je dobrý nápad mít kameramana i při líční a česání, ať je památka i na to.:-) Závidím makinecce ten zamluvený termín: ty jo, jestli v tom lednu nebude volný tak se picnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?