Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasim, ze pocasi stale stoji za starou belu, ale slysela jsem predpovedi, ze od ctvrtka se to ma zlepsit a v sobotu kolem 24 stupnu a polojasno... :-N Takze kdyz to vyjde bude to parada, kdyz ne, tak nam bude prset stesti, hlavne at neni zima, ponevadz to bych v satch s holyma ramenama v kostele asi zmrzla. Co se tyce kamaradu s pritelkynema, taky zvu svoje kamosky bez partneru, protoze je neznam a holky se neurazily ani to nijak neresily. Takze pokud to budou kamosi resit, nebo se urazi- vykasli se na ne, nestoji to za nejaky reseni. Kato- to je bezva, ze saty byly o.k., podle fotky je mas z Adiny na Pankraci, ja taky a zitra si tam pro ne jedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
axonka: té zimy se také bojím, my to máme zase na zámku, tam taky moc velké teplo neni, ale ten kostel je horší a obřad delší. My to budeme mít do 20 minut za sebou. Jen by mě trochu mrzel ten déšt, protože tam jsou opravdu moc hezký fotečky venku, ve vnitř to tak žhavý neni. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Přesně tak. Před chvílí mi volala paní ze zámku, jestli si budeme chtít připlatit to focení uvnitř. Úplně mě vyděsila, až jsem z toho dostala depku a můj včerejší optimismus totálně vyprchal :-( Taky chceme fotky venku, uvnitř jsou to samé parohy a to se mi vůbec nelíbí :-( Dnešní počasí je vážně na depku :-/ Hlavně ať není zima. Doufám, že nebudu takhle na nervy v sobotu ráno. Vůbec nevím, co se sebou mám dělat :-( Nejhorší je to čekání...
Odpovědět
Profilova fotka
kd: já taky to čekání nemám ráda a nervozita mě začíná taky pomalu užírat. Zatím mi tedy ze zámku nevolali a doufám, že ani volat nebudou. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste taky nervózní? Nebo jsem divná jen já? Dneska mám opravdu den Depka :-( 8-( 8-( 8-( Vůbec nechápu, co mi je. Vše je připravené, nic mi nechybí, tak nevím, co se děje. Jestli to takhle bude pokračovat do soboty,tak se jdu zahrabat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: také jsem nervózní a navíc mě znervózňuje všechno a všichni okolo :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem to vyřešila tak, že jsem jim napsala, že ostatní kamarádi jdou bez partnerů, a že restaurace by nám asi praskla ve švech, ale že jestli by by bez přítelkyň neměli přijít, tak ať přijdou s něma, i když je teda vůbec neznám.... Tak jsem zvědavá. A jestli se naštvou, tak ať si trhnou... Nervozní teda začínám být pěkně, zítra jdu naposled do práce a odpoledne jedu na zkoušku účesu. A pak už mám každý den rozplánovaný: cukroví, restaurace, šaty, nehty, nachystat myrtu, výslužky rozvézt, umýt auto.... Ještě že mi s organizací pomáhá aspoň sestřenka, jinak bych se zbláznila! Jestli by mělo být počasí, jak píše axonka, tak je to super. U nás je teda pěkná zima (co bych taky jiného chtěla na Vysočině :-D ) a mám korzetové šaty. Na zámku mi to nevadí, tam to bude rychlé, ale pak to focení v parku... No snad se to počasí umoudří!
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem taky nervózní, večer nemůžu usnout a ráno jsem brzy vzhůru se zamotanýma střevama 8-( a to hlavně kvůli tomu počasí. Taky se mi kvůli tomu zpožďuje MS tak ať se rovnou zpozdí pořádně, před svatbou mi to mělo končit a stále nic.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že jsme na tom všichni stejně. Mě teď ještě přibyla jedna "starost - radost". Ve čtvrtek jdu vyřizovat papíry, doktora atd. Dostala jsem totiž konečně práci. :-) Dopoledne jsem se dozvěděla, že jsme v užším kole jen dvě a před chvilkou mi volali, že nás nakonec berou obě dvě. Takže teď mě polapila ještě větší nervozita, jak ze svatby tak z toho, že budu 1.7.09 nastupovat do nové práce. To bude ještě zajímavé s mým příjmením, to jim to trochu zkomplikuju. :-D Jinak šatičky už mám nažehlený a dokonce momentálně visí vedle mě. Nejdřív jsem je chtěla dát o patro níž, k budoucímu tchánovi, ale nakonec je nechám v naší pracovně u pc. Nebojte ženich je neuvidí, mám je totiž zamaskované, dalo by mu to trochu práci se k nim prokousat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: GRATULUJI k nové práci!!! To je tak super !!! To ti moc přeju. Začíná ti komplet nový život !!! To mám fakt radost !!! Super !!!! vrtule83: Mám to úplně stejně. :-/ V noci koukám do stropu a ráno v 6 se probudím sama od sebe a do 8 koukám zase do stropu, přijedu do práce a mám střevní potíže. Do toho jsem nepříjemná na lidi, co se pořád ptají: "Tak co? Jsi nervózní? Už se ti to blíží. Jak ti je?" apod. Snažím se být milá, ale nejradši bych tyhle lidi vypnula tlačítkem OFF :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc, s tím máš pravdu, že začnu komplet nový život. Co se týče spánku, tak s tím mám už taky problém. Dnes jsem se vzbudila dokonce už ve 2 hodiny a přes 1 hodinu jsem taky čučela do stropu a převalovala se. Do toho mi deptal ten déšť. Sice do práce zatím nechodím, ale jakmile někoho potkám, tak mě bombardují úplně stejnými otázkymi. Taky jsem zkoušela najít nějaké to tlačítko na vypnutí, ale nezadařilo se. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: taky gratuluji k nové práci, ale chápu, že teď prožíváš dvojitou nervozitu. Já jsem taky trémista, teď jsem se dívala na kalkulator co odpočítává dny do svatby a když jsem tam viděla 3 dny 20 hodin a pár minut, tak musim říct, že mi běhaj červíčci v prstech a mám pěknou trému. Včera jsem byla u táty, kterej mi nakonec toho cunika (je to myslivec) střelil a všichni mě ujiš´tovali, že v sobotu bude pěkně 8-) . Zatím spím dobře, lidi mě moc nedrtěj, takže nervuju max. sama ze sebe... I když si říkám, že všechno bude o.k., tak mi to nedá abych se nenervovala a nepřemýšlela nad věcma co se nemusí vydařit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leknin: i já velice gratuluji!!! Tak to je paráda... nenervuj se a buď šťastná!! Nová práce, manželství, nové jméno = nový život!! Jsem též nervózní. Před chvíli jsme se vrátili z města, byli jsme objednat koláčky, pak v galanterce a nakonec nakoupit bonbony do krabiček na stůl. Pozítří je naplním. axonka: jen tři dny a pár hodin? Stoupá mi tím nervozita!! Tady před chvílí pršelo, ale teď trošku svítí sluničko. Holky, já si přeju jen a jen krásné počasí!! Partner měl dnes v noci ohledně svatby noční můru... nějaký děsný scénář naší svatby a jejího průběhu. Tak z toho nebyl nějak nadšen :-D Jsem mu říkala, že už ho to taky bere :-D Pak jsme si zkoušeli říct navzájem svatební slib, dost jsme se u toho nasmáli... tak doufám, že v kostele budeme vážnější. No já to spíš vím... to bude nervozita! :-N Jestli bude v pátek hnusně, tak přemýšlím o tom, že si při vyzvedávání šatů půjčím i nějaké bolerko či pléd přes ramena... mám strach že bych umrzla. Auto kabriolet, venku hnusně a navíc studený kostel :-| No to je tedy kombinace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc Vám děkuji, snad to všechno nějak ustojím ;-) . adriene: ten můj je zatím nějak v pohodě a nebo to nenechává na sobě znát :-D holky musí být teplo, já totiž nemám nic, co bych přes sebe přehodila :-S Aktuální stav počasí u nás je stále stejný, od rána nepřestalo pršet - psí počasí 8-(
Odpovědět
leknin: tak to je super! Gratuluju! I já jsem se dneska podívala na kalkulačku a zjsitila jsem, že je tam něco přes tři dny! Strašně rychle to letí! Ještě minulý týden jsem byla naprosto v pohodě, ale tento týden taky začínám být nervozní. Ale na vás holky nemám! Zatím ještě spím relativně dobře. Zítra jdu naposled do práce a odpoledne jedu na zkoušku účesu a pak už mám každý den něco naplánováno: cukrářka, rozvoz výslužek, nehty, vyzvednout šaty, nachystat myrtu, umýt auto....no je toho dost! Jestli bude v sobotu hnusně, tak nemám co na ramena. Přemýšlím, že bych si i něco půjčila v salonu, ale nemyslím, že by měli něco v champagne... Musí být hezky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, krásné dobré ráno přeji!! :-) u nás pod mrakem, docela šeredně... stále! :-S Já jsem dnes naposledy v práci, pak dom a jen dom. A budou vrcholit přípravy na svatbu. Zítra jedu hned po ránu ke kadeřnici. Tak to snad dopadne OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, u nás je taky zataženo a i docela zima. :-| Holky kdo jste dnes naposledy v práci, tak ať Vám to uteče. :-) Já mám dneska v plánu uklízecí den a odpoledne razíme pro koláče a výslužky. Zítra to bude zajímavější. Jedu si vyzvednout papíry do nové práce,pak na vstupní prohlídku. Chudák přítel na mě bude muset čekat. Já budu totiž do té práce dojíždět 15 km. Potom jedeme z výslužkami do jeho práce do Plzně. Tam má sraz ze svědkem, no a večer budeme rozvážet výslužky zbytku příbuzným. Jsem na to zítra zvědavá jak budeme stíhat. Záleží jak dlouho zůstanu u doktora. Snad mi nebude brát i krev, nerada bych pak měla na ruce barevný jelito. ]-( To by pak ty fotky teprve hrály barvami. :-Dpapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, já jsem dnes taky naposledy v práci ;-) . Večer jdu na nehty, ráno pro šaty a hurá na chaloupku :-) Šíleně se těším, přítel dostal poprvé v životě opar, tak musím dnes v lékárně něco koupit. Koukala jsem jak blázen a on taky. Snad se to zlepší a na fotkách nebude nic vidět. :-( Zlatíčka, na chalupě je net, tak se budu sem snažit chodit, abychom se podpořili, co nejvíc to půjde. Zatím se držte a počasí určitě vyjde. Já tomu věřím :-) Krásný poslední den v práci všem, které jdou dnes naposledy za svobodna. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, u nás v Brně svítí sluníčko a oproti včerejšku je mnohem tepleji. Zrovna před chvílí mi kamaráda psala mail, že má být v sobotu až 26 stupňů, tak kéž by to vyšlo! My jedeme pro cukroví až zítra a taky ho zítra budeme rozvážet. leknin: co mám zkušenosti se vstupní prohlídkou, tak se mě akorát zeptali, jestli mám nějaké nemoci a bylo to, nikdy mě neprohlíželi, tak snad ti krev brát nebude! Jak se vlastně těšíš do práce? A jak dlouho jsi byla doma?
Odpovědět
Kačko, když se mi udělá opar (a že se mi dělá docela často, jednou i tři zaráz!), tak u sebe nosím náplasti, které mi fakt pomáhají a navíc nejsou ani moc vidět. Jsou to ty náplasti, co bývají v reklamě. Takže určitě doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Moc díky za tip. Po práci to hned někde koupím. Snad mu opar do soboty zmizí. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky seelle: já byla doma přesně 3 měsíce a docela už se těším, i když dneska jsem z toho měla nějakou noční můru. ;-) Přítel měl taky radost a řekl mi, že tedy pojedy na svatební cestu sám. :-( My už totiž plánovali Norsko, když ten pohovor nevyjde, i když nás sen je Island. Což se nám doufejme splní příští rok. Takže letost žádná svatební cesta nebude :-(, ale hlavně že je ta práce. Jinak by mi doma už cvaklo. Teď nevím, jestli mám větší nervozitu ze svatby nebo z té nové práce. :-o Opary taky znám, já na ně hodně trpím, a mám pořád pocit, že mi ty rty svědí, takže si to teď každý večer preventivně mažu, aby tam ráno něco nebylo. Jinak pomáhá i tee tre olej, levandulový olej - to mám tip od kosmetičky a já používám přípravek od firmy cannadent. Je to regenerační sérum s 66% obsahem konopí. Krásně to zneutralizuje a člověk to necítí a rychleji se to hojí. Raději si ty náplasti kupte, protože na každého různé přípravky působí jinak. Teď už jsem začala s uklízením a přitom tady běhám v botech na podpatku co budu mít na svatbu. Kdyby mi někdo viděl, tak si řekně, že mě asi už cvaklo. :-D zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak na tebe musí být úžasný pohled. Boty na podpadku a koště v ruce. Úplně se tady směju :-) Držím palečky v nové práci, bude to super. Ale ber to jako výhodu, až začneš být nervózní ze svatby, tak začni myslet na práci a opačně. :-) Dneska jsem jakš takš v klidu, tak jsem zvědavá, kdy mě to zase přepadne a přijde nervozita. :-) Asi zítra, až si budu vyzvedávat ty šatičky. Já se na ně tak těším !!! :-) Jsou opravdu nádherné. :-)
Odpovědět
leknin: já jsem v botech na svatbu vždycky žehlila :-D Já už jsem nervozní začala být, protože mi teď volali z firmy, kde jsem si objednala svatební čokolády, že je tam pořád mám a že je nemám zaplacené. U nich se stala chyba a neposlali mi číslo účtu, ale prý to hned pošlou a zítra je máme doma. Takže budu platit dobírkou a samozřejmě to bude dražší. Tak budu muset jet v pátek zase do restaurace a ještě tam dovézt ty čokolády, aby se daly na svatební tabuly. Chtěla jsem do restaurace zítra dopoledne, ale takhle tam musím znova :-| Doufám, že už vše proběhne v klidu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem taky naposledy v praci, vecer vyvedavam saty a zitra rano jedu na Moravu za zenichem, ktery odjel uz vcera. Zitra odpoledne jdu na zkousku liceni, pak budeme balit vysluzky a rozvazet je. Musim rict, ze uz mam rozplanovanou kazdou hodinu nasledujicich dvou dni, abych vsechno stihla. Vcera jsme dostali dalsi dva svatebni dary a blahoprani, porad jsme nic neotevreli, ale me tak svrbi prsty.... Ted mi volala kamaradka a sama se mi nabidla na pomoc s vyzdobou a s balenim vysluzek, bude si brat kvuli me dovcu, jak jsem ted na mekko, tak me skoro rozplakala. Tad je porad tak hnusne, ze taky premyslim nad nejakym pledem nebo kabatkem na saty abych nezmrzla, nemela jsem nic objednaneho, tak doufam, ze neco budou v salonu mit.....At uz se to vyprsi!!!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak u nás momentálně prší jako z konve. Botky už jsem sundala a mám už uklizeno. Před chvilkou jsem si běžela pro bedýnky na koláče. Doufám, že aspoň na tu chvilku, co je budeme dávat do auta přestane pršet. Jedu je vyzvednout se svou budoucí švagrovou ve čtyři, pak dorazí ten můj a vyrazíme pro výslužky ca 25 km od nás. Sice to neni moc dobrý nápad před večeři, ale jinak to nejde. :-| To budou chutě, to budu muset toho svýho hlídat, on hrozně rád takový sladký ochutnává, tak aby mi toho půlku nesnědl. :-D Zítra začně fofr, takže se tu možná ukážu až na večer a nebo až v pátek dopoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted uz to mam jenom dva dny a nejaky ty hodiny.... Jo a ted jsem slysela zpravy o pocasi, zitra se to uz ma vylepsovat, a oblacno jenom na zapade, takze kdyz jim to vyjde, tak v sobotu urcite bude pekne, 24 stupnu a polojasno ;-)
Odpovědět
axonka: taky jsem to slyšela, to by bylo super. Tady u nás teď trochu sprchlo, ale už zase vykukuje sluníčko ;-) Já mám ještě pořád 3 dny! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
seele: pošli mi nějaký sluníčko, tady stále prší jako z konve :-( axonka: ta oblačnost na západě to neni moc hezké, tam jsem já :-S u nás je totiž vždycky opačné počasí, se taky může stát, že vám bude svítit všem sluníčko a nám se bude potvora schovávat. Musím připravit pro něj nějaký slaďoučký úplateček, abych ho taky nalákala :-D
Odpovědět
leknin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) protože sem neumím vložit obrázek, posílám všem aspoň veselé smajlíky pro dobrou náladu!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?