Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám za sebou rozlučku se svobodou, bylo to fajn až na jednu tzv. kamarádku, o které jsem od začátku pochybovala a později jsem litovala, že jsem ji pozvala, ale alespoň jsem si utvrdila, že jsem udělala správnou věc, když jsem ji nepozvala na svatbu a rozhodla jsem se, že s tímto člověkem končím, je tak zlá, s nikým takovým jsem se ještě nikdy nesetkala, byla pzvána na rozlučku a nic ohledně svatby ji nezajímalo, házelo uražené obličeje atd. no nic, jinak to bylo super, jsem ráda, že jsem to uspořádala. Holky, to počasí mě deptá, jestli se alespoňtrochu nevyjasní nebo nepřestane pršet, tak mi to bude mooooc líto.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: počasí mě také štve... od pondělí hlásí přívalové deště a vzestupy hladin řek... to bude něco :-S Nechci aby pršelo!! Chci krásně a teplo!! 8-( Co se týče tvé "kamarádky" ... to je drsný. tak proč na rozlučku chodila, když pak je uražená a protivná?! On někdy člověk pozná blíže lidí při takovýchto příležitostech. Ale je lepší nyní než kdykoliv později ;-)
Odpovědět
Adriene: říkám si to samé, proč vlastně chodila na moji rozlučku a je pravda, že je dobře, že se mi potvrdila jaká tedy doopravdy je a utvrdilo jsem si to, co jsem si o ní myslela už delší dobu, teď vím,, že jsem udělala všechno pro to, aby se to zlešpilo, ale nepovedlo se to, tímto to pro mě končí a já tuto kapitolu uzavírám, už ji nebudu otevírat a nebudu se o nic pokoušet. Dívala jsem se na meteopress a tam to vypadá trochu naděje oheldně našeho dne, byl tam mráček sluníčko a blesky, ale žádné srážky. Tak snad se to vyprší přes týden.
Odpovědět
Ahoj holky, to počasí je opravdu hrozné. Tak mi připadá, že je o víkendu vždycky neděle lepší než sobota. Fakt se bojím, aby nepršelo. Navíc budu mít korzetové šaty a budu mít holá ramena, takže pokud bude zima, tak asi zrmznu... :-( Jj, kamarádi se opavdu vybarvují. Mně například včera jeden pozvaný kamarád napsal, že na obřad přijde, ale že večer asi nebude mít čas...nebude mít čas jít oslavit se mnou moji svatbu?!? Musím říct, že mě to nejdřív fakt mrzelo, ale na druhou stranu se ukáže, kdo je jaký... :-( Holky, zapomněla bych, co se mi tento týden povedlo! Zarezervolala jsem na několik dní po svatbě hotel na zámku ve Valticích! Myslím, že bydlet přímo na zámku bude super, hrozně dlouho jsem něco takového hledala. Takže mám překvapení pro ženicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tedy vy jste se přes víkend rozjeli. U nás bylo počasí takové podivně. V sobotu odpoledne pořád poprchávalo a byla dost zima, večer se ale úplně vyjasnilo. Takže jsme mohli udělat zapíjení, jen decentní se svědkyní, ten můj měl větší, a pak jsme vyrazili na zábavu, která byla u nás ve vesnici. Nakonec tam dorazili i chlapy, takže jsme si to pořádně užili.V neděli u nás taky bylo polojasno a chvilkama přeháňky. Taky mi nějak to počasí z nervozňuje, snad bude líp. Podle poslední předpovědi má být 27 st, ale deštivo, tak snad se to přes týden vyblázní a bude v so dobře. Mě čeká dnes ještě poslední věc, v jedenáct jdu na zkoušku líčení, tak jsem na to zvědavá. Jediný, co mi trochu mrzí, že se mi povedlo přes víkend zničit dva moje nehtíky, na každý ruce jeden. Naštěstí je to ten samý, ani nevím jak se mi to podařilo. ;-) Jinak stále přemýšlím jak si je nalakuji. Dnes máme ještě poslední bojovou poradu s našima, snad bude mamina v pohodě, jinak mi z ní už klepne. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty moje. Já jsem tak ráda, že vás mám :-) Tenhle víkend byl šíleně hektický. :-( Přípravy v plném proudu, skládali jsme 50 krabiček, dělali mašle a připravovali se na výzdobu baráčku. Takže když jsem všude viděla svatební tyl, jednu velkou mašli, 50 mašliček na velkou borovici, 50 složených krabiček a milion věcí okolo, tak jsem začala být šíleně nervózní :-(. V neděli mě chytla horečka a bolest v krku, takže se léčím vším možným, abych byla na svatbu fit. Snad se z toho dostanu :-) To počasí mě šíleně děsí :-( Hlavně aby nepršelo. :-( V sobotu byl šílený slejvák a to jsem si říkala, že bysme akorát vycházeli z obřadní síně... :-( :-( :-( :-( V práci jsem už jen do středy, ve čtvrtek ráno vyzvedávám šaty a hůrá na chaloupku :-) Dnes ve 4 jdu na "druhou" zkoušku šatiček, tak snad je nevěsta vrátila po tomto víkendu v pořádku. Už by měly být upravené přímo na mě, tak jsem nervózní, zda mi padnou. leknin: Držím palce při bojové poradě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po aprilovem vikendu, dneska rano jsem byla na nehtech, tak uz mam svatebni manikuru a zitra jdu ke kadernici na obarveni a na nejakou kuru na vlasy, aby se poradne leskly. S tou kadernici to by me taky slehlo, ja kdyz jsem byla na zkousce ucesu, byla jsem objednana asi dva mesice dopredu, brala jsem si kvuli tomu dovolenou, protoze mam svatbu 350 km od Prahy a rano v den zkousky mi volala, ze ma nemocne dite, jestli se nemuzeme domluvit na nekdy jindy, no malem me klepla pepka, ale podarilo se mi ji premluvit, tak me ucesala v pondeli hned rano. Ale z ucesu jsem taky nejak odvazana nebyla, takze doufam, ze az se to spoji se satama, sperkama a licenim, tak to bude o.k. Na Moravu odjizdim ve stredu, ve stredu si vyzvedavam satecky, taky doufam, ze nevesta prede mnou s nima nic neudelala. Holky pristi tyden uz budeme vdane panicky :-D :-D :-D Nejak mi to porad nedochazi, nedavno to bylo jeste 7 mesicu do svatby a ted je to tento tyden.. :-N :-N kd- at ti satickky padnou a prezij ty tri dny v praci a pevny nervy s tchyni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak mám za sebou zkoušku líčení. Dopadla dobře, teď jsem jen zvědavá, jak to líčení bude vypadat k večeru. ;-) Nakonec žádnou masáš a kůřu mi nedělala, kvůli problémům, co jsem měla s očima, aby se mi to náhodou zase nerozjelo, to by byl průšvih. Takže relaxaci si užiju až posvatbě. Holky s těmi kadeřnicemi to je tedy něco! Já si teď užiju do zítra klid a od středy to začně. :-| Myslím si, že se zastavím nejdřív v pátek večer. :-S axonka: taky jsi to zatím nedokážu představit, že příští týden už budeme vdané holky, strašně to uteklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to je super, že zkouška dopadla skvěle. Pak dej vědět, jak to bude vypadat večer :-) Začínám se opět šíleně těšit, akorát se už teď bojím toho, jak ten den rychle uteče. A to, že něco nevyjde mi už je jedno :-) Udělala jsem, co jsem mohla, aby vše klaplo na jedničku a víc toho udělat fakt nemůžu. Ani chování některých lidí prostě neovlivním, tak ať si udělají ostudu :-) Já si ten den prostě užiju a doufám, že se ke mně přidáte. Bude to ten nej nej den !!! Holky, mějte se pěkně. Jdu na zkoušku šatiček, tak se tu stavím zítra. Papa Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kacko at ti vyjde zkouska satecku a jsou jako novy, mas recht, zadny nervy, stres, za tech x mesicu jsme udelaly dost prace, zaridily jsme to jak to slo, vic neovlivnime, jestli me ale nekdo ve svatebni den nastve.... ]-( a bude mit k necemu kecy ]-( , tak ho asi poslu k sipku. Zrovna ted, moje skorotchyne, denne vola, jestli s sebou musime vozit naseho psa (svatba 350km, budeme tam 5 dni, v baraku s obr zahradou a jezdime tam s ni pravidelne), tak uz se M. nastval, ze jeste jednou kvuli tomu zavola, tak se mnou bude na hotelu ( noc pred svatbou budeme oddelene)a na hostinu pujdeme do prvni volny hospody pobliz, at se tam natrasaj pred kym chtej. :-N Tak jsem na to zvadava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-D Hlásím déšť za Prahy. fuj :-S axonka: tak to je taky Itálie.. :-D To jsem na to zvědavá, jak vám to dopadne ;-) kd23: přeji úspěšnou zkoušku a zítra se pochlub, v jakém stavu šatky jsou a co a jak :-) Já dnes provedla generální úklid v mém pokoji, kde se budu připravovat v den "D" ... byl to "záhul" :-D Nakonec jsem roztřídila spoustu věcí na svatbu na několik hromádek... jako dekorace na svatbu, věci pro nevěstu ... atd :-D Docela už to letí... Já dnes sloužím noc, pak ještě ve středu den, no a začne pořádné tóčo ;-) Pro mě nejnáročnější den bude pátek. Ale to asi pro všechny. Tak se holky mějte a užívejte poslední dny svobody!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, zítra odjíždím na svatební cestu :-) takže už dneska Vám všem nevěstinkám přeju moc štěstí, pohody a hlavně krásnou svatbu a ať všechno vyjde podle Vašich představ!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mili: děkujeme!! To je od tebe milé :-) Tak si to na svatebce pořádně užij!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem, jaká byla svatba?? Užila jsis to??? Byla podle tvých představ? ;-) A druhý dotaz je : kam vlastně jedete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom na Šumavu :-) Svatba byla prostě super! Sice se ráno vyskytly i dost závažné problémy, ale ty nechci rozepisovat a strašit vás tím. Hlavní je, že se to zvládlo (později popíšu v albíčku, až ho vytvořím). O to víc nám to vynahradilo odpoledne na oslavě, která byla prostě super a naprosto skvělá! Nejsem ještě schopná myslet na nic jinýho než na svatbu. Byl to obrovský zážitek! Ještě pořád ji vstřebávám a zvykám si na to, že jsem vdaná paní :-) Je to vážně nádherný a všem vám to moc přeju. Mimochodem, koukala jsem v tvým albíčku na svatební noviny, který se ti opravdu moc povedly! Taky jsem je dělala (pár dní před svatbou, pořád jsem se k tomu nemohla dokopat :-) ) a svatebčani z nich byli nadšení! Měly jsem i svatební nástěnku (s našima fotkama od dětství až do do dospělosti a pak společnýma) a všem se to moc líbilo. Jsou to věci, který jetzě nejsou moc známý a všem to přišlo moc milý a líbilo se jim to.
Odpovědět
Profilova fotka
mili: ještě jednou velká gratulace!! Je skvělé, že jsi spokojená. Pevně věřím, že i my všichni tady budeme stejně nadšení, jako Ty!! Užij si dovolenou, vdaná paní :-D P.S.: děkuji za pochválení sv. novin... je bezva slyšet, že jsou lidé z takových věcí nadšení... už se těším, co budou říkat na ty naše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě budou nadšení taky, máš je opravdu moc krásně připravený!
Odpovědět
Profilova fotka
mili: děkuji :-) Jistě dám pak vědět, jak to všechno vlastně dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych byla moc ráda! budu moc držet pěstičky! Předtím jsou to stresy, pár dní před svatbou jsem (samozřejmě ze srandy) hulákala, že bych se na to vyprdla a že už se nikdy nechci vdávat (to fakt nechci, ale ne kvůli těm přípravám :-D ), ale v ten den je to úplně o něčem jiným a i když se něco nevyvede podle představ (pokud to není nějaký zásadní problém), nenechte si tím zkazit náladu, je to Váš velký den, který není o tom, aby šlo všechno podle harmonogramu, ale o pohodě, zábavě a obrovských emocích!
Odpovědět
Profilova fotka
To už tady psala katka, že nemáme mít žádné stresy. A je to pravda :-) Makaly jsme doteď, co to šlo a jestli se něco nepovede... musí se to vypustit :-) Proto děkujeme za povzbuzení !! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě jednou hodně štěstí a mějte se krásně!!!
Odpovědět
Ahoj holky, fakt potřebuju povzbudit, takže si vás všechny musím vzít k srdci! U nás celý den prší, takže mi to nepřidá. Bojím se, jaké bude počasí v sobotu... Do toho je mamka nervozní z práce a já jsem nervozní z ní. Aspoň že mi pomáhá s organizací svatebního dne sestřenice, jinak nevím nevím... Ale jinak se na ten den moc těším.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám taky lilo. Celý den před svatbou pršelo, chvilkama úplná průtrž mračen a pršelo i ve svatební den. Člověk je z toho fakt na nervy, ale nenaděláš s tím nic. Tak se drž! Už Vám tu nebudu rozumbradovat :-D Pa pa, holky
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vsem vam uprimne preji hodne stesti a lasky. Uz se tesim na albicka a nejakou tu posledni inspiraci. Miladko: hodne stesti, uzij si to na Sumave a s troskou stesti se uvidime v Hradci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabisek: děkujeme za přání, budeme se snažit, abys byla dostatečně inspirována ;-) seele: já mám z toho počasí vážně také strach!! Ale nenaděláš nic, jak říkala mili. Poroučet větru, dešti neumíme... jedině se s tím smířit. Ale jde to těžko, sama se toho děsím :-S Vybírali jsme před rokem termín svatby, volili jsme červen, kvůli tomu, že bývá krásně. letos je celý červen hnusně, co naplat :-S
Odpovědět
adriene, máš pravdu, já vím. Dopadá na mě ale nějaká hektická atmosféra a nervozita, je toho ještě dost co zařídit z organizačního hlediska. Ale taky vím, že to zvládnu..jako všechno ;-) Jinak nám v pátek přišlo další přání, tak mám rodost. Moc hezké! Holky, protože nepořádáme žádné zpívání, tak jsem pozvala svoje kamarády na večer na hostinu. Pozvala jsem taky kuky, se kterýma jsem byla na dovolené a dokonce i bydlela, dokud jsem nepoznala svého nastávajícího. Jenže kluci se cítili dotčeni, že se vdávám a od Vánoc jsme se ani neviděli. Ale nedalo mi to a na svatbu jsem je pozvala. Před chvílí mi přišla odpověď, že přijdou a jestli můžou přijít se svýma přítelkyněma. Ty si našli, kdy já už jsem byla s přítelem a ty holky samozřejmě vůbec neznám. Jak se k tomu mám postavit? Mám pocit, jako by mi to dělali schválně, ale nechci je zase obviňovat. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
seele: netuším, o jaké vztahy se v tvém případě jedná. Spoustu kluků = spoustu přítelkyň. Aby ti to nezamávalo s rozpočtem ;-) Pokud tam ty děvčata nechceš, máš na to právo. Ono když člověk někoho nezná... má právo ho nejdříve poznat a až pak uvážit, zda ho chce mít i na tak pro něj významném dnu, jako je jeho svatba. Alespoň to tak vidím já :-) Kluci by se nejdříve měli optat, zda si přítelkyně s sebou můžou vzít a čekat na schválení. Toto přece není nic automatického. A neboj se říct ne, pokud to tak cítíš. A pokud se urazí, nestojí ti za to ;-)
Odpovědět
seele: naprosto souhlasím s adrien, memí automatické pozvat přítelkyně kamarádů, když je vůbec neznáš a je zvláštní, že se ti ozvali až te'd, když má dojít na hostinu a zábavu, nevím, já bych si vůbec rozmyslela, jestli tam ty kluky vůbec chci, bála bych se, co mi na svatbě vyvedou, když si je tak dlouho neviděla a pak nechápu, proč se cítili dotčeně, že se vdáváš, vždyť jsi se svým nastávajícím musela nějakou dobu chodit. Jediné co ti mohu poradit, pořádně si promysli celé jejich pozvání, aby jsi toho pak nelitovala, bude to tvůj velký den. Holky u nás chčije, chčije a chčije, už mi z toho opravdu hrabe a do toho nám včera vyhořela zásuvka, tak jsem byla cleou noc nervózní, ať se nic nestane. No nic, dnes jdu na nehtíky, tak snad se tam uvolním, jdu tam i se sestrou -svědkyní. Mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka moje, tady se to ale rozjelo :-) x-) . Šatičky dopadly parádně, byly čisťounké a voňavounké, vůbec jsem je nechtěla sundat. Ještě pár úprav bude, takže ve čtvrtek ráno si je naposledy vyzkouším, zabalím do pytle a hurá s nimi domů :-). milada2: Moc děkujeme za podporu a užij si to na svatební cestě. seele: Pokud cítíš, že chceš mít kamarády na svatbě a už jsi je pozvala, tak ano, ale já osobně bych nechtěla na svatbě někoho, koho jsem nikdy neviděla. Pokud jim taktně vysvětlíš, že ať se nezlobí a neberou to osobně, ale že zveš jen lidi, které máš ráda a znáš je, určitě to pochopí. Moje kamarádky zvu samotné, protože jejich přítele neznáme a některé přítelovi kamarády motorkáře zveme taky bez přítelkyň, protože je neznáme. Všichni to pochopili a vůbec to neřešili. Pokud se tví kamarádi urazí, vůbec to neřeš a užij si svůj den s těmi, které máš ráda. Já osobně bych nešla na svatbu někoho, koho neznám... Holky, zítra naposledy do práce... Šíleně to letí. Pamatuji, když to bylo 100 dní do svatby... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se konečně pročetla až na konec a teď můžu taky něco přidat. ;-) Co se týče počasí, tak to mi teď taky dělá asi největší starosti, u nás od rána prší, mám pocit, že je podzim. ;-( Musí se to vypršet!! Kd: jsem ráda, že jsi spokojená z šatů, myslela jsem na tebe, jak dopadneš. My je dnes budeme ze svědkyní taky připravovat, musí se vyžehlit a někam pověsit, měla jsem je totiž celou dobu v krabici. Co se týče líčení, tak mi krásně vydrželo až do večera. (Pořád jsem se chodila dívat do zrcadlo, jako blázen. :-D ) seele: mám ten samý názor jako holky, takže ti to tady nebudu znova psát ;-) mili: děkujeme a užij si to Jinak včerejší poslední bojovou poradu z našima jsem naštěstí přežila. Naši už rezignovali a je na nich vidět počínající nervozita. Dokonce jsme se i slušně nařechtali. Holky dnes urguju objednávku za nás všechny na počasí, aby se ti nahoře polepšili. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?