Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Ahoj Katko a všechny ostatní, závidím ti skvělou náladu, já jsem jak opařená, dnes jsme měli v práci poradu a když jsem se dozvěděla, co všechno mě ještě příští týden čeká, tak jsem začala propadat panice a do toho všeho se pak přichomejtl kolega s nějakým dotazem a tak to chudák schytal, ale ten dotaz mě prostě vytočil, musím začít reagovat méně emotivně. Tak snad to zítra v práci přejde, odpoledne jdu ke kadeřnici, tam bych se mohla naladit na svatební náladu a v sobotu mám rozlučku, jenže má pršet, takže moje plány s grilování na zahrádce se začínají rozplývat. No, už aby byla sobota 27. 6. ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: koukám že to začalo přímo tragicky a přesto na závěr zazněl i optimismus ;-) Vydrž ! Já se to zběsilé tempo snažím také vydržet... a příští sobotu to už skončí :-)
Odpovědět
Už si někdy říkám, aby to bylo za mnou, ale pak si zase řeknu, vždyť se nato celý život těšíš, tak si to hezky užij. Já se snažím být pořád optimistická a nepropadat pesinismu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: tak to jsme dvě :-D :-D především nemám příliš času na svatbu vůbec mysle, či se zaobírat myšlenkami samotného dne. Ale když si uvědomím, že je to příští týden... tak se mi začnou nervozitou klepat ruce.. :-D :-D
Odpovědět
Adriene, vidím, že to cítíme stejně, za týden se mi splní můj velký sen - vezmu si toho, koho miluju, chci s ním mít dětičky a zestárnout. :-) Zní to jako banalita nebo samozřejmost, ale ne každý má to štěstí si vzít koho chce.
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Díky za tip na krámek a moc gratuluji k večerním šatičkám a botičkám :-) Už nemám moc času se někam jít podívat, tak to nechám. U kadeřnice super. Mám nádherný melírek, tak jsem moc spokojená. :-) terisek2509: Snad to bude v práci lepší. Já jdu příští týden jen do středy a pak až do 7.7. novomanželská dovolená, tak doufám, že kdyby něco, tak to za mě kolegyně zvládne :-) Přítel už je 3 hodiny u svých rodičů.... Něco chtěli přivézt, tak jsem ho nechala jet samotného.... Jsem zvědavá s čím přijde... Třeba jim před svatbou domluví a bude klid a rodinná pohoda :-) To by bylo super :-) Musíme zaplatit taky zálohu na restauraci.-Já vás nemít, tak nevím, kdo by mi to přípomínal. Koláčky jsem objednala po telefonu (taky jste mi to připomněli.... ;-) ) Holky, zítra hurá pátek :-) Čeká nás poslední svobodný víkend, tak doufám, že si ho všichni skvěle a s úsměvem užijeme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám, se skoro všechny platíte zálohu na restauraci, po nás ji ani nechtěli. Možná je to tím, že to máme v malé vesničce. Jediné, kde po mě chtěli zálohu bylo na dort. Dneska mi čeká rozhovor ze státem, jdu na pracák, tak tam snad budou v pohodě. :-) Z té firmy, co jsem byla minulý týden na pohovoru, tak se mi ještě neozvali, tak snad dneska, ale už z toho začínam mít divný pocit. :-| holky papa a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem právě řešila po telefonu s tchýní, že hrozně řeší, aby ladila k přítelovi, až ho povede. Jsem z ní na prášky - strašně jí na tom záleží a nic jiného jí nezajímá. Mně a přítelovi je u zadku, co bude mít na sobě. Když jsem řekla, že by měla ladit spíš ke svému manželovi, tak mi na to řekla, že netuší, co bude mít on na sobě, že jí to ani nezajímá, hlavně aby ladila s mým přítelem... A co bude mít za košili a jestli si má vzít nějaký náhrdelník nebo korále.... Já jsem naštvaná sama na sebe, že se takovou kravinou nechám vytočit. Mám svých starostí dost a ještě musím poslouchat tohle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je Katko nářez, já měla zase vystoupení dnes dopoledne z maminou, pro změnu ohledně výslužek. Taky mi to dost rozpálilo. Už, aby byl alespoň ten svatební den, to už bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Výslužky :-) to je téma samo o sobě. Tenhle víkend budu skládat 50 krabiček :-) S tou prací držím stále palečky. x-) Nevěsty moje :-), to mi neuvěříte :-) Kolegyně z práce mě vytáhli na oběd na Floru do OC - v Promodu jsem si koupila nádherné bělounké šatičky za krk - dala jsem je do alba, tak se jukněte. Adriene: Takže šatičky mám taky vyřešené. A mám šílenou radost. A tchýně ať se jde vycpat :-) Holky, přeji vám nádherný víkend a užívejte. Je poslední svobodný !!! :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kd šatičky jsou super, fakt krásné. holky nějak přestávám veřit v pěkné počasí :-| dnes mi praskl gel nehet v lůžku zkrz i vlastní nehtík až na masíčko, bolí to jak čert když zavadím, no jsem zvědavá jestli se to zhojí a jestli to bude dobrý při broušení
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Auau. To musí bolet :-( Určitě se ti to zahojí, ani si na to nevzpomeneš :-). :-) Děkuji za pochválení šatiček :-) Ještě chvilka a hurá na chaloupku :-) Krásný víkend, snad se to počasí umoudří. Já zase slyšela, že do čtvrtka má být ošklivo a pak se to má zlepšit. Tak snad to bude pravda :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky pomoooc, slyším jen samou stížnost na naší restauraci a i z mé strany mi přijde že provozní moc svatby nemusí, pořád se musím pídit po základních věcech, o které by se podle mě měla sama zajímat rovnou.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Neboj, někdy jsou provozní trdla, ale ostatní zaměstnanci jsou určitě v pohodě. Tak jí napiš seznam věcí, které chceš od nich mít zajištěné, že ti na tom moc záleží. Paní to určitě pochopí. Hlavně aby to měla na papíře. Ta naše si všechno zapisovala, i úplné drobnosti jako jsou lentilky na stole apod....
Odpovědět
Profilova fotka
no napřiklad jsem se dnes dozvěděli že zdražovali, např. lahev vína ze 160,- na 400,- to je rozdíl tedy, i výzdobu stolů nám zdrařili o 800,-
Odpovědět
Profilova fotka
Cože??? No tak to snad ne. :-( A vy jste něměli podepsanou objednávku? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: To je fakt na prd :-( A kolik máte lidí na obědě celkem?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kd: šatičky jsou super, krásně jednoduché, neboj podle poslední předpovědi by mělo být 24 st. a polojasno, včera hlásili hůř, mě to totiž nedá, tak to sleduji každý den ;-).Musí to vyjít. vrtule: to bude v pohodě, já taky slyšela na kadeřnici, u které jsem byla dost nehezké věci, takže jsem tam šla s pořádnou obavou, ale dopadlo to super. Vždycky se najde někdo, kdo pochválí a kdo pomluví, ale jak říká katka, napiš ji pro jistotu seznam, aby neměla šanci se vymluvit na to, že jsi ji to neříkala. :-) U nás si to paní majitelka taky všechno zapisovala. papa
Odpovědět
Profilova fotka
kd no neměli, když oni chtějí zálohu hodně dopředu a jídlo jsme objednávali až nedávno, ale komunikujeme spolu mailem tak to někde napsané je, ale ohledně pití jsme se nedomlouvali, bude nás jen 15 nejbližších tak co si kdo objedná. Ale bohužel ta cena výzdoby to bylo jen ústně. Člověk se chybama učí a tak uvidíme jestli je budu doporučovat dál či ne, jsme první se svatbou tak mám komu referovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my nakonec platíme zálohu 2 dny před svatbou. Držím palečky, ať vše dopadne na jedničku :-) Letím na chaloupku. Krásný víkend všem !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) kd23: máš krásné šatičky, vážně!! Tak tos měla vážně kliku... a to jsi to už chtěla vzdát!! ;-) na tchýni se vykašli a mysli si o.... :-D a přeji Ti krásný víkend na chatičce!! :-) vrtule: Ten nehet musí bolet jak blázen!! Přelep si to pořádně náplastí, ať tím tolik ten nehet netraumatizuješ. Auuu!!no :-( To je tedy dobré s tou restaurací... hlavně ta cena vína je děsivá!! To chtějí jako za 1 dc vína 55 Kč?? To jste v Hiltnu, ne?? :-| Já teda také nemám nic podepsáno, ale komunikace prozatím probíhala parádně, po mailu, i osobně. Zálohu jsme dali včera, 15 tisíc a to na jejich nákup pro přípravu hostiny. Ale probírali jsme všechny podrobnosti a musím říct, že zatím OK, uvidíme po :-D
Odpovědět
Ahoj holky, prvně bych chtěla KAtce také pochválit šatičky, počasíčko také sleduji a zatím to vypadá na polojasno a 23 stupňů, údajně má do středy - čtvrtka oblačno a od pátko se má rozjasňovat, to počasí prostě musí vyjít, jinak mě ..... Mám pro vás krásnou historku z katasrtofického scénaře svatbích příprav, dnes jsem měla na 14 hodinu objednanou kadeřnici, která mě měla nabarvit, namelítovat a měly jsme udělat zkoušku účesu. A co se mi nestalo? přijdu ke kadeřnici a na dveřích lísteček - PRO NEMOC ZAVŘENO, v tu chvíli mě začal chytat infarkt a velká hysterie s velkou zuřivostí. Volala jsem kadeřnicí 4x a ani jednou mi to nevzala, mohla mi alespoň dát vědět, příští týden mám tak nabouchaný, že nemám čas k někomu zajít. Takže v tu chvíli nastal boj s časem a začala jsem rychle hledat novou kadřnici, na čtvrtý pokus jsem našla jeden kadeřnický salón, ve kterém má jedna kadeřnice na příští sobotu volno a zítra v 10 hodin jdu na barvení, melírování a zkoušku účesu, tak mi držte palečky, nebo mě ten infarkt opravdu postihne :-( Tento salón je jednou tolik dražší než půvdoní kadeřnice, tak snad to bude stát zato, mám hlavně obavy z barvení a melíru a vlastně i z účesu :-. Ale adriene optimismus se mě zatím ještě drží, ale už jen zubama a i nehtama.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: tak se pořádně "zahryzni" a "zadrapni", ať Tě optimismus nadále neopustí :-D A já Ti samozřejmě při zkoušce účesu i melírování budu držet palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ten nehet bolí jak čert, mi v tom furt škube adriene přelepila jsem a jak to bylo trochu stažené tak to bylo mnohem horší a jak ta náplast dokonale na tom nehtu drží, no měla jsem co dělat ji sundat. Já mám dneska nervy kvůli tý restauraci, malou bych dnes nejradši přizabila a ještě ten nehet. Doufám že do svatby už nic nebude. jo musím se pochlubit, dnes přišlo první blahopřání, samo že jsme ho hned otevřeli a máme už 2 dary terisku z kadeřnice by mě ten infarkt asi fakt chytl, držim palečky ať ta dražší stojí za to já z mého účesu nadšená nejsem ale už na to kašlu
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: já nemyslela ten nehet stáhnout!! Jen ho lehce přelepit, na nehtu samozřejmě s polštářkem. Aby byl bráněn případným nárazům... atd. Jen tedy nevím, jak si ho pak chceš nechat zbrousit... :-S Auuu :-| Jinak gratuluji k prvnímu blahopřání ;-) Ze své zkušenosti vím, jak to potěší... my už máme dvě a obě už jsme samozřejmě otevřeli :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem právě přišla od své náhradní kadřnice a naštěstí jsem nadšená, dala mi hezký přeliv a melír jsem už ani nedávali a zkouška účesu dopadla dobře. myslím si, že to bude dobré, ovšem celou noc jsem kvůli tomu nespala. Holky, jak je dnes u vás? U nás pořád prší nebo mrholí, hrůza. My jsme se měli půvdoně brát dnes, ale kvůli restauraci jsme termín posunuli o týden, tehdy nás asi osvítilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se z Prahy, kde dnes celý den pod mrakem, zatím tedy nepršelo, ale je docela zima ]-( rozhodně bych tedy na ten náš den "D" chtěla počasí lepší :-) teri: tak to jsem ráda, že jsi s kadeřnicí nakonec spokojená. Já na Tebe zrovna včera myslela a říkala si, jak bych na to reagovala já, kdyby se mi to stalo... :-S By mě adi kleplo!! :-D Já jdu na melír příští týden ve čtvrtek a pak už mě jen v sobotu učeše, přiveze ji ke mě můj kamarád i se sušákem :-D To bude asi jízda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím ze severu že svítí sluníčko, tedy i s mráčky ale krom studeného větru je krásně ;-) :-) adriene když já tele si to lehce stáhla a to náplastí bez polštářku :-N ale už je to lepší terisku tak jsme na tom podobně, mi se taky chtěli původně brát dnes :-D ale mi to šoupli kvůli fotografce mám konečně ušité šerpy na auta, ještě nastříhat stužky do okýnek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule, terisek: ještě že Vám to dnešní datum nevyšlo... takhle se hezky berete až příští týden, jako my :-D vrtule: bez polštářku, jo?? No když si představím, že by se mi něco na ten pochroumanej nehet přilepilo a já to pak sundavala.. tak už brečím za tebe :-S :-D
Odpovědět
Ahoj holky, u nás je docela zima, ale neprší. Pod okny nám tu už projížděly tři svatby,tak už se moc těším za týden ;-) ve čtvrtek jsme měli v práci konferenci, po které samozřejmě pokračovat večerní program a raut...včera jsem dojela domů a odpoledne jsem se snažila dospat. Jinak jsem si ještě objednala věnečky na vízdobu dveří. A dokonce už jsem si koupila i silonky, to byla poslední věc na svatbu. Koupila jsem si samodržící, ještě nikdy jsem je neměla, tak jsem zvědavá, jaké to bude :-D Pročítala jsem si, jak platíte zálohy...my jsme nikde žádnou neplatili, nikde po nás nechtěli. Platila jsem jen 1000 Kč zálohu na šaty. Krabičky na cukroví naštěstí dělat nemusíme, všechno udělá cukrářka. Jen jsem si z papíru vystříhala srdíčka, která na ty krabičky potom chci nalepit. Já jdu na zkoušku účesu ve středu, už mám hrozné odrosty, tak už se hrozně těším, až mně to zase odbarví...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?