Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
leknin: tak to máš super, že ti na matrice vyšli v stříc a nepřestřihnou ti občanku, mě se to nepovedlo a ted se mi vyrábí nový pas, který mi za 3 měsíce propadne. Jinak také držím palečky, ať ti vyjde pohovor. kd: vykašli se na tchýni a užívej si posledních dní svobody, příprav na svatbu a pak hlavně samotnou svatbu a manželství s tím nejlepším chlapem pod sluncem. Akorát se t trápíš a kazíš si náladu, věř, že vím, o čem mluvím, já sama si hodně věcí moc beru a začáním se učit to přecházet, jinak bych se z toho zbláznila. Katko máš pravdu, před námi je poslední svobodný víkend, já připravuji rozlučku se svobodou a teĎ mě mrzí, že jsem tam pozvala jednu kamarádku, kterou jsem tam ani nechtěla, ale pozvala jsem ji proto, aby byl klid v partě, ach jo, jsem moc měkká. Jinak v pátek se chystám ke kadeřnici a zřejmě ve středu už půjdu na zkoušku svatebních šatů, původně jsem měla jít až příští středu, ale mají toho hodně, tak mě požádali, abych přišla už teď. Tak snad to stihnu, v práci totiž mám velkou honičku.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: Já jdu taky ve středu na zkoušku šatů. :-) Musím letět, firma mě pozvala na večeři jako loučení se svobodnou Káťou :-) Moc mě to potěšilo. Tak papa a pěkný večer
Odpovědět
Káťo hezky si to užij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-D Já samozřejmě taky nejsem vůbec vystresovaná ze svatby... 8-) Zrovna včera jsem hystericky řvala na přítele, že není schopen mi s ničím pomoct... atd. No ujely mi nervy, jak se to na člověka valí. Stále nemáme úplně vše vyřešené kolem hudby na obřad a já už na to nějak přestávám mít náladu a především sílu!! koláčky objednáme tento týden a musíme i na místo hostíny složit zálohu na jídlo a dořešit detaily. Jinak u mě víkend jak jinak než v práci a dnes také. Už se těším na dovolenou!!! :-)
Odpovědět
Na mě ještě ten stres ze svatby nedoléhá a to díky tomu, že pořád něco dělám. I když se vdávám za 12 dní, tak mi to připadá ještě pořád hodně daleko a jako by se mě to vůbec netýkalo, ono mi to asi dojde, až budu mít na sobě ty šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: taky mám pocit, že mám stále dost času. Říkám si, že mě od svatby dělí ještě 7 služeb. Takže není času na nesmysly... ale nervy občas ujedou. :-D
Odpovědět
adriene: to je normální, že nervy pochodují, to se stává i mně, že kvůli stresu vyjedu a pak mě to mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: mě to pak taky mrzí :-| jenže i já toho mám hodně na práci a přesto musím stíhat vše okolo. Chci aby byl partner stejně výkonný, což se nedaří :-D tak pak odnese můj nával vzteku :-D
Odpovědět
adriene: holt musíme se smířit s tím, že jsme lepší a výkonější :-D clapi jen melou na puse a nezvládnou toho tolik jako my :-) :-) :-) ale i tak je milujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to, díky tomu, že nepracuju, jednodušší. Se svým nastávajícím jsme se domluvili,jak a co chceme ohledně svatby a já to zařizuju,protože mám celý den čas.( Včera jsem jela ty koláče objednat na kole, takže jsem si ráno dala takovou hezkou rozcvičku ca 15 km.) Maximálně mu vždycky řeknu, co už mám a nemám. Takže u nás je to dobré. Taky, ale je u mě člověk, u kterého mi nervy berou a to moje mamka. Proč děláte tohle a ne tamto atd. :-| Tak před 3 měsíci jsem si to strašně brala, ale teď už to házím za hlavu, jinak bych se zbláznila. Katko: tak jaká byla večeře?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Adriene: S těma nervama ti naprosto rozumím. :-) Ještě 11 dní a bude po nervech, vydrž. :-) Večeře byla moc dojemná. Dostala jsem krásnou velikou kytičku, nádherné přáníčko a co mě nejvíc příjemně překvapilo a vlastně šokovalo, že jsem od nich dostala hodinky Esprit.... :-( Měli jsme je každý s přítelem ve svatebních darech a jeden kolega, co je zvaný na svatbu, zveřejnil naše svatební dary ve firmě :-) (A já si říkala, že nám někdo zarezervoval jen hodinky pro mě a pro přítele ne-vrtalo mi hlavou, kdo to byl a teď už to vím. Holky, nejhorší bylo, jak tam všichni stáli jak kačenky v řadě a přáli mě, já se hrozně rozbrečela dojetím a všichni se mi smáli, co budu dělat na svatbě, když brečím už teď.... :-N. Byl to úžasný večer. Jsme sice malinká firma (9 lidí) ale taková gratulace mi bohatě stačila. Představa, že máme na obřadě přes 80 lidí a všichni nám budou gratulovat mě děsí..... Všem přeji krásný, i když zatažený, den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to je moc hezký od tvým spolupracovníků, to bych asi taky nevydržela ze slzičkama. ;-( My budeme mít 50 lidí a těch gratulací se taky děsím, abych pak nebyla a focení samá rtěnka. :-D Můj přítěl měl zapíjení z práce minulý pátek a dostal auto viper. My máme ve svatebních darech, že bychom chtěli vipera za 4 melounky (samozřejmě jako strandu), no a oni mu ho koupili, ale je tak na mini panenky, takže já se tam bohužel nevejdu. ;-(. Celou dobu, ale zamluvený na darech nebyl, někdo to udělal až den po té. Ještě mu říkali, že pro něj mají jeden dar, já myslela, že mu ho dají v pondělí, ale ono nic a to jsem tak zvědavá. ;-) Počítáme, že nám ho dají asi až na svatbě, protože přítel má pozvaný 2 kolegy z práce, takže budu hodně napnutá, co to je. Ono to klidně může být něco z našeho seznamu. No uvidíme U nás taky mrholí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, gratuluju Vam k super spolupracovnikum. Ja jsem taky napnuta co si na me pripravi, dneska jsem jim vezla kolacky na ochutnani a tak zvlastne na sebe pokukovali, ptali se kdy jsem naposledy v praci, tak asi taky neco chystaji. S pritelem davame pomalu dohromady casovy plan svatbniho dne, aby nas nic neprekvapilo ;-) a tak jsme se do toho vcera vzili, ze jsme se zacali tesit. Uz ani nestresujeme, uz mame vsechno zarizene a kdyby nahodou ne, tak se svet nezbori, delali jsme, co jsem mohli. Ted uz si budu az do svatby uzivat, v patek sfouknu posledni zkousku v letnim semestru hned vecer jdu na masaz a kosmetiku, pak bude urcite krasny vikend, takze pujdeme i se psem na houby a na vylet a budeme si uzivat posledniho svobodneho vikendu :-N :-N
Odpovědět
Ahoj holky, včera mi to tu nefungovalo a dnes jsem v jednom kole! Já osobně musím říct, že nervózní nejsem, naopak se na to těším, snad mi to nadšení zůstane. Včera jsme definitivně objednali cukroví a příští týden ve čtvrtek si pro něj pojedeme. A už by to mělo být všechno! Taky jsem byla v pátek na nehtech, mám každý jiný a do příštího pátku se rozhodnu, jaké je budu mít na svatbě. Katko, to máš skvělé, že jste to v práci takhle oslavili. My máme ve čtvrtek firemní akci, takže to určitě zapijeme tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se sem dnes dostala až nyní. Přes den jsem trošku vyspávala, vařila a pak jsme byli s přítelem u kamarádky. Museli jsme samozřejmě vyprávět co a jak kolem svatby... poslední dny jsou toho snad všichni plní... víc než my :-D Já zítra mířím do svatebního obchůdku. Ráda bych si tam vybrala svatební album a nakoupila sáčky z monofilu na rýži pro svatebčany. Chtěla bych, aby všichni dostali a pak mohli házet 8-) Jinak už nám toho příliš nezbývá... ve čtvrtek pojedeme do té restaurace s penězi a ještě objednáme koláčky na hostinu. A to bude skoro vše. kd23: to Ti ale spolupracovníci koupili hezký dárek, gratuluji! Nedivím se Ti, že Tě to dojalo :-) Moji kolegové z práce nám budou kupovat povlečení a prostěradla, které jsem s nimi vybrala. Budou z damašku, tak se na ně těšíme :-) Pár z nich přijedou i na svatbu, což bude skvělé. Přeji všem hezký zbytek dne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mi rozlučku neplánujeme, ale přeji ať se vám všem vydaří. Já už se těším až bude po svatbě, nějak nám to nevychází jak jsem si představovala. Myslela jsem jak to oslavíme s rodinou a přáteli, a nakonec budeme asi v osm končit, jelikož nás zbyde jen pár a ostatní plánují do smi hodin balit a někteří i dříve. Přitom že nás bude už takhle málo :-| Jinak změna v autíčkách, náhodou se mi povedlo domluvit super autíčko, sestřin přítel může mít služebního super Jeepa, tak s nim pojede miláček a pak spolu z radnice. Holky proč na poslední sobotu v červnu musejí mít všichni ještě něco jiného? A máme vyřešenou hudbu, kámoš nám vybral jako první píseň od Luise Amstronga What A Wanderful World, a přesně se trefil, je to naše píseň kterou když někde slyšíme tak si vzpomenem na dovolenou a musíme si ji poslechnout.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Tak to mě moc mrzí, že to všichni chtějí zabalit do 8. Ale třeba se to rozjede a nikomu se nebude chtít jet domů. K autíčku gratuluji, bude to super. I k prvnímu tanci. :-) Já jsem dnes totálně psychicky vyčerpaná. Nedokážu pochopit, proč se tak tchánovic chovají, když všichni ostatní se na to hrozně těší. A nedokážu si nařídit, ať už to sakra už neřeším. Prostě mě to samotnou šíleně ubíjí. Včera jsme s fotografem objeli místo focení, tak jsme domluvení a za chvíli jedu na předsvatební zkoušku šatiček. :-) Všem přeji krásný den a super rozlučky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kd23 jedni mají ten den ještě dvojitou oslavu narozenin v rodině a na jindy to nešlo, tak pojedou prý k večeru. A zbytek má malé dítě a jsou bez hlídání protože babičky už něco mají. Takže si to asi nerozmyslí. Je mi líto problémů s tchánovci, když to nemůžeš hodit za hlavu, tak si alespoň říkej, že za chvíli už nebudou mít důvod a hlavně si den D užijte posvém.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes mi přišla noční košilka a vůbec mi nesedí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska je den blbec. Minulý týden mě na předsvatební zkoušku objednávalo nějaké trdlo, které je tam chvíli a nevšimlo si, že moje šaty má půjčená jiná nevěsta na tenhle víkend. Takže jsem tam přišla a šaty už byly zkrácené a přešité na jinou nevěstu. Takže jsem tam šla úplně zbytečně. Druhá paní se mi omlouvala a prosila mě, abych přišla až v pondělí, až budou šaty vrácené, vyčištěné a upravené na moje míry :-( Jen doufám, že je nevěsta nezničí, nebo je neponičí v čistírně. :-( vrtule83: S tou košilkou mě to moc mrzí. :-( Já žádnou nemůžu sehnat, tak vezmu asi nějakou co mám už doma, kterou přítel zná a kašlu na to. A šaty na převlečení také stále nemám :-( Dnes jsem si zkoušela jedny krásné, ale byly mi moc velké. :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak to jsi měla fakt blbý den, bohužel se takové věci stávají. Jsem docela ráda, že jsem si je nechala ušít na míru, takže se takovým nepříjemným věcem vyhnu. Jediné, co s těmi šaty musím udělat je jen přežehlit.Mám je totiž celou dobu v krabici. :-) Co se týče košilky na noc, tak to neřeším. Bůh ví, v jakém stavu si vůbec půjdem lehnout. :-D Možná, že to ženichovi bude úplně jedno, co mám na sobě a mě taky. :-D :-D :-D vrtule: třeba to bude v pohodě a budete slavit až do noci. Ještě je stále týden čas, a třeba si to ti tvý hosté nějak zařídí, aby tam mohli být dýl. Hlavní je, aby jste si tu svatbu užili hlavně vy dva, aby bylo na co vzpomínat. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, poslední dny mám tak hektické, že na svoji vlastní svatbě budu tak unavená, že půjdu spát mezi prními, ale ne, musím se vzchopit a vše zvládnout :-) Do středy příštího týdne toho bude hodně, ale pak už začnu čerpat sílu na svatbičku :-D Košilku na svatební noc mám, ale nevím, jak moc ji bude ženich vnímat :-D :-D :-D Dnes jsem byla na zkoušce svatebních šatiček a už se nemůžu dočkat, až je budu mít na sobě, jsou prostě boží :-) Akorát jsem měla problém se rozhodnout, který závoj, rukavičky, šálu, pompadurku si mám vybrat, všechno bylo tak krásné. Jo a na zkoušce jsem zjistila, že šatičky mají vlečku, předtím jsem si toho nevšimla :-N tak jsem měla hezké překvapení. Katko, ty jsi vybrala ten svůj den blbec dnes a teď už bude vše v pořádku ;-) vrtule: věřím, že si to tví hosté rozmyslí a budou prosti, aby tam ještě mohli zůstat. Uvidíš, že to bude jeden z nejkrásnějších dnů v tvém živoě a nic tě nerozhází. V sobotu mám rozlučku se svobodou a už teď lituji, že jsem tam pozvala jednu kamarádku, ale i tak doufám, že se to vydaří, nenechám si to zkazit jedním človíčkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno přeji všem :) terisek: s tím ohledně spousty práce před svatbou... to my mluvíš zcela z duše ;-) já sloužím v kuse do středy, pak mám dva dny volna na nějaké zařizování a nejsem si jistá, jestli v den D vůbec vstanu :-D spoustu toho také zařizuju po noční a před noční... takže už teď těžko koukám na svět. A vážně se kolem mě mluví o svatbě, každý se vyptává a mě to vůbec ale vůbec nedochází :-D (až na malé okamžiky a to jsem apk jeden velký nervák a soptím nervozitou.. 8-) ) kd23: problémy s tchánovci Ti nezávidím a těžko chápu. Vůbec mi nejde do hlavy, proč si tchýně nemůže dát odstup a držet jazyk za zuby... ušetřila by to tobě i sobě. No někdy jsou někteří lidé vážně děsní :-S vrtule: košilka nesedí?? Neváhej ji tu nabídnout v bazaru a kup si jinou, nejlépe v pevném krámku. ;-) já košilku řežit nebudu, už jsem se rozhodla. Víc mě štve, že zatím nemám šaty na převlíknutí (kd23: něco mi to připomíná :-D ) a ani nevím, kdy je budu shánět... takže o zábavu postaráno!! :-| leknin: výhoda vlastních šatů je samozřejmě jasná ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, adriene, terisek: tu horu práce vám tedy nezávidím, ale nebojte, ve čtvrtek to dospíte a pak budete čiperné :-D. Za to já jsem odpočatá až to hezké neni, alespoň, že bydlím v baráčku, kde se dá pořád něco dělat. Jinak bych se už asi dávno zbláznila. :-S Koukala jsem na předpověď počasí na 10 dní dopředu na zahraničním serveru, tak má být na náš velký den 23 st. a polojasno. Což je ideální. Snad se to nezmění k horšímu. ;-) Krásný slunečný den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka. Adriene: S těmi popůlnočními šaty jsi mě rozesmála. Ani nemám čas nikam zajít a všechno kolem práce jsem už oběhala přes obědy a taky nic. Pokusím se v krásných svatebních šatech vydržet co nejdéle a pak si vezmu nějaké svoje letní, co mám doma. Dnes jdu z práce ve 3 na melírky, tak se těším. Dnes je nálada lepší, tak doufám, že nezavolá tchýně...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holciny, ja jsem taky jeste populnocni satky nevyresila, myslim, ze se mi nebude chtiti se prevlekat, ale chci mit nejake pripravene. Kdyz nic nesezenu, tak to vyresim taky satama, ktere mam uz ve skrini. Kosilku na svatebni noc nemam, protoze jsme se domlouvali, ze svatba bude poradnej mejdan, takze myslim, ze dolezeme domu a mymu manzelovi (to zni :-D :-D )bude sumak co mam na sobe ;-) . kd- s tema satama to nastve, kdyz jsem byla na zkousce tak tam byla holcina, ktera si zkousela taky satky pred svatbou a salon tam zmenil vazani- puvodne tam byl zip a ted nejaka snerovacka a nestihli to jeste opravit, takze ji taky objednavali znovu... Taky jdu dneska na barveni vlasu, uz se tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já šaty na převlečení vůbec neřeším, chci taky ve svatebních vydržet co nejdýl, a když tak na sebe hodím rifle a tuniku nebo letní šatky. na košilku kašlu, přítel řekl že nejlepší je to bez a hotovo. Pořídím ještě jedny kaťata asi tanga, objevila jsem u nás u ťamanů že mají úžasné krajkové za pár korun.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Taky mě to s tou košilkou napadlo: "Lepší je bez a hotovo", ale máme noc ve svatebním apartmá a snídani do postele. To by asi pingl koukal, až poveze snídani na pokoj :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Holky, začínám se šíleně těšit. :-) Snad mi taková nálada vydrží do 27.6. 2009 Jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd tak to mi si na snídani musíme sejít do restaurace, takže je to ok
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, přeji krásný večer 8-) Vlastně huráááá!!! Dnes jsem po noční nešla spát a vydala se shánět ty šaty na převlečení. Musím říct, že jsem prolezla celé Paladium, tam teda nic... samej hadr, hrůza!! Pak Kotva... tam se mi líbili jen jedny ... cena 7500... hold si umím vybrat :-D Tak jsem šla dál... až jsem se dostala na Letnou. Tady už je to i pro Tebe, Kačko!! Je tu obchod, jmenuje se společenské šaty (nebo oděvy?) a mají tu stovky společenských a jiných šat. Nádhera! Vybrala jsem si jedny, bílo-černé. Jsem vážně spokojená, především, že už nemusím nikde hledat :-D Cena 1200, což mě docela potěšilo.. už jsem myslela na horší sumy :-D A pak jsem slezla ulicí kousek níž a objevila super krámek, kde jsem našla skvělé botky na přezutí (barva ivory) .. jsou to takové hezké balerínky za 320 :-D :-D Takže pro mě dnes úspěšný den ;-) Před chvílí jsme se vrátili z restaurace, kde jsme byli dát zálohu na hostinu. Zahrada tam krásně kvete, všude zeleň, už nám tam vystavěly stany pro raut, kapelu... všude sezení. Jen aby bylo krásně!! :-) A z radosti jsem se teď dala do vaření, večer pak padnu za vlast 8-) kd23: to máš pravdu, to by asi ráno pingl koukal... Ale zas co... jistě máš co ukazovat, tak nač se stydět :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?