Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: no to jo!! To by bylo tedy blbý zjistit to v ten den :-D děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes se mi vrací můj milý :-) V týdnu jsem si u vietnamců koupila světlé pantoflíčky strašně měkkounké za 250,-, ale doma jsem zjistila, že jsou spíš šampaň, než bílé, tak řeším, co k nim za šatičky na převlečení. Dnes se mi zdálo, že jsem vdaná paní a všichni komolili mé jméno a nikomu nešlo ho vyslovit. Bylo to děsné :-D :-N Užijte si dnešní zamračený den. V rádiu říkali, že léto začně až v červenci. :-( Tak snad budeme mít pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě objednala na předsvatební zkoušku šatiček :-) Ve středu dopoledne. :-) Jupííííí :-) Moje maminka mi koupila v marku lentilky na stoly na hostinu, máme 60 malých krabiček, tak budeme jak popelky vybírat jen některé barvičky, aby se to netlouklo s výzdobou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem dostala svuj prvni svatebni dar a blahoprani, dostala jsem zakaz ho otevrit , ale svrbi me prsty :-N ... Dneska dodelam cedulky ke stolu, koupila jsem si nuzky s cik cak ozubim, tak doufam, ze to pujde. Dovezla jsem si uz i krabice na vysluzky a vypada to, ze uz mam vsechno, ted uz zacinam byt moc nervozni, ze neco chybi, ale uz se nechci stresovat, tak se uvidi az na svatbe co chybi nebo nac jsem uplne zapomela. Pristi patek mam jeste posledni zkousku, takze nemam moc casu na svatbu myslet, ale dneska jsem byla u doktora, ptali se me na me osobni udaje jestli vse souhlasi, tak jsem si uvedomila, za za 14 dni se uz budu jmenovat jinak.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vy teda jedete. :-D Já mám dnes úspěšnou zkoušku účesu za sebou. Byla jsem u kadeřnice od 9 do půl jedné. Nejdřív mi udělala melírek,světlé pramínky a pak mi udělala takový roztomilý "boban" na hlavě. Krásně mi to zvýrazní ten melír. Takže jsem strašně spokojená. Jen jsem zvědavá, co na to bude říkat ten můj, snad se mu to bude líbit. ;-) Jinak při té příležitosti jsem objednala svatební kytku a zašla jsem se vyfotit na budoucí nové doklady a domluvit podrobnosti na svatební focení. Zítra půjdu objednat svatební dort,100% se v té cukrárně pozdržím, protože tam nikdy nejde odolat tim jejim zákuskům. :-D No a ještě mi zbývají objednat koláče, ale to záleží jaké bude počasí. Je to 4 km od nás, tak bych tam chtěla vyrazit na kole, auto je obsazené přítelem a ten teď má spoustu práce,takže jezdí dlouho domů. No a to bude vše a už se můžu začít jen těšit. ;-) Nebo jsem snad na něco ještě zapomněla, snad ne.Jo, líčení. Nakonec kvůli očím půjdu až v pondělí před svatbou. Udělá mi jen čistící masku, naštěstí žádný pupínky nemám a vyzkouší mě nalíčit. Jinak jsem slyšela předpověď počasí,tak do 20.6. hlásí zatím tropy, tak snad se to vyblázní a my bychom mohli mít tak 23 st. a slunečno. ;-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mně dneska kamarádka poslala tohle: V období 21.-30.6. převážně skoro jasno až polojasno, v odpoledních hodinách bouřky. Noční teploty 21 až 12°C. Denní teploty 25 až 32°C, později kolem 24°C. Ty bouřky v odpoledních hodinách jsem "jako nečetla". Já se tam modlím, ať máme krásně. Hlavně ať nefouká vítr... leknin: Gratuluji ke skvělému "bobánku" i melírku. Určitě ti to bude moc slušet na ženichovi se budeš nejvíc líbit. :-) axonka: Mě by taky svrběly prsty. A jak. :-) S cedulky ke stolu držím palce, zubaté nůžky mám taky a vypadá to skvěle - určitě to bude bomba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd: tak to je hodně slušná předpověď počasí, já před chvilkou koukala na zahraniční servery na počasí a bohužel pro Čechy tam mají počasí jen do 20.6., ale já budu počítat s tou tvojí předpovědí. :-D My ještě žádný dar nedostali. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!! Tak hlásím, že my dnes absolvovali poslední sezení s farářem, kde jsme probrali detaily obřadu a hudbu. Tak toto je vyřízeno 8-) No a dnes jsme také sehnali vůz pro nevěstu a následně novomanžele. Bude to cadilak eldorado, má 8 metrů :-D tak jsem zvědavá, jak se tam s ním vytočíme 8-) Byli jsme na městské policii a rezervovali si místo pro auta, aby nám to neotáhli a nedělali problémy. Bylo to vše vstřícné, tak bude alspoň klid pro dušičku :-) my dostali už dvě blahopřání, samozřejmě jsme je otevřeli a začetli se ;-) Svatební dary máme doma už dva, oba jsme je otevřeli, nevydrželi jsme :-D Je to velké domácí kino a povlečení. Oboje se hodí, takže velká spokojenost ;-) kd23: zajímavá předpověď, odpolední bouřky jsem také nečetla :-D Jinak si myslím, že se to stejně bude ještě měnit. Jen doufám, že nám bude svítit!! 8-) a užij si milého, když se Ti už vrátil ;-) leknin: gratuluji k melírům a účesu!! Já jdu na melír dva dny před svatbou. Budu pevně věřit, že se podaří... a nebudu to muset těsně před svatbou nějak řešit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adriene Cadilak Eldorado, 8 metrů !!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Tak to je hodně slušný. Vy se toho vůbec nebojíte :-) Já budu mít AUDI Q5 - stříbrnou a manžel AUDI Q7 - černou. Pak přesednu k němu, protože Q7 je větší :-) My pořád jen 1 přání a žádný dárek, ale ve svatebním listu máme už rezervovaných 15 darů, tak se šíleně těším. Holky, už se to blíží. Jupí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Ještě jedna obrovská pochvala. Máte luxus svatební noviny. Máme je hodně podobné :-) A ten Cadilak - no bomba. Holky, jukněte Adriene do alba. Fakt super !!!
Odpovědět
adriene: tak to je boží! noviny moooc hezký a auto....no mazec! fakt dobrý! ;-) holky, pak se těíšm, až sem všechny dáme fotky ze svatby a uvidíme, jak nám to všem dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, adriene:tak ti taky musím pochválit svatební noviny, jsou super a auto taky ;-).U nás nejdřív bylo v plánu, že pojedeme každý zvlášť a budeme mít stejné autíčko, naší felcku a tchánovo. Nakonec pojedeme spolu v jednou autě,a to v našem, protože by zbytečně jelo dost aut poloprázdných a pak by se to komplikovaně odváželo,takhle jsme alespoň jedno ušetřili. :-D Já ho spolu se svědkyní nazdobím den předem. Taky jsme dostali nabídku, jestli nechcem octávku.forda nebo od mé budoucí švagrové bmw,které je měsíc staré, ale odmítla jsem. Možná to zní divně, ale pro mě to důležité neni, v čem dorazím na obřad, hlavní je,že tam dojedeme ne? :-D Já, abych se Vám přiznala tak moc na detailech svatby nelpím. Ozdobené auto bude jen to naše svatební a ostatní se zdobit nebudou, výzdobu restaurace nechávám na majitelích atd.Pro mě je důležité, abychom si ten náš velký den pořádně užili a aby bylo na co vzpomínat. Já totiž vždycky říkám,že v jednoduchosti i v praktičnosti je krása.Samozřejmě pokuď si někdo chce všechno sám do puntíku připravit, tak proč ne. Hezký víkend
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dar ani blahoprani jsme neotevreli, snoubenec to nedovolil :-( , jak ja to vydrzim, to nevim... Dneska jsem jeste objednala dva dorty jako podekovani rodicum a definitivne doufam, ze uz je to vsechno. Vcera jsem dodelala jmenovky ke stolu, cik cak nuzkama to slo jak po masle a skoromanza me pochvalil jaka jsem sikovna ;-) Adriene: svatebni noviny jsou super, fakt me pobavili, koukam, ze jsi sestricka.... I ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, adriene super autíčko kd vy taky budete mít něco lepšího já jsem na tom podobně jako leknin, mě přijde zbytečné dávat za půjčení auta pro mě ne malé peníze a nikoho s vlastním neznáme. Mi pojedeme oba v renaultíkách, já novějším bílém meganu (je svědkyně) a přítel v naší starší laguně kombiku a z obřadu oba naším. Výzdobu atd. jsem řekla jen barvu a ať se starají v restauračce. A s odvážením aut máme docela problém, bude muset lidi vozit můj táta, jelikož nikdo není ochotný nepít, už jsme byli naštvaní a přítel si to chtěl odvážet sám.
Odpovědět
Profilova fotka
My si naštěstí auta nepůjčujeme, jedno patří kamarádovi a druhé mým rodičům. S odvozem jsme měli taky problém, ale nakonec se našel jeden kamarád, co nám to odvozí a rád. Tak jsem ráda. Dnes jsem měla 20min telefonát s mojí tchýní. Řeknu vám, že to budu mít hodně těžké celý život. Dnes jsem pochopila, že budu muset všechno pouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven a vůbec nešťourat v tom, proč mi to řekla a jak to vlastně myslela. Její myšlení a způsob podání nikdy nepochopím. Je prostě totálně jiná, všechno řekne, hned jak jí napadne a vůbec nepřemýšlí, jestli to neřekla moc naostro, nebo jestli tím někoho neurazí. Prostě nad tím nepřemýšlí. Mrzí mě to, ale co se dá dělat :-( Snad to zvládnu a bude všechno fajn. Krásný víkend, holky. Za chvíli hurá domů a zítra jedeme na motosraz domluvit s klukama, jestli budeme mít nějaký motorkářský doprovod :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: motorkářský doprovod? No skvělý! To by dodalo super náboj :-) tchýně koukám stále prudí a asi jen tak nepřestane. Budeš to mít sakra těžký. Nejlepší je pak se společným setkáním co nejvíc vyhýbat, pro klid v duši ;-) Holky, děkuji za pochválení auta i novin. Noviny jsem navrhla a doladil a vytiskl kamarád. Výzdobu aut dělat budeme. Mně se to líbí. Beru to tak, že se vdávám jednou za život, tak to chci mít hezký a pro mě nezapomenutelný. I výzdobu stolů budeme dělat se svědkyní den předem, večer. Je pravda, že to každý cítí a bere jinak. Pro mě je třeba důležitý i detail, abych pak byla celkově spokojená. A partnerovi se to líbí, takže podpora je :-D vrtule: táta bude rozvážet? Tak to si to moc neužije :-S My rozvoz hostů neřešíme. Řekli jsme to předem na rovinu, že se každý dopravuje domů dle svého uvážení. Ať už pro ně někdo přijede, či modrý anděl. Musím říct, že mě to inspirovalo na dvou posledních svatbách, kde jsem byla. Tam tohle taky nikdo neřešil a bez problémů. Jsme dospělí 8-) axonka: tak to tě obdivuji, že jsi vydržela balhopřání neotevřít!! Já jsem v tomhle slabá.. přítel naštěstí také!! :-D Jsi sestřička? Hezký :-) Já dnes vytuhla doma po noční... vzbudila jsem se před chvílí! Takže všem přeji krásné dobré ráno :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já mám teď v práci velkou honičku a následující 2 týdny budou pro mě nejhorší, takže vůbec nestíhám reagovat na vaše zprávičky :-| Prvně bych také chtěla pochválit adriene, máme vše perfektně připravené, já také lpím na detailech, ale pouze na těch, které jsou pro mě důležité. Jelikož i já si hodně všímám detailů, tak i já chci mít vše připravené do posledního puntíku. Auta budeme zdobit a to všem, líbí se mi to a nemůžu se dočkat té kolony aut, vždycky se mi líbilo, když jela kolona aut, troubila a byla ozdobena, takhle člověk hned poznal, že se jedná o svatbu a mnozí řidiči byli díky tomu ohleduplní a třeba na křižovatce pustili celou kolonu aut, i když měli přednost. Já pojedu v AUDI a přítel buď v Octavce, nebo v Citroenu a společně pak pojedeme v AUDI. Odvoz aut naštěstí nemusíme řešit, protože to máme i s noclehem. jinak hlásím, že už mám všechno zařízené, tento týden mi přišla noční košilka i s tangami a dnes jsem si koupila kalhotky pod svatební šaty a vše se mi podařilo koupit ve smetanové barvě :-D :-D Asi mi pomalu začíná docházet, že se za 2 týdny vdávám, zřejmě s přibývajísím časem mi to doklapne úplně :-D Když budu ještě reagovat na vaše dřívější podněty, tak svtební dar máme zatím jen jeden a to novou ledničku od mých rodičů a zbytek svatebních darů bude na 90% ve formě peněžní a zato si pak koupíme to, co bude zrovna potřebovat. Zasedací pořádek také nemáme podle Špačka, jediné co máme správně je, že nevěsta bude sedět po pravé straně ženicha a pak vedle mě budou sedět mý rodiče a zbytek rodiny a naopak to samé.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s tím odvozem pro lidi jsme to taky nechtěli vůbec řešit, bohužel přítelovi rodiče dostali záchvat, že to vůbec nepřipadá v úvahu, že to se prostě nesluší, a že se o rodinu musíme postarat, když je zveme. Našim to bylo jedno :-) Takže když už máme zajištěný odvoz, tak musíme odvézt všechny, protože bysme pak poslouchali, že tyhle jsme odvezli a tyhle ne :-( No prostě nám to neulehčují :-( Auta zdobíme všechny, bude to krásná ozdobená kolona. Adriene: Tak myslím, že jsme detailistky obě dvě, výzdobu v restauraci zajišťuje skvěle restaurace přesně podle mých představ. Já jsem se vyřádila na výzdobě naší chaloupky - bude to teda opravdu paráda :-) Mám připravené bílé motýlky navlečené na niti s růžovými korálky na okna a jednu velkou prosklednou stěnu. Na jednu velkou túji přijde mašle ze svatebního tylu a na borovici před vchodem mašličky také z tylu. O vchodu do domu ani nemluvě-ten bude úplně nejkrásnější. Vím, že to hodně lidem přijde zbytečný a neocení to (jako třeba tchýně-ta to jistě okomentuje nějakým trapným komentářem) ale budu šťastná a našim se to taky moc líbí. Konečně vdávají druhou dceru "doma" Moje sestra se provdala do Rakovníka a taky i tam měla svatbu, takže jela ze svého bytu. :-) Naši se nemůžou dočkat - je pěkné, když to s vámi prožívá stejně i vaše rodina. :-) Pěkný den všem :-)
Odpovědět
Moji rodiče to se mnou také prožívají a jsem jim za to velmi vděčná, provdávají svou druhou dceru (po osmiletém vztahu se báli, že se toho už nedočkají) a mají z tho velkou radost. Jak už jsem psala i já jsem detalistka, takže jsem už 3 :-D Myslím si, že výzdoba dělá hodně a také s na ni potrpím, zádoveň si potrpím i na tom, že vše musí být hezky sladěné. Holky a kde budete poslední noc? Já musím jít spát k mým rodičům.
Odpovědět
Profilova fotka
Tím, že jsme na chalupě, tak já u našich na chalupě. Přítelovi rodiče mají chalupu 4km od té naší, ale už 7 let tam nespal, tak pořád neví. Mně by nevadilo, kdyby jsme spali společně u nás. Nedivím se mu, že tam nechce spát, když jsou takoví. Ale nevím, jak to nakonec dopadne. Nechám se překvapit. Každopádně moje přípravy neuvidí. Kdyby spal u nás, tak ráno pojede pro kytky, pak k jeho rodičům a pak všichni pro mě. Uvidíme, jak to rozdýchají, když jim řekne, že tam spát nechce.... :-) To bude sranda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás z deštivé Vysočiny. Já jsem včerejšek prozvracela, ale dneska už je mi lépe. Hlavně, abych byla fit za dva týdny! Já pojedu v pátek před svatbou dopoledne na nehty, pak pro šaty, odpoledne rozvezeme cukroví a pak už budu spát u mamky. Ještě mě láká kamarádka spát u ní, ale je to 60 km daleko, tak se mi takovou dálku moc nechce jet. No uvidím ještě.
Odpovědět
Profilova fotka
Detailistky 3, to je paráda :-D No mě to prostě těší, když to má vše nějakou formu a řád... já to mám tak i v normálním životě... potrpím si na detail. Tak aby svatba byla jinak... to ani náhodou :-D :-D Také vždy koukám, když jede svatba... a když je to hezky vyzdobené... tak pak v koloně hledám auta nevěsty a ženicha... paráda ;-) Naši vdávají mě jako první dceru... ségra se už asi nikdy nevdá, je jí 47 a furt nic... takže mám podporu určitě :-) a těší mě, když s mamkou koukáme na spoustu svatebních věciček, doplňků... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka moje. Tak jsem zpět z velmi náročného motorkářského víkendu. Byl to naprosto úžasný víkend. :-) Doufám, že si v tak úžasné náladě užijeme i naši svatbičku. Šíleně se to blíží. :-) Ráno jsem se probudila s šílenou nervozitou.... :-| :-| :-| :-| . Počasí bylo úžasné. Snad budeme mít taky takové počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my měli taky super víkend a počasí nemělo chybičku, tak snad vyjde. Včera jsem byli domluvit konečné detaily v restauraci a zjistili jsme, že ji mají celou pod lešením. Tak jsme se trochu lekli. Před týdnem se tamtudy prohnali obrovské kroupy, takže měli zničenou střechu. Naštěstí nás paní majitelka uklidnila, že do naší svatby bude lešení dole, aby mohli být hezké fotky. ;-) No a dnes jdu zařídit poslední věc a to objednat koláče do pekárny, to si určitě zase něco dobrýho koupim. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
12 dní !!! (Vůbec nevyšiluju a nejsem ve stresu) leknin: A safra! Nemáme objednané koláče :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd:tak honem to naprav s těmi koláči. Mě se nervozita zatím vyhýbá, tak uvidíme, kdy to u mě propukne ;-) Zbývá nám poslední svobodný víkend. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi to tu nějak blbne, pořád mi to hlásí nějaké chyby. No nic, jedu objednat ty koláče tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: " Zbývá nám poslední svobodný víkend. " Holky, vy mě ale vůbec nestresujete :-D :-D :-D :-D :-D . Příští týden jdu do práce jen na 3 dny. Ve středu už jdu naposledy a pak až asi 7.7. Tak na to se opravdu těším :-) Jinak tchýně dnes volala, kam se jako budou dávat dary. Tak jsem řekla, že k nám a kdo přinese na hostinu,tak že tam bude stoleček. Ona: Vy to jako nebudete rozbalovat přede všema? No jak teda myslíte...." Pomóc....
Odpovědět
Profilova fotka
kd: Já jsem tě nechtěla vystresovat. ;-) Když tady tak čtu, co tu píšeš za příhody s tchýní, tak bych spíš byla vystreslá hlavně z ní. No vůbec Ti ji nezávidím. :-( Jak se říká, příbuzný si nevybíráme, prostě to musí jít jedním uchem dovnitř a druhým ven. Tu dovolenku budeš mít slušnou. Tak hlavně ať si ji pořádně užiješ(užijete). ;-) U mě zatím stále nic nového, teď čekám na výsledek jednoho pohovoru a doufám, že to snad konečně vyjde. Pokuď ne, tak asi vyrazíme na začátku července na líbánky. Už jsem si i s matrikou domluvila, aby mi nestříhali občanku. Naštěstí s tím nemají problém, jen se jim mám ještě připomenout. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to budu držet palečky s prací. :-) Já jsem právě vystreslá z tchýně a pak se to přenáší na svatbu a na všechny přípravy. Snad si to právě tímhle to zlé vyberu a svatební den si užiju. Držím palce a dej vědět, jak to dopadlo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?