Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já doufám, že jiné nevybereš, protože ty co máš v albu jsou opravdu luxusní! :-) Ten šperk, co máš, je na krk? Je to všechno moc pěkné. :-) Tak jinak všem krásný víkend. Já ho budu mít uklízecí na chalupě. Bude u nás spát asi 30 lidí, tak aby tam bylo čisťoučko. :-) 3 týdny to čisté snad vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kd nehtíky se mi líbí víc B. Kalhotky jsou nádherné a luxusní, skoromanžílek se má na co těšít ;-) botky jsou krásné a známé, nádherná bižu je to něco co nemá každý. adriene bacha na nehtíky a prádélko máš také úžasné a koláčky jak jsem viděla, tak bych je hned slupla, vypadají moc lákavě malá má dnes narozeniny, tak se tu točíme kolem ní a o víkendu to bude pokračovat s prarodiči. V těhto chvílích si nejvíc uvědomujeme co máme doma za štěstí, ta dětská radost je tak úžasná. Ještě si odpoledne pojedeme zpestřit hnusné počasí aquáčem a obchoďákem.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Super. :-) Užijte si bazének a krásnou oslavu!!! Díky za názor s nehtíky. Vzor B vyhrává na plné čáře, takže je to asi jasné. :-) Snad bude na víkend trošičičku líp. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tady toho zase přibylo ;-) Kačko, kalhotky jsou moc pěkné, já jsem si prádlo taky kupovala v Triumphu. Na nehtíkách jsem také byla, už minulý týden a taky jsem zkoušela, jak budou vypadat na svatbu,mám je bílo stříbrné. Jinak jsem měla dnes noční můru, zdálo se mi, že nám někdo zničil prstýnky :-D asi začínám být podvědomě nerovozní, či co :-D Tak jsem si říkala, že bych o víkendu taky vyfotila, co už mám nachystané a koupené, moc fotek v albu zrovna nemám :-S vrtule, tak hezkou oslavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já píšu dnes z práce, čeká mě noc 8-) seele: foť, foť, ať se můžeme mrknout!! :-D vrtule: malá musí být perfektní, závidím Ti malou družičku ;-) hlavně si oslvu užijte :-) kd23: 30 lidí je už pořádná "banda", no ale dá se to zvládnout. Hlavně to s tím úklidem nepřežeň, ať se pak v pondělí můžeš vůbec hýbat. Já mám teď 3 noční za sebou, tudíž dny budu doma dospávat :-D jojo, ten přívěsek mám na krk. Bude to jen jednoduchá dekorace. Šaty jsou zdobené dost, tak jsem chtěla na krk něco jemného. Jinak jsem to dnes byla vyzkoušet. Padly mi perfektně, i když jsem musela při zapínání vzadu pořádně vydechnout. Tak jsem se podívala níž a mám v tom jen velký poprsí a pak už nevidím dolu nic :-D :-D ale vypadá to dobře, naštěstí :-) rovnou jsme vybrali i závoj. Nejdříve jsem měla jeden opravdu veliký až na zem, ale to mi vůbec nesedlo. Tak nakonec mám úplně malinký, jemný s lemem do kulata a na něm malinkaté motýlky okolo 8-) a zamluvila jsem si paraplíčko, na focení. Byla to ale akce.. :-D
Odpovědět
Ten čas taaaak letí...za chvilku už to nastane ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no to teda taky kouká, kolik jste toho zase pořídili :-D . kuratkol:čas nám opravdu letí kd: ty nehtíky jsou super,taky se mi moc líbí B verze, já budu mít vlastní, s gelovkama bych se moc necítila.Asi to vidím na samovýrobu franc.manikúry. Ještě to musím pořádně nacvičit. :-N adriene:ať tě ty noční rychle utečou My teď začínáme uvažovat o svatební cestě pár dní po obřadu, sice byl v plánu Island, ale asi to trochu pozměníme.Semnou je to trochu složitý jsem totiž bez práce už od dubna a bohužel v našem okrese,zatím nic v nedohlednu. Když už se náhodou nějaké místo vyskytne, tak bez tlačenky si člověk neškrtá. :-( (V té firmě, kde jsem byla bylo ještě v prosinci 200 lidí a teď už je tam jen 70 a to nemá výroba nic společného s automobilovým průmyslem dobrý co.) Proto toho chceme využít,protože i kdybych dostala práci, tak do konce roku mi nikdo na dovču nepustí. :-( Jelikož mám už propadlý pas, tak se teď pokouším domluvit na matrice,aby mi občanku v den svatby neustřihli, to bych nemohla nikam. Neni to semnou jednoduchý. ;-)
Odpovědět
dneska to máme za 21 dní, to letí! to snad není pravda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
x_woman: no když to napíšeš takhle... tak se mi dělá normálně špatně!! Máme vše hotové, jen příští týden jdeme dohodnout průběh obřadu s naším panem farářem, musí nám také schválit písně od hudebního doprovodu. A jinak máme už vše. kd23: zapomněla jsem napsat, že jsem zůstala u původních šatů. Cítím se v nich totiž skvěle :-) Jen nevím, jak moc se v nich budu pohybovat :-D ale to se nějak zvládne :-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já budu mít také gelovky, mám sice svoje nehtíky, ale při mém štěstí bych si je den před svatbou zlomila, nalomila atd. a gelovky nebudu moc nervozitou okousávat :-D Katko, mě se také líbí vzor B, vypadá lépe a jemněji. Já pořád čekám, až mi dorazí noční košilka s kalhotkami (ty kalhotky jsou pouze pod košilku), jsem moc zvědavá, jak bude na mě vypadat. No a pak mi zbývá si koupit pouze kalhotky pod šaty, u nás teĎ otevřeli prodejnu Triumph, tak se tam zajdu mrknout, když jste měly s touto firmou štěstí na výběr. Na zkoušku šatů jdu až 3 dny před svatbou a jsem zvědavá, jak mi padnout, budou muset mi je zužovat, měla jsem je větší už v lednu a teĎ jsem něco zhlubla, tak ať pak ze mě nespadnout ;-) Už začínám mít noční můry, zdá se mi, že mě kadeřnice nestihla počesat nebo se mi účes nelíbil, pak že mi při chůzi k oddávajícímu spadl podvazek atd. Doufám, že se mi to teď zdá a pak bude vše OK
Odpovědět
leknin: já jsem také řešila propadlý pas a odjedz do zahrničí a mi nevyšli vstříc ohledně přestřihnutí občanky, takže si teď vyřizuji nový pas, který mi bude za 3 měsíce na nic. ale paní na matrice mi říkaly, že kdybych hned po svatbě odjížděla, tak by to snad šlo (já odlétámna dovolenou 15 pracovních dní po svatbě). tak snad ti vyjdou vstříc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: neboj. Lepší to zažít teď v nočních můrách, než potom naživo! :-D jistě pak bude vše ok!! :-) Já hlásím dva zlomené nehty. Takže se obávám, že jestli to takhle půjde dál, skončím s gelovkama také :-S a to jsem zrovna nechtěla... jenže na svatbu nechci mít nehty ohoblované. Takže to bude ještě boj! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
adriene: já jsem si říkala, že na svatbu si ty gelovky nechám dát, je to taková jistota, dají se hůře zlomit, malůvly na nich vydží déle a vypadají hezky. Ovšem nemusíš mít všechny nehty ohoblované, mě nebudou dávat gelovky na ohoblované nehty, ale na moje nehty, pouze je trochu nadstaví a zpevní, nevím, teď přesně, jak to mám odborně popsat, je to levnější a má to stejný efekt, jkao gelovky na ohoblované nehty.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: já vím co myslíš. Já jeden čas gelovky měla. No ještě se rozhodnu. Ráda bych to volila až jako poslední řešení... :-| Trochu mě to teda ale jako štve .. :-D
Odpovědět
Jestli rychle rostou nehty, tak ti do svatby ještě určitě dorostou a budeš moc mít svoje a to si je budeš sama zdobit? Mě vždycky jde levá strana a ta pravá pokulhává ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: já chodím k manikérce. Ona mi udělá kompletní manikuru, nalakuje francii včetně obrázků za 60 korun :-)
Odpovědět
Tak to máš za super cenu, musím se přiznat, já na tohle většinou kašlu a doma si je nějakým způsobem upravím a nalakuji.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: no já si většinou dělám francii nebo lakuji také doma sama. Levačkou mi to jde teda trochu mizerně... :-D ale občas zajdu, alespoň jednou za měsíc. To mě nevytrhne a vždycky si to prima užiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já už gelovky mám, tak nemusím řešit jestli se mi nezlomí, ale po svatbě s nima chci skončit, ale mám i možnost se to naučit dělat, tak ještě uvidím. Oslava narozenin super, dneska měla pokračovat, ale malá má horečky tak je jak klíšťátko nebo spinká. Doufám že na svatbu budeme všichni fit. Včera jsme byli v restauračce domluvit jídlo a vychází nás to komplet bez pití i s výzdobou a pokojem 11000,- pro 17+3 osoby. A v pátek na výletě jsem si koupila jednoduchou perličkovou čelenku, kterou jsem u nás nesehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem chtěla v restauračce byla zrovna svatba a příšerně jim celý den lilo, viděli jsme i zmoklou nevěstu když přebýhala do auta, fak to nechci, musí být krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: nám musí svítit pˇunťa na obloze a to pořádně!!! ;-) jídlo i pití vás tedy přijde na pakatel, to máte dobrý :-) a to máte jen oběd nebo i večerní raut?? Holky, já mám dnes třetí noční za sebou, už si připadám trochu "použitá"... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pˇunťou jsem myslela punťu :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, tak se mi normálně zdál sen, že nám někdo zničil prstýnky! Tak jsem se na ně hned musela běžet kouknout, jestli jsou v pořádku :-D Jsem zatím pořád klidná, ale podvědomě se mi asi začínají zdát děsivé sny :-D vrtule: tak ať se malá brzo uzdraví, aby byla na svatbu fit ;-) adriene: snad bude svítit, věřím tomu, protože celý červen má být oblačno a na konci června má být už hezky, tak věřím, že to vyjde :-) Dneska jsem přidala fotky do alba, dala jsem tam fotky toho, co máme doma, tak můžete mrknout ;-) Jinak přeji dobrý start do nového pracovního týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: já už koukala před chvílí, jak jsi to pěkně plnila ;-) no samé hezké věcičky... 8-) doufám, že se ty meteorologické předpovědi vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele pěkné věcičky máš nachystané, nádherná korunka cena cca 8000,- je včetně přípitku, oběda, rautu a gril. kýty, k tomu je 3200,- za výzdobu a 1 pokoj což mi nepřijde málo
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: no já nevím, vždyť za 11000 nasytíš 20 lidí. To já za 50 000 nasytím a napojím 55 lidí a to v tom nemám žádný pokoj ani výzdobu :-) Tak proto se mi to zdá málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. To jsem si zase při pondělku početla vaše příspěvky :-) O víkendu přijela teta s rolí svatebního tylu, tak jsme zkoušeli ozdobit autíko a vypadá to luxusně, takže autíka nevěsty a ženicha máme vyřešené. :-) Akorát jsme byli u přítelových rodičů a dostali jsme vynadáno ohledně svatby, už ani nevíme za co, s přítelem se pohádali, takže jsme odjeli se super náladou. Prostě nechápeme, co jim vadí. Jsou prostě naštvaní vůbec že se po 7 letech bereme. Začalo to tím, že nemáme vymyšleno, v jakém autě a s kým pojede jeho otec... A pak už se to vezlo.... Takže nálada nic moc. :-( Přítel odjel na služebku, takže jsem do čtrtka doma sama samotinká. :-( Dneska jdu na pedikůru a zítra mám pozvané 3 kamarádky, tak uděláme holčičí pyžámkový mejdánek. :-) Snad mi to zvedne náladu. :-( Krásný den všem.
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Já měla hodně podobné sny, když jsem začala s přípravami. Teď už je to lepší, ale když usínám, tak mě napadají samé katastrofické scénáře. :-) Takže většinou nemůžu usnout. :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja uz mam taky hruzne sny. O vikendu jsem se z jednoho hruzou probudila. Uz zaciname byt taky oba nervozni. Z priprav uz mame vsechno, ted o vikendu jsem delala cedulky ke stolu, jeste je nemam vsechny hotovy, ale dneska to snad zfouknu. Odpoledne jdeme na posledni zkousku satu a obleku, tak se docela tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě se dneska zdálo, že jsme změnili místo svatby a zapoměla jsem to dát vědět kadeřnici a nebyla jsem učesaná a svatbu jsem zrušila 8-( kd přeji vydařený holčičí mejdan ;-) ti tchánovci nedají pokoj co já mám teď chvilku malá má střevní chřipku, už mě stihla 2x celou pozvracet a to i v ordinaci před dr. tak jsem tak musela jít pěšo domů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?