Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem četla diskuzi "Překvapení pro ženicha" psala tam nevěsta, která se vdává den před námi, že svému manželovi dá jako překvapení dětské botičky.... Skoro mě to rozbrečelo... :-) Jsem fakt nějak naměkko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd: nechci tě nějak "strašit" :-D , ale taky znám holčinu, která poctivě brala prášky a přesto se to povedlo. Třeba tomu právě dopomohli ty nervíky ze svatby. :-) Zase by to nebyl špatný posvatební dar pro tvého manžílka, možná, že by z toho byl víc naměkko než ty. ;-) Uvidíš. ;-) Přeju hezky den a ať ti je líp :-D
Odpovědět
Ahoj Katko, já si myslím, že to budou u tebe spíše ty nervíky, ale možné je vše, můžeš být i těhotná, ale jestli ti HA fungovala bez chybičky doteď, tak si nemyslím, že by najednou selhala, říkám, myslím si, že to jsou ty nervy a velké očekávání. Já jsem vysadila před měsícem a doufala jsem, že si mi povede hned na poprvé otěhtnět, ale včera jsem to dostala, takže vím, že se to nepovedlo :-( přála jsem si všechno najednou a nemůžu mít prostě všechno, chtěla jsem to mít jako svatební dáreček pro ženicha a rodiče, tak budu muset vymyslet něco jiného :-|
Odpovědět
Jo a včera jsem si na netu obejdnala noční košilku s kalhotkama, tak jsem zvědavá, co mi přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: nevěš hlavu, mimčo přijde v pravý čas, uvidíš ;-) gratuluji ke košilce, snad až dorazí, bude perfektní!! :-) kd23: no můžou to být samozřejmě nervíky, ale může to být i gravidita :-D ono i HA není samozřejmě stoprocentní. Nevím, jak ji berešdlouho a třeba stále stejnou... ale bývá časté, že po dlouhodobém užívání občas vznikne na HA jistá rezistence a už nemusí být účinná ;-) takže tvé nevolnosti a jisté citlivé pocity ... no ale vysloveně bych Ti to přála, když si to přeješ i Ty. Na přítele neber ohledy, jen bys mu to řekla, hned by byl rád. Vždyť se berete!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A málem bych zapomněla!! Včera jsem konečně dodělala naše jmenovky na stůl, tak jsem sem hodila jejich fotku, dělali jsem je ve stylu svatebních oznámení, abychom nemuseli nic jiného vymýšlet. A dnes jsme vyzvedávali svatební koláčky, tak sem také přidávám jejich foto. Později je sem ještě dám již jak budou uložené v košíčkách :-) Dnes bylo pořádné vedro, to já ráda :-)
Odpovědět
Ahoj holky, měla jsem zase teď v práci takový fofr, že jsem sem ani nestihla nakouknout. Také se musím pochlubit prvním svatebním blahopřáním, které nám dorazilo, mám z něho radost. Cukroví se u nás také vozí předem a koláčky se dělají malé, příští týden jedeme za cukrářkou s vajíčkama a na dort pro rodiče jsem si včera šla nechat udělat fotku na jedlý papír, snad to bude vypadat dobře. Holky, taky jsem vynechala prášky, abych mohla časem otěhotnět, už je nejím 10 měsíců a hned tak rychle to ještě nebude, až jsem z toho trochu smutná. O víkendu jsem taky koukala, jaké má být počasí na konci června a asi jsem četla tu samou předpověď co Katka. Tak doufám, že to vyjde a bude hezky, jen ať neprší...! Zdravím vás všechny do nového slunečného dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Koláčky jsou luxusní !!! Začaly se mi hned sbíhat sliny :-) Dnes je mi tak nějak stejně, ale myslím, že to jsou opravdu nervíky. HA beru cca 10 let, z toho posledních 5 let stejnou. Těhotenství spíše vylučuji, i když bych se nebránila. :-) seele: Tak po tvé zkušenosti s HA, od zítřka neberu :-D :-D :-D . Ba ne. Určitě to vyjde. Moje sestra čekala na klučíka 4 roky a načasoval si to přesně, jak to mělo být. Určitě to přijde brzy. Budu držet palečky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, zdraví Vás červnová kolegyně :-) Nakoukla jsem, abych zjistila, jak jste na tom Vy :-) Otevřeli jste došlá přáníčka? Nám včera přišlo první poštou a samozřejmě jsme neodolali :-) a otevřeli jsme rovnou i to, které jsme dostali při rozvážení koláčků :-) Přeju Vám moc štěstí a pevné nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
milada2: Ahojky, tak ty už to budeš mít týden před námi :-) Super. Taky máme doma první oznámení a věřím, to bude nejoblíbenější, protože přišlo první :-) Holky, důležitý dotaz... Jaké máte samodržící punčošky? BILÉ NEBO TĚLOVÉ? Doma mám bílé, ale začínám se přiklánět k tělovým, které vypadají víc přirozeně. Dejte vědět. Jinak pěkný klidný obědový čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: a co, otevřeli jste nebo jste to vydrželi? :-) teď nevím, jestli jsme neudělai nějaké faux pas :-) Jinak já mám samodržky bílé
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě, že jsme ho otevřeli hned v autě !!! Proč čekat :-) Hlavně jsme byli zvědaví, od koho je. A zrovna bylo od "tetičky" z dětství. Bydlela hned ve vedlejším bytě, když jsem byla malá a často mě hlídala, ale když jsem byla v pubertě, tak se odstěhovala :-( :-( :-(, takže mě to šíleně dojalo a zahřála mě nostalgie. Takže jste určitě neudělali žádní faux pas. Díky za názor s punčoškami.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz jste nachystane? Ja uz snad vsechno mam.... :-D Aspon doufam... kd23 ja budu mit puncochy bile, zkousela jsem si je i s botama a nevypada to zle, puvodne jsem si je nechtela brat vubec, vzdyt budeme mit urcite nadherne pocasi, ale pak jsem usoudila, ze do kostela by se vic hodilo puncochy mit. Nad telovyma jsem ani nepremyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já dnes udělala zase nákup. Koupila jsem nám spoďárky, jsem netušila že bude problém sehnat bílé trencle a co chtěli za kalhotky tak jsem se hodně přemlouvala. Ale co, holt mám jednou prádlo pořádné. Koupila jsem si rovnou i punčošky a mám bílé. Nakoupila jsem ještě kosmetiku, kosmetičku jsem totiž zrušila a nalíčím se sama. Blahopřání žádné nepřišlo a mám tušení že asi ani nepřijde. kd to budou určitě jen nervíky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám samodržky také bílé. Ano, bude vedro, ale jelikož kostel, tak punčošky považuju za povinost. Nad tělovkama jsem ale musím říct také přemýšlela a stále přemýšlím. My máme doma svatební blahopřání jedno a samozřejmě jsme neodolali a otevřeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Tak gratuluji k dalšímu nákupu! Mně ještě taky chybí krajkové kalhoty, tanga si nevezmu (myslím, že se to pod šaty ani nehodí, a asi bych se v nich ani necítila-asi bych měla pocit, že mi táhne na zadeček :-N :-N :-N ) Bižu na krk ještě taky nemám, a pak nějaké maličkosti. Proč myslíš, že vám žádné blahopřání nepřijde? Když ne poštou, tak jich určitě dostanete hodně v den vaší svatby k dárečkům - uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd já nevím, možná jo ale budeme tam mít jen nejbližší příbuzné a mám pocit že ti už ani nevědí co to papírové přání je. Ale možná přijde něco od těch co nepřijdou na svatbu. Ještě ani nemáme rozdaná všechna oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste se nějak rozepsali. :-D Já punčochy mít určitě nebudu. Já totiž celkově silonky nemám moc ráda a hlavně je hned roztrhnu. :-p adriene: koláčky jsou super, ňam hned bych si kousla vrtule: žádný strach s přáníčky, určitě přijdou, my zatím žádné nedostali, u nás se vždy dávají až po svatbě holky kdybych nějaký dostala, tak taky neodolám ;-) Dnes jsem si koupila ozdůbky do vlasů, příští týden mi čeká zkouška, už jsem zvědavá
Odpovědět
Ahoj holky, já na tom budu s punčoškami stejně jako leknin, nebudu mít žádné, já silonky nesnesu, nemám je vůbec ráda a říkala jsem si, že je v červnu ani nebudu potřebovat 8-) tedy snad Adrien: koláčky máš opravdu krásné, u nás se dělají koláčky ve velikosti dlaně i s posypkou a příchtě jsou různé - tvarohové, makové, ořechové, hruškové, jabkové. my budeme mít od každého trochu. seele: doufám, že ti to těhotenství vyjde stejně brzy jako mě, snad nás to naše mimi nenechá moc dlouho čekat. Přánička se u nás dávají až v den svatby a věřím, že určitě nějaké bude. Na krásné krajkové kalhotky se ještě chystám, také jsem si říkala, že tentokrát tanga mít nebudu,a le zároveň nechci žádné bombarďáky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lekni, kd23: děkuji za pochavlu koláčků. Vyřídím v pekařství :-D jinak mají úspěch, všem strašně moc chutnají :-) Já jdu zítra na zkoušku svatebního účesu, tak budu zvědavá, jak to půjde. Vezmü s sebou i sponky do vlasů, jsou štrasové. Spodní prádlo my už mám koupené déle. Jak partner, tak i já. A také nemám tanga :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: bombarďáky nebrat :-D :-D :-D
Odpovědět
I já se přidávám s kalhotkama a silonkama, asi budu mít tělové. My jsme blahopřání taky okamžitě otevřeli, ani mě nenapadlo, že bychom měli počkat na svatební den :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka... Hlásím, že mám náááádhernou bižu na krk i s naušničkama a náramkem. Dlouho jsem nemohla nic pěkného sehnat, tak mám šílenou radost. Dokonce i krajkové nohavičkové nádherné kalhotky - pozor - mají v sobě našitý podvazkový pás! Neodolala jsem a nakonec je koupila, i když byly hodně drahé. Myslím, že opravdu budou stát za to a přítel bude jistě příjemně překvapen. :-) Akorát pořád nevím, co punčošky. Tělové vypadají přirozeně a bílé botky v nich více vyniknou, ale bílé zase patří k nevěstě, tak pořád nevím. :-( Nesnáším nerozhodnost :-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: jaké kalhotky a kde jsi koupila?? Prozraď, třeba mě inspiruješ!! :-) a bižu také ukážeš?? :-) Já budu mít na krku jen jemný stříbrný řetízek a na něj jsem si kouila přívěšek z bílého zlata. Je to křížek, ale umělecká práce. Vážně jsem mu neodolala, když jsem ho viděla, byl hodně drahý, ale bude pěkný :-D večer vyfotím a hodím to sem. Za chvíli jedu na zkoušku účesu, tak uvidíme, jak to dopadne. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Kalhoty jsem koupila v Triumfu za 849,- :-( Ale do obchodě jsem udělala 3x otočku. Poprvé mi je paní ukázala a řekla cenu, tak jsem utekla :-D, pak mi to vrtalo, tak jsem dala zpátečku a šla si je vyzkoušet :-N , padly luxusně ;-) , pak jsem ještě zašla do jiného spodního prádla a vyzkoušela si jiné bez podvazkového pásu (za 450,-)a ty mi vůbec nesedly 8-( , tak jsem se do třetice vrátila a koupila je :-o . Nelituji, Jsou opravdu sexy a moc příjemné :-D . Bižu mám jemňoučké. Jasně že vyfotím a hodím to sem všechno do albíčka. Držím palečky při zkoušce účesu, určitě sem dej fotky, ať se můžeme rozplývat jak ti to bude slušet ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka. :) Jak se máte při pátku? :-) Já jsem ráda, ale to počasí :-. pořád zlobí ]-( . Adriene: Přidala jsem fotky kalhotek s podvazkem do alba + botičky moje a přítele. A včera jsem byla na poslední zkoušce nehtíků, tak přidávám taky fotečky. Schválně, který motiv se vám líbí víc??? Díky (je rozdíl ve stříbrných linkách) Díky za názory. Mějte se moc pěkně. Adriene: Těším se na tvé fotečky ze zkoušky účesu!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adriene: do třetice jsem tu. Úplně jsem zapomněla přidat fotky bižu, jak jsi chtěla. Tak přidávám další fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: Krásné nehtíky!! Tak mně osobně se líbí více typ B, leč mi přijde jemnější. Moc hezké. Já byla na nehtíkách včera, já mám vlastní, ne gelovky, ale už jsou hezky dlouhé, tak mě manikérka nabádala, abych si je nezlomila :-D No snad ne... budu se snažit. Bych si na poslední chvíli musela nechat gelovky, což se mi moc nechce :-( Včera jsem byla na zkoušce účesu, jak říkáš. Fotky ale nemám, musím Vás zklamat :-S Ale nevadí :-) Kadeřnice především chtěla vidět, jaké mám vlásky, jak to půjde, atd. Takže mě lehce zastřihla kořínky, natočila, pod sušákem jsem uschla :-D a pak mě česala, dle obrázku. Dopadlo to dobře. Budeme pod vlasy dávat podložku a na ní vytvářet účes. Bude mě pak česat doma, tak s sebou potáhne i sušák :-D jelikož to bylo jen na oko, tak jsme to hned v salonu rozpletly a jen mi to rozčesala, tak jsem měla pak na hlavě obr vlny :-D :-D :-D No kalhotky máš luxusní !! botky tedy také. Si se v práci nudila, ne?? 8-) Já jdu dnes na poslední zkoušku svatebních šatů, beru si tam i botky. Jsem zvědavá, jak mi po půl roce ještě budou :-D A jdu nafotit také svoje spodní prádlo a šperk, abych sem tedy nějakou tu fotku přidala, když už ne ten učes 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Díky za pochvalu. Jojo. Dneska je v práci klídek :-(, tak mám čas na "blbosti" :-D :-D :-D . Tak držím palečky na zkoušce šatů, já jdu až týden před, protože tenhle víkend má moje šaty půjčená jiná nevěsta. Snad je nezničí. :-( Škoda ale, že má takové počasí, to jí opravdu nepřeju. :-( Těším se na tvoje fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: no ty moje do konce června nikdo nemá, tak mám možnost celý měsíc. Ale zvolila jsem dnešek, jelikož mám cestu na Mělník a taky proto, že do konce měsíce mám tolik práce "v práci", že nebudu mít čas asi na nic :-( a třeba tam dnes objevím úpln jiné, co já vím 8-) tj, tenhle víkend bych se taky nechtěla moc vdávat, když je počasí nic moc... snad budeme mít líp!! 8-) fota už jsem přidala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?