Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to máme hodně hodně stejné. taky spíme v hotelu, dole v restauraci máme hostinu. U nás na chalupě budou taky přespolní, tak chceme být sami... :-) Proto ty šatičky na převlečení, budu je asi potřebovat druhý den ráno. :-) Všem přeji pěkný den. :-) Dnes mi tchýně napsala mail, jestli něco nepotřebujeme :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o jsem úplně v šoku.... Vtipné, že už mám vše hotovo a ani bych jí nic nesvěřila. Tak se probudila pozdě. Přijde mi, že doufala, že si to rozmyslíme, a když vidí, že je to už za měsíc, tak se najednou stará.....
Odpovědět
Katko, tak to jsme na tom s tchýní stejně. Nejdřív se nějak nezajímala a minulý týden mi říkala, jestli nechceme s něčím pomoct. Tak jsem si v duchu říkala, že to se ptá brzo, když už je vše zařízené :-| Ale já mám zase ráda, když si to udělám sama, aspoň mám jistotu, že je to podle mých představ a klapne to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky ráda, že si to dělám sama. Ale stejně mi to přijde vtipný, že se zeptá až teď. Vím, že na svatbě bude všem vykládat s čím vším pomáhala a co zařizovala... Přitom mi jen přiveze myrtu od nějaké kamarádky a přiveze cukroví, které si stejně platíme celé sami... Holky, snad ji po svatbě rozdýchám a zvyknu si na ni. I když se bojím, že až budou děti, tak to bude ještě horší... No uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sice je už rozdýchávám 7 let, ale ještě že je přítel se mnou a stojí při mně. Je to zlatíčko.
Odpovědět
Můj přítel říká, že si přece bere mě a bude se mnou :-) tak si to musíš říct takto a občas ji překousnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nezávidím problémy s tchýněmi, hlavně že ti chlapi stojí při vás. Já učera udělala nákup, tak mám konečně krabice na výslužky a ubrousky, zbytek stuh a stužek a špendlíčky a přísavky. Ještě prádlo pro oba, obutí pro malou, ozdoby do vlasů a ušít šerpy na auta.
Odpovědět
Ahoj holky (seele a Katko), máte dobré to, že se vás alespoň teď zeptaly, mě se z ženichovy strany nikdo na nic neptá, vůbec naši svatbu neregistrují, teda mě to tak připadá, jako by jim byla úplně ukradená a spíše na obtíž, no nic, ale lepší to už asi nebude a já se s tím pomalu a jistě smiřuji. Mě chybí ještě koupit spodní prádelko a košilku na noc a má všechno hotové + v sobotu jedeme vyřídit menua výzdobu do restaurace. Přístí týden chci v práci zažádat a jeden den volna na svatbu a objednat se ke kadeřnici na barvení a melír, no a pak už musím zařídit zapíjení svobody. Jinak šatičky na převleční ám, sice se nechci ze svatebních šatů převlékat, ale máme to i s noclehem a druhý den si je už bohužel nemůžu obléknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak ty budoucí tchýně Vám moc nezávidim, já už jí nemám. Před dvěma roky ji přeprala rakovina. ;-( Můžu Vám říct, že na to, že jsem s ní bydlela v baráčku dohromady, tak byla super. Vůbec se mě nevšímala a já ji. :-D Bydlíme v rodinném domku, kde přítelovo rodiče bydlí v přízemí a my v patře. Takže už mám jen tchána. Za to moje mamka mi to vynahrazuje fest, je moc aktivní. Takže mám co dělat ji usměrňovat. ;-)pa
Odpovědět
Jé, ubrousky do výslužek! Na to bych úplně zapomněla. Vrtule, dík ;-) Terisku, z toho si nic nedělej, bydlet s nimi nebudeš :-)
Odpovědět
seele, to že s nimi nebudu bydlet mě jako jediné nejvíce utěšuje a těch pár návštěv za rok přežiju, moc jich není ;-)
Odpovědět
seele, to že s nimi nebudu bydlet mě jako jediné nejvíce utěšuje a těch pár návštěv za rok přežiju. Ale pojďme se raději bavit o něčem veselejším. My si pořád nemůžeme vybrat písničku, který nám bude hrát při prvním novomanželksém tanci.
Odpovědět
To my taky pořád písničku nemáme, tak jsem včera vzala jedno cd s ploužákama a začali jsme vybírat, ale ještě rozhodnuti nejsme. Jinak jsme také začali nacvičovat valčík, abychom mohli tančit s rodiči. No nevím jak to dopadne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
V tancování nemáme ani jeden problé, jde nám to :-N spíše se bojím, že mi ti ostatní pošlapou nožičky :-S ale já to nějak přežiju a botky snad také, bojím se, ať na nich nezůatanou černé čmouhy od pánských bot. Co se týče písničky tak nejhorší je, že mě se třeba běco líbí, ale neznám název a ani inerpreta, asi skončíme u Gotta :-D
Odpovědět
Jsou i různé odkazy na svatební písničky, tam se dá také vybrat. Já jsem si včera uvědomila, že ještě nemám noční košilku na svatební noc, tak se musím po nějaké podívat. Jinak už bychom měli mít všechno doma, úplně mi to chybí, že už nic nemusím vybírat a objednávat :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mi vůbec netancujeme, tak si i myslím když nemáme kapelu, že se bez toho i obejdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme písničku od Sinatry a vypadá to na walz - ještě ale pilujeme otočky, tak uvidíme, jak to dopadne. Třeba nakonec budeme "šlapat zelí" a bude klid. :-) :-D :-D :-D Mně to ani nechybí to vybírání na netu, spíš jsem nervózní z toho, že nám některé věci stále chybí. :-( Tak snad to doženeme. Pěkný zbytek dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Dnes je teda ale fuj ošklivo. Jestli bude i takhle na náš den D, tak ruším svatbu :-D :-D :-D Ba ne, dělám si srandu x-) x-) x-) . Předpověď na víkend nic moc a já se tak těšila :-( Tak snad se to umoudří a v neděli bude aspoň trošku líp. Zítra jdeme na Konopiště vyzkoušet to naše "originál" CD, tak držte palce, ať jim to tam na té jejich super "nové" věži hraje. :-) Stejně mě překvapilo, že svatba na Konopišti stojí 6 tisíc, je tam 5 svateb za sobotu a oni nejsou schopni koupit novou věž (v lepším případě namontovat bedničky přímo do obřadní místnosti) jelikož věž pořád přenášejí sem a tam... No dám info, jak to dopadlo. Tak se mějte pěkně a všem lepší počasí na víkend. Kačka
Odpovědět
Ahoj holky, počasíčko tento víkend opravdu nevyšlo, ale pro mě dobře, od pátku ležím s horečkamu vpostýlce a kurýruji se, dnes už začínám pomalu vnímat svět a dávat se troshu dohromady, když zítra musím do práce :-S Zkusím se podívat na svatební písničky na netu, díky za nápad. My jsme s přítelem zase velcí tanečnící, takže si provmanželksý tanec nechemem nechat ujít. Katko Frank Sinatra má opravdu hezké písničky, ale jelikož moje sestra si ho nechávala hrát jako první novomanželksý tanec, tak si musím vybrat něco jiného.už tak máme mnoho společných věcí, které měla sestra např. místo hostiny, podobné jídlo. A jak ti dopadla zkouška CD na KOnopišti, je fakt hrůza kolik stojí svatby na takových místech, kamarádka se o týden později vdává na HUkvaldech a bude jim platit minimálně jednou tolik než vy. Mějte se zatím krásně, u nás je pořád hnusně, opravdu doufám, že 27. června bude krásně, nebo ať alespoň neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny!! Hlásím návrat z dovolené. Musím říct, že zažívám teplotní šok!! My tam celý týden 30 stupňů ve stínu a tady jsme přiletěli v noci a uvítalo nás 7 stupňů!! Děs ;-) Tak na nás tu čekalo již první novomanželské blahopřání, které přišlo poštou, docela nás to opět svatebně naladilo :-) dnes dáváme dohromady zbytek svatebních blahopřání a zítra je rozešleme. No a v úterý vyz :-) vedáváme hotové svatební koláčky, které začneme roznášet. Letí to jak blázen!! Přišel nám také seznam skladeb k obřadu, který ještě budu předkládat faráři k schválení. Já budu mít na nástup Ave Maria od Schuberta, jinak dále zazní Panis Angelicus, Air, nebo i Tennessden, Forest Gump atd. kd23: krásný účes!! Já jdu někdy příští týden, mám ten pocit :-) už se v tom začínám ztrácet :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Adriene, vítám tě zpátky a bohužel ne v hozkém počasí, ale zase na druhou stranu, ať je raději škaredě teď, než na konci června ;-) Já už mám všechno zařízené, teď mi už jenom chybí spodní prádlo a noční košilka a zjistila jsem, že to budu muset koupit přes net u nás v obchodech nic nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: no u nás dnes docela nádherně!! Ale pravda je, že v ten náš den "D" by to chtělo ještě lepší počasí ;-) my dnes zařídili matriku, což je super. Poslali jsme ještě dalších pár oz ;-) námení a zítra jdeme pro koláčky a rozneseme je spolu s posledními oznamky. Bude to fuška ;-) schválně zítra nafotím koláčky a hodím to sem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vítám vydovolenkovanou nevěstinku. Doufám, že si si to pořádně užila a načerpala síly ;-) ;-). Já začnu s konečnýma přípravama příští týden. Zkouška účesu, objednám kytičku, koláče a svatební dort. My budeme roznášet koláče + cukroví dva dni před svatbou. Jaké se u Vás dělají koláčky - velikostně? U nás se dělají chodské koláče, většinou velké jako veliký mělký talíř a svatební jsou ještě větší. Většinou hodně přespolních je nezná, takže pak jdou na dračku. :-D Já sama je miluju, my je vždycky pečeme na pouť,samozřejmě je tak nezdobíme, jako jsou nazdobené svatební. Hm, teď si sama sobě dělám chutě. x-). Je znát, že v každé části republiky je to jiné. Moje švagrová pochází od Mariánských Lázní a ta nerozdávala výslužky předem, ale dávala je až po svatbě a měla malé koláčky a divila se, že my to dáváme před svatbou. Každý kraj jiný mrav. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: jasně že jsem si to pořádně užila! Celý týden bylo nádherných 30 stupňů, jen jsem se válela, opalovala a koupala. Musím říct, že člověk tím tak zleniví, že pak má problém se i obrátit :-D :-D Hlavně jsem se docela slušně opálila, tak to byla také součást svatební přípravy ;-) U nás se dělají koláčky malinké, schválně sem zítra hodím jejich fotku :-) My to budeme dělat tak, že těm, co je nezveme na svatbu, rozneseme košíček s koláčky a oznámení. Těm co budou na svatbě, tak ti pak dostanou koláčky ve výslužce, až půjdou domů. Máš pravdu, jiný kraj... a už je to jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, adrien vítej zpět v realitě doma 8-) U nás se také jako leknin u tvé známé dávají výslužky až po svatbě, většinou když se odchází z hostiny. A koláčky máme malinkaté jako velký knoflík s náplněma mák, tvaroh, povidla, ořechy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vy moje zlatíčka :-) Vítám zpět Adriene a děkuji za pochválení účesu :-) S koláčky to budeme mít stejně jako Vrtule :-). Malinké koláčky, které budou na hostině a pak každý dostane domů ve výslužce. Přidám sem jednu dobrou zprávu o předpovědi počasí: V červnu přijde teplé letní počasí: "Zatímco v první dekádě bude převládat oblačné počasí se srážkami a teplotami mezi 14 až 20 stupni, na jejím konci teplota vystoupá na 26 stupňů a ve druhé dekádě dosáhne až 28 stupňů." Takže to vypadá, že se můžeme těšit na pěkná vedra. Jupí 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) Jo, úplně jsem zapomněla... CD na Konopišti hraje nádherně :-) Takže tuto věc máme hotovou a budeme mít vlastní hudbu. :-) Poslední dobou mi není nějak dobře, asi hrajou nervíky, ale žaludek mám jak na vodě. :-( Snad to brzy přejde. Jo! Už máme botičky pro přítele i manžetové knoflíčky, tak mám radost. Pěkný den všem. Včera jsem nebyla v práci, jak mi bylo špatně, tak dneska už musím makat. Papa a pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: nechci nic říkat... ale nejsi náhodou takhle těhotná??? Abyste na té svatbě nebyli nakonec tři :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, adriene: taky mi to u katky napadlo, jestli náhodou .... :-D ,ale bylo by to pěkné :-D kd23: díky za zprávy o počasíčku, snad to vyjde. Mě zase pro změnu dneska nějak nateklo oko a ani nevím z čeho, takže dávám obklady, snad to splaskne. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Taky už mě to napadlo a v práci si dělají srandu. Ale beru ještě prášky, i když bych už nejradši vysadila.... Přítel děti chce, ale až tak za rok nebo do roka. Takže by to vypadalo dost blbě, kdybych do toho vlítla přes prášky. Mluvím o tom celých 7 let, že chci děti, tak snad to nebude. Myslím, že to jsou nervíky. Nějak to na mě za poslední dny všechno padlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kd gratuluji k úlovkům pro přítele, já se na zbytek chystám zítra, jdu ráno k dr. tak využiju že budu mít hlídání. Znám kolem sebe dost případů těhu přes HA a dokonce spolužačka brala a i měla MS a zjistila to až ve 3. měsíci že je těhu, ale holčičku má krásnou a zdravou. A zjistili jsme že moje svědkyně je těhu, tak máme všichni radost.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Tak to jsi mě moc nepotěšila. Za jiných okolností bych skákala radosti do stropu. Ale nevím, jak by se na to tvářil přítel, protože poslední 3 měsíce nemluvím o ničem jiném, než že bych chtěla vysadit a přítel chce, abychom ještě počkali aspoň pár měsíců a já bych teď přišla, že jsem v tom..... No nevím... Připadala bych si teda jak podvodník, i když bych v tom byla nevinně. Mám to dostat před svatbou, tak se nechám překvapit. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?