Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
já v to také věřím a vůbec si nepřipoštím jinou možnost než, že bude krásně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, krásně bude a basta!! :-D :-D kd23: zapomněla jsem k těm fotoknihám. Budeme je dávat rodičům při svatební hostině, někdy po obědě, aby měli pak dostatek času to vychutnat a koukat :-) těšíme se na jejich reakce, nude to super!! :-p Tak jsme dnes koupili boty pro pro partnera u Bati, což je skvělé a máme další věc z krku!! :-) Byli jsme domluvit hudbu na svatební obřad. Máme hudební uskupení, kde bude hoboj, housle, kytara a operní zpěvačka. Tak to jistě navodí nádhernou atmosféru, když necháme vyznít její cvičený hlas. Snad budu schopná to v ten den vůbecvnímat :-)
Odpovědět
Ahoj adrien, gratuluji k botám pro přítele, nevím, jak tobě, ale mě se ulevilo, když jsem mohla tuto věc vyškrtnout ze seznamu věcí, které ještě nejsou splněné. A vidím, že děláme Bati tržby, tak to by nám pak mohli dát nějakou slevu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kdybychom jeli sami tak klidně na slovensko, ale mi vybíráme to co by bylo pro naši malou autem snesitelné a aby jsme to s ní vydrželi i mi. Většinou mají volno v srpnu, což už bývají na většině místech sinice a když musíte za chatu dát zálohu, tak místo kvůli kvalitě vody už nezměníte. Ale vyřešili jsme to, vždycky jsme s přítelem říkali, že si jednou pořídíme vymakanej velikej stan a dokoupíme výbavu, něco už máme. Tak to uděláme letos, kouknu pak na net, kde je vhodné koupání a jaké kempy si lidé chváli a jsou vhodné pro rodiny s dětmi a vyjedeme. A budeme mít levnou dovolenou i na příští roky ale jde o to vychytat klidnější kemp. Přítel takhle strávil léta celé dětství a strašně rád na to vzpomíná. Tak u bati jsme dnes byli tak, ale malé pro gumáčky. Rovnou jsem si tam koupila taky pantoflíky. Mají teď akci 1+2.zapolovic.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak gratuluji k botkám přítele. Nás to ještě čeká. :-( Dneska si beru půl dne dovolené a jdu na zkoušku účesu. Minule jsme to museli zrušit, protože nebyl volný příčesek. :-( Tak snad to dnes vyjde. Krásný víkend všem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd tak nezapomeň účes vyfotit, ať se můžeme kochat. ;-) :-D Jen doufám že víkend bude hezčí, tady byla v noci i po obědě pěkná bouřka a funí to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlásím se z Prahy, kde je právě průtrž jako blázen :-S kd23: účes chceme vidět, doufám, že sem hodíš pak foto!! přeju s ním úspěchy!! ;-) terisek: jo, sleva by měla být, rozhodně souhlas :-D :-D ale oni ji tam opravdu měli, ty druhé boty za polovic. Ale mně se do žádných nechtělo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám do party :-) obřad budeme mít v evangelickém kostele u Salvátora v Praze - začínáme v 10:00 :-D Takže možná, že budu první já ;-) ale to vstávání nechci vidět...myslím, že budu vstávat tak v 5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kacenka87: ahojky vítám tě mezi nás. Tak to vypadá, že budete opravdu první. My máme obřad v 10,30 a vstávat budu v 4,30. Už teď je mi z toho špatně. Zase si říkám, že stejně nebudu moc spát :-) , takže mi to nebude moc vadit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,taky vítám novou nevěstinku :-D kd23, tak jak ti dopadla zkouška účesu? Já na ni jdu až 11.6. a při té příležitosti si nechám udělat i melírek. Účes jsem vybírala hodně dlouho. ;-) Jinak na zkoušku líčení + očistnou kůru jdu týden před svatbou. Za týden se chci ještě domluvit, kolik na ten den mají svateb, jestli by nás neoddali venku.Normálně to před rokem dělali, ale protože to každá svatba chtěla jinak, tak jim to přišlo moc práce ten jeden stůl a pár židliček vynést ven a oddávat tam. Když jsme to šli v lednu domlouvat, tak mi na otázku, jestli nás oddají venku řekli, že jen pod podmínkou, že všechny svatby to budou chtít mít venku, ale jak já to zjistím, to už mi neřekli. Takže budeme doufat, že třeba hoďku před námi nikdo svatbu mít nebude a oni nám to snad přestěhují ven. ;-) Hezký den, snad nebude takové horko, jako bylo u nás včera. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka !!! Vítám novou něvestu :-) Fotky účesu jsem dala do alba :-) Účes jsme nedělali do konce, jen takový náznak :-) Příčesek se ještě musí upravit a zkrátit. Teď jsme tam dali jeden kus, ale nakonec bude rozdělený do tří pramenů a zkrácený. Myslím, že až budeme dělat na ostro, bude to paráda. Takže posílám takovou malou nedodělanou ukázku :-) Botičky jsem zapomněla opět vyfotit, tak je přidám v týdnu. Víkend byl super. Už se těším na další. Tak se mějte parádně a přeji krásné pondělí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kd23 - tak ten účes nemá chybu na to, že je to polotovar ;-) Sluší ti. ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leknin: Moc díky za pochvalu. :-) Jsem trošku hodně zoufalá, kdybyste věděli o nějaké pěkné básničce před slovem oddávajícího, zachraňte mě prosím.... http://www.beremese.cz/forum/show.php... Díky. :-(
Odpovědět
Ahoj holky, prvně bych chtěla přivítat novou nevěstinku a pak bych chtěla Ktce pochválit její účes, je opravdu moc hezký, já jsem také zvaložovala nad příčeskem, ale nakonec jsem se rozhodla, že to nechám tak, jak to mám, vlasy mám celkem dlohé a pro jistotu je od listopadu ani nestřihám. já bych si totiž musela příčesek zakoupit a nevím, co bych s ním pak dělala. ale vidím, že máš Katko stejnou představu o účesu jako já ;-) Katko snažila jsme si vzpomenout na nějakou tu básničku, ale mám v hlavě prázdno, zkusím se ještě poptat a náhodou na neti nic není? Holky k dnešku nám zbývá ještě 33 dnů svobody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: Moc díky za pochvalu :-) S tou básničkou je to děs. Na netu nemůžu vůbec nic najít. Jsem trošku hodně zoufalá :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( . Dneska nějak pracují nervíky... s těmi 33 dny svobody jsem se zděsila. Z toho horka a neríků mám žaludek jak na vodě, ještě 10 min a letím si domů lehnout. :-( Pěkný zbytek dne všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak kde vás mám? Venku je krásně, tak jste asi všechny venku, že? 8-) 8-) 8-) Já pořád pokračuji bezvýsledně v hledání básničky :-( Zítra to bude už jen měsíc - nějak to na mě padá. Nervozita se zvyšuje a přepadají mě myšlenky "Už aby to bylo za mnou". Přípravy byly a jsou dlouhé a pár věcí ještě chybí a nějak mi došla síla na shánění a zařizování. :-( Snad bude zítra líp. :-) Pěkný den.
Odpovědět
Ahoj holky, dnes je opravdu nádherně, ale říkám si, že zase tak teplo 27. června být nemusí 8-) a to proto, ať se neutopíme ve vlastním potu :-N Katko: mrzí mě, že jsi při hledání básničky zatím neúspěšná a co takhle navštívit knihovnu a inspirovat se nějakou knížkou s básněmi nebo mluveným slovem? Možná, že tam budou mít i nějaké svatební projevy. Zítra jdou chlapi vybírat víno, tak snad mi domů nedorazí v podnapilém stavu :-D no a v sobotu jedem na místo hostiny, kde domluvíme konečnou výzdobu (kterou mi udělají naštěstí oni), barvu svatby, zasedací pořádek a menu. Doufám, že to půjde hladce a nebude to těžké rozmýšlení :-N Mějte se zatím krásně a zítra to bude už jenom měsíc :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dneska bylo opravdu moc hezky, až na to dusno, taky se u nás před hoďkou prohnala pěkná průtrž mračen spolu s pořádnými kroupy. Měla jsem pocit, že nám to vysklí všechny střešní okna. Naštěstí nám zase vylezlo sluníčko a je krásný vzdoušek. Katko: s tou návštěvou knihovny to neni špatný nápad, co ti doporučil terisek ;-) Máš pravdu, že se to blíží. Můžu Ti říct, že se už začínám trochu těšit. Já na to nesmím moc myslet, protože pak začínám být malinko nervozní a tak si zadělávám na pitomý opary. Bohužel na ně dost trpím. Když jsem měla tenkrát maturák, tak taky jsem chtěla být krásná, bohužel v den maturáku jsem se probudila s pořádným oparem. ;-( Teď se snažím do sebe cpát nějaký vitamíny(B), snad to bude dobrý. Takový ty drahý mastičky z reklam na mě nezabírají. Nevíte holky náhodou ještě o nějaké prevenci? Mějte se hezky papa
Odpovědět
Ahojky, tak zítra to máme přesně měsíc do svatby.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mi byli zase pár dní na chalupě, konečně jsem chytila trošku barvičku. Kd hodně štěstí v hledání básničky ;-) mě kámoška dnes psala, ať se někdy zastavíme dát dohromady tu hudbu na hostinu, její přítel slíbil že se toho zhostí. Tak jen dáufám, že něco sehnal, jelikož já se na to vyflákla. Potřebuji aby měl v týdnu přítel volné odpoledne abych mohla domluvit schůzku v restauraci, ale nějak to zatím nevychází. Ještě mi chybí ty drobnosti, jen se dokopat a věnovat tomu 2 odpoledne, jenže teď máme nějak nabitej program. Na opary taky dost trpíme oba, tak snad bude klid. Recept na prevenci neznám. Ještě se mi šoupla MS, tak mi to vychází těsně před svatbou, tak snad se to nezpozdí. Neberu HA tak to nemám tak pravidelné, vychází to stejně i s dovolenou ]-( Nervózní bývám už taky a spíš se děsím než těším. Tady teď řádí pěkná bouřka, přítel je v práci potmě :-D Ještě tu vítám novou nevěstu, máš nádherné šatičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, přesně za měsíc to vypukne :-) . Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, to máš pravdu petulinko, to určitě nebudeme vklidu jako dnes. :-D Já bohužel dnes dostala blbou zprávičku. Chtěli jsme oddání venku, když je horko, tak je v té oddací místnosti napadnutí, bohužel mi bylo odpovězeno, že ten den to nikdo jiný nechce, takže nás venku neoddají. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to mě mrzí, že vás neoddají venku. Ale nic si z toho nedělej. Na Konopišti oddávají venku jen poslední obřad a my jsme předposlední, takže jsme taky v obřadní místnosti, kam se vejde 45 osob a nám jich přijde cca 80, takže v tom nejsi sama. Stejně budeme za 20 - 30 min venku, tak to nějak přežijeme. :-) Básničky jsem našla nějaké na netu, tak už to nebudu hrotit (chtěla jsem najít tu s poděkováním rodičům), ale nechám to na nějakou zamilovanou. Takže báseň vyřešená, teď ještě aby nám ji přečetli, když není od nich. Pak ještě vyzkoušet tu hudbu a budu spokojená. :-) Dnes se pěkně ochladilo, tak snad přesně za měsíc nebude takhle. :-) Věřím, že ne. Mějte se krásně, kočky moje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Katko, to máš pravdu, že to bude na chvilku. Já mám jen strach trochu ze sebe. Když je totiž někde moc horko a nedejchatelno, tak na mě ta zemská gravitace moc působí. :-( Doufám, že to vydržím. ;-) Uklidňuje mi jen fakt, že obě přítelovo sestry a moje teta jsou zdravotní sestry. :-D To jsem ráda, že máš tu básničku, další věc, co máš vyřešenou. Já budu příští týden, znova obvolávat všechny pozvané, aby mi řekli, jestli se opravdu dostaví, kvůli nahlášení počtu hostů pro restauraci. Z 50 pozvaných mám zatím 25 jistých na 100%, tak uvidíme. pa pa ps: právě jdu odeslat požadavek, aby nám připravili nějaké pěkné počasí na ten náš den D. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leknin: Tak to já se k tobě přidávám s požadavkem o pěkné počasí na náš den. :-) Tak popros matrikářku, aby otevřeli v obřadní síni okno. :-) My to budeme mít taky, takže čerstvý vzdoušek půjde přímo na nás. :-) Určitě se nějak domluvíte. :-) Pohled na otevřené okno ti psychicky určitě pomůže. Držím palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katko:já tam právě byla před rokem na svatbě, ten den bylo dost veliký horko, byli otevřený všechny okna a dveře, vzduch se ani nehnul :-( MOžný je taky, že tam třeba přidají nějaký větráček nebo klimečku. ;-) ;-) To poznám. Požadavek na počasí odeslán i za tebe. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, byla jsem o víkendu u našich, v práci mám šílený fofry, tak jsem ani na net neměla čas. Ale musím se pochlubit, jak jsme zase postoupili s přípravama :-) O víkendu jsme byli zaplatit zámek a podívat se do místnosti, je nás budou oddávat. Protože jsme byli u našich, tak jsme objeli zbytek rodiny s oznámením a pozvánkáma. Včera jsme zajeli na matriku, kde nám také řekli, že nás bude oddávat starosta, což je ta nejlepší volba, takže jsem maximálně spokojená. Taky jsme jim řekli, že nechceme žádnou hudbu z radnice, měla jsem obavy, že nám vlastní hudebníky nebudou chtít povolit, ale také v pohodě. No a včera večer jsem si zašla na zkoušku líčení a moc se mi to líbilo. Ještě jsme vlastně minulý týden byli domlouvat restauraci. Tak myslím, že jsme toho zvládli za poslední dny docela dost, jsem spokojená. Jinak za počasí se také přimlouvám. Hlavně ať neprší, jinak je mi to celkem i jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Tak to gratuluji! To je paráda, když vše šlape podle vašich představ. Jen tak dál. :-) Nám zbývá sehnat botky pro přítele, manžet. knoflíčky, nějaké bižu a šatky na převlečení. Pak už jen takové drobnosti. Snad. :-) Tuhle sobotu jdeme na Konopiště vyzkoušet, zda nám to "originál" CD bude hrát, tak držte palce.... :-N :-N :-N :-N Modlím se, aby jim to nepřeskakovalo a aby to to CD vůbec hrálo. Je to nějaká hodně stará věž, tak snad to to přepálené cd vezme. :-) Tady vykukuje sluníko... Tak kdo nemá, posílám ho i k vám. :-)
Odpovědět
Já jsem si bižu objednávala na netu. Tak jsem koukala, co kde mají, až mi ta moje padla do oka. Jenže pak jsem si nemohla vzpomenout, kde jsem ji našla :D nakonec jsem ji ale našla. My se pořád chodíme dívat na prstýnky a už se těším, až ho budu mít na prstě! Já si šaty na převlečení pořizovat nebudu, chci si svatební šaty celý den pořádně užít. Sluníčka u nás moc není, jsem tu velké mraky, tak snad zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, na netu mají hezkou bižu, taky jsem nad ní ze začátku přemýšlela, nakonec jsem vybrala jinde. Minulý rok v listopadu jsme byli na pár dní v Liberci. Jelikož jsme cestovatelé, tak jsme vyrazili i do Jablonce nad Nisou, kde jsem v podnikové prodejně Jablonexu neodolala. Měli tam obrovský výběr, připravovali se na sezónu plesů. :-D Já šaty na převlečení mám,stejnak jsem si potřebovala nějaké letní koupit. Sice je možná v den svatby nevyužiju, ale co kdyby. Hlavně taky potřebu jet v něčem oblečená druhý den domů.:-D My budeme přespávat, je to totiž restaurace spojená s hotelem. Sice to máme ca 4 km k nám domů, ale my budeme u nás nechávat spát přespolní, takže chceme mít klid. I když už se objevili tací, kteří si taky zaplatí noc v hotelu. Uvidíme. Hezký den a víkend. Zítra jedu na celý víkend do "velkoměsta" - Plzeň užít si svojí neteřinku. Ten můj má totiž celovíkendovou zapíječku svobody v jižních Čechách. papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?