Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:Tak dnes jsme si už vše zarezervovaly :-D Konečně mi spadl obrovský kámen ze srdce x-) sice už mezi "vás"nepatřím (máme zamluvený termín 26.6.2009)ale když nenajdu diskuzi s tímto datumem,tak u vás zůstanu,neva? =-) Obřad budeme mít v Hostivicích na zámku a hostinu v Malých Kyšicích (okr.Kladno) x women:Vidíš,já jsem na odchodu a hned ti přišla kramlinka88 :-D Zatim papa.
Odpovědět
271
Odpovědět
sorbon: i když nás vlastně o den předběhneš, nevidím důvod, proč bys tu nemohla chodit!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x women:Jééé děkuji,nechce se mi zakládat nová diskuze jen proto že to budeme mít o den dřív :-N A jak pokračuješ s přípravami,plánuješ,plánuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak už jen 270 dní a já 269 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, me ted akorat zacla skola a s ni i ten vsechen frmol, tak snad budu stihat i vsechny ty pripravy. Uz mam doma i papiry na to sepsani kdy a kde svatba bude, ale prej nemusim pospichat. Doufam ze tedle vikend bysme se stihli mrknout tam kde chcem mit hostinu a domluvit tam termin aby sme pak mohli zamluvit kapelu a fotografa. No a kolik vam vubec je a po kolikaletem vztahu se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky evic.ka,konečně tu někdo je :-D My jsme oběhávali všechno včera a taky už jsme dostali ty papíry na vyplnění pro matriku.Paní říkala,že jí stačí když jí to doneseme až tak v březnu =-) Penzion s restaurací už taky máme zamluvený.Ted bych potřebovala zamluvit toho fotografa,ale vůbec nevim jak na to :-. Na matrice nám nabídly svého,tak nevim,nevim :-( Holky,já jsem asi úplně blbá :-D ale fotograf má bít jen při obřadu,ne?a na hostině už by měl bít jen kameraman,že jo x-) P.S.Je mi 28 a skoromanžílkovi 27 (mládě jedno) :-D a budeme se brát po tříletém vztahu :-N A ty?
Odpovědět
270
Odpovědět
sorbon: s přípravami jsem na mrtvém bodě... nějak není čas a do svatby času ještě dost 8-) jinak jsme ale byli zaplatit zálohu na hostinu, takže máme fajn restauračku - velký sál, kde bude dooost místa na tanečky a nikdo se nebude mačkat!!! Fakt bomba. evic.ka: my v únoru spolu budeme 6 let... Jinak nám bude 24 (teď oba ještě 23). sorbon: my asi budeme mít fotografa od rána do té doby, než se s miláčkem vyfotíme už jako manželé. Ale pořád nevím, jestli to bude před obědem, nebo až po... na hostině potom budou SNAD fotit ostatní a pak se fotky rovnou stáhnou do notebooku :-) a kameru nevím, jestli budeme mít... já nechci vidět ani ty fotky, natož video!!! :-S
Odpovědět
Tak příští týden jdem zamlouvat termín tak jsem zvědavá jestli tento den budou oddávat a jestli mě nezláká 26.06.2009 a potom hned svatební oběd a možná i večerní oslavu,tu budeme mít v jiné hospodě a už jen tak neformálně,ale šaty si stejně asi nechám na sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) x women:Do svatby je fakt ještě spousty času,ale jsem ráda že to nejdůležitější jako je termín,místo obřadu a restauračku už máme vyřízené.My budeme dávat zálohu na hostinu až měsíc před svatbou.S tou kamerou také nevim,nerada se fotim a když mě někdo natáčí,tak to už vůbec nemusim ]-( Ale asi to budu muset vydržet :-( ;-) makinecka:My jsme chtěli obřad v sobotu 27.6.2009 ale na radnici kde budeme mít obřad oddávají jen v pátek.Tak proto jsme to přesunuli na pátek 26.6.2009.Alespon se nám to datum bude lépe pamatovat a ještě to má jednu výhodu,v práci máš nárok na dva dny volna před svatbou (paragraf) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, už jsem dlouho nenapsala. Já už mám zamluveného fotografa a nakonec i kameru, protože jsme viděli DVD od kamarádky a líbilo se nám, jak je to udělaný:-) V sobotu jdeme zamluvit smoking a restauraci a mrknem k nějaké cukrářce. U nás se kostel zamlouvá až po Novém roce, tak z toho mám trochu strach. Šaty si nechám šít, tak si je pravd. taky nechám celou dobu na sobě, už tak budou stát nějakou tu kačku, tak na co kupovat další.Já fotívám občas svatby a můžu říct, že se mi ještě nestalo, že mi novomanželé vypadali nějak divně, je to památka. Kolikrát je to i zábava. Já jsem zatím nikde zálohy nedávala, je to opravdu hodně brzy, ale čas letí - už je říjen a za chvíli Vánoce, nějak je letos neprožívám, když se těším na tu svatbu, co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky tunisdanek ;-)My jsme zrovna dneska koukaly na DVD ze svatby kamarádky a taky se nám to hrozně líbilo x-) Měli tam fotky od miminek,až po dospěláky a k tomu krásné písničky,takže o kameramanovi dost uvažujeme i když jak jsem psala,nejsem fotogenická :-( Jo,jo šatičky si užij do sytosti,když už si je necháváš šít :-D tunisdanek,když fotíš ty svatby můžeš mi poradit?Fotograf je jen na obřadu nebo i na hostině?mám v tom maglajs :-D O těch Vánocích ani nemluvim,vždy se na ně hrozně těšim,ale ted mi to nic neříká =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky kde jste kdo,tady je nějak pusto a prázdno :-D :-D
Odpovědět
sorbon: ahoj, já dočítám tu palbu, kterou nastřílely holky dneska v červnu 2009. Prostě masakr... :-|
Odpovědět
Ahoj holky...takže se přidávám k datu 27.6.2009.... v ten den to bude 8 let, co spolu chodíme...tak když vyšlo výročí na sobotu, tak proč se nevzít co??? :-D :-D :-D až pak jsem zjistila, že 27.6.1959 (před 50 lety) se vdávala moje babička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky malok,vítej ;-) Já už teda správně (mezi vás nepatřím) :-D Museli jsme svatbu přesunout z 27.6.2009 na 26.6.2009 kvůli obřadní síni,oddávají tam jen v pátek :-( Vyšlo vám to krásně na výročí a ještě ve stejný datum jako babička,to je paráda x-) A jak jsi daleko s přípravami?Máš už něco zamluveného nebo zařízeného? ;-) w woman:Já to v diskuzi červen 2009 vůbec nestíhám dočítat,tak jsem více méně prchla sem :-D Ale občas se tam juknu a něco přidám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé promin,samozřejmě jsem chtěla napsat x woman,ale připletlo se mi tam jiné písmenko :-D
Odpovědět
Tak máme fotografa, hudbu, kostel, květiny a já šaty...zbytek zatím vymýšlím a pomalu budu nakupovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Jakej masakr a jaka palba? Ja pisu ted ze skoly, je tu pekna nuda. Me je 22 a pritelovi 26 a sme spolu pres 3 roky. Jinak teda mylsim ze tedle rok bude fak frmol, ale snad to vse stihnem, mam uz to tak nak vymysleny v hlave. jinak kapelku uz mame predbezne zamluvenou. ted este fotaka, dvd si chci pak udelat sama- podkreslit hudbou fotky. Kamerovat bude asi jen nekdo znamej. Jinak s tim fotakem, vetsinou se foti este treba obed a a prvni tanec- tak to chcem my. Ale nekdo se samozrejme nechava fotit celej den, ale to mi pride zbytecny.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda malok,ty už toho máš ;-) my máme zamluvený termín,místo obřadu a penzion s restaurací.Hrát nám bude kamarád-je to DJ a kytky a sladké budu řešit přes brášku a jeho známý,alespon ušetříme nějakou kačku :-D S tim fotografem a kamerou ještě vůbec nevim a šatky po Novém roce x-) Ahojky evic.ka :-N Děkuju za radu,já fakt vůbec nevim jak je to s tim focenim+natáčením na svatbě =-)
Odpovědět
268, nemýlím-li se :-)
Odpovědět
my už jsme zaplatili zálohu na hostinu (nevím, jestli už jsem to tu psala. Jestli jo, tak se moc omlouvám) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To my ještě ne,prý to stačí až v květnu.Já ted hledám na bazárku výzdoby na auta a jiné prkotiny :-D a ještě chci koupit tu organzu na výzdobu stolů,ale vůbec nevim kolik metrů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pocitam tak metr na osobu, ale zalezi jesli ji nebudes mit este nak nakroucenou, to by bylo potreba vic.. Dneska mam volnicko, tak dodelavam vse co sem nestihla a samozrejme se uz ucim, ale rekla sem si ze si musim dycky najit cas sem rychle zajit a kouknout co je novyho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky evic.ka:Ty jo,metr na osobu =-) To mám koupit 40 m.organzy?mě to přijde nějak moc :-. ;-)
Odpovědět
pro dnešní den - 267 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda toto letí,ani se nenadějem a je tady náš den D :-D
Odpovědět
:-D časuuu... ale až nebudem psát dvojku, to bude mazec... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povídej ;-)ted je to ještě pohodička,ale pak nebudu vědět,co dřív zařídit.Už aby bylo po tom :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?