Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: my menu také řešili. Na oběd máme 50 lidí a na raut 55. Raut jsme zvolili hodně pestrý (guláš, grilování staeků, mísy ovocné, šunkové, sýrové, saláty ovocné, zeleninové, ovar, bufallo paličky, atd.) vše v cca 15-20 porcí, takže ne v plných. A vyšly nám ve všem vstříc. Fakt si nemůžu stěžovat. Člověk jim tam nese peníze, tak by se dle mého názoru k tomu měli stavět. Jinak jsme včera koupili košili, pásek a manžetové knoflíčky v Letňanech v Sunset suits. Super kvalita a hlavně ceny, doporučuji!!
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Super tip. Díky. Zrovna se chceme jít někam podívat, tak tam jukneme. Díky a krásný víkend všem !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: jasný ;-) také přeji krásný víkend!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky už nevím kdo to byl (myslím že kd23) jak měli přijít ty svatební bublifuky, zkoušela jsi je na to oblečení? Jestli nedělají stopy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Všem pěkné pondělí. Hlásím další úspěchy. :-) Máme krásnou košili s manžetami a luxusní kravatu s francouzským uzlem. Ještě ty manžetové knoflíčky, botičky a můžeme vyrazit. :-) Bublifuky jsem zkoušela na bílé látce, fleky nedělají. Na černém obleku jsem to už nezkoušela. Bublinky jsou z nich fakt nádherné. Na jedno fouknutí moc bublin, které dlouho lítají a nepraskají. Jsou super. Doporučuji, holky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dnes vyznamne pokrocili. mame obleceni pro zenicha ;-) . Puvodne jsme chteli oblek, ale vyzkousel si frak a vypadalo to super, takze bude frak. A cena uchazejici 2.700 vcetne kravaty , vesticky a kosile... Cekala jsem to horsi.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je suprová cena. A frak bude fakt originální. Super !!!
Odpovědět
axonka: Kde jste pořídili ?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: v adine na Pankraci, mam odtud i saty.
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů. Z Adiny na Pankráci mám taky šaty! Doporučuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to je skvělý. Blíží se to blíží. kd23: my jsme stále v akci udělat tu knihu pro rodiče. Vybíráme fotky. Ale už bych to chtěla mít dnes hotové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo jo utíká to rychle a ještě spoustu věcí zařídit a sehnat. Já dnes sehnala kadeřnici a vizážistku co mají na termín volno a obě jsou v jednom salonu, tak nebudu muset nikde lítat, domů jsem nikoho nesehnala. Tak 7. května jdu na zkoušku, jsem zvědavá co mi řeknou, protože o pleť i vlasy moc nepečuju |-| . Jsou drobec dražší než jiní u nás, tak jsem na ně zvědavá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja uz mam taky domluvenou kadernici i vizazistku, nejak jsem se ji zapomela zeptat na cenu, tak to bude prekvapeni az na zkousce.... ;-) Uz mate predstavu o ucesu nebo to budete nechavat na kadernici co vymysli?? ;-) Ja mam mikado, takze s tim se toho moc nenadela, ale rada bych to mela vycesany, nikde jsem bohuzel na zadny pekny obrazek nenarazila, takze uvidim co jeji fantazie, porad vlasy premlouvam, aby povyrostly ;-) Taky muzu Adinu doporucit, vsechno probiha dle predstav, vcera jsem resila prodlouzeni doby pujceni a naprosto v pohode vysli vstric :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já si sice šaty v Praze nepůjčuju, ale Adina bývá doporučovaná. Sehnala jsem kadeřnici domů, učeše mě, mou svědkyni i mou mamku. Obrázek účesu, který chci mám v albu, tak uvidíme, jak se jí bude dařit. Jinak jsem včera byla obstarávat kytky. Našla jsem super květinářství, vyjdou vstříc ve všem. Dokonce mi i vyzdobí kostel dle představ, takže super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. 66 dní. Takové pěkné čísílko :-) Začíná se nám to počasí trošku kazit, tak snad se to do víkendu zlepší. Koukám, že už zařizujete jen takové maličkosti. :-) Nám pořád chybí ty botičky... :-( Já se ještě peču v práci. :-( Ještě hoďku a letím domů..... :-) Tak se mějte. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, u nás je ještě pořád krásně a snad to tak i zůstane a škaredé počasí se nám vyhne 8-) Dneska jsem byla s mamkou dořešit přesnou objednávku výslužek - koláčů, pak dort a zákusků, ono se to opravdu blíží. O víkendu jsme byli na cyklistické chatě a podařilo se mi 2x vymlet na kole, asi bych si už měla dávat pozor, věta:"do svatby se to zahojí, už nemusí u mě plati :-D " Celá moje pravá strana teď hází různé barvičky, takže příště budu muset být opatrnější a tak 2 týdny před svatbou nevylézat z byráku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: Jen pro zvědavost... Kolik máte celkem cukroví a na kolik vás to vyšlo? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak tady dopoledne pršelo a od včera je zima, ale teď už zase svítí sluníčko, ale teplo tedy není. Mi byli kouknout včera příteli na botky a nic jsme nepořídili, líbili se mu akorát v deichmanu a tam maj jeho velikost prakticky vyprodanou. Tak to zkusíme ve vedlejším městě. Kolik čeho do výslužky zatím netuším, ale budeme si to péct sami tak to stejně bude jen orientačně. Já pořád řeším kadeřnici a kosmetičku, mám už zamluvené 2 a asi budu zase měnit :-p terisku tak to si předsvatbou raději to kolo fakt zakaž a teď jseš asi takové opožděné velikonoční vajíčko :-D
Odpovědět
Ahoj Katko, nevím ořesně kolik stojí cukroví, protože to máme v ceně i s ostatními sladkostmi, ale můžu ti to vyjmenovat a říct koneščnou cenu - třípatrová svatební dorta (1000kč), 2 dorty za poděkování (každá 240kč), 2 dorty na rozdání (každá 500kč), 3kg cukroví na hostinu (1020kč), cukroví do výslužuk 60x po 8 kusech, 40 zákusků (jeden stojí 14kč), 80 minikzákusků (každý po 7-8kč) a celkem by to mělo vyjít max. do 6000kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: S botkami máme stejný problém. Taky jsme v Deichmanu narazili na krásné boty, ale přítelova velikost také vyprodaná. :-( terisek: tak to máš super super ceny !!! Díky za rozepsání :-) My máme dort za 3 800,- cukroví 3 000,- (zbytek prý doplatí tchýně) a koláčky tak 1 500,- až 2 000,-. Takže když to přeženu, tak jsme v tom za 8 800,- :-( Doufám, že to bude stát opravdu za to. :-) Tady zataženo, snad se to na víkend zlepší. Už se těším. Krásný den všem. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: my máme sladké o něco dražší. Svatební dort nás vyjde na cca 5500,- , dále 4x medovník do výslužek (1200,-) , koláčky do předvýslužek i výslužek (cca 3000,-) a nakonec minivěnečky (cca 700,-), takže celkově počítáme asi: 10 000. Je to docela palba, hlavně za ten dort. Ale zas bude stát za to a jiné sladké na samotné hostině kromě koláčků ani neplánujeme. Boty pro přítele my zatím také nemáme. Je to jediné, co mu z celkového oblečení chybí. Viděli jsme jedny pěkné v Renu, ale neměli jeho velikost. Chtěli bychom nějaké měkčí :-)
Odpovědět
Jak se tak dívám, tak dortu máme opravdu velmi levnou oproti vám a i zbytek máme vskutku za dobré ceny, je to i tím, že nám to dělá známá od strejdy, je to paní v důchodu, která už peče jen pro známé a kromě materiálu si už moc peněz nepřidává a hlavně její mslky jsou opravdu mňamka a jsou z pravých a čerstvých surovin žádné nahrážky :-N Botky pro přítele také ještě nemáme a s největší pravděpodobností je budeme kupovat u Batě, zkoušely jste i tuto prodejnu? Jinak u nás je také zataženo a sem tam něco kapne, ale na zítřek už hlásí hezké a slunečné počasíčko, tak snad to vyjde 8-) Holky a co na solárko, už chodíte? počítám a počítám, kdy bych tak měla začít.
Odpovědět
Profilova fotka
my u Bati byli, ale žádné se nám tam nelíbily, tak to neklaplo. Ale stejně to budeme všechno min. jednou procházet, jistě naváží nový sortiment, bude to chtít zkouknout ;-) dort nám dělá Erhartova cukrárna v Praze, ocenili jsme jejich profi přístup a to, že vyjdou vstříc. Bude mít tři patra, dvě budou s tvarohovou náplní s jahodami a malinami a třetí patro bude jogurtové s tím samým ovocem, váha 10 kg a ručně dělané růžičky ze světlého marcipánu. Už se na něj těším. Chtěla jsem se především vyvarovat máslovým dortům s krémovým zdobením na povrchu 8-) Solárko neplánuju. Ale co plánuju, je přírodní opálení z Turecka, kam jedu na konci května ;-)
Odpovědět
Na dortě budeme mít také ručně dělané marcipánové růžičky + celý dort bude potažený marcipánem. Adriene: tak ty opravdu solárko nemusí řešit ;-) já pojedu k moři až po svatbě, dnes jsem byla na úřadě ohledně novéh pasu a řekli mi, že mi ho po svatbě do 15 dnů vyřídí, tak snad to bude pravda - občanku totiž budu mít přestřihnutou, takže neplatnou a starý pas mi propadl v únoru. nemáte některá z vás s tím zkušenost? myslím ti, jestli mi opravdu stihnout vystavit pas do 15 pradovních dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že s botkami jsme na tom opravdu všichni stejně. S občankamy a pasy nevím, ale do 15 dnů to vyřídí určitě. :-) Solárko plánuju tak jednou před svatbou. Naštěstí se opaluju dobře a nechci ani tak moc, abych vedle budoucího manžela nevypadala na fotkách jak černoška. :-) Tak zítra hurá pátek. A počasí se má na víkend zlepšit. Jupí !!!
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: mně bude procházet pas nyní v květnu, tak jsem si ho byla dát dělat nový, cena 600. Ptala jsem se po nějakém na kratší dobu, vždyť mi tento bude platit jen do konce června... no a ten na půl roku jde, ale stojí asi 1200. Tak jsem řekla, že chci ten na 10 let :-D :-D a v červenci si půjdu pro nový :-D Děsný. Jedu k moři s mamkou, protože táta je nemocný a dovolená by propadla. Jinak to v plánu nebylo. Ale docela se těším, budu to s mamkou brát jako příjemné rozloučení se svobodou :-)
Odpovědět
Ahoj holky, několik dnů jsem tu nebyla, ale musím se vám pochlubit, co všechno se nám podařilo zařídit. Nebo spíš nakoupit ;-) mám doma botičky, bižuterii, závoj, kabelku, album, kamínky na stůl, dekoraci na auto...a teď je ve výrobě svatební oznámení, takže si mylsím, že příští týden ho budeme už mít doma :-) tak mám z toho radost, protože už je to skoro vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seele: Tak to tiše závidím, co všechno máte. :-) Čelenku do vlasů, kterou mám vybranou mají vyprodanou a prý snad bude v půlce května, tak doufám, že bude. Bižu vůbec netuším a botičky stále nic. :-( Oznámka naštěstí už máme komplet, tak pomalu rozdáváme :-) Tak se nám blíží slunečný víkend, tak si ho užijte a mějte se krásně! Pa všem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Tak mi možná dnes budeme mít konečně oznamka. Na solárko se chystám, začnu asi v půlce května. Snad se chytim, nikdy jsem nebyla a jsem jak ředitelka vápenky. Přítel chce chodit taky, ale tomu bude stačit párkrát, opaluje se moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: Jukla jsem do tvého alba na to oznámení. Je luxusní a nádherné! Fakt se vám moc povedlo. Opravdu chválím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?