Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Já jsem si dneska v poledne vyzvedla objednané botky, tak teď je musím trochu rozšlápnout, aby se mi v nich pak dobře vdávalo ;-) Jinak už se moc zítra těším na prstýnky, hlásí krásné počasí, tak si uděláme zároveň i výlet :-)
Odpovědět
Ahojky, tak mi byli vybírat prstýnky teprve v úterý, ale už se nemůžu dočkat, až je budeme mít, jsou moooc krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
My naštěstí prstýnky už máme. Ale včera jsme konečně naplno domluvili fotografa. Normálně fotí celý svatební servis za 14tis, ale ze známosti nám to nechá za 3tis. Tak jsme byli rádi ;-) Jinak jsme zatím nic dalšího neřešili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi byli včera vyzvednout prstýnky a moc se mi líbí, přítel byl trochu zklamaný, jelikož nám je místo hladkých udělali matné, ale mě to vůbec nevadí a on se s tím smířil. Předělávat je nechceme. adriene tak ta cena je víc než super to mibudeme mít jen focení obřadu a po. bez hostiny za 3800,-
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prstýnky nás vyšli na 4900,-
Odpovědět
Ahoj holky, tak vpátek jsme byli na zkoušce prstýnků a jsou fakt boží, akorát příteli od minule opucjly prstíky, to udělalo asi to sluníčko, takže jemu budou muset prstýnek zvětšit, ale naštěstí to nebude žádný porblém, no a za 2 týdny si už pojedeme vyzvednout hotové prstýnky. Nás budou prstýnky po slevě a dodání valstního zlata stát 4.500kč, což je skvělá cena od původní, která se blížila k 15.000kč :-D ak teď ještě zvýbá příští týden zařídit oznámení (snad) a pak už jen dokoupit doplňky jako je kravata, boty pro přítele, podvazek a kapesníček a toť už je vše, tedy pokud si ještě na něco nevzpomenu, chci to mít všechno zařízené dokonce dubna, protože v květnu budu pracovně pořád na cestách. ale venku je krásně, že holky? tedy alespoň u nás ano, kéž bychom měly i my tak krásně v ten náš den, jakmile začalo dvítit sluníčko a hezky hřát, hned nám všem stoupla nálada a optimismus o 100%, je to fakt nádhera, už jsme si i dvakrát vyjeli nakole do hor a bylo to skvělé, zima prostě není můj kamarád 8-) a hlavně teď to už bude utíkat jako voda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terisku fakt super cena, to je výhoda pokud někde berou zlato na protiúčet a to leží doma.
Odpovědět
vrtule: no právě, doma nám ležely zbytky zlata, tak proč to prakticky nevyužít 8-) je to hlavně zásluha mých rodičů, kteří mi to zlato poskytli a jsem jim zato vděčná, hodně jsme ušetřili a vlastně díky tomu budou mít pro mě ty prstýnky ještě větší citovou hodnotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem tu po prodlouženém víkendu. Bylo opravdu nádherně. V pátek ta dovolená opravdu bodla :-) Tak už máme komplet oznámení v obálkách i hotové orazítkované krabičky na výslužky. :-) Tenhle týden dořešíme prstýnky. Závidím, že už je máte doma :-) Zkouška líčení číslo 3: Stíny luxus, ale make-up mastný a nic moc :-( Bohužel bych se na fotkách pěkně leskla. Zkoušeli jsme hned po zkoušce fotit a úplně se mi lesklo čelo. Takže se nechám nalíčit od té první paní, co měla make-up super a stíny si prostě dodělám sama. Už se mi nechce utrácet za další zkoušky. Takže líčení prostě vyřešeno a už to nebudu hrotit. :) Všem přeji krásný pondělní sluníčkový den.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jste všichni asi venku, když je tam tak nádherně. :-) Zrovna jsem se vrátila z oběda, vůbec se mi nechtělo vracet se do práce. Tak už jen 82 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd23 to já ti zase závidím že máte oznámení ;-) dneska jsme byli v půjčovně na oblek a dopadlo to tak že oblek sice zamluvený je, ale jiný než jsme chtěli, tak koukneme ještě jinam. Já tam pak zůstala kvůli doplňkům a nakonec mám úplně jiné šaty (mají zase nové, tak jsem je hned z figuríny nechala sundat), ještě jsem koupila bižu, zamluvila panenku na auto, závoj a koupila kravatu. Až bude čas tak hodím fotečku.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: krásné šaty sis vybrala, vážně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adriene díky, já tam pořád po nich koukala a když jsem zjistila že je to moje velikost tak jsem neváhala. Byla tam přede mnou jedna slečna co má stejný datum a budou to mít hned vedle nás v kostele a místo na focení stejný a má šatičky skoro stejné, tak doufám že nikdo nebude mít řeči.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule83: Tak já nemám slov. Šaty jsou opravdu elegantně princeznovské a hlavně originál !!! Takové jsem ještě neviděla. Opravdu paráda !!! Mně bižu pořád chybí. Korunka, co jsem chtěla, je do května vyprodaná, takže kvůli ní čekám i na ostatní doplňky do vlasů. Botky nemáme ani jeden a oblek stále nic. :-( Tento týden snad dořešíme prstýnky. Pěkný večer všem.
Odpovědět
vrtule83: šaičky jsou opravdu nádherné a o 200% lepší než ty půvdodní, moc ti sluší a budeš nádherná nevěstinka :-) Já se teĎ snažím dořešit svatební oznámení, už bych ho ráda měla hotové, vybráno už je, ale objednáni je složitější :-S
Odpovědět
Profilova fotka
my snad dostaneme svatební oznámení do rukou již příští týden. Na druhou stranu to má výhodu, jsme víc napjatí a nechtěla jsem je rozdávat a rozesílat moc brzy. Tiskla jsem o víkendu kartičky na krabičky s výslužkami a začneme tisknout obálky. Už toho moc nezbývá, trochu teď tím pádem stagnujme, jak není do čeho vrtnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: My jsme na tom podobně, už máme obálky, oznámko, krabičky, malé doplňky a drobnosti. V pátek jdeme na prstýnky a někdy v dalších týdnech na oblek a botky. Taky nám to nakupování a zařizování nějak odpadlo a zpomalilo. Svatební noviny už máme hotové a první výtisk půjde příští týden do zkušebního tisku. Děkovnou knihu pro rodiče mám hotovou, ale přítel ještě vůbec nezačal, tak ho musím trochu popohnat, abychom už je obě mohli nechat vytisknout. Už máte obě knihy hotové? Jinak všem pěkný den. :-) Sluníčkový den 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady se zatahuje ale vedro jak v létě 8-) pojedeme se koupat a kouknout po košili do obleku. Já se asi na noviny vykašlu, nějak se mi s tím nechce dělat :-| Holky za kolik jste kupovali krabičky na výslužky? Tady u nás mají jen kvádrové s uchem na přenesení za 9Kč všechny velikosti, ale moc se mi nelíbí tedy.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme čtvercové s ouškem, orazítkovali jsme je datumem svatby a našimi jmény, na ouško budeme dávat mašličky. Vypadá to moc pěkně. Krabičku jsem sehnala za 8,- Potřebovali jsme jich 50 ks. Doporučuji, vrtule83, do toho nedávat moc peněz. Krabičku stejně všichni doma vyhodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Krabičky jsem sehnala asi za 9kč, přijde mi to jako rozumná cena. Jsou čtvercové, nahoře se zužují a mají ouško. Mám je v albu. Jsou pěkné, dostanou ještě stužku s kartičkou, kde bude jméno dotyčného a poděkování za to, že s námi byli v náš den. Taky bych za to nevyhazovala přehnané peníze, budou důležitější věci ;-) kd23: ty albumy co jsem objednávala pro naše nedorazili, mají vyprodáno. Do čeho jim dáváš ty fotky ty?? My s tím tím pádem ještě nezačali, protože je musím nejdřív sehnat. Chci manší album, které nebude mít moc stránek a aby byly vevnitř stránky papírové, kam by se dalo i psát a mohla jsem tam ty fotky vložit do těch samolep. růžků. Budu se muset někde mrknout, ale je to docela oříšek, sehnat to.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dělala knihu na PC v Heysmile-u. Vytisknou nám přímo knihu. Staré fotky jsme sascenovali a pod každou můžeš dát nějaký text. Stejně tak si uděláme i svatební knihu (místo alba). Pěkný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
79 dní !!! Ahoj všem, doufám, že přesně za 79 dní bude přesně takhle krásné počasí !!! Jak se máte? Já se zrovna peču v práci. :-( Zítra ráno jdeme na prstýnky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jaká nás čeká cena. Mějte se báječně, holky. Kačka
Odpovědět
Ahoj Kačko, také doufám, že za 79 dní bede takhle krásně a teplo, snad nám to vyjde, hlavně ať neprší. Já jsem dnes vytvářela text na oznámení a vybrala i ten zbytek - motto, písmo atd. Teď to ještě musí večer projít cenzurou - můj brouček to musí schválit :-) ale snad se mu to bude líbit, mělo by to být podle jeho gusta :-D a když mi vše schválí, tak zítra budu moc poslat objednávku, už se nemůžu dočkat, až je budu mít v rukou a uvidím je na vlatní oči.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme právě byli na prstýnkách.... Oba nám udělají za 9 - 10 tisíc. Super přístup. Jedna známá by nám je udělala za 6 tisíc, ale má takový divný přístup, že se to snad povede podle našich představ, protože chceme takové zvláštní rytí. :-( tak nevím, jestli to risknout za 6 a nebo jít k profíkům za 10. :-( Za kolik máte prstýnky vy? Máme to z bílého zlata a po celém obvodu vyrytý takový vzorek. Musí se to ale rýt ručně, protože to strojově nepůjde.
Odpovědět
Ahoj,dlouho jsem se sem nedostala,protože se učím. My už máme všechno zařízenýmuž máme i prstýnky asi měsíc a pořád se na ně chodíme díavt,jsou z bílého zlata ajá mám zirkon,za 10 000kč. Oznámení dělal miláček a nějaký už jsou rozdaný a zbytek za 14 dní,akorát zbývá schůzka s fotografem na domluvení podrobností a domluvit menu v reaturačce a večerní raut v další hospodě. Taky musím na úpravu šatů a vybrat si účes,ale zatím mě nic nenapadá,ještě že mě nalíčí sestřička,taky nám půjčí auto a kameru. Boty,bižu a svoje doplňky mám a kytice domluvený,akorát stačí říct jaký druh kytek budu chtít. Ještě že má ségra tolik známých :-D
Odpovědět
Jo a ještě máme cukroví,dort a kapelu,takže vlastně už všechno a stačí jen čekat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maki: tak to už máte teda vážně kus práce za sebou!! :-D kd23: my máme prstýnky za 9 tis, jsou ze žlutého a bílého zlata s rytinou, ale strojové.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, potřebuji pomocnou radu ;-) jukněte do alba a řekněte zda se oblek na přítelovi hodí jako svatební. Co má zamluvený v půjčovně se nám nelíbí, hlavně materilál a zpracování a tento má doma svůj, pěkně mu sedne a je kvalitní, ale na ženiších většinou vidím světlé nebo černé, tak nevíme.
Odpovědět
Ahoj vrtule83, podle mého názoru se oblek na svatbu hodí, neomezovala bych se tím, že ženichové nosí tamvý nebo světlý oblek, Špačka tam mít nebudete :-D Jediné, co bych vytkla je, že tvému příteli čouhají ze saka rukávy od košile, bije to do očí, jestli je možnost, tak bych rukávy saka prodloužila, ale jinak je oblek velmi hezký a řekla bych mu, ať si vezme na svatbu tenhle, když se v tom půjčeném necítí a nesedí mu, stejně jako nevěsta i ženich se musí cítit být v pohodě. Přeji hezké a pokud možno ne příliš mokré Velikonoce :-)
Odpovědět
Taky nerozumím, proč by si ten oblek nemohl vzít. Další už byych rozhodně nepůjčovala, škoda peněz...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?