Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Podle toho, jak velké chceš. Já platila 6 Kč/kus.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem byla včera na zkoušce líčení. Bohužel musím říct, že jsem čekala, že z toho budu víc nadšená. Stíny pěkné, make-up pěkný. Jen bych se nalíčila asi víc výrazněji, ale paní říkala, že by to mělo vypadat trošku nevinně, že bych pak měla na fotkách jen černé oči. Tak nevím. :-( Dala jsem za to 300,- a za líčení na svatbu dám 500,- přijede přímo ke mně domů. Drahé mi to nepřijde, ale začínám mít obavy a pochybnosti, že by mě možná někdo nalíčil líp....... :-( Co myslíte? Mám dát na první dojem, nebo to mám nechat plavat. Co jsem koukala do alb ze svateb, tak nikdo nebyl nalíčený tak výrazně, jak bych chtěla já, ale spíš decentně.... Achjo =-) Asi to moc řeším..... Co? ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde vás dneska všechny mám? Už máte pátek, co? Já ještě trčím v práci a vrtá mi to líčení hlavou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kd23 tak zkus ještě jinou vizážistku a pak si můžeš vybrat ne? Já bych chtěla také trošku víraznější oči,maluji si je tak i teď, tak uvidíme, já ještě pořád žádnou zamluvenou nemám ani kadeřnici, sem teď nějaká líná na přípravy. Jinak už máme vybranou svatební cestu, jen u nás v ČR ale už se tam těším. Kdyžtak w....hotelzvikov
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Fotky nemám. Paní měla hned po mě objednaného někoho jiného, a ten už stepoval před dveřma, tak už jsem neměla sílu pořád něco říkat. :-( kacka 01 - jestli můžeš doporučit, tak bych byla moc ráda, ale potřebovala bych, aby v den svatby přijela ke mně na chalupu kousek od Benešova u Prahy. :-( Česat mě budou totiž taky na chalupě, odkud budeme vyjíždět.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: s vizážistkami bývá problém, jelikož ne každému sedne druh líčení, které upřednostňují. Zvláště, jsi-li na něco zvyklá. Já se plánuji nalíčit sama. Koupím si kvalitnější kosmetiku a prostě se nalíčím tak, jak to budu cítit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky myslím že bych se nalíčit zvládla sama, ale musela bych všechnu kosmetiku kupovat a to by v lepší kvalitě vyšlo na hrozný peníze a pak bych z toho používala jen pár věcí :-| . Tak to raději nechám na vizážistce. Jinak jsem pěkně nasr... dnes nám před nosem někdo vyfoukl poslední místo na tu dovču a mi tam tak moc chceme, zatím jsem nic podobného nenašla a asi ani nenajdu ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacko přímo tenhle má totiž i svoje chatičky do kterých jsme chtěli ale i s hotelovýma službama a na nic podobného jsem nikde nenarazila za tuto cenu no.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám holky už dorazily Létající svatební lampiony, kdyby měl někdo zájem..... :-) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
kačko to je právě to já toho už prohledala hodně hlavně orlík a slapy a když se nám něco aspoň trochu líbí mají už na léto obsazeno, jediná možnost je poslední týden v srpnu a to se nám moc už nechce, ale asi nám nic jinýho nezbyde.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky,taky se budeme brát 27.6 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vítej !!!! :-) Český Krumlov.... tam je to nádhera. Jak dlouho jste spolu? :-)
Odpovědět
Ahoj prokes, také tě vítám mezi námi, co už máte zařízeno? Mohla by jsi nás inspirovat, my jsme si už všechno řekly. A jak probíhají tvé přípravy, u většina z ns to je zatím v klidu, až na menší neshody s druhou stranou.
Odpovědět
Profilova fotka
terisek2509: Já stejně myslím, že prokes není "slečna".... :-) Ale to nám vůbec nevadí. :-)
Odpovědět
já si to také myslím, ale člověk nikdy neví, jsou tu nejrůznější přezdívky, zase si říkám, který chlap by se zapojil do žénksé diskuse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Má modrý profil. A jistě se baví tím, co řešíme :-) Je to jasný budoucí ženich :-)
Odpovědět
toho modrého profilu jsem si nevšimla, však ať se baví, když mo to udělá radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes je to 88 dní. Takové pěkné číslo. :-) Nějaké nové věci do příprav? My už máme objednané obálky a razítko na krabičky. :-) Jinak přítel se byl včera podívat na novou kolekci u Blažka, ale ceny byly bohužel moc vysoké. :-( Tak ještě počkáme nějaký ten týden a uvidíme. Zítra ke mně přijde kamarádka, co bude na svatbě, dřív líčila, tak vyzkoušíme nějaké to líčení. Jsem zvědavá, jak to dopadne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kacko díky za snahu pomoci, sama jsem zvědavá jak to s tou dovčou dopadne. Mi měli jet 2 rodiny se stejně starými dětmi a asi pojedeme sami. Tak budu zase hledat něco jen pro nás, to bude asi snazší. Asi to ale vyhraje ten Orlík či Slapy. Lipno je už pro nás moc daleko s 2letým neposedou v autě. Já zase znám Mácháč a tam je to dobrý ale chtěli jsme něco jiného. Klidně ať se chlap zapojí do diskuse ;-) by mě zajímalo jestli nějaký také řeší přípravy, tedy podle toho mého je všechno zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsme byli včera nechat zkusit vytisknout oznamka a nic moc tedy. Už mě to nebaví pořád upravovat a nakonec budu muset vymýšlet asi něco jiného, ale přítel si trvá na tom stylu co je máme.
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou... Styl oznámka máte krásný. Jen bych ubrala barvy a sladila bych to jen do jedné barvy. S těmi mnoha barvami to vypadá jak narozeninová párty, ale to je můj názor. Klidně bych ty kytičky udělala v barvě písma a bude to velmi decentní a elegantní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky u nás doma mí drahá polovička názor že ty přípravy kolem jsou zbytečné že se toho moc nadělá kolem. jak to máte doma vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten můj naopak. Hrozně se mu líbí, co jsem všechno vymyslela. Třeba svatební noviny děláme spolu a je to super. Vždycky mě pochválí když něco najdu na netu za supr cenu. I ty létající přání... Přišla jsem s nápadem a přítel hned sedl k netu a sehnal z ebay-e za super ceny, tak už je máme doma. Dokonce jsme to nevydrželi a o víkendu jeden vypustili. Takže za sebe-jsem šťastná, že ho mám. Beru si toho pravého :-) :-) Ale daň za to, jsou jeho rodiče... to je opravdu extrém. :-) :-p
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kd23: tak to máš super já jsem toho mojeho pod nátlakem donutila ať dořešíme oznámka.Moje návrhy byly fajn ale něco tam vždycky nebylo podle jeho gusta.Jinak mi u všeho řekne když se ti s tím chce drbat tak pro mě za mě.Létající přáničko máme taky koupili nám ho moji rodiče.S rodiči to máme celkem v poho jen teď řeším že maminka(tchýně budoucí) nedokáže pochopit že máme fotografa do dvou a že tak dvě hodinky budeme na focení potřebovat.Řekla že máme s focením spěchat což nepřichází v úvahu.A ať se snažím jak chci ona to chce tak a jinak to nechápe. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lillyzelvicka: Ty jo. S tím focením to mám podobné. Představa, že po obřadu budou hodinečku čekat, tak to moji mámu málem kleplo. Je to prý zbytečné. Co tam budeme tu hodinu dělat??? Prý "cvak cvak" a jde se na oběd..... Jenže my máme fotografa, co dělá aranžované fotky a bere s sebou venkovní externí světlo, takže než nás nasvítí apod. tak to "cvak cvak" opravdu nebude... Vyřešila jsem to tak, že mi na fotkách záleží a že nebudu fotografa honit... Ať si počkají, já si takovou památku na celý život přece nenechám zkazit... Původně jsme měli fotit po obřadě 2 hodiny-tak jsme to vyřešili, že doma uděláme fotky s motorkou apod. a další půlku po obřadě. Bohužel máme totiž obřad ve 13:15 a oběd až v 15:00, tak se máma bojí že lidi asi umřou hlady :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?