Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
evic.ka: taky možnost :-D
Odpovědět
dneska zbývá 278 dní :-)
Odpovědět
no čas sa kráti, ked bude po vianociach tak to ubehne
Odpovědět
a ani nebudeme vědět jak rychle... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo moje řeč,čas letí jako blázen ;-) a jak u vás pokračují přípravy?Já jsem dnes chtěla zavolat na úřad ohledně termínu ale vůbec jsem nestíhala,tak snad zítra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem zase tady, já pracuju, takže na netu jsem občas, spíš k večeru. Já už mám zamluveného fotografa, kapelu na svatbu a na hospůdku se jdeme podívat v nejbližší době, taky chci zamluvit smoking pro přítele, nebudeme ho kupovat, je to pro něj zbytečné. Koupíme jenom košili. V plánu je cukrářka. Já sama fotím svatby, tak jsem měla problém s tím někoho najít, aby to nebylo zase tak tradiční a z našeho města jsem nikoho nechtěla, tak jsem ho zamlouvala jako prvního. Budete mít kameramana? Nebo jen fotografa? Já bych chtěla obojí, ale přítel nechce kameru, nemá to rád. Tak nevím. Plánujete nějaký soutěže na hostinu, aby se tam jenom nesedělo a nepilo a co?
Odpovědět
Tak já bych chtěla určo fotografa, kameru nepotřebuji. Jinak hry chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky fotografa,kamera jen mezi rodinnými příslušníky.Hry bych také chtěla a v hotýlku kde bude hostina mají i bowling,tak bysme možná mohli udělat nějaký turnaj x-) to bude držkopádů v těch šatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci asi taky jen fotografa, nahravat bude jen nekdo ze znamych-nechce se nam platit este za fotografa. Jinak chci delat tombolu a pak to necham na ostatnich at se to nejak vyvine samo, no a v noci bych chtela karaoke dyz to pujde
Odpovědět
nám bude dělat karaoke tatínek 8-)
Odpovědět
Jinak, holky: dnes to dělá 277! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To to letí ;-) Dnes jsem psala email na úřad ohledně zamluvení termínu,tak jsem zvědavá co mi přijde za odpověd :-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem šťastná jako blecha, že my už máme pevný termín!!! Nedovedu si představit, že fakt ještě nevím... navíc s tím zamlouváním restaurace, fotografa... je to fakt potřeba! A to si nedovedu představit, že bych se chtěla vdávat třeba 6.6., 7.7., 8.8.,9.9., nebo 19.9. (jak jsem toto datum měla původně v plánu)... Než bych se dočkala potvrzení z matriky, tak už by bylo vše nej rozebrané... Proto můžu jen říct, že matrika v Havířově je ta NEJ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti závidim ;-) Už se těšim jako blecha až to budeme mít zamluvený na pevno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš x_woman, že už to máte úplně zamluvený. To já si počkám až do ledna, do té doby budu doufat, že to klapne, vím, je to blbý,ale zase nechci čekat až na leden se zamlouváním, to by nemuselo už být nic volný, dneska jsou všichni hrozně rychlí. Farář říkal, že nemám mít strach, tak uviím. Karaoke mě taky napadla, ale nevím, kde se to zajišťuje, kouknu na net.To by připadalo v úvahu tak navečer, kdy jsou lidi už uvolněný:-)
Odpovědět
Taky bych už chtěla mít zamluvený termín,máme už doma formuláře na vyplnění a za 14 dní budeme volat a rezervovat,tak už se těším že budeme mít aspoň něco.Jinak bych se vdávala hned,připadá mi že je to ještě za dlouho,ale na druhou stranu se teď těším na Vánoce,budeme mít s miláčkem první samotný Vánoce v našem bytečku a poslední svobodný,tak aspoň něco mě nachvilku zaměstná,abych pořád neblbla se svatbou.
Odpovědět
Pro dnešek je to 276 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:Tak jsem včera psala email na ten úřad ohledně termínu a vůbec se mi nikdo neozval ]-( syčáci x-) Takže tam asi budu muset cinknout a popřípadě zaject.Dneska jsem objevila další hotýlek kde by se dala udělat hostina+ubytko,takže jsem tam,kde jsem byla :-( váhám,váhám =-)
Odpovědět
dneska 275 ;-) sorbon: určitě si tam zavolej, je to lepší, protože s tebou rovnou vždy vše vyřeší... na e-mail bych nespoléhala...
Odpovědět
274... 8-)
Odpovědět
273...
Odpovědět
je tu nějak mrtvo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,tak dneska jsme byli tajně okouknout hotýlek kde bysme chtěli mít hostinu a co čert nechtěl,tak náš termín už je zamluvený :-( ;-( Já už se fakt na to vykašlu,když už se nám něco líbí,tak to nevyjde ]-( Řikali že začátkem července už by tam bylo volno,tak se asi budu muset přesunout do jiné diskuze ;-( Ale ještě uvidim,zítra se jdem podívat na jiný hotel,tak doufám že to klapne.Já jsem si prostě vsugerovala do hlavy,že svatbu chceme mít 27.6.09.a jiný termín nechci :-( ;-)
Odpovědět
Sorbon, tak to mi je líto... no, proto jsem hnala toho svého, abychom termín a místo na hostinu měli zamluveno... aby se právě nepřihodilo něco podobného...
Odpovědět
272
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x women:Ještě to nevzdávám,za chvíly se jedem podívat ještě na jeden hotýlek a možná že ještě cestou něco objevíme :-) Když ne,tak to přesunem na začátek července.Je fakt že ten již zmíněný (už zamluvený) hotel se nám strašně líbí a hlavně je tam krásně.Ale není to ten hotel co mám v albu.Tady ten je kousek od Berouna ;-) x-)
Odpovědět
tak hlavně ať se vám povede něco najít - v termínu 27.6.2009!!! Protože jak tak koukám, chodíme tady nejčastěji asi jen my dvě!!! Pak bych tu už byla skoro sama! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska taky nic ;-( Ale asi to fakt uděláme v tom hotelu kde už je ten náš termín zamluvený,takže se budu muset přesunout do července :-( Ale to místo kde je ten hotýlek nás úplně očarovalo,takže asi vyhraje x-) neboj odejdu já a přijde někdo jiný :-D Ale zatim budu chodit sem,když to ještě nemám na 100% jistý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
x_woman - tak bys chodila k nám a neboj, ono se toto téma krásně naplní taky ;-) Ale bacha, u nás teď fakt řádí těhu bacil 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlasim do klubu ;-) My uz mame po vcerejsku domluveny kostel na pevno a po Novem roce zaciname chodit na pripravy, chci si jeste do svatby dodelat svate prijimani.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?