Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo zkus bílé gerbery v kombinaci s růžovými růžemi. A chceš kulatou, nebo převislou?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem trdlo, myslela jsem oranžové gerbery s bílými růžemi. Já to mám do růžova, tak už jsem z té mé taky zblblá. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, to určitě najdeš nějakou inspiraci... pak stačí jen vytisknout a nakráčet s tím do květinářství ;-) Tam už si poradí :-) Já váhám mezi růžema a kalama. Asi to nakonec budou růže, ale stejně... no času zatím dost :-) kd23: jakou chceš ty?
Odpovědět
Já budu mít bílé a růžové růže, mám vybranou jednu kytičku, která je fakt hezká..
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol, ja také plánuji růžové a bílé růže. Ale jak to nakonec dopadne, no uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky díky za tip, projela jsem google a nádhera a zase si nemůžu vybrat :-p :-D :-D to jsem celá já. Kytici chci kulatou.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule se kochá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem pár adeptek hodila do alba
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule, me se z toho nejvic líbí ta první a ta poslední :)
Odpovědět
Profilova fotka
adri mě taky ale víc se přikláním k té první
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mám stejný názor. Z těch dvou ta první vede rozhodně :-) no vidíš... inspirace přece jen :)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: ještě jsem ti dala do sveho alba jednu pro inspiraci :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adri díky tu už jsem viděla, ne mě je tam už moc té červené
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, je ji tam hodne :) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak jste se měly přes víkend? doufám, že jste si hezky odpočinuly a jste připraveny na start do nového týdne :-) no já bych byla raději, kdyby byl zase konec týdne a měla bych před sebou krásnou vyhlídku, že bude víkend :-D Pátek 20. března byl zase pro mě úspěšný, byli jsme s přítelem objednat prstýnky a byli jsme velmi úspěšní, v obchodě byli velmi ochotní a příjemní, za 2 týdny jdeme na zkoušku a pak se budou prstýnky gravírovat, až je budu mít doma, tak budu mít další důkaz, že se mi to jenom nezdá a opravdu se to stane :-D zatím mi to připadá, že to je pořád ještě daleko, i když už je skoro všechno zařízeno a máme doma už nějaké věci na svatbu. Zároveň mi v pátek přítel koupil svatbní botky a spadnul mi velký kámen ze srdce, bála jsem se, že je neseženu, oblítala jsem hafo obuvnictví a nic, nikde neměli mou velkost a ani barvu - smetanové, ale v pátek se to podařilo, mám smetanové botky a ve velikosti jako pro popelku 35 :-) teĎ ještě zbývá objednat svatební oznámení, které jsme si už vybrali, ale musí se ještě udělat práve ta objednávka, no a pak je třeba si vybrat kytici. Teďkom nevím přesně, která z vás to byla, ale už ti došly posštou ty snubní prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: to byla kuratkol, s těma prstýnkama. Taky by mě zajímalo, jestli už je má 8-) no mě víkend utíká, jelikož mám pátek, sobota, neděle noční... ani jsem nezaznamenala, že nějaký byl :-D tvořím svatební noviny. Nejdříve jsem myslela, že žádné dělat nebudu, ale změna názoru byla správná. Dnes jsme s přítelem vybírali jeho fotky, docela jsme se nasmáli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Kytičku budu mít převislou z kal (růžovo bílé) Víkend katastrofa - sešli se rodiče. Bylo to o ničem. Oni se celou dobu vyhýbali tématu svatba, směřovali debatu kamkoli jinam, jen ne na svatbu. Došlo jen na téma, že ženich přijede ke mně neozdobený, že se jejich auta ozdobí až u nás a tečka. Budoucí tchýně vůbec neakceptovala mé přání, že bych si přála, aby přijeli ozdobení....... Na peníze vůbec nedošlo... Můj táta objednal koňak a chtěl si s jeho otcem připít: Zvedl sklenici a řekl: Tak na svatbu! Jeho otec se na něj ani nepodíval, řekl: Na zdraví a tím to haslo...... Opravdu mě zklamali. Snad dají těch 15, jak řekli příteli, my přidáme 20 a půjdeme s mými rodiči napůl.......... Takže jsme s přítelem nechali v restauraci 2000,- za večeři v 6 lidech a jeli jsme zklamaní domů..... Tak snad tenhle týden bude milejší. Dnes jdeme shánět obálky, pozvánky jsme si tiskli sami. Krásné pondělí všem :-)
Odpovědět
kd23: je mi moc líto, jak se chovají roidče tvého přítele, věřím, že to zamrzí. Zvláštní je, že jim není trapně, myslela jsem si, že alespoň před tvými rodiči se zachovají jinak, schůzka v restauraci byla svolána kvůli svatbě a oni se tomuto tématu vyhýbali, což svědčí o jejich vychovanosti a tím nechci nikoho urazit. Pokud to půjde, tak se nato vykašli a uživej si příprav na svatbu, budeš si brát přítele a ne (naštěstí) jeho rodiče, buď ráda za svoje rodiče a na ně se vykašli a když ty řekneš, že auta budou nazdobena už předtím, než k tobě přijedou, tak se to ještě snaž prosadit, třeba přes přítele. To jak bude svatba vypadat, je většinou dílem a snem nevěsty, ne rodičů! Budu ti držet palečky, ať to jednoduše hodíš za hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terisek: Moc díky za podporu. Přítel chce taky přijet ozdobený, tak doufám, že to ten den nějak u nich zařídí. A když to neprojde, tak co se dá dělat. Moji rodiče už se s jeho rodiči několikrát viděli. Máma říkala, že teď se opravdu ukázalo, jaký k tomu mají přístup. Mají prostě radši svého druhého syna (starší než přítel a bydlí s nimi) a dávají to tvrdě najevo. Na té večeři mluvili několikrát o něm a o nás a naší svatbě minimálně. Nebudu to řešit, praskla by mi z nich hlava. :-) Přesně jak píšeš, uděláme si to podle sebe a ať si říkají co chtějí. Měli možnost k tomu něco říct a místo toho se tématu vyhýbali, takže mají smůlu :-) Díky a pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že jsme se přehoupli přes stovečku. Už jen 96 dní :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kd23 - teda opravdu to nemáte lehké. Já jsem ráda, že je celá svatba jen na nás, peněz sice moc nemáme, ale snad to nějak zvládnem, když to nebudeme přehánět. Ale utíká to:)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: mrzí mě, že ani přímá konfrontace rodičů nevyšla... :-( ale někdy se to hold zadrhne a nejde to rozběhnout. Zas na druhou stranu je dobře, že už víte "na čem jste! (doufejte že pak dají alespoň těch 15 tis - ale to by s nima měl přítel rozhodně ještě probrat.. aby na to "nahodou" "nezapomněli" ) Do budoucna bych s nima těžko něco řešila... je to smutný. Ještě že máš oporu ve svých rodičích, na které víš, že se můžeš spolehnout. To si člověk pak v takovžch situacích uvědomí o to více :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, holky. :-) Na to už jsem taky myslela, že by náhodou "zapomněli". Pokud by to nastalo, tak bych se opravdu už jen smála. :-). Ještě že s přítelem držíme spolu a moji rodiče nás podporují. Tak jak jste na tom s přípravami? Dnes jsem objednala 50 krabiček na výslužky a hledání těch pravých obálek stále trvá... :-) Tak všem pěkný den...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: můžu kdyžtak doporučit v Praze specializovanou prodejnu na prodej obálek a papíru všeho druhu, kvality i barev ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Tak to máme 94 dní !!! :-) Adriene: Tak to tě ráda poprosím o web stránky prosím prosím prosím :-) Díky.
Odpovědět
terisek: prstýnky došly, ale bylo to peklo. Na poště mi špatně napsali příjmení do počítače, takže nedošel ani papír a na poštěmi tvrdili, že tam nic nemám. Tak jsem kontaktovala dodavatele a ten mi dal číslo té zasilky a podle toho čísla balíček na poště našli. Říkali, že v počítači mají jiné jméno a že mi balíček nebudou moct dát. Tak jsem jim řekla, aby se mrkli na jméno přímo na balíčku a tam už bylo moje správný příjmení a balíček mi naštěstí dali. Ta pošta je šílená, kéž by byla konkurence v klasických zásilkách !!!
Odpovědět
adriene: Taky poprosím o kontakt na tu prodejnu, sháním růžové obálky. Díky :-)
Odpovědět
kd: Já mám taky celkem problémy s rodiči přítele. svatbu si sice platíme sami, ale jeho máti má takové řeči. Pořád vymýšlí něco... Byla jsem tam u nich jednou za poslední dobu a to se mě tak dotkla, že už tam nejdu. a jestli se mi v blízké době podaří mimi, tak jí to tak vrátím, že se bude divit. Budu jí odpírat styk s ním, už mi taaaaak ublížila....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: A co ti provedli, jestli se můžu zeptat? Mě na té večeři akorát diktovala, že musím mít hodně stužek. Že neexistuje aby kolečka z myrty byly na autech jen 2, ale musí být 4! Že musím objednat víc jídla, aby nebylo trapné kdyby došlo apod.... Místo aby se nabídla, jestli může zařídit nějakou maličkost, když tedy "nemají peníze" (oni totiž nechtějí) apod. Ke všemu mojí mámě na té večeři z ničeho nic začala říkat, že nemá ráda miminka. Že má radši děti od 3 let..... Takže buď od miminka, nebo vůbec. Ať si nemyslí, že první 3 roky bude třeba hlídat moje máma a pak nastoupí ona, až se jí bude chtít......
Odpovědět
kd: My máme totiž po obřadu jen oběd s rodiči, sourozenci, prarodiči. Jako navíc jsme se rozhodli tam mít dort. A ona na tenhle náš plán řekla, že proč nebudeme mít cukroví a proč jen jeden dort. že by měly být 3 a že jeden bysme měli dát mojí mamči. Je jasný, že chce prostě dort pro sebe. ale tím, že neděláme klasickou svatbu, proto nebudeme mít cukroví a jeden dort pro pár lidí stačí. My máme po obědě soukromou akci jen pro moji část rodiny z mamčiny strany tzn.opékání prasátka a bečku ( a to u mojí babičky, kam cizí tahat nebudu). Prostě už úplně mimo svatbu, ale oni o tom neví, není to jejich věc. Obřad a oběd a hotovo. Řekla teda, že si cukroví pro holky do práce teda nechá udělat. pak mi 3x zopakovala, že nemá ni na sebe na svatbu, že její všechno velké. Jestli chtěla, abyvh jí já snad něco koupila, netuším.... Pak dodala, že si koupí jen triko a tepláky, že na tu chvilku nemá smysl něco pořizovat..... I v minulosti mi dost ublížila. Jsem jí chtěla jen pomoct a ona mi pak vyčetla, že jsem ještě neudělala něco jiného a tak... nebo se se mnou třeba 14 dní nebavila... atak.. Jsme ze stejného domu, takže mě zná od dětství...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?