Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Ohledně myrty, ono se to nezdá, ale tahle zelená travička je celkem drahá, ségra ji měla objednanou na svou svatbu a pak se velmi divila, když jim řekli cenu. Já jsem si vývazky koupila na veletrhu a jedna stála 6,50kč, je fakt že si to člověk může udělat sám, lae když propočítám čas, materiála a piplačku dohromady, tak dám raději ještě nějakou tu stovečku navíc. Ještě zpět k miminku, já jsem s přítelem už 8 let a letos mi bude také 27 let a rozhodně se chci už letos o malé pokusit, nechci už čekat a říkám si už, že už ani není na co, užívala jsem si dost dlouho a nechci, abych pak ve 30 letech stresovala, že to nejde a později bych po sportovní stránce svým dětem nestačila.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já plánuju do 30 obě dětičky ;-) víc nechci no vlastně mi se po svatbě chceme začít snažit o to druhé
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že už jsme 3, kdo se chce po svatbě snažit o mimi. :-) Paráda :-) Díky za názory s těma mašličkama, asi vezmu ty levnější bílé a pár stovek ušetřím, stejně to svatebčani doma vyhodí :-) Ještě to prokonzultuju doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) s dětičkama je to opravdu lepší začít včas. Kolem mě se to už tak 2-3 roky všechno rodí, my zatím vyčkáváme. Ale náš čas brzo začne :-D Já se s těma vývazkama klidně i dělala... dělala jsem jich zbylých 25 a trvalo to chvíli... nedělala jsem žádné složité, ale obyčejnou mašli... prostě ty klasické vývazky. Jak už jsem říkala, mě se ospbně líbí víc, ale to je samozřejmě o názoru. Každému se líbí něco jiného :-) Mašliček jsem vázala více... pak i na košíčky na koláčky, ty jsem vyráběla taky sama :-) Pokud si toho člověk dost připraví sám, tak se dá nějaká ta kačka ušetřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem našla parádní a hlavně levnější. Dala jsem je do alba. :-)Vyjde nás 70 mašliček na 2 stovky :-), Já bohužel nemám čas se s mašičkami dělat a bojím se, že by se to na koncích třepilo. Myrtu dostanu od jedné paní zadarmo. Nevíte, na kolik vlastně vyjde taková myrta? Prý je pěkně drahá.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: dobrá volba ;-) jestli dostaneš myrtu, tak je to paráda :-) kolik stojí přesně, nevím, ale opravdu se to pohybuje ve velkých částkách...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. No já právě, co jí za to dám. Bonboniéra to teda asi nebude :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
zkus se zeptat v květinářství, kolik stojí... :-) a to má známá tolik myrty?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý má velký keřík, tak ho celý ostříhá. Myslím, že to bude stačit. Akorát zaměstnám asi sestru, aby mi spojila myrtu do kroužků na auta. Zbytečky půjdou k vývazkám a do výslužek.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: tak si dej hlavně pozor, ať je ten keřík opravdu dooost velký... :-) v květinářství ti připraví, co si řekneš, je to pro ně zakázka :) ale takhle, když přesně nevíš... aby opravdu bylo dostatek :-)
Odpovědět
Tak dnes jsem si vyškrtla další splněný úkol z mého seznamu, vybrala jsem si a objednala svatební dortu, dorty za poděkování, něco na mls po obědě, rolády na rozdání po svatbě a pak cukrovičko, snad jsem se strefila do výběru a bude to všem chutnat a když, tak mají smůlu :-D Holky už jste si byly vybrat a objednat kytici?
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: já jdu na dort zítra, také budeme zítra vybírat věci na svatební oznámení a zítra chceme koupit košili, regatu, vestičku a boty partnerovi. Na kyku jsem ještě nebyla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak na kytici jsem ještě nebyla, a myrta si myslím že by mohla stát tak 10,- pro svatebčany a 25,- věneček na auto, ale záleží na květinářství. Dort u nás stačí objednat týden před svatbou, ale panímáma se chystá vyzkoušet, jestli by nesvedla ten co chceme mi. Koláčky, věnečky a cukroví si také budeme péct sami. kd23 ty mašličky jsou moc hezké a super cena
Odpovědět
Profilova fotka
Díky. Dortík už máme taky objednaný. Ale ta cena..... 3800,- Fuj. Doufám, že bude taky všem chutnat :-) Jinak oblek pro ženicha budeme řešit asi tak měsíc před. Tak úspěšné schánění a nakupování, Adriene. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
3800,- tak to mi přijde moc, ale taky záleží na tom jaký ho máte. U nás chtějí za 3patrový potahovaný a jednoduše zdobený i třeba s květinami kolem 1500,-
Odpovědět
Ještě 100 dnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Je to třípatrový pro 50 lidí. Další dorty objednávat nebudeme. Tak doufám, že bude opravdu stát za to :-) Je taky potahovaný bílým marcipánem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) kd23: vůbec si nestěžuj na cenu, já budu platit víc... 8-) dnes jsme byli dohodnout dort, ale musím říct, že jistě nebudu litovat.. absolutně perfektní přístup. Udělají nám ho přesně, jako mám v albu na obrázku, bude třípatrový na etagerových patrech. A vevnitř nádivka: jogurt, tvaroh, maliny a jahody :-) Potažený bílou hmotou a zdobený modelovanými marc. kytičkami a stuhou :-) Už se na něj moc těším :-D na tu cenu teda taky... ale co se dá dělat, chce to oběti 8-) Pak jsme kouoili ve spec. prodejně obálky a papíry na svat. oznámení a pak ještě vestičku a regatu pro přítele. Takže si dám na chvíli klid s nákupy :-D
Odpovědět
Ahojky, my se chceme už tento měsíc snažit o mimi poprvé.... Kdyby se podařilo, byla bych na svatbě ve 3.měsíci... Když ale na modrým koníkovi čtu, kolik holek s tím má problém, tak nevěřím, že se nám napoprvé povede :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kuratkol ale znám i spoustu holek i kolem sebe co se jim to povedlo hned ;-) tak hodně štěstí bohužel já k nim také nepatřila
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: tak to držím palečky!! Nech tomu volný průběh, to je úplně nejlepší !! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budu držet palečky !!! Hned bych si to s tebou vyměnila. :-) Už se taky těším, až začneme :-) Snad na Vánoce.... :-) Tak budu doufat, že v náš den D už mezi námi bude jedna těhulka, kuratkol :-) ......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete dávat nějaké "děkovací" dárky rodičům? Měli jsme nápad.... Udělala jsem mým rodičům dojemnou fotoknihu od dětství po současnost(malá na lyžích, velká na lyžích "děkuji, že jste mě naučili tohle a tamhleto atd atd), ale přítel, že tolik fotek nemá a ani neví, co by tam psal, že jim pý nemá za co děkovat. Já mým rodičům knihu chci dát určitě, ale teď je hodně blbý jeho rodičům nic nedat.... :-( Nemáte nějaký nápad, co dát druhé straně? Nebo udělat taky knihu, ale bez popisů "děkuju za tohle..." Ale co když si pak ty knížky vymění??? To bude trošku blbé...... Co myslíte? Mrzí mě, že vždycky dostanu nějaký nápad a u jeho rodičů se to zadrhne. :-( Díky za názory. Kač
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: Je to hezký nápad, trochu mě namotivoval... to bychom mohli udělat také :-) Já si myslím, že nevadí, když tu knížku - jednu - dostanou jen Vaši. prostě k nim máš nějaký vztah, tak jsi jim to tou knížkou chtěla vyjádřit a je to. Za přítele dáte třeba něco jiného... jen to vymyslet :-) A nebo jim tu knížku dát bez těch popisků... či ty popisky upravit, ale ne s díky za to a to... ale třeba prožili jsme spolu to a to... :-)
Odpovědět
kd23: já si myslím, že není nutné dávat přítelovým rodičům to samé, ty máš prostě ke svým rodičům jiný vztah a chceš jim poděkovat za vše, co pro tebe udělali, včetně příprav a placení za svatbu, což se nedá říc o rodičých přítele. Já mám také skvělý vztah s mými rodiči, dělali a dělají celý život pro mě jen to nejlepší a jsem jim zato velice vděčná. Mě osobně nic takového nenapadlo a u nás je poděkování to, že je ten druhý šťastný a spokojený, u nás se nemusí říkat mám tě ráda, my to o sobě víme a vyjadřujeme si to činy a mám takový pocit, že u vás to je podobné. Já bych tohle nechala na tvém přítelovi, ať se rozhodne sám, jestli jim chce něco dát za poděkování a pokud ano, tak on je zná nejlépe a ví, co jim udělá radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za názory. Terisek má pravdu, nechám to na přítelovi a pokud by se někdo cítil trapně, tak to můžou být jedině jeho rodiče...A to už je na nich, jak to vezmou.... Našim tu knihu chci dát určitě, hlavně se povedla, tak je škoda od toho ustoupit. Snad ta jeho kniha dopadne taky dobře. Asi tam dáme jen popisky s místy a daty, i když jeho máma to album docela odbyla, že někde chybí datumy (roky) úplně, tak uvidíme, co si tam dovymyslíme. :-) Každopádně díky za super názory. Moc mi pomohly, už si tím nebudu lámat hlavu. :) D Í K Y
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: to víš že ju, nedělej sis s tím těžkou hlavu ;-) svým rodičům poděkuj tak, jak chceš a co se týče rodičů partnera... ještě jednou bych to s ním probrala a pak se rozhodnete, jak to udělat nejlíp :-) Držím palečky, ať to zvládnete co nejlíp :-)
Odpovědět
Ahoooj, dnes je to 99 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se pořád nemůžu nějak rozhodnout jakou kytku, přemýšlím že to nechám na přítelovi a budu mít překvapení. Jen bych řekla který kytky mám ráda a jakou barvičku. Nemůžu se rozhodnout mezi gerberama nebo gerbery v kombinaci s něčím nebo kaly, vše do oranžova. Když já miluji gerbery a kytice co jsem viděla a moc se mi líbí jsou růžové a já chci oranžovou a neumím si ji představit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak to je roztomilé dilema :-) Zkus projet obrázky na netu http://images.google.com/images?gbv=2... zadala jsem kytice převislá gerbery, je tam hodně stránek. Snad najdeš nějakou inspiraci.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?