Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: tak naši nám dali na hostinu 50 tisíc. od rodičů přítele prý dostaneme 15 tis... říkal přítel, mně to zatím nikdo jiný neřekl. Vše ostatní si hradíme sami. Ale jelikož nechci, aby naši platili tolik, míním jim podstatnou část peněz vrátit. Jinak by mě to štvalo, že je to nespravedlivé.
Odpovědět
Holky, je to opravdu velmi nespravedlivé, nevím proč se rodina od ženicha snaží z toho vyklouznout a myslí si, že vše mají hradit rodiče nevěsty, opravdu vám nezávidím a jsem velice ráda, že mě to minulo a rodiče se nakonec domluvili. kd 23: je mi líto, co řekli rodiče tvého natávajícího, nepříjemné je i to, že jednají o tvoji a přítelově svatbě bez tebe a ty se k tomu nemůžeš vyjádřit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak... nějak to dopadne. Rodiče přítele nemají příliš peněz... ale zas na druhou stranu občas utrácí pro mě za nedůležité v tuto chvíli věci.. Hold se k tomu musíme postavit čelem a zvládnout to. A my to zvládnem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene: Tak to jsme na tom úplně ale úplně stejně. Naši dají taky 50 tis a přítelovi 15, chceme našim min. polovinu vrátit z peněz co případně dostaneme, nebo později až něco ušetříme. Ale chceme si to oba opravdu užít a nechceme se omezovat. Chci být s lidmi, které mám ráda a nechci na ten den nikdy zapomenout. Proto nelituji výzdoby komplet celé restaurace za 5 tis., dortu, který bude stát 4 tis. Což přítelovým rodičům přijde hodně zbytečné..... (Uvedla jsem jen příklad, takových věcí je tu víc.....) Aspoň do toho nebudou moc kecat, když nechtějí přispět.....
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: ty mi mluvíš z duše! Také máme náročný dort, výzdoba též nebude úplně levná, jak píšeš Ty.. Chci so to také maximálně užít... dělám pro to, aby to vše klaplo maximum... hodně vybírám, aby bylo opravdu to nej. Nechci zbytečnosti... ale zas nadruhou stranu, nechci svatbu a pak jít na buřta s cibulí... :-) Naši jsou v tomto se mnou (jen bratrovi platili svatby tři 8-) ... když chtěl čtvrtou, tak ho už táta někam poslal... ani se mu nedivím, já bych ho poslala dřív :-D .. ale na tom nechci ukázat, jak je můj bratr sňatkově nestálý, ale spíš, jak jsou rodiče v tomto ohledu štědří) Všude to hold tak nefunguje. Jak říkáš, rodičům to chci také vrátit. Měli bychom dostat nějaké peníze po svatbě, něco snad ještě našetříme do svatby ... alespoň 20 - 25 tisíc bych jim vrátit chtěla. Jinak bych nemohla snad spát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějaké změny u Vás, holky?? :-) já mám jen novinku, že se jedu před svatbou opálit na týden k moři. Spolu s mamkou mou a přítele tam pojedeme oslavit poslední dny mé svobody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No to je paráda !!! Tak hodně krému, ať se nám tam nespálíš :-) Je to super. Odpočineš si od těch nervů, co přijdou těsně přes svatbou. :-) Zrovna sháním na ebay knihu hostů na hostinu, v čechách je hrozně malý výběr. Tak doufám, že přijde taková jako je na obrázkách. Před chvílí jsme tam levně koupili "létající přání" 40ks výhodně. Tady to stojí přes stovku. Až přijdou tak písnu, jestli stojí za to a kdyby měl někdo zájem, tak určo pošlu. My jich stejně využijeme večer jen 15. Ostatní bysme nosili na oslavy, kdyby se neprodaly. Tak krásný večer, jdu se kochat na ebay..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, bude to rajská hudba pro duši ;-) kd23, tak knihu hostů na ebay? Myslíš, že bys mi mohla kdyžtak poslat do IP odkaz? :-) A co je to létající přání.. ? jsem nějak mimo :-)
Odpovědět
Taky nevím, co to je... Létající lampiónky?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš... že by? Teď si vážně připadám pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Jojo. Jsou to ty létající lampionky cca 1m vysoké, fungují na principu horkovzdušného balonu. Knihy hostů najdete na ebay pod názvem "wedding guest book". Dnes nemám moc náladu, pohádali jsme se s přítelem kvůli jeho rodičům (kvůli ničemu jinému se nedohadujeme). Tak si užijte víkend. :-( K
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: tak to mě mrzí... ale neboj, to se urovná... v tomto je nejlepší zatnout zuby... :-S A je na straně svých rodičů, co se týče placení? A nebo souhlasí s přípravami, které plánuješ ty... ? Také přeji hezký víkend a držím palečky!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, ne to ne. Není na straně rodičů, ale dohadujeme se, jak se k tomu všemu oni staví. Díky a taky pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, že je problémem a zdrojem hádek... nejlepčší to přejít, skousnout. Nic se na tom stejně nezmění. Bude jistě líp ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Jaký jste měli víkend? Koukám, že tu nikdo přes víkend nebyl:-) Kuratkol: Jak dopadly prstýnky? Dorazily? Já čekám na ty létající balonky z ebaye, tak snad tenhle týden. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky víkend byl supr, pro mě odpočinkovej, přítel v sobotu vzal na celý dopoledne ven a v neděli jsem já šla na srazík z koníka. Takže jsem načerpala energii od stereotypu. Jinak přítel svědkyně nám bude dávat dohromady muziku v mp3 na pohoštění a nabídl se že zná i DJ. Tak nevím jestli to není pro nás zbytečný, pro 15 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
to po sobě čtu a hrůza, samozřejmě vzal ven malou
Odpovědět
Profilova fotka
My kapelu nemáme (bohužel na náš termín byla obsazená a jinou nechceme), ale máme MP3 na hostinu a potom i na večerní párty, kde bude 60 lidí. DJ bych klidně vynechala, pokud si vyberete sami hudbu, která se vám bude líbit. :-) Aspoň to bude hrát přesně podle vašich představ a vyhnete se tomu, že každý bude za DJ chodit a bude si chtít nechat zahrát tu svoji, která se vám třeba nebude líbit. A kolik je malé, vrtule83? Mně už to tikají hodiny, tak se ptám :-))))))) Krásný den.
Odpovědět
Ahoj holky, tak o víkendu jsem byla s přítelem na svatebním veletrhu a byl pro nás celkem úspěšný. Přítel si koupil nádherný oblek a i košili, takže si můžu odškrtnout další splněnou věc. Dále jsme už koupili voničky a hlanvě jsme si vybrali svatební oznámení, které si chceme do konce měsíce objednat a to nejdůležitější - vybrali jsme si snubní prstýnky, které si pojedeme v pátek objednat. do těch prstýnků jsme se úplně zamilovali, jsou moc krásné, jednoduché, ale pro nás krásné. chtěla jsem si koupit i botky, ale zatím to je pro mě beznadějně, v obuvnictvích jich moc nemají a když už, tak bílé a já potřebuji smetanové, vím, že je možnost si objednat boty přes net, ale s malou a úzkou nožkou se bojím, aby mi nebyly velké, no zatím ještě vyčkám a budu hledat a když se nic nenajde, tka budu muset risknout objkednávku přes internet. Holky chtěla jsem se vás zeptat, přítel chce do saka kapesníček, nevíte, kde se takové věci prodávají? kd23: a co přítel, usmířili jeste se rychle? je to blbé, když se hádate kvůli někoho jiného, znám to :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, do vyhledavače stačí zadat "kapesníček do klopy - svatební" a vyskočí ti spousta odkazů. Jinak v obchodech, kde prodávají kravaty jich mívají hodně. :-) Tak určitě vyberete nějaký pěkný. Usmíříli jsme se až v sobotu, ale spíš to nějak vyprchalo ta hádka. Doufám, že už se to nebude opakovat, protože to bylo opravdu nepříjemné. Byla to snad nejhorší hádka za 7 let. :-| No ale už je to lepší. Dneska jdu ke kamarádce na vlásky, tak možná zkusíme i nějaký účes, tak už se těším. Zatím se mějte a vesele nakupujte. :-) Já pořád zjišťuju, že máte věci, které my ještě ne. Třeba oblek pro ženicha nemáme vůbec vyřešený. Tak pěkný večer. K
Odpovědět
Profilova fotka
svatebni-dekorace.cz - tady je kapesíček skoro zadarmo :-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kd23: tak o DJ už vůbec neuvažuji ;-) a malé je 21 měsíců, a podle profil fotky vůbec na tikající hodiny nevypadáš ;-) můžu se zeptat kolik ti je? terisku gratuluji k úspěchu na veletrhu, jste toho pořídili opravdu dost :-) oblek taky ještě nemáme zařízený, ale chce si ho jen půjčit, koupený by už víckrát nevyužil
Odpovědět
Profilova fotka
Já tikám už pár let, bude mi 27. :-) Zrovna koukám na nějakou pěknou levnou svatební knihu pro hosty, abysme je zabavili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi blbá otázka ale k čemu slouží ta svatební kniha? K přáním pro novomanžele a tak? Na tikání máš ještě čas to bych začala řešit ve třiceti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební knihu budeme mít na hostině, aby nám tam, kdo bude chtít, něco napsal, děti namalovaly apod. Slouží to pro vzkazy, rady do života a blahopřání. :-) Do 30-ti bych už chtěla vozit určitě :-). S přítelem jsme spolu 7 let, tak proč ne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) kd23: svatební kniha není špatný nápad ;-) a co se týče dítěte ;-) , nedivím se Ti. Podle mě má mít žena dítě do 30 let. První dítě. Pak i po 30ti další, když to jde ;-) Ono totiž začínat první dítě pozdě... a pak to třeba nějaký čas nejde... pak to letí a narůstá stres ;-) Oblek pro ženicha jsme koupili minulý týden v OP Prostějov. Přítel ho dál využije (ať už divadlo, svatby, práce, pohřby :-D ) Pěknej oblek se hodí vždycky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na to mimi máme stejný názor :-) Oblek super. Dneska mi to v práci nijak zvlášť nebaví. :-( Holky, na kolik vás vyjdou vývazky? Myslím mašličky pro svatebčany. Já našla pěkné bílo růžové za 6,-, ale pro 70 lidí je to 420,-. Přemýšlím, že vezmu obyč bílé za 3,-. Hrůza tyhle maličkosti o pětistovce.... Pěkně se to nasčítá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kd23 já si dělám vývazky sama ale pro 70 lidí by jse mi moc nechtělo tedy. A kdyby jsi chtěla jen bílé ty dávají i v květinářství rovnou k myrtám, tedy u vás jo, ale cenu nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ne u vás ale u nás, fakt píšu jako pr...
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: já si je také napůl dělala sama... ty ozdobné se mi příliš nelíbily, chtěla jsem úplně ty obyčejné :-) koupila jsem je v galanterce - měli posledních 40, dohromady za 80 Kč, zbylé jsem dodělala sama z bílé úzké stuhy... jde to vážně rychle a vypadají stejně. Zabodala jsem do nich ozdobné špendlíky... no a pak do nich dám kousek buxusu... na myrtu se vykašlu, tu bych takhle asi moc nesehnala... :-) To víš, že se to načítá... pětistovka je furt pětistovka :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?