Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi to budeme dělat asi úplně po jinak. prostě, jak to vyjde, tak to vyjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dneska udělala super kup. Koupila jsem bílou organzu na auta a to 5,5m šiře 1,5m za 25Kč/m. Mají v Jysku slevy, měla jsem štěstí koupila jsem poslední kus.
Odpovědět
vrtule - to jsi teda vážně dobře pokoupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule: a není ta šíře moc široká? Takový rozdíl jsem ani nějak nikde neviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ji ještě rozstřihnu a vyjde mi na obě auta. U nás ve švadlence mají šíři 3m, tak to už je opravdu moc.
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo... to je už hodně :) já si ji kupovala z jednoho eshopu po 9,5metrech a šíře 0,5m. Abych měla dekoraci na stoly. Na auta jsem kupovala tu užší. Tak to Ti gratuluju k super úlovku ;-)
Odpovědět
Prstýnky stále nedorazily už 2. týden po termínu dodání. Už jsem jim dnes volala, fakt mě štvou... :-(
Odpovědět
kuratkol - a opravdu je poslali?
Odpovědět
Profilova fotka
a kuratkol, co ti na to řekli??
Odpovědět
Objednali jsme je 31.1., 26.2. jsem jim psala mejl, aby mi dali vědět, až budou prstýnky posílat, hned následující den mi volali, že je posílají tj. 28.2. Dnes je 9.3. a prstýnky stále nemáme.... Říkali, že teď to nemůžou ověřit, že ta paní už šla domů (v 17 hodin jsem volala). Ověří to zítra.... Netuším, jestli je opravdu poslali, říkají, že jo... Na poštu jsem už volala několikrát a nic tam nemají. Ach jo... Tak jsem se na ně těšila :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol a placeny je mas nevo ne? No zlato posilat postou... to bych se bala :-|
Odpovědět
Platili jsme zálohu 3 000 Kč. Zbytek jako dobírka...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak snad se to zítra vysvětlí...
Odpovědět
Kdo ví...
Odpovědět
Profilova fotka
no... zitra to budou uz muset rozlousknout. Kazdopadne je to na nich...
Odpovědět
Jsem jim psala mejl o víkendu, kde ty prstýnky jsou a během dneška se vůbec neozvali.... Tak jsem jim zavolala a říkali, že to musí ověřit atd... Fakt divný...
Odpovědět
Držím pěsti, ať to dobře dopadne....
Odpovědět
Kéž by... Jinak oznámení už máme taky na poště, zítra vyzvedneme, jsem netrpělivá. Šatičky už se mi šijou.... Stojí to peněz všechno to kolem svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: všechno stojí kolem svatby spoustu peněz a navíc to naskakuje za zbytečné telefonáty, které člověk musí řešit kvůli komplikacím. A ty nervy!
Odpovědět
Člověk šetří a pak to za 3 měsíce rozháže za tyhle serepetičky na jeden den :-). Holky, co svatebka? Bude ? A kam?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my ji teda kvůli financím vzdali... nebo alespoň odložili. Pojedeme tak na týden do Krkonoš. To zatím vše.
Odpovědět
My pojedem na pár dnů do Beskyd a na víkend na sraz JRT na sázavu, takže taky žádné zázraky, ale i tak se moc těším :-)
Odpovědět
My máme koupené letenky do USA, na část si asi půjčíme penízky... Uvidíme... Moc jsem se tam ještě jednou chtěla podívat, než budeme mít rodinu...
Odpovědět
Ahoj kd23, budu ti schůzce rodičů držet palečky, snad to dopadne stejně jakou mě. Ćasto se stává, že když už dojde k setkání rodičů, tak je jednání jiné. Tak snad to vyjde i tobě, mě osobně spadl kámen ze srdce :-) NA svatebkní cestu pojede, no spíše poletíme 8-) , na řecký ostrov Lesbos, já jsem totiž Řecko miluju :-)
Odpovědět
Taky miluju Řecko, už jsem tam byla 3x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera byl přítel u rodičů. Den předtím volali, že by s ním chtěli mluvit mezi 4 očima (beze mě). Tak na svatbu dají jen 15 tisíc. Jeho otec se ženil už 3x a přijde mu zbytečný dělat takovou slávu a jeho máma říkala, že měli malou svatbu (Dělali topinky na louce asi 10 lidem a pak rozesílali jen oznámka, že se vzali) A že to bylo dost romantický, jak to bylo malý...... Prý jsme mohli vybrat levnější restauraci. A ta schůzka s mými rodiči, chtějí si jen tak popovídat a ne řešit peníze....... Tak to mého tátu asi klepne, až se tohle dozví... No uvidíme za 14 dní, až se sejdou..... :-( Tak držím všem palce, ať to nedopadne, jako u nás.... To jsou fakt nervy. Takže svatební cesta se konat nebude a zbytek hostiny zaplatíme my. Nechci, aby naši platili 50 tis.... :-(
Odpovědět
kd23 - tak my si paltíme všechno sami a peníze dostaneme až na svatbě v podobě daru, kolik to bude netušíme.
Odpovědět
Profilova fotka
vendullka: tak to je super. Taky bych si chtěla zaplatit hostinu sama, ale ostatní výdaje na svatbu taky nejsou malé.
Odpovědět
Taky si platíme všechno sami...
Odpovědět
To teda nejsou. Moc nás sice nebude, ale i tak to s oblečením, výzdobou atd., udělá hodně...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?