Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
:D bude v barvách: bílá - šampaň
Odpovědět
Jojo a kolik budete mít lidí na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: bude jich 50 na oběd i raut. Takže docela dost... nedavno jsem se ale bavila s jednou známou a ti mají 80 lidí na oběd a 120 na raut... Tak to bych neutáhla!! :-N
Odpovědět
adriene - tak to už je vážně hodně, to si nedovedu ani představit..
Odpovědět
Profilova fotka
vendulka: no právě! Ptala jsem se jí, jak to dělají... no a že to prý bude i s ubytováním skoro pro všechny v jednom hotelu... má na to svatební koordinátorku. Pro mě hotové science fiction :-)
Odpovědět
To pro mětaky...
Odpovědět
adriene: To bude stát peněz.... uf...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě... to se pak šplhá do závratných výšin... tak daleko nekoukám :-D
Odpovědět
Je to celkem zbytečné.... pokud se ti to nevrátí v penězích jako svatebních darek... Bylo mi líto těch vyhozených peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
a co vy holky, myslíte si, že se Vám všechno vrátí na svatebních darech? Ono to hodně záleží na štědrosti příbuzných... já myslím, že nám se stěží vrátí hostina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nám se to taky nevrátí, ale je to tím že rodiče přispěli rovnou, budeme rádi když od ostatních dostaneme na malou dovču v čr
Odpovědět
Profilova fotka
:) no ta nějak to bude i u nás... ale napsali jsme si i seznam svatebních darů... někdo totiž fin. hotovost dávat nechce, tak aby měli na výběr. Jinak už mám botky!! hodila jsem je do alba... jsem s nima moc spokojená 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nemají moc vysoký podpatek? Vydržíš v nich celý den? Jsou moc hezký :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jestli cely den, ale cast dne urcite :-) budu mít určo nějaké na přezutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adrien botky jsou nádherný, ale já bych se v nich asi přizabila
Odpovědět
Nám by se to mohlo z větší části vrátit, tak uvidíme. Asi jen od dvou či tří lidí dostaneme dar, jinak peníze, protože domácnost máme komplet zařízenou a nepotřebujeme skoronic. Jsem ráda, že to obě rodiny pochopily a že jim to nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji ;-) tak my užijeme i svatební dary, ne že bychom toho v domácnosti měli málo, ale jsou věci, které nemáme a které se budou hodit :-)
Odpovědět
Které například? Nás se ptají, co chceme, ale já nevím, co říct, nic mě nenapadá.... Jsou lidi, co peníze dávat nechtějí....
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, část naší i přítelovi rodiny peníze dávat příliš nechce, radši by svatební dar. To samvé kolegyně v práci ... přece jim neřeknu o peníze. Tak jsme vymýšleli: el. strojek na maso, wok pánev, presovač atd. Nebo lůžkoviny... těch není nikdy dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi od přítelových rodičů dostaneme sadu jídelního nádobí, talířů není nikdy dost, každou chvíli je nějaký rozbitý. Jinak dostaneme kávovar, máme jeden starý ošklivý, presovač nikdo nekoupí :-| ještě dom. pekárnu bychom chtěli no uvidíme, ale raději ty penízky. Jinak máme taky snad všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
holky máme tu takovou dohadu, když se veze nevěsta a ženich na obřad měli by být v autě s řidičem sami? nebo nevadí když jede ještě někdo
Odpovědět
Na obřad jede v jedno autě nevěsta, svědek a tatínek. V druhém autě ženich, svědek, maminka. Až z obřadu jedou spolu... ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle já holky vůbec netuším... :-)
Odpovědět
Ale to bys měla, jestliže se vdáváš :-D :-D :-D
Odpovědět
Je to přesně jak piše kuratkol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to abych to nastudovala!! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, v sobotu proběhla schůzka mých rodičů s tatínkem a přítelkyni od mého nastávajícího a dopadlo to všechno naprosto skvěle, svatbu nám buou platit moji a přítelovi rodiče na půl, což je ta nejlepší varianta, která mohla nastat, akorát finance spojené s nevěstou mi budou samozřejmě platit rodiče sami. Ohledně navrácení se financí, myslím si, že se nám to z větší části vrátí a od hostů chceme finance, až na tři dary nové ledničky, matrací a foťáku, ale to už máme rozebrané. domácnost už máme zařízenou, ale chceme časem vybavit dětský pokojík, takže se penízky budou hodit a nechce se mi vymýšlet blbosti, které budu mít na nic, proto je lepší shromáždit větší finanční obnost a pak si za to koupit něco pořádného. Ohledně převozu nevěsty ženicha k obřadu, tak nevěsta jede s tatínkem a pak ještě může jet se svědkem a ženich jede s maminkou a pak může se svědkem a na hostinu jedou nevěsta s ženichem v nevěstiném autě.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to s tím vozením jste mně tedy zaskočili. no to tedy netuším jak to uděláme, protože je většinou v rodině jen jeden řidič na auto. Ještě k tomu mě nepoveze táta ale přítel svědkyně (chci jet jejich autem) a kdyby s námi jel můj táta tak nemá kdo vézt zbytek mé rodiny a z přítelových rodičů neřídí ani jeden. No tak tady se asi tradice nedodrží.
Odpovědět
vrtule: jaké si to uděláte, takové to budete mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, terisek: Tak to je super, že se rodiče takhle dohodli. Nás to zatím ještě čeká. Přítelovi rodiče se cukali, že nemají čas, takže se sejdou prý až za 14 dní. Tak uvidíme, jak se domluví. Jinak já pojedu s tatínkem, svědkyní a řidičem, přítel to samé, ale s maminkou. A zpátky pojedeme v ženichově autě, ale moje sestra když se vdávala, tak zpátky jeli v jejím autě. Je to asi na každém. V dnešní době už není moc věcí podle starých pravidel. Tak pěkný den všem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?