Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
kd23: já jsem byla na několikách svatbách, kde nebyla kapela, ale Dj a rozhodně v tom nebyl rozdíl, lidé se bavili stejně dobře, myslím si, že nezáleží, jestli tam je kapela nebo Dj nebo poušíte mp3, ale záleží ma tom, jeslti se hrají nebo pouští hudba, která ty lidi bere a chtějí na ni tančit. vrtule: oboje šatičky jsou hezké, mě se však osobně více líbí ty první šatičky, máš větší prsa a potřebuješ zbytek postavy (podle mého názoru) opticky zmenšit a ne rozšířit, myslím si, že rozšířený - princeznovský styl šatů není přími pro tebe, ale zároveň si myslím, že i když si vybereš ty druhé šatičky, tak budeš krásná, dej na svůj vnitřní pocit, ve kterých se cítíš být opravdu krásnou nevěstou. vidím, že většina z vás postupně dostává další a další věci na svatbu, já pořád čekám na ten svatební veletrh a snad tam většinu pořídím.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: my máme jiné hudební uskupení na obřad a jinou kapelu na další svatební veselí. Jsou skvělí, už se na to moc těším. Když bude někdo chtít, dám kontakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi budeme mít taky jen mp3, a nebojím se že by se lidi nebavili. Koukám jak pořizujete další věcičky, mi konečně budeme mít zpět auto tak to začneme zase taky obíždět. Díky za rady ohledně šatiček, prostě oboje jsou hezké. Já nejsem zrovna hubená a přijde mi že ty první mi pár kilo ubrali a schovali velká prsa a perfektně seděli, ještě škoda že nemají drobec širší sukni a vlečku.
Odpovědět
vrtule83: Musíš se holt sama rozhodnout, ve kterých se líp cítíš :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska pořídila i botičky, byli jsme v deichmanu a mají slušný výběr
Odpovědět
vrtule: prosím tě, mají i malé velikost 36 a v barvě smetanové? Mám už teď hrůzu, že nesežu botky, tedy hlavně v mojí velikosti, někdy mi totiž bývá i ta 36 velká, protože mám ještě k tomu úzkou nohu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to díky za tipy. Já ještě taky nemám botičky. Tak to vyrazím :-) Dnes by měli dorazit bublifuky, tak je doma vyzkouším, jestli nedělají fleky. Budu doufat, že ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla že všude je větší výber smetanových bot než bílých. A velikostí taky dost i 36. Ale na úzkou nohu nevím, já ji mám zrovna dost širokou a botky mi všechny co jsem vyzkoušela padly. kd23 dej vědět jak jsi vyzkoušela bublifuky. Já o nich taky přemýšlím, ale bojím se těch fleků. Ale pro přítele je všechno navíc zbytečné a zbytečný výdaj navíc. Přemýšlím i o čokoládičkách, minivínečkách a lampionu. Ale nevím či to není zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Vy nakupujete jak divý!! My dnes byli domluvit podrobnosti svatební hostiny, tak nás to docela navnadilo ;-) A dnes večer mi budoucí švagrová přiveze botky, co přišly na jijí adresu z USA, tak už se nemůžu dočkat, jestli mi vůbec padnou a jaké vůbec budou :-)
Odpovědět
Mě přišly botičky už minulý týden a jsem z nich úplně vedle. sedí perfektně a jsou moc pohodlné:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to závidím... :-) snad dopadnu stejně 8-)
Odpovědět
Adriene - budu držet pěsti, ale určitě to bude ok ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vendullka: děkuji ;-) pak poreferuju :-)
Odpovědět
My už čekáme týden na prstýnky, ale dosud nedorazily... Už se mi to zdá divné. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: nezoufej!! ony určitě dorazí !! :-)
Odpovědět
Jenže oni nám v pátek volali, že posílají a prstýnky nedošly ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jim zkuste zavolat... třeba je vůbec neposlali, se to třeba zdrželo. To je blbý. A jak to posílali??
Odpovědět
Na dobírku....
Odpovědět
Profilova fotka
TAk tam vážně zkus ještě zavolat, nebo třeba zítra dojdou ;-)
Odpovědět
To třeba jsem si říkala od pondělka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Česká pošta je poslední dobou trošku pomalejší. "Dnes podáte, zítra dodáme" už dávno nefunguje. V pondělí mi poslali bublifuky taky na dobírku, dnes je pátek a stále nic. Tak snad v pondělí budou. :-) Trpělivost, Kuratkol. Prstýnky určitě dorazí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bublifuky dorazily. O víkendu vyzkouším co fleky a dám zprávu. Vypadají ale nádherně. :-) Tak si užijte pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: tak to gratuluju k balíčku!! ;-) Halvně ať nedělají skvrnky ;-)
Odpovědět
Tak prstýnky nedorazily, volala jsem i na poštu.... Ach jo. Do firmy jsem to napsala už včera, ale dosud neodpověděli...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jste některá z Opavy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: to me mrzi :(
Odpovědět
adriene: No jo no, naštěstí je ještě času dost, tak se nemusím stresovat zatím.. Dívala jsem se ti do albíčka a vypadá to, že máme stejný vkus.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: jasne ze je jeste cas... kor s postou... ti mají stále na všechno spoustu casu!! :-| stejný vkus? No tak to me tesi :-)
Odpovědět
Budeš mít svatbu do růžova?
Odpovědět
ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?