Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Aha... Tak to by asi u mě nešlo.... Potřebovala bych změnit barvu některých věcí na tom oznamku staženém. Máme v práci superbarevnou tiskárnu/kopírku, takže by to bylo jako originál....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím ti neporadím
Odpovědět
No jo, škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, nikdo nic nového??? :-) Už máte šaty na převlečení? Nebo někdo neplánujete se převlékat?? :-)
Odpovědět
Neplánuju převlékat, máme jen oběd s rodinou.... Večer další párty.... Jinak máme prstýnky na cestě, v pondělí jsou tu.... Se moc těším..
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: no to se nedivím, že už se těšíš :-) My se na ty své také moc těšili... ;-)
Odpovědět
Ale ještě nemám nakoupeno nic na ozdobu. Co ty? Nějaké doporučení ?
Odpovědět
Ahoj, taky neplánuju žádné převlékání, přijde mi to zbytečné...
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít na svatbu docela hodně těžké a bohaté šaty, těžko bych v nich chtěla zůstat až do pozdního večera 8-) takže se převléct plánuju... pak za 2 měsíce půjdu na svatbu kamarádce za svědka, tak je plánuju využít i tam. Kuratkol: jak myslíš výzdobu?? čeho konkrétně?
Odpovědět
adriene: tak to mám výhodu, že i když budu mít šaty bohaté, jsou úplně lehoulinké
Odpovědět
Profilova fotka
vendullka: tak to máš perfektní ;-)
Odpovědět
adriene: myslím výzdobu - auta, vývazky atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já nakupovala zde a můžu tedy jen doporučit: svatebnidekorace.cz objednavala jsem tam organzu, kytičky, čokoládky, cilindr na auto... a musím říct, že vše došlo v pořádku a kvalitní :-)
Odpovědět
Už mám nakoupeno za 800 Kč, přes týden si pro to zajedem...
Odpovědět
Ahoj holky, přes víkend jsem byla pryč, takže teď musím rychle dohnat vaší diskusi :-) vrtule83: vaše oznámení je moc hezké a originální, my budeme teprve oznámení vymýšlet, za 2 týdny je poblíž našeho města svatební veletrh, tak doufám, že se tam inspirujeme nejen v oznámení, ale i ve výdobě, kytici, prstýnky a snad tam koupíme botičky a oblek. Já si šaty na převlečení budu kupovat, ale nechci se převlékat, mám bohaté šatičky, ale jsou lehounké a hlavně si je chci pělně užít, když to bude jen jednou za život :-D tedy doufám. Použiji je na druhý den, máme totiž hostinu i s noclehem. Ozdobu na auto už mám objednanou ve svatební salónu, tam budeme kupovat i stužky na sotatní auta a voničky si také koupím hotové buď na tom svatebním veletrhu nebo ve svatebním salónu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Já si na večer nějaké šaty na převlečení vezmu, ale převlékat se moc nechci. Taky si to chci užít. Uvidím podle situace a hlavně podle počasí. Ozdoby na auta máme zamluvené viz. album, ostatní stužky ještě nemáme. Oznámení máme v PC - ještě to chce pár úprav. Prstýnky, botičky, oblek pro ženicha a další maličkosti nás ještě čekají. Zatím pracujeme na svatebních novinách a dárkem pro rodiče-jak jsem se inspirovala na jiných diskuzích, uděláme rodičům fotoknihu jako poděkování. Akorát přítel má fotek jako miminko málo :-( Jeho starší brat má 2 plná alba a přítel má v albu jen prvních 5 stránek a to nic moc. :-( Mrzí mě to, ale holt moji rodiče budou mít knihu lepší a bohatší. Zatím se mějte a pěkné pracovní pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: a co sis objednala? :-) kd23: také se nechci moc převlékat, uvidím ale na situaci. Přece jen bude zřejmě vedro... tak bych se nerada upekla :-D
Odpovědět
adriene: Objednala jsem saténové stuhy na ozdobu aut svatebčanů, organzu na auta, vývazky, stuhy, přísavky na auto, vlásenky s růžičkama do vlasů...
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: ty ses rozšoupla!! :-) budeš mít na autě panenku či kytici??
Odpovědět
No panenku určitě ne, asi kytici, pokud neseženu něco hezkého, co by se tam hodilo a nemuselo vyzvedávat před svatbou a připevňovat před svatbou.
Odpovědět
Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kytky se musí vyzvedávat v den svatby... alespoň by se mělo :-) My budeme mít panenku (nevím proč, nějak se mi to víc líbí :-) ) a na auto ženicha cilinr. Takže budeme připevňovat. V den svatby, ale on už se o to někdo rád postará :-)
Odpovědět
No u nás je to složitější, bude řídit někdo jiný, než rodina a ještě jsou odjinud než z našeho města. Tak bych byla radši, když bych sehnala růžové a bílé srdíčko na kapoty, které by nevypadalo až tak uměle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam jak vesele zarizujete. Ja se ted vratila z tydenni sluzebky a rovnou jsem se taky vrhla do objednavani. Dneska jsem si objednala kadernici a kosmeticku, tak se mi dost ulevilo, vdavam se tri sta kilaku od domova, takze jsem patrala a vypatarala :-p . Uz me ma napsanou na cas- v osm rano.... a v devet rano liceni, no uvidime pri zkousce. Nemusim si ani kupovat zadny sponky atd. vsechno maji, mam prijit na zkousku s obrazkem, tak uvidime co vycaruje. ;-) Objednala jsem si vcera taky veci na vyzdobu restaurace a auta, mela jsem v planu si zaridit agenturu, ale komukoliv z pribuzenstva jsem to rekla, tak me zrazoval, ze mi pomuze, takze uz mam asi 20 pomocnic, tak to zvladneme sami. Bude to o polovinu levnejsi, takze nemusim tolik skudlit... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super, že máš asi 20 pomocnic. Já zatím zařizuji sama. Teta, co dělá v látkách sežene svatební tyl na auta, jedna tetka upeče cukroví, druhá sehnala malé prstýnky na cukroví, jinak zbytek sama. Máte už botky? Já ještě vůbec. Zatím čekám na bublifuky, až mi dorazí poštou. Nesmíme totiž házet rýži ani nic podobného, tak bublifuky to snad zachrání. :-) Tak ať nám to zařizování jde rychle. Mějte se.
Odpovědět
axonka: Taky máme svatbu 300 km daleko. Je to celkem náročný. Objednala jsem si kadeřnici, o které nevím, jaká je; vizážistu, o kterém nevím, jaký je. Doufám, že to vše prozradí zkouška. Ještě snad bude čas něco změnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já také nemám v plánu se převlékat. Ale raději si něco vezmu sebou, kdyby bylo potřeba. Budeme tam mít rovnou k dispozici pokoj tak nebudu muset jezdit domů. Co na auta ještě přesně nevím, ale určitě bílou organzu a panenku nebo jestli seženu něco hezkého umělého z květin a cilindr, nebo ještě uvažuji jen nad těmi mašlemi bez ničeho. Na kadeřnici mi přijde že je ještě čas, ale nevím ještě jakou vizážistku, nemám s žádnou zkušenost. Dnes jsem byla znovu na šatičky. Zlákalo mne, že tu je jeden salon, kde je půjčovné na vše 1500,- má skoro stejné šaty jako tam kde mám vybráno. Jenže ty co jsem chtěla měl malou velikost a seděli mi tam jedny, docela se mi líbily. Rovnou jsem šla si znovu zkusit ty původní (je to od sebe 15 minut) a utvrdila jsem se v nich a paní mi je zlevnila kvůli konkurenci z 3900,- na 1500,-. Takže jsem super ušetřila, ale aspoň ví že se k ní vrátíme pro ostatní. Holky oboje šaty mám v albu, co myslíte vybrala jsem správně?
Odpovědět
vrtule83: vybíráš si stejné typy šatů jako já. Ty druhé, co máš na sobě, ty jsem taky někde zkoušela. Více se mi líbíš v těch prvních, dělají ti i větší prsa a lépe tvarují postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule: líbíš se mi více v těch druhých ;-) Já mám dnes také jeden úspěch za sebou, z pošty přišlo oznámení, že jsou botky již k vyzvednutí 8-) tak se na ně už moc těším!! :-) A druhý úspěch: máme zamluvenou živou hudbu na svatební obřad. Tak to bude nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule: Tak já se přikláním k adriene. Líbí se mi líbí více ty druhé šatičky. adriene: živou hudbu závidím. My zatím jinou nesehnali, tak radši pomalu dáváme dohromady mp3, snad se lidi budou bavit... :-( Byli jste někomu na svatbě, kde neměli kapelu? Je to hodně znát? Bojím se, aby se lidi bavili, když budou hrát jen mp3 :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?