Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
vendulka: tak to máte skvělé. Pokud je ta možnost, že jsou prostory, navíc je tam zázemí, prostředí je hezké a ne "nechutné" jako většinou obvykle bývá (taky jsme jich pár prošli), tak je to báječná možnost jak ušetřit! Navíc znáš kuchařku, víš jak vaří, to sele se na svatbu vysloveně hodí... :-) Opravdu cokoliv někdo nazve "svatební", je to s přirážkou. Věřím že svatební hostina a narozeninová hostina pro stejný počet lidí by vyšla cenově rozdílně :-)
Odpovědět
To rozhodně....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jé selátko, grilovaná kýta to bych si taky dala a přítel tuplem, kdo nás pozve? :-D :-p Nás bude málo, bychom to jedli týden, kdyby jsme si nechali takovou dobrotu udělat.
Odpovědět
Nás bude taky málo, asi jen 20... Dá se to zamrazit, i pak je to výborné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtule, přijeď ... :-D myslím že to taky nemáme šanci sníst ;-)
Odpovědět
Holky, uvědomujete si, že to jaksi nejde, že to máme v jeden den :-). Nebo to dámwe dohromady, když říkáte, že se to nesní a ušetříme :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uvažuju nad tou kýtou, nás by 10kg kýta v restauračce vyšla ne necelé 2 tis. což je jen o 3 stovky víc než zvěřinový gulášek k večeři. Za 30kg sele chtějí 4500,- což mi přijde už dost, když máme napjatý rozpočet. adriene trošku z ruky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo to mě netrklo, ale kdo ty zbytky rozveze? To by chtělo tryskáč.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo společnou svatbu :-D :-D Mně to taky nedošlo :-) Vrtule: no kýta 10 kg by stačila, když je vás je málo. A zlepší to rozpočet :) My budeme mít malou kýtu 5 kg :-) , ale zase spoustu jiného, takže to stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě mi vrtá hlavou kdy dát raut? Už odpoledne? Nebo až večer? Nebo to nějak rozdělit? Chcem malý raut (studené mísy, ovoce a řízečky) a i večeři. Je mi jasný že po obědě a dortu budou všichni funět, ale pak budou chtít lidi k zábavě asi něco zakousnout. No fakt netuším, aby se to nesežralo hned a na noc zbydou jen zbytky. No určitě nám to pak v restauračce řeknou, ale to je za dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
jo bude nás 15 dospělích a 5 dětí z toho 1 prožraný puberťák a 3 do 3let.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty malý děcka bych snad ani nepočítala ;-) my to máme tak, že k jídlu se po obřadu počítám dostaneme tak kolem 13:30, bude se hodinu jíst, pak káva dort... nějaká zábava, tam budou mít na zakousnutí jednohubky, ovoce. No a večerní raut bych začala mezi 17 a 18 hodinou. Ale jak to všechno dopadne... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj. My máme oběd cca kolem 15:00, obřad bude totiž končit ve 14:00. 40 lidí máme na obědě a kolem 18:00 přijde ještě asi 20 lidí na grilování. Budete mít nějaké družičky a družičáčky? Já budu mít holčičku a synovečka, oboum bude v té době 2,5 roku. Tak jsem na to zvědavá, jestli nebudou stydliví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kd23: družičky a družby ti závidím... :-) my na svatbě budeme mít tři děti, dvě kolem 11 let, takže tam už to odpada a pak chlapečka 4 roky... ale ten je podle mě moc stydlivý na takovéhle věci... takže asi nic :-( .. :-)
Odpovědět
Ahoj, zdravím vás zase po delší době :-) Holky, ode dneška za 4 měsíce z nás budou vdané paní :D teda my máme obřad v 11:30, tak vdaná paní budu asi za 4 měsíce a hodinu :-D
Odpovědět
nás bude asi 25, ale jak píše Kuratko,zbytek dáme na mražák a nebo dáme ještě coby výslužku, někteří budou radši než za koláčky:)
Odpovědět
A večer teda přijede ještě pár kamarádů...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tak já právě přesně taky za 4 měsíce a 1 hodinu budu stát před oddávajícím. Máme to ve 13:15. :-) Uteče to jako voda, snad všechno stihneme připravit, jak chceme. :-)
Odpovědět
Tak to já toto dobou budu mít už 2,5hodiny po:)
Odpovědět
Profilova fotka
No a já zatím nevím, kdy ten obřad bude, takže nemůžu říct. Ale s nej pravděpodobností v tuhle dobu budu také již mladá paní :-D Výslužky?? Budeme dávat co zbyde... ať už je to sladké, či řízky... atd. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěsty. Až po přečtení vašich příspěvků jsem si uvědomila, že už si můžu užívat jen čtyři měsíce jako svobodná slečna :-) (Ne, že by to byla po těch 12 letech, co jsme spolu nějaká změna ;-) My máme obřad v jednu hodinu. Jak se tak dívám na ty počty lidí, tak vám závidím, u nás to vypadá tak minimálně na 60 lidí. Mám hrozně velkou rodinu, všichni se stýkáme a navíc všem vdabým sestřenicím jsem na svatbě byla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi máme obřad ve 12:00 tudíž teď za 4 měsíce si budeme asi zrovna připíjet nebo pochutnávat na svíčkové
Odpovědět
Profilova fotka
luckaluk: 60? alespoň budete mít legraci... velké svatby jsou většinou zážitek na celý život .. ;-) bohužel finančně náročné :-S my budeme mít těch lidí cca 50, takže taky dobrý :-D
Odpovědět
My máme obřad na 11 hod, kadeřníka už na 7 hod. Bereme se po 11 letech :-).
Odpovědět
Ahoj holky, my budeme mít obřad ve 12:00, chceme se vzít v pravé poledne 8-) Na hostině nás bude zřejmě 34, což je tak akorát a do výslužek (jenom rodině) budeme dávat, kousek dorty, cukrovíčko a možná ještě nějaký ten koláč + pokud zůstane nějaké ovoce atd. luckaluk: tak to budete mít velkou svatbu, ale chtěla jsem ti hlavně říct, že není tvoji povinností zvát všechny sestřinice atd. na svatbu jenom proto, že tě pozvaly také, já to tak nedělám, něktří moji bratranci a sestřenka na moji svatbě nebudou, i když jsem u většiny na svatbě byla, jenže ono to je jednoduché zvát, dokud všichni byli sami, ale teď je rodina mnohonásobně zvětšná a já jako poslední v rodině to pak mám nejnáročnější, co se týče počtu, ale hlavně my se spolu ani nestýkáme (kromě jedne sestřenky, která na svatbě bude) a připadá mi uhozené zvát někoho, koho jsem neviděla i několik let, jenom proto, že to je roidna, místo nich zvu své vynikající kamarády.
Odpovědět
terisek: Je pravda, co píšeš, pozvat jen ty, se kterými se stýkáš a na svatbě je chceš. Jenže někdy to není tak jednoduché, jak by si to člověk představoval.... Já bych spoustu lidí třeba vyřadila, ale přes rodiče to někdy není průchozí.... Nechtějí si tím zadělat na celoživotní problémy v rodině....
Odpovědět
Profilova fotka
terisek: já s tím také souhlasím, ale pravda je i to, co říká kuratkol... někdy je to hold otázkou kompromisu. Buhužel to někdy na něčem táhne... já mám tedy štěstí, že nám do výběru nikdo "nekecal", ale ze skušenosti znám i jiné případy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to dohadování o hostech také nezávidím, mi naštěstí moc rozvětvená rodina nejsme. No možná i jo ale téměř se nestýkáme. Tím to máme jednodušší. Holky potřebuji poradit, dnes jsem dodělala oznámko ale nevím nevím, co vy na to? Jukněte. Ještě mě napadlo ho vložit do nějakého bílého zdobného papíru.
Odpovědět
Je to moc hezké. Jak jsi to udělala?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, stáhla si oznámko z netu a pomocí Malování, Zoneru a Photoshopu vyretušovala název firmy a vymazala obsah. Zůstali jen ty kytky a text mě inspiroval na jednom oznámení tady na brms.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?