Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a přidávám se ke krásnému datumu. Máme to na Konopišti. A co jsem četla problémy s druhou stranou rodičů... Jsem na tom úplně stejně. Moji rodiče jsou štěstím bez sebe a pořád nabízejí jakoukoli pomoc... Druhá strana vůbec nemá radost.... Nenabídla ještě nic a spíš to všechno bere jako velký problém. Ale my se nedáme. Chceme si to užít. Tak zdravím a přeji pěkný večer. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj!! vítej... krásně se nám to tu rozrůstá. Jojo, problémy budeme mít asi společné, ale nesmíme se dát. Já už na všechny negace jen rezolutně trvám na svém. Prostě je to svatba především má a mého přítele, ostatní jsou zvaní a tím jejich připomínky ke všemu končí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za uvítání, Adriene. :-) Dneska jsem lítala celý den po Praze kvůli šatům. :-) Nakonec jsem se vrátila do Adiny. Mám velikost 32 - 34, takže v každém salonu na mě měli tak dvoje a nic moc. :-( Ale dopadlo to dobře, zamluveno mám. Zítra schůzka s fotografem. A kapela, co jsme chtěli, má bohužel obsazeno. Nečekala jsem, že to bude takhle dopředu vše zamluvené. Restauraci naštěstí máme, tak snad ostatní přípravy budou probíhat hladce. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda ty jsi ale vychrtlík !! :-D To se nedivím, že nikde na tebe nic nemají ;-) ale Adina má asi výběr veliký, webovky mě inspirovaly dost:) Nám bude fotit známý mého přítele, který je profi fotograf. Jídlo dosud řešíme, jelikož původně zamluvené prostory (mělnický zámek) otočil a vyrukoval s astronomickou cenou :-S tak snad už to dořešíme brzy. Trochu mě to deprivuje. Šaty mám vybrané a zamluvené na Mělníku, botky objednané. Kapelu máme zamluvenou, je to trio (bongo, kytara, basa) jsou dobrý, už jsem je viděla hrát na dvou svatbách. Kdybys potřebovala, dám kontakt. Hodně toho bývá už zamluveno, také jsem to nečekala, ale spousta lidí plánuje hodně dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky. Kapelu bych brala, ale když ji máte zamluvenou na stejný den, tak to asi neprojde :-D :-D :-D . Botky a doplňky ještě také nemám. Zatím řeším,kdo by mě přijel namalovat do Benešova (máme tam kousek chalupu) Jinak snad vše už je aspoň promyšlené. V kolik hodin máte obřad? My až ve 13:15 - dopoledne bylo dost probrané :-( Přesně jak píšeš, když jsem v lednu začala číst některé diskuze a zjistila, že nevěsty, co se vdávájí až v září mají zamluvené šaty, začala jsem mírně hodně vyšilovat.... :-) Ale díky dnešku to dopadlo dobře. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mi nedošlo, no vidíš :-D :-N tak hlavně, že na tebe ještě nějaké šaty zbyly a termíny svateb také ;-) do ip Ti pošlu kontakt na jednu vyzážistku i kadeřnici, co jezdí z Prahy líčit i česat domů. Prý je šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super!!! Moc moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak ná do toho rodiče zatím moc nekecají. U našich je to úplně v pohodě mamka mi dala peníze a ať si to uděláme po svém. Přítelovi rodiče jsou zatím také vpohodě a také nás budou financovat. Jen jsme měli dřív problémy s plánováním hostů, určitá osoba tam určité lidi z rodiny chtěla a mi i ostatní ne, třeba ať puknou. Dnes jsme si objednali prstýnky, bude nám je dělat zlatník na přání. Zlato jsme dodali své a tím nás vyjdou na cca 4700,- oba i s 1 briliantíkem 2mm. Origilál by vyšli se zirkonem na cca o 4 tis víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Vrtule, tak to je slušná cena. Já si včera na aukru vydražila šaty na převlečení a ještě dnes objednávám podvazek z ebay, už se těším, jak bude vypadat naživo :) U nás klidná atmosféra, proškrtali jsme část příbuzenstva, z obou stran tvrdí, že je to na nás, koho pozvat. A je to svatá pravda ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už má zařízené tyto věci - datum na matrice i s místem obřadu a hudbou, restauraci s hostinou a noclehem (udělají mi i výzdobu), hudbu - DJ na hostinu, fotografa (bude to náš skvělý kamarád), dorty, cukroví, koláče, nehtíky, kadeřnici a šatičky :o) Příští měsíc půjdeme na prstýnky, vybereme a objednáme oznámení a pak už jen koupíme oblek, košili a kravatu a pro mě botičky :-) POvazek mi bude kupovat moje sestra - svědkyně a to přímo ve svatebním salónu. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, když tak mi to připomeňte :-D
Odpovědět
Ahojda, pridavam se k datu, i ja v tento den prijdu o sve rodne prijmeni :-) Zatim mam vybrane saty, prstynky, fotografa, svedka a hudbu na obrad...a pak uz jen vybrane, ale jeste nezarezervovane - restaurace, kyticka, oznameni... Chtela jsem vas pozadat o reference na nejakeho kameramana. Chtela bych jen kratky zaznam z celeho dne. Diky moc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj mauricia, vítej :) no když tu tak pročítám kdo co všechno už má, tak já nemám skoro nic :-) hodně toho ještě nechávám na později... třeba dort, koláčky.. podikura...atd :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám trošku problém s hudbou na obřad, nevím co :( mám svatbu v kostele. Co jste volili vy? Už máte vybráno?
Odpovědět
My sice svatbu v kostele mít nebudeme, ale nechávám hudbu plně na nich... Oddávající i matrikářka jsou velmi dobré známé a tak myslím, že by nic špatného nevybrali:)
Odpovědět
Adriene: ahojda, dekuji za uvitani :-) co se tyce hudby, my mame na muj prichod forrest gump http://www.youtube.com/watch?v=FcOt6m... na predavani prstynku Stin katedral a na odchod Oh Happy days http://www.youtube.com/watch?v=SLY7yI... mame to v kapli sv. Vojtecha, tak doufam v dobrou akustiku. Jinak jeste moc pekne je: Henri Mancici - Love story theme Craig Armstrong - Glasgow theme Various artist - Perfect Day... na nas spolecny odchod jsem chtela neco veseleho, optimistickeho...moc pekne je jeste od Diany King - Say a little prayer for you nebo I will follow him ze Sestra v akci, ale je urcite i plno jinych verzi...
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia, děkuji za tipy :-) trošku v tom plavu. Možná se také zkusím domluvit na místě, zda je možnost živé hudby a co jsou schopní zahrát. Jinak máš super výběr, to budete mít krásné :-)
Odpovědět
adriene: ja mam na tebe velkou prosbu. Vlastne na vsechny...Mrknes, prosim, do meho albika? Mam tam saty a jsem tak desne nerozhodna, ze mi asi mrskne...ja tam mam dvoje saty, jedny hodne jednoduche a pohodlne a ty druhe krasne, ale trosku mi drou (musela bych neco shodit, coz si nejsem jista vysledkem...). Ja jsem si zarezervovala ty jednoduche s tim, ze jsou vsechny saty krasne. Ale ted mi kazdy ponouka, ze ty druhy jsem hezci a ze mi delaji lepsi postavu a ja jsem z toho dost nestastna... :-( muzes mi prosim pridat svuj nazor? Pohodli a jednoduchost nebo lehce nepohodlne a krasa??? mne se vic libi ty nepohodlne, ale bojim se, abych si na sebe neusila bic....Ja proste nevim....musela bych zrusit tu rezervaci, ale je to v jednom salonu, tak bych mozna mohla.....dekuji predem moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mauricia: ja bych ti poradila ty druhe, myslim, ze ti delaji lepsi postavu. Ale dej jen a jen na sebe, v cem se libis sama sobe. Ja kdyz jsem byla vybirat saty, tak jsem dala na kamosky a za dva mesice, kdyz jsem nad tim porad premyslela, jestli to jsou opravdu ony, bezela jsem do salony si to znovu vyzkouset a nakonec jsme menili rezervaci. Kazdy ma jinou predstavu o satech, o svatbe jak by mela vypadat, nekdo chce jednodussi , nekdo princeznovske. ;-) Těžko poradit
Odpovědět
axonka: myslis,ty s tou bohatou sukni? Ja jsem prave taky dala na rady a v tu chvili v tom salonu mi to prislo jako spravne rozhodnuti. Proto i ta rezervace. Ale kdyz ted o tom premyslim a kombinuju a ja nevim co vsechno, tak zjistuji, ze bych asi radsi nejake to nepohodli vydrzela, nebo zhubla, nez se osidila o trochu te vyjimecnosti :-) ale mas pravdu, necham si to jeste pres vikend ulezet a pak budu v pondeli jednat :-) A byl velky problem zmenit tu rezervaci? V salonu byly moc mile damy, ale zase chapu, ze co je moc, to je moc :-) A dekuji Ti za poradu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mauricia... upřímně, mě se ty šaty líbí oboje. Z vlastní zkušennosti musím říct, že když jsem byla šaty vybírat v saloně, některé se mi líbili hodně, ale na mě byly otřesné. Pak jsem jedny vybrala, teď už ani nevím jak v nich vypadám, ani jak vypadají ve skutečnosti, mám jen fotku v albu :-) vím jen, že mi seděly, že vypadaly dobře, že jsem se v nich dobře cítila a tím jsem to uzavřela a vrátím se k nim někdy v června na zkoušce před vyzvednutím ;-) Aaaale... teď s radou k Tobě. Jeden den se dá trošku trpět, aby se člověk cítil skvěle. Takže já Ti doporučuji vrátit se zpět do toho salonu a zkusit si znovu oboje šaty. Abys viděla "jak moc" jsou nepohodlné. Jestli náhodou nejsou nepohodlné až moc, nebo naopak. Nebo zda se Ti opravdu víc nelíbí ty již vybrané. Třeba si ty myšlenky víc utvrdíš a přesněji se rozhodneš k své spokojenosti:) pak teprve budeš spokojená. Upozorňuji, že pokud by na tebe byli nepříjemní, začala bych přemýšlet o jiném salónu. Člověk má nárok na rozmazlování a max vstřícnost. Přece jen jim tam člověk nechává nemalé peníze (já: 8600,-), tak ať se mi koukaj věnovat! Přeju dobré pořízení a pak dej vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V salonu nebyl problem, nejprve jsem jim tam volala, ze si nejsem jista svym vyberem atd. rikali jasne, prijdte. Saty jsme vyzkouseli a ja vedela, ze ty vybrane proste nejsou to co chci. Kdyz jsem tam byla prvne s kamoskama, vybirali jsme mezi dvouma satama. Ja chtela jine, ony taky, nakonec jsme se nechala zvyklat. Pak jsem kvuli tomu mesic nespala. :-N Ty saty s tou nabiranou sukni, ty jsou lepsi... ;-)
Odpovědět
adriene: kdyz jsme prisli z toho salonu domu, tak jsem se porad koukala na ty fotky a necitila jsem takovou tu ulevu a spokojenost. Pripadala jsem si dost nerozhodnuta. V salonu jsou skvele zenske, ja uz tam prave byla 2x a uz jsem nechtela moc otravovat, tak jsem si proste nejake vybrala. Mela jsem tam 3 radce. Pritele a jeho dve dcery (20 a 22). Nikdo nic moc nekomentoval a pak pritel s prvni dcerou rekli ty jednoduche a mladsi ze ty s tou bohatou sukni. Tak jsem o tom dal uz nechtela premyslet a proste jsem rekla tak jo a hotovo. Dekuji moc a dam vedet :-)
Odpovědět
axonka: zkusim tam zavolat a pujdu tam sama! zadne rady, jen ja...a uvidim. Holky maji takove ty vysnene a rikaji "ty jsem vzdycky chtela", ale ja tohle nemuzu rict. Je fakt, ze uplne poprve jsem si vybrala ty s tou bohatou sukni a pak jsem se nechala rozhodit. Skoro se priklanim k tomu, ze se trochu omezim v tucnych jidlech a trosku pohnu buckem a ze se to herdek musi podarit. Od prvni zkousky ke druhe jsem shodila 3kg a uz to trochu bylo znat. Tak snad to vyjde. Dela mi to tezkou hlavu a bohuzel mi byla dana do vinku nerozhodnost, coz je snad horsi nez cokoliv jineho. A to jsem kozoroh...ale asi nejaky divny kozouš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Divný kozouš, jo?? :-D t je skvělý :-D Jasný!! Jdi tam sama a pak se rozhodneš nejlíp!! Není nad to se rozhodnout sama, pak to alespoň nebudeš muset na nikoho svádět :-) A budeš mít čistou hlavu, koukneš do zrcadla a řekneš si... jo, tyhle chci! Další 3 kg do 27.6., pokud budeš mít důvod a jako že ho budeš mít!, shodíš raz dva ;-) a my Tě v tom podpoříme 8-)
Odpovědět
adriene: dekuji moc za podporu :-) hned je mi o neco lip, mam z toho radost :-) ve vsem mam jasnou predstavu az na ty saty tedy. I kdyz ja predstavu mam, to jsou ty s tou velkou sukni, kdyz ja se jen bojim nepohodli. Takze ne nerozhodna, ale posranek :-) (admini at odpusti, jine vhodne slovo jsem nenasla, dekuji ;-) )
Odpovědět
mauricia - mě se taky líbí víc ty s bohatou sukní, korzet Ti dělá krásnou postavu.
Odpovědět
Mauricia: Měla jsi na zkoušce přítele? Nejsi pověrčivá :-). Taky bych si ho na zkoušku nejradši vzala s sebou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
to já ho s sebou neměla... takže jsem pověrčivá :-) tajím mu ty šaty dodnes 8-)
Odpovědět
Taky bych nejradši skrývala a tajila, ale samotné se mi tam tááák nechce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?