Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, seženu, určo, to nemám strach. Jen mě to trošku rozhodilo. Tohle jsem opravdu nečekala, my jsme to nečekali :-|
Odpovědět
Je to vážně přemrštěné... Nedivím se ti, že Tě to ak rozhodilo. Já teď pro jistotu sháním nějaké dobré zákusky, bo tam kde jsem měla mít dostali od dubna výpověď z nájmu a zatím nic jiného nemají, tak mě to taky pěkně štve....
Odpovědět
holky, už jen 147 ;-) Která z vás stříhá krejčovský metr? :-D
Odpovědět
No, já se chystám taky do restaurace, kde budeme mít hostinu - už jen kvůi tomu, ať vím, jestli nám udělají výzdobu oni sami, nebo se o to musím starat já... Jinak nám řekli, že se ta konečná cena za hostinu pohybuje vždy 500 - 700 na osobu, že se jim nestalo, aby to u některé svatby vyšlo dráž. Tak jsem sama zvědavá.
Odpovědět
Metr ještě nestříhám, ale utíká to hezky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, metr ještě netříhám, ale utíká nám to hezky a jen co vysvitne první jarní sluníčko, tak to poletí jako voda :-) Adrien, napočítali ti teda pěknou sumu, ono je problém, když se nesepíše předem smlouva a člověk pak neví, kolik si opravdu naúčtují. Já to naštěstí nakonec mám na místě, se kterým máme již zkušenost ze dvou svateb. Zřejmě tě osvítilo, nebo jsi to podvědomě tušila a zašla jsis tam s předstihem, bylo to opravdu štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, jsem ráda, že jsme tam šli takhle brzy. Nakonec je to dobře, když člověk dělá spoustu věcí dopředu, pak se alespoň dají jisté věci zachránit ;-) takže budu informovat, až nám to klapne někde jinde. Ale přece jen jsme se dozvěděli včera jednu dobrou radu a to takovou, ať si předem domluvíme s cukrářem, aby nám udělal dort pro počet svatebčanů a ať máme jen jeden jediný a pořádný. A už jen svatební koláčky a jiné sladkosti ať si dělat nenecháme, že se to pak stejně rozteče a nikdo na to chuť už nemá. Podle tohoto se asi zařídíme, tohle jediné mi snad přišlo logické. Jinak metr nestříhám, radši sit to nechávám volně utíkat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dnes se mi s mým miláčkem povedlo shodnout na výběru hudby oři svatebním obřadu. Vybrali jsme si jeden svatební pochod a pak dvě písničky, které budou hrát při mluveném slovu oddávajícího. Tak a mám další věc za sebou, kterou si mohu škrtnout ze svého seznamu :-D a pustit se do dalších věcí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle je věc, kterou zatím vůbec nemám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Adrien s těmi sladkostmi to od začátku máme přesně takhle v plánu, jeden pořádný dort a jen koláčky a něco do výslužky. Naše rodina jsou stejně víc masožravci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zo u nás právě taky, jen ženský občas ke kafíčku... :-)
Odpovědět
My budeme mít svatební dortu + rolády ke kafičku a pak koláčky, stejně v tom vedru nikdo nebude mít chuť jíst :-D a jsme také masožravci, i když k té kávě si asi kousek dají. A pak u nás je zvykem dávat rodině po hostině výslužku, ve které je kousek svatební dorty, rolády a cukrovíčka a naštěstí se tohle všechno dá dát na mražáku a vzít si to, až bude na to chuť :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My plánujeme dort, koláčky a malé mini věnečky. Kdoví co se sní, uvidíme. A do výslužky dáme to, co zbyde. Ať je to cukroví, či maso. Dnes jdeme kouknout ještě na jednu restauraci, tak uvidíme. Ale napadla nás ještě jedno krásné místo, kam jsme psali, což je w..malba.cz Je to tam krásné, v přírodě. TAk o tom uvažujeme také.
Odpovědět
Ahoj Adriene, budu ti držet palečky, ať ti to vyjde tam, kde se budete cítit nejlépe a pokud možno finančně příznivě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc za podporu ;-)
Odpovědět
Ahoj Adrien, tak jak jste dopadli, už jste si vybrali místečko, kde strávíte svůj den D? Vidím, že to tu tento týden tak trochu umírá. Holky copak nemáte žádné novinky :-) Já se příští pátek chystám na ples a půdju se počesat ke kadeřnici, která mě má česat i na svatbu, tak už snad vyzkoušíme nějaký ten účes.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jojo taky koukám že to tu umírá. Terko, no zatím nemáme ten den, jeliož ještě nepřišly finanční nabídky emailem, tak čekáme, pak vybereme. Snad nepřebereme :) Novinky, holky, novinky! nemáte?? Jasný účes... tak snad Tě učeše nějak krásně a už to bude návrh na účes svatební:) to pak cceme vidět foto 8-)
Odpovědět
Ok, až si účes vyberu, tak tu hodím foto :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi zrovna včera vybírali jídlo na celou hostinu. A máme rozpor s prstýnky, já se přikláním k oceli a přítel k žl. zlatu. Ale je pravda že já mám všechny šperky také ve žl. zlatu ale už je nějakou dobu nenosím. A taky jsou o dost dražší a to bychom si museli na ně půjčit, jelikož nechci ty nejlevnější aby trochu vypadali ne. Necháváme to na březen, oběháme znovu zlatnictví a uvidíme. Byli jsme se ptát na sv. dort a ten stačí obědnat týden před svatbou. Jinak máme dost zařizování naplánováno na duben. Já jsem ale i taková že nechávám věci na poslední chvíli. Ještě mám problém, že nemám stálou kadeřnici, tak netuším kam pak zajít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u me nic noveho neni. Mam tak nejak vsechno rozplanovane a neco objednane, takze doufam, ze pak na nic nezapomenu. Vcera jsem nadhodila, za nekdy v breznu bysme meli zajit vybrat a objednat prstynky. Ten mu cucel jako blazen, myslel, ze vleti do zlatnictvi, vybere prsteny, zaplati a odejde s nima v kapse... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
axon kéž by to bylo tak jednoduché že :-D
Odpovědět
tak pro dnešel 141 ;-)
Odpovědět
Tak my jsme pořád na mrtvém bodě, nějak nic nezařizujem, prostě na to prdíme. Nějak bylo, nějak bude 8-) Myslím si, že je na všechno pořád dost času. Až si ale vzpomenu, koupím si aspoň materiál na vývazky a zkusím cosi vyrobit :-) Vy už všechny vývazky máte? Já už nevím, kdo má, kdo ne... jestli si je děláte samy...
Odpovědět
Profilova fotka
já je dělala sama, úplně ty jednoduché, bílé se špendlíkem s bílou hlavičkou. Před obřadem do nich pak dám kosek buxusu místo mirty. Tohle nějak neřeším 8-)
Odpovědět
Ahoj, tak já jsem se dnes dokopala k tomu, že jsem si koupila stužky, ale dělat je zatím ještě nebudu, ještě to chvíli počká :-) Jinak to hlavní máme snad zařízeno, jen s hudbou jsme trošku na štíru, tak snad se ještě něco podaří sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
já vývazky nemám, ale dělat si je budu sama, to nepospíchá stačí koupit materiál a za jeden večer budou hotové. Chci si i ušít polštářek na prstýnky. Jen už zase zvažuju barvu svatby, takže nevím do čeho to ladit :-p Asi bude místo žluté oranžová. V restauračce nabízejí oranžovou, vínovou, fialovou a krémovou. A možná i na přání, ale to nevím jestli by nechtěli víc peněz. Mi budeme mít hudbu na cd, mám zaúkolovaného kamaráda co udělá nějaký mix.
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám 27.červnovkám :-) Ve středu jsem si byla vybrat šaty, zamluvila jsem je, zaplatila zálohu a teď si lámu hlavu s botama. Nevíte kde by se daly sehnat levně? Nejsem moc na podpatky a utrácet za ně moc nechci, protože si je obuju asi jen jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak Tě vítáme:) co se týče bot, myslím že se tu hodně baví o Deichmanovi. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej ypsilon já také na podpatky nejsem a navíc bych je i kvůli délce šatů a malé výšce přítele mít neměla. Tudíž chci balerýnky, pěkné bílé jsem viděla v Deichmannu za cca 400,- tak tam zkus zajít pokud ho máš poblíž. Ale myslím že až bude letní zboží bude všude větší výběr.
Odpovědět
Taky jsem nad ním přemýšlela, asi se tam vypravím na čumendu. Adriene už máš šaty? (nechce se mi číst celá historie :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?