Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
moje řeč :-)
Odpovědět
Ahoj kuratkol, s šatičkama určitě nezoufej, najdeš lepší salón s krásnými šatičkami, pokud tamten salón neměl v tvoji velikosti 40, což je normální a běžná velikost, tak to byl nějaký laciný salón, který se soustředí pouze na anoretičky :-) moje sestra má, mnohem větší velikost a šaty sehnala, akorát je třeba ty salóny obejít. Holky tento víkend se starám o nemocného přítele, kterého skolila chřipka a to pořádně, do toho jsme musela dělat běžné věci jako vařit, péct, vysávat, vytírat, prát, žehlit atd. pak se postarat o návštěvu a byla jsem ráda, když jsem si už mohla sednout a teď si říkám, jaké to bude, až budeme mít děti? to se asi budu muset rozdvojit, anebo možná při narození dítěte dostanu nějakou dávku pořádné energie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisku, já myslím že s dětma tobohužel bude ještě horší, ale co se dá dělat... :) hold se budoumuset určité věci změnit :)
Odpovědět
Profilova fotka
terisku já malý dítě mám, a když je ono marod a já taky tak je to hukot, většinou to odnese domácnost, holt pár dní je tu brajgl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak se to zas časem dá do kupy no... ;-) svym zpusobem se na to tesim a svym zpusobem ne :))
Odpovědět
Určitě nemám velikost 40, ale větší :-). Tak doufám, že budete mít pravdu a nějaký salón pro sloníky najdu. Taky si někdy říkám, jak to pak s dětma zvládnu :-) Moje mamča si po čtyřicítce pořídila další mimi a jak to zvládá i při práci. Tak doufám, že v tomhle budu po ní ...
Odpovědět
Profilova fotka
geny jsou jasny.... :-D
Odpovědět
...ale taky doufám, že mi nebude tak blbě jako jí, když byla těhotná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:) to se jistě uvidí... každý to má trochu jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Člověče hoky už mě ty lidi pěkně s...u... všichni do mě prudí, že je blbost abych se vdávala ať to nedělá,, že jsme mladá at... :-( takhle mě debilně nahlodávají
Odpovědět
madorm iAhoj, a kolik Ti je, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Ahoj madormi, jestli ty a tvůj přítel cítíte, že už nastal ten pravý čas a chcete spolu zůstat, tak nevím, proč byste se neměli vzít. Jestli do tebe nedlubou jen proto, že závidí, nebo že jim to zrovna nevyšlo a myslí si, že všem to musí dopadnout špatně. Prostě se na ně vykašli a dej na svoje a přítelovo srdíčko :-) a i kdyby to náhodou nemělo vyjít, tak by jsi litovala, že jste to nezkusili. Ale já pevně věřím, že nám všem to vyjde. většina vztahů a manželství se bordí jen proto, že lidé jsou zhnilí řešit své problémy. Hezky se odevzdej předsvatebním přípravám a užívej si roli nevěsty a na všechny ostatní se vykašli. Sice nevím, kolik ti je let, ale vždyť v kolika se brali naši rodiče atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
madormi do me taky prudej, teda spis do pritele jeho kamaradi, ale nastesti on to bere statecne :) Furt se mu smejou ze je blazen a podpantoflak, ale my vime ze se pro nej nic nezmeni, dyt manzelstvi uz davno neni o tom ze si chci nekoho pripoutat...
Odpovědět
Evičko, naprosto s tebou souhlásím. I můj přítel je pod palbou narážek od kamarádů, že se žení, ale nevím, co čekali, když mu je 31 let? vždycky ten první je na tom nejhůře. Ale je to čeká také, holky si už na ně brousí zoubky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě bude v den svatby 23 let a 8 měsíců :-)a jsem spolu 4 roky, dva spolu budeme žít
Odpovědět
Madormi, já myslela, že ti je tak kolem 20 let. POkud ti bude už skoro 24 let a jste spolu 4 roky, tak to je dost dlouhá doba, aby jste věděli, jestli spolu chcete být nebo ne a když už spolu skoro 2 roky bydlíte, tak to je jedna z dalších velkých zatěžkávacích zkoušek ve vztahu a vy dva jste jí zřejmě prošli bez újmy. Prostě a jednoduše nenech se nikým zmást, jestli s přítelem cítite, že je ten čas, kdy se chcete ve vašem vztahu posunout dál, tak to udělejte :-)
Odpovědět
to adriene: mně přišlo požádání o ruku s celým večerem strašně romantické - bylo to na naše druhé výročí, kdy jsme byli domluveni, že půjdeme na večeři do pěkné restaurace a že se hezky oblíkneme. Mužský přišel, vlezl do špajzu, pak mazal do koupelny (já už byla připravená, v šatech, čekala jsem na něho v obýváku u počítače), pak se oblíkl do obleku, s kravatou, zase šel do špajzu a od tama přinesl překrásnou kytici z 9rudých růží a ještě bílých kytiček a jednou velikou hlavní, která tomu dominovala a která ani nevím, jak se jmenuje. Úplně mi vyrazil dech, takovou kytku jsem nečekala, tak jsem ho objala a on mi za zádama vmáčknul do ruky krabičku s prstýnkem. A pak mi řekl, že mám 10 minut na sbalení a že odjíždíme. Já nebyla schopná slova... ON měl sepsané všechno, co budu potřebovat - třeba jako odličovadlo a podobné důležité věci pro holky, vytáhl tašku a začal mi to balit. Pak mě odvezl do Tuchoměřic do Auberge de Provence, kde by zařídit romantické nazdobení stolu se svíčkama, růžovýma lístkama, kytičkama,.... a já dostala menu bez cen (ono by to asi se mnou seklo). Obskakoval nás číšník, ani vodu jsem si nemusela nalívat sama. Pak byl připravený pokoj s růžovýma lístkama na posteli, svíčky... Tu výzdobu a restauraci vybral na svatebním veletrhu, v březnu tam dovezl výzdobu a řekl jim, že to mají být zásnuby. MOc mě to hřeje u srdce, že je takový romantik :-) to x_woman: mně se dnes zdálo, že jsem si hned ráno před obřadem zaflákala šaty a kadeřnice nedojela a měla vypnutý mobil!!! Panejo, to jsou sny 5 měsíců předem! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to isabelle: nádherné zásnuby!! Opravdová romantika, musím přiznat, že tvůj nastávající je v pravém slova smyslu opravdu romantik... a takhle to měl všechno důmyslně připravené... na to se NE ani říct nedá :-D Co se týče snů... zatím žádné hororové nemám, ale tuším, že to přijde a ani mě to nemine 8-) to madormi: mně bude 25, přítelovi je 24 a jsme pevně rozhodnutí se vzít, nic se tím pro nás vlastně nezmění, ale už si chceme říkat manželé, protože víme, že spolu chceme být navždy, tak nač to odkládat třeba o několik let dále. Jsou to Vaše tužby, Vaše srdeční záležitosti... do toho nemá kdo mluvit... to musíte vědět vy. Ale pokud pochybujete... tak bych volila rozvahu. Lepší být několikrát nerozhodní, než se pak rozvést ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tam mi si včera byli prohlídnou prostory ve vybrané restauraci a rovnou zaplatili zálohu. Jsem naprosto nadšená a výzdobu nám udělají na přání za stoly 700+květinová cca500,- což je super.
Odpovědět
Profilova fotka
jestli chcete juknout tak w....drmalskamyslivna.cz
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, vrtule, tam je to ale pekný!!! :)) To budete mít dobrý, útulný, na samotě... romantika :) Já jdu dolaďovat prostory, svatební tabuly, uspořádání s přítelem v pátek. Tak jsem zvědavá, jak to půjde a co všechno nám nabídnou. Psali, že doporučují, abychom po obřadě, až se půjdeme fotit, zabavili hosty programem ochutnávka vín v zámeckých sklepích. Dělají to moc hezky, svatebčany vezmou do sklepů, schody ozdobí hořícími svíčkami a se sklepmistrem ochutnávaj... :) tak po tom možná sáhneme :)) jinak to bude vše tu: w...lobkowicz-melnik.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem byla zrevidovat svoje svatebni saty. Zjistila jsem, ze to co jsem si myslela je pravda, poprve jsem vybirala a dala na rady kamosek. Dneska kdyz jsem si ty svoje puvodni zkousela, tak sama jsem se v nich sobe extra nelibila. Kdyz jsem si zkusila saty z nove kolekce, uz ty prvni, zjistila jsem, ze skutecne to neni ono a zamluvila jsem si jine. Slecna byla moc prijemna a ochotna, ja se citila trapne, ale konecne mam saticky, ktere se mi libi. Ted jsem konecne stastna... :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adriene ten zámek taky vypadá moc pěkně, a ta ochutnávka moc lákavě, pokud to moc nezasáhne váš rozpočet tak bych do toho šla. axon no právě každé se líbí něco jiného, alespoň jsi šla je zkusit znovu a vybrla sis podle svého.
Odpovědět
Profilova fotka
Axon, tak to je dobře, že už máš šaty podle své představy. Důležité je, že se v nich cítíš super. To je jinak pak o ničem ;-) vrtule: já myslím, že se všech hostů předem zeptá, zda o to budou mít zájem a kdo ano, tak si to hold koupí :) moderní svatba se spoluúčastí :-D ale co, už mi pár svatebčanů řeklo, že to chtějí a že si to klidně zaplatí, tak to uděláme tímhle stylem. Přece jen ty náklady na svatbu jsou šílené... :-| a to jdeme příští týden platit zálohu na dovolenou a zítra dohodnout tu oslavu. Doufám, že tam nebudou chtít hned také prachy x-)
Odpovědět
Holky, co solárko před svatbou? A nebo nějaká dovolená u moře, ať nejsme bledule? Já jsem dnes byla po strašně dlouhé době na solárku, obsluhující mě dala na 7 minut a mám z toho spálené záda a prdel ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my jedeme k moři až po svatbě, takže to bude asi nějaká ta chytačka jarního slunka :) a solarku určitě také, to už bych možná měla začít co, aby mi ta běloba nezůstala pak... říkáš že jsi se spálila při 7 minutách?? (orangutánek...?? :-D ) tak to abych si dala tak 3... 8-) ale to snad nemá ani cenu se tam svlíkat... na ten čas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mi dovču neplánujeme, ale solárko plánuji, já nikdy nebyla, ale abych s šatama nesplinula :-p co myslíte kdy stačí začít chodit? nechci moc jen abych nebyla bílá. Každopádně mám kámošku co chodí pořád, tak se jí budu muset pozeptat.
Odpovědět
Ahoj holky, já teď ležím v posteli s horečkami, ale překonala jsem se a otevřela jsem svoje očička, abych se podívala, co je tu nového :-) My na dovolenou určitě pojedeme, ale až po svatbě, polovinu jsme už zaplatili a vyměnili jsme si už i polovinu peněz, když to euro tak stoupá :-( My se chastáme na řecký ostrov Lesbos (já totiž Řecko miluji, také veškeré moje dovolené končí tam) a kde se chystáte vy? Takže opálená budu až potom, ale na solárko určitě půjdu, opálení vypadá hezky v kontrastu s těmi šatičkami. vrtule: na solárko začni chodit aspoň tak měsíc předs svatbou 2x týdně a co se týče minut strávených v solárku, tak to záleží na tom, o jaký typ solárka se jedná, jestli to je turbo atd, ale začíná se většinou tak na 6 minutách a pak se minuty pomalu přidávají. x women: zřejmě ti měli nastavit solárku aspoň o minuti méně, ale ono se to někdy stává, že na poprvé se člověk trošku spálí, je to i tím, že pokožka dlouho sluneční paprsky necítila, takže se s tím vypořádává podle svého. Ovšem podle mého názoru teď ještě nemá cenu chodit na solárku, pokud už nechceš být nyní opálená. Můj názor na solárko je takový, že pokud člověk na něho nemusí, tak je to dobře, zestařuje to pokožku a to hodně. Já na něho půjdu jenom kvůli svatbě a pak zároveň i z toho důvodu, abych se na dovolené hned nespálila, je dobré mít základ. axonko: gratuluji, že jsis také našle ty svoje vysněné šatičky, mě se stalo to samé co tobě, šla jsem do salónu podruhé, zkusila šaty z nové kolekce a v tu chvíli jsem věděla, že to jsou ty pravé a jsem za to moc ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky změna, dnes jsme byli domlouvat celou hostinu (průběh, jídlo, raut, výzdoba.. atd.). Původně, když jsme to byli napodzim objednávat, tak se to zdálo báječný, jak jsou cenově dostupný... pohoda, klídek. Dnes velký obrat. A když nám řekl nástin ceny pro 50 osob ... 85.000 plus 10% z toho pro obsluhu navíc, tak jsem byla jak opařená a myslela, že spadnu pod stůl... :-S Tudíž už na pondělí domlouváme nové setkání jinde a pevně věřím že za podstatně jinou cennovou relaci. Mně je normálně zle |-| Ještě že jsme tam zašli takhle brzy, nedokážu si představit, že bychom to začali řešit v březnu a pak překvapeně sháněli jiné prostory na poslední chvíli ..
Odpovědět
adriene - Tý bláho, to je teda opravdu pěkná pálka. Neboj se, myslím že máš pořád ještě šanci sehnat něco lepšího a za rozumnější cenu:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?