Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vlezla do prvniho salonu, saty jsem si vybrala. Mela jsem na sobe asi osmery saty a tyhle sedely nejlip i kamosky co se mnou byly odsouhlasily.... Ale ted trochu pochybuju, tak si to pujdu znovu ozkouset a utvrdit se, ze to jsou fakt ony... :-) No, mam ja tohle zapoterbi????? Ach ty zeny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si jdu šaty do salonu vybírat zítra nebo pozítří, dle času. No a doufám že si zamiluju, vyberu a zamluvím... x-) ale co pak až uvidím někde jinde jiný a krásnější... z toho mám tedy hrůzu :-D už vidím ty scény... no vážně, jsme hold ženský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já si taky u všeho vždycky říkám a co když někde narazím na hezčí, a stejně se vracím pro to první :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já si prožila stejné drama s šatami jako vy. Měla jsem vybrané krásné bílé šaty, jenže co jsem neudělala? šla jsem ten svatební salón navštívit ještě jednou, protože jim přišla nová kolekce šatů na rok 2009 a to jsem neměla dělat, nemohla jsem se totiž rozhodnout mezi těmi šatami, které jsem měla vybrané a mezi novým modelem šatů. rozhodovala jsem více jak hodinu a bylo to hrozné, nakonec jsem si vybrala ten nový model šatů, které jsou smetanové a to jsem byla velkým zastáncem toho, že svatební šaty musí být bílé, ale musím přiznat, že ta smetanová je opravdu světloulinká. A hlavně stalo se to, že já se do těch šatů prostě zamilovala, jako kdyby byly pro mě stvořené :-D nemohla jsem z nich oči spustit a pořád jsem na ně myslela :-D . Ovšem teď se pro jistotu po žádných šatech nedívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že se zítra do nějakých zamiluju, nebudu nikde už nic hledat a neodmiluju se :-D
Odpovědět
Já už mám vybráno, a taky už se radši na žádné nedívám, nebo bych z toho musela zblbnout:)
Odpovědět
Já jsem ráda, že už šaty mám vybrané, nemám čas chodit po jiných salonech, i kdybych měla, tak by se mi nechtělo a navíc... - na velryby toho moc nemaj... 8-)
Odpovědět
jo, a myslím, že dneska je to 157 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď nevím, zda říct hurá! : už jenom 157 :-) a nebo: Hurá! ještě máme 157 dnů čas :-D
Odpovědět
Tak to je otázka :-)
Odpovědět
:D
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukám po šatečkách pro naší malou a mně se moc líbí tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... jen přítele nějak nemůžu přesvědčit, jemu přijdou obyč. on chce mít načančanou princeznu
Odpovědět
Článek se načítá
Mně se taky líbí ;-)
Odpovědět
Ahoj vrtule, šatičky pro malou jsou krásné, jak se říká, v jednoduchosti je krása :-) CHtěla bych pro svou malou neteřinku se sestrou vybrat něco podobného, hlavně žádné volánky atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri přesně žádné volánky, ale v tom se právě s přítele přeme on ty volánky může
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla vyzvednout hotové snubáky a vybrat si a zamluvit šaty. Tak si říkám, že zas kousek hotové a odvedené práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adri prádélko a šatečky jsou nádherné. Snubáčky neukážeš?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra je nafotím a hodím je sem. Dnes jsem přes noc v práci, tak je s sebou nemám :-D ale řekla bych, že se povedly, no uvidíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vrtule83: jinak co se týče šatiček pro malo, mš se moc líbí. Přidávám se zaslouženě k většině a otevřeně říkám : nemám ráda volánky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám do klubu... :-) původně jsme měli datum 20.6., ale vybouchly nám prostory (ještě že tak brzy, kamarádka sháněla prostory na hostinu 14 dní před svatbou a byla na nervy), tak jsme teda datum posunuli. Už je zamluvená hudba, prostory na hostinu, fotograf, kostel, šaty mají i zaplacenou zálohu, tak teď hledám kytky, prstýnky a oznámení chceme vybrat na svatebním veletrhu v hotelu Diplomat v Praze v únoru. A už se mi o tom taky zdá! Většinou mi něco chybí nebo se ve snu nestíhám učesat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D vítej do klubu stejně postižených :-N Do Diplomatu se také chystám, chytat inspiraci :)
Odpovědět
Adriene, tak s tím postižením je to přesný x-) V Diplomatu můj nastávající vloni lovil inspiraci na zásnuby...byl tam sám a vymyslel to mooooc romanticky :-) Tak doufám, že tam letos pochytám inspiraci i na líčení, každý mi tvrdí něco jiného o tom, co mi sluší :-S
Odpovědět
Měla jste některá z vás problém v salónu či půjčovně šatů s jejich velikostí? Měli dostatek šatů vaší velikosti? Bojím se, že na slony nebudou mít dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to kuratkol: ja byla dnes a musim rict, ze absolutne bez potizi. Jen jedny jsem nezapla pres hrudnik (s tim mivam problem), jinak ostatni super. Pani moc ochotna - nosila, nabizela... takze celkovy dojem vyborny!! Tak se toho neboj :) to isabella: a jak Tě požádal??? :-) já také doufám, že tam toho bude hodně. Snad tam dopiluju podstatnou část toho, co ještě nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol na mě teda moc velký výběr neměla, možná ještě něco v barevných ale já chci čistě bílé. Šaty mám vel. 40 (normálně oblečení větší), ale musím mít zkrácenou délku, což byl problém.
Odpovědět
adriene: můžu se zeptat, jakou máš velikost? já zažila dnes zklamání - v jednom salonu mi dnes řekli, že v mo velikosti nic nemají....super...už se na to vdávání fakt těším...
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: tak to me mrzi, ze jsi mela problem :( no ja mam vcelku standardni velikost 38, ale co jsem tam do katalogu koukala, tak meli podstatne vetsi velikosti v nabidce. To asi zalezi salon od salonu, tak nezoufej!! ;-)
Odpovědět
holkyyy... 154 ;-)
Odpovědět
vrtule: načančanou princeznou přece budeš ty!!! Nemůžemít přece dvě! :-) Isabela24: no mi už se taky zdál sen, kdy jsem čekala na kadeřnici, která měla přijít k nám domů a ona nepřišla!!! Pamatuju si, že bylo 10 min. do začátku obřadu, já už jsem byla i oblečená, nachystaná, jen účes mi chyběl!!! A pořád jsem byla doma a čekala na kadeřnici! I když ve skutečnosti mě bude česat nejspíš chlap :-D
Odpovědět
kuratkol: jak říká adreiene, nezoufej... šatičky určitě najdeš. Taky jsem si myslela, že na sebe nic neseženu... a měli i na slony! 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?