Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to ja chtela taky obrad v kostele, je to krasna atmosfera a tak. Ale ani jeden nejsme pokrtenej, tak by to byli moc narocny pripravy a hlavne pritel by to asi neprekous, tak to budem mit v zamecky zahrade, tak snad to bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
to axonka: no určitě, já se teď tak trochu koukám co a jak. Ale jelikož nám bude svatební oznamka vyrabět náš kamarád, dle našeho přání, tak s emusím trochu poroz ;-) lédnout po netu a inspirovat se. Už to mám trochu před očima... Budeto nějaká kombinace s fotkama atd. :-) evi.ka: pokud nejste ani jeden pokřtění, to by byly opravdu dlouhé přípravy... Myslím, že obřad v zámecké zahradě bude mít krásnou romantickou atmosféru ;-)
Odpovědět
162 ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, my sice budeme mít obřad v obřadní síni, ale je to na zámku, takže trošku te hezké atmosféry tam bude :-) Původně jsme to chtěli mít v rytířském sále na zámku, ale když nám oznámili cenu a to 10.000kč zato, že si tam řekneme ano, tak jsme tuto variantu velmi rychle zavrhli. Pak jsme uvažovali o zámecké zahradě, jenže nechci riskovat počasí, ale aspoň tam budu mít fotky. A ještě k svatbě v kostele: já jsem sice pokřtěná, ale přítel ne a v našem okolí by nebylo nejjednodušší najít místo, které by nám vyšli vstříc a to i co se týče předsvatebních přednášek, ty bych totiž asi nedala a zároveň nám připadalo nesprávné se vzít v kostele, když nesouhlásíme s některými názory a ani jim nevěříme. Aůe hezké to tam je ;-) Na oznámení si říkám, že mám ještě dost času (já zase mám frmol v práci právě teď v lednu), ale zařizuji už dorty, cukroví a hlavně koláče - málem jsem to propásla, můj termín v červnu měli poslední volný.
Odpovědět
Profilova fotka
to terisek: máš na obřad správný náhled:) 10.000 je vážně hodně, to chtěli dost! Nám nabízeli na Mělníku, když jsme si různá místa obcházeli svatbu na zámku v mapovém sálu, nebo v jejich zahradě, vše připraví, a tam to bylo zadarmo. Což je myslím skvělé, podmínku je, že máš u nich následnou hostinu, ale ceny mají dobré, až mě to překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak mi náš obřad bude v obyč obřadní síni, ale je historická a nedávno rekonstruovaná, takže nic strašnýho, nedávno byla ještě v duchu komunismu. To bych si raději zaplatila u nás rytířský sál na zámku, ale to by přišlo jen na 4500 ale to je oproti terisčinýmu málo.
Odpovědět
A my zase budeme mít obřad klasicky v obřadní síni, ale mi se i líbí. Vůbec mi nepřipadá komunistická :-D Zkusím najít odkaz a hodit ho sem, abyste mohly vidět...
Odpovědět
jinak dneka 161... utíká to, utíká...
Odpovědět
Tak takto to vypadá u nás v Havířově. Kurňa, teď mi vrtá v hlavě mít svatbu venku, jak je na fotkách. Na těch posledních je klasická obřadní síň... Jestli máte zájem, koukněte: http://cms.hotelzamek.cz/www/cl-81760...
Odpovědět
Ahoj x-woman, vůbec jsem netušila, že jsi z Havířova, to bydlíme kousek od sebe, já jsem totiž z Frýdku-Místku, to jsem ráda, že jsem našla někoho z mého okolí :-) Zámek v Havířova vypadá hezky, u nás ve frýdku to vypadá obdobně, akorát zámecký park máme větší. Svatba venku mě také lákala, ale při mém štěstí by mi pršelo a když to mám uvnitř, tak bude určitě hezky :-) tedy doufám :-D A pro dnešek to je 160 dní, i když bych byla raději, kdyby to už bylo pouze 16 dní.
Odpovědět
Teď jsem si ještě vzpomněla, pokud někdo jste z okolí Ostravy, tak v březnu (14. nebo 17.) má být na Černé louce svatební veletrh s ukázkami dort, koláčů, kytic, bot atd. Možná to stojí zato shlédnout.
Odpovědět
Profilova fotka
terisku dej pokoj 16 dní, nevíš jak bychom to stihli :-p x-)
Odpovědět
Článek se načítá
vrtule: já jsme to myslela z legrace a pak se toho nemohu dočkat, i když jsem už měla pár hrůzostrašných snů o svatbě, kdy se mi všechno bortilo, tak možná proto to chci uspěchat a posunout čas dopředu :-( . Doufám, že to je znamení, že vše dopadne na 1 :-) Jo a už jsem si vzpomněla, kdy přesně bude ten svatební veletrh v Ostravě na Černé louce, bude 15. března.
Odpovědět
ahojky holky tak jsem dnes byla na matrice a mám stejný datum jako vy 27.6.2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau iveet, tak vitej. Ja dneska pokrocila a objednala si boty a vyvazky. Porad si rikam, ze kdyz to budu objednavat postupne, tak to pak nebude takova rana.....
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím do party 27.62009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aho iveet a vendullko :-D tak vítejte do party! Jak se těšíte?? ;-)
Odpovědět
čaute holky, to je skvělé, že se nám to tu rozrůstá, vždyť jsme si vybrali skvělý termín :-D Axonko a odkud jsis objednala boty? potřebuji sehnat smetanové a v malém čísle.
Odpovědět
Ahoj adriene, to víš že se těším, ale samozřejmě mám i trošku strach... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máme tak trošku všichni, strach... aby vše klaplo, podle našich představ. Já si chtěla zítra jít zkoušet šaty, ale něco mi do toho vlezlo :( tak mě to teda docela mrzí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já to shánění věciček nějak pořád nechávám na později, ale já mám výhodu že to můžu koupit najednou, mám totiž penízky pohromadě, jen na hostinu budou až později. Já mám dilema, zda kytku míchanou nebo jen kaly, zatím co jsem viděla míchané do žluta, tak se mi moc nelíbyli, ale moc jich nebylo. V míchané bych chtěla gerbery (ani nevím jestli jsou i žluté), ale žluté kaly jsem také na fotce ještě neviděla. Chjo no ještě fůra času.
Odpovědět
Ahoj vrtule, já jsem viděla kaly, které jsou oranžové se žlutým krajem, tak jsetli by mohly být takové a mohly by se kombinovat s růžemi, anturiemi atd. s něčím, co má plus mínus stejné velký květ. Já si také všechno zařizuji hezky pomaloučku a postupně, mám to takhle raději a s mojim a přítelovým pracovním nasazením by to ani jinak nešlo :-(
Odpovědět
Taky musím shánět už postupně, bo pak bych to určitě nestíhala a jistojistě bych i na něco zapomněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sháním postupně, připravuji postupně. Ono to totiž člověku ani moc nedá nečině čekat.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terisku 2509 ja sehnala botky po internetu, premyslim i objednat si tam saty, ale asi si je radsi vyzkousim. S botama ja nemam problem, mam konf.velikost, takze doufam, ze budou o.k. Byla moznost zvolit si barvu i vysku podpatku. Do IP ti napisu mail.adresu ;-)
Odpovědět
Ahoj axonko, mockrát děkuji za adresu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mě se na netu také moc líbí botičky, ale já je musím vyzkoušet, mám širokou nohu a do každých nevlezu. Tak snad něco seženu u nás, holt asi budu muset slevit z náročnosti.
Odpovědět
vrtule83 Ahoj, tak to jsme na tom stejně, taky mám takový problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz je to tady, definitivne jsem zblbla. Jak tady porad cucim na ty svatebni saty, tak jsem si vymyslela, ze to pujdu do salonu jeste jednou zhodnotit, popr.prehodnotit. Dneska jsme tam volala a pripadala jsem si jako cvok, ale porad se mi o tom zda, jestli to jsou opravdu ty saty, ktere jsem vzdycky chtela.... :-( Ted si nedovedu predstavit, az se svatba bude blizit, to asi zcvoknu!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Axon tak jsi mě pobavila, já měla sny o svatbě taky, ale když jsem začala se zařizováním. Já myslím že se tak měsíc před svatbou nevyspíme ani jedna. Šaty jsem já vybrala hned ty první co jsem oblékla raději jinam do salonu už nejdu a to že tu ještě 3 jsou a jeden šmrncovní, ale já se znám a přebrala bych a pak toho litovala. Naštěstí jsem se hned do těch prvních zamilovala, sluší mi, sedí mi, jsou bílé a pohodlné a pro mě velký bonus, nemusím mít podpatky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?