Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
vrtule: tak to máme opravdu podobný styl :-) Mi se taky ty šlehačkové nelíbí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
madormi: Nejmladsi nejsi to budu asi ja je mi 22, jinak ja na konec vš necekam, ale jen uz bych mela byt bc Saticky uz mam objednany z ebay a kazdou chvili by mely prijit, tak je sem pak dam. Boticky uz mam taky-sehnala sem pres aukro a pak mam este jedny na prezuti (bez podpatku- taky na nej nejsem zvykla). Jinak s tim placenim, jelikoz este studuju, tak mi to platej nasi. Teda budu si sama delat vyzdobu a darky pro hosty a to sem si vse platila sama jinak si vic dovolit nemuzu. Jinak vetsinu veci budou platit pravdepodobne my rodice, pac pritel ma dvojce-sestru ktera se vdava 2 mesice po nas-tak budou mit vydaju vic nez dost... No a k ostatnim vecim mam snad vse vymysleny nebo nakoupeny, nebudu mit kvuli skole na nic jinyho cas... To je snad vse co sem vam chtela sdelit, tak zase papap nekdy
Odpovědět
Ahoj holky, psali jste v jaké barvě budete mít svatbu, já se rozhodla pro žluto-oranžovou barvu, mám strašně ráda léto a i letní veselé barvy a jelikož jsem si nakonec vybrala smetanové šaty, tak se mi to k tomu bude hezky hodit, vlastně i kytici plánuji ve stejném zbarvení. Prstýnky už máme vybrané, no máme už vybraný model, který by se nám líbil, chceme žluté zlato (no vlastně já chci žluté zlato a to proto, že mám no sobě všechno ve žlutém zlatě), širší prstýnky, zaoblené a bez jakéhokoli zdobení, chceme klasiku. Ale půjdeme na ně asi až na konci února nebo začátku března.
Odpovědět
167 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my se bereme také 27.6.2009 a vedlo nás ktomu to, že přítelovi končí 28.6. občanka :-) Ale už se moc těším, snad bude krááááásně :)
Odpovědět
Profilova fotka
adriene tak to je opravdu netradiční důbod ale opravdu praktický ;-) jak tak koukám tak nás tu bude víc se svatbou do žluta :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak požádána jsem byla již v červenci, ale když jsme hledali datum, chtěli jsme se vejít do roka od zásnub... tak tohle je ideální ;-)
Odpovědět
adreine: :-D tak to je fakt masakr :-D
Odpovědět
Jinak pro dnešek to máme 166 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz nam to leti... jak se tesite?? a co mate vsechno pripraveno?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, o vikendu jsem pokrocila s pripravami a koupila si bizuterii ;-) . Docela me prekvapilo a potesilo, ze to bylo celkem nekomplikovany, co jsem si predstavovala a cena za nausnice , retizek a naramek neco malo pres 500. Chtela jsem se vas zeptat, zkousel jste nekdo kontaktovat svatebni agenturu? Ja to udelala a ted se rozhoduju jestli do toho mam jit....Udelali mi kalkulaci a neni to tak hrozny, komunikujou a reagujou rychle a rikala jsem si, ze budu mit dost prace a nervu pred svatbou, takze udelaji vyzdobu hostiny, kostela, udelaj mi navrhy kvetin, zaridej kosmetiku i kadernici.... A za docela pekny ceny. Vzhledem k tomu, ze bude svatba dost velka, tak je asi vyuziju. x-)
Odpovědět
Ahooj axonko, já už mám bižuterii také koupenou, v salóni mi bylo doporičeno, že si to mám koupit raději dopředu, protože potom nemusí být zrovna ten vzor, který se mi líbí, tak jsem neváhala a koupila si to. Co se týče svatební agentury, já osobně žádnou nechci, čerpám totiž z kontaktů a služeb, které měla sesstra a sestřenice, když se vdávaly, ale jak jsem četla, že by sis musela dělat sama výzdobu kostela, hostiny atd., tak to nestojí za tu honičku a šla bych do toho a ještě k tomu pokud mají přijatelné ceny, tak neváhej. Já mám ještě tu výhodu, že výzdobu hostiny mi udělá samotný personál penzionu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já se budu snažit udělat co nejvíc všeho sama. Spoustu tipů jsem našla tady a když pak pomůže trošku okolí, snad to všechno klapne. Ale co se týče svatební agentury... musí to být super luxus. Já jsem jen v tomhle hrozně nedůvěřivá, spíš si ráda vše pohlídám a zařídím sama. Mám pak pocit, když to mám pod kontrolou, že vše klapne, tak jak má být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem celou dobu myslela, ze si to taky zaridim sama, ale svatba bude zrovna v mem zkouskovem obdobi, takze kazda pomoc se mi bude hodit. Mame svatbu 350 km od bydliste a prijedu tam asi dva dny pred svatbou, to bych vsechno nezvladla. Agentura si bere 4000 Kc, za sluzby navrhy, vyzdobu a pripravu vysluzky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je luxusní cena, do toho bych v Tvem případě také šla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju ti za podporu adriene, vcera jsem s majitelkou te agentury mluvila, byla moc vstricna a ochotna. Bylo jasne, ze vi o cem mluvi a to me jeste vic presvedcilo. Pockam jeste na osobni setkani a jak budou vypadat navrhy, ale uz mi poslala navrhy dortu a vyzdoby a presne se trefila... Tak uvidim ;-) Uz se nam to blizi :-p O vikendu jedeme na prvni ponauceni k panu farari, vubec nevim, co mam cekat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jdeme dnes v 13 hodin k panu faráři, pak řeknu jak to dopadlo... také nevím, co čekat. Tak držte palce :)
Odpovědět
164 pro dnešek ;-)
Odpovědět
ještě že nás žádný farář nečeká :-D Já bych nechtěla svatbu v kostele, protože mě odradily dvě svatby, které jsem viděla. To byl děs... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to máme za sebou, nebylo to tak hrozné... ;-) ale budeme pokračovat zase příště. Je to zajímavé a nové 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se byli s fararem domluvit a musim rict, ze kdyz jsme zvonily na fare, tak jsem se klepala jako pred zkouskou. Ale je mlady, fajn, klidny a moc prijemny. Vysel nam vstric,mame individualni pristup vzhledem ke vzdalenosti. x_woman- ja videla nekolik svateb na urade, na zamku, v zahrade- bylo to zajimave, ale ten kostel ma pro me asi vetsi vahu.Ale kazdy to citi jinak ;-) Budeme to mit beze mse, takze obrad bude asi 40 minut dlouhy. adriene-moc si nedovedu predstavit co nam bude rikat....,dam pak vedet nase zkusenosti ;-)
Odpovědět
dneska 163 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
axonka: my jsme mluvili o tom, co nás k tomu vedlo, jaké jsou předpoklady, jak se k sobě navzájem chovat... mluvil hezky. Je středního věku. Doporučil nám přípravu pro život v manželství v Praze, tak už jsem nád dnes přihlásila a začínáme příští týden. Docela se těším, bude to jistě zajímavé. Já zažila jak svatby na zámku, hradu, v zahradě, kostele i v obřadní síni. Ale kostel a skládání slibu... to je obrovská váha, které si pak budeme vážit celý život. Tak proto kostel ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já i můj přítel jsme jednu dobu uvažovali o svatbě v kostele, ale po shlédnutí pár svateb v kostele, jsme se rozhodli tuto variantu zvarhnout, nedokážeme překousnout ty řeči, které se tam říkají a to jsme byli na hodně benevolentích obřadech. Myslím si, že to, co tam říkají jsou pouhé řeči a nezáleží na tom, kdo to řekne a kde, ale hlavně na tom, jak to cítí ten dotyčný, buď to chce mít na celý život, nebo ne a žádný kostel tomu nedá větší váhu. Jediné, co musím uznat, že to tam má jinou atmosfétu, než v nějaké obřadní síni :-)
Odpovědět
terisek: přesně tak ;-) ale prosti gustu...
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, každý na to má úplně jiný náhled, proto se každý rozhoduje podle svého. Ještě že je tolik možností 8-)
Odpovědět
jj, přesně tak. Nevíte náhodou, jak dlouho trvá tisk svatebních oznámení? A jak dlouho dopředu by se měly oznámení rozeslat?
Odpovědět
x-woman: co vím, tak tisk oznámení trvá snad max. 2 týdny, ale záleží na tiskařské společnosti a rozesílání je také individuální, někdo ho dává až s výsloužkou, jiný ho např. posílám hostů už 2-1 měsíc před svatbou, záleží to pouze na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda... to bude ještě za dlouho :-) tak to je na oznamka v tom případě spoustu času!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem si oznamka vybrala a objednala. Ted maji v tiskarne dovcu az do konce ledna, takze budou kolem poloviny unora. Rikala jsem si jestli to neni moc brzy, ale mam ted v praci i skole relativni klidek, tak se snazim zaridit co nejvic nez vypukne pracovni maraton a zkousky. Jinak o te svatbe v kostele- ja vedela uz jako mala holka, ze budu mit svatbu v kostele a tim, ze partner je moravak a svatba bude tam, ani snad neprichazela v uvahu jina varianta. Asi pred rokem jsem byla na svatbe na Staromestske radnici a popravde vubec nechapu, proc je tak oblibena. Me se nelibilo prostredi ani ten obrad. Naopak treba svatba na zamku Kacina byla prekrasna.... Takze urad od uradu, oddavajici od oddavajiciho. Jesteze si kazdy muzeme vybrat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?