Svatby 22. září 2012

Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Kdo se vdává taky v tento den? 8-) Pojdmě si sdělovat naše přípravy, plány atd... ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@misulka88 no výborně, konečně diskuze s mým datem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lui ;-) v kolik hodin máte obřad? A kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad máme ve 12 hodin. A vše proběhne v Areálu hřebčína Albertovec, obřad i hostina. A kde to budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lui My máme obřad taky na 12 hodin :-) obřad proběhne na zámku v Napajedlích a nakonec možná i hostina tam bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak pokračuješ s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás dobrý :-) Jenom teď řeším hudbu... Nemáte holky nějaké tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se dneska taky trochu rozhoupala, jelikož jsem nemocná a jsem doma, tak jsem popátrala na netu, a už mám pár tipů na obřad, teďka to ještě proberu se snoubencem a zajedeme se tam osobně mrknout,a konečně už něco taky zamluvíme :-) a Lui, koukám, že Albertovec můžu ze seznamu vyškrtnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my dneska asi definitivně už beze změn zajistili hudbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 a jaký styl to teda bude ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 Hrajou všechno - rock, pop, lidovky, pomalé, rychlé, české, zahraniční :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 To je mi líto... Už máme zaplacenou zálohu a dostali jsme na výběr ze svatebního menu :-) Kde tedy máte další tipy? Jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 s hudbou jsem totálně v koncích... Vůbec nevím, koho mám oslovit... Nějaké tipy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lui v pohodě, nic se neděje, kdo dřív přijde, ten dřív slaví svatbu na Albertovci :-D ještě jsou ve hře Kravaře, Kozmice, Dolní Benešov, Raduň, Třebovice, Háj ve Slezsku,... a ještě pár dalších míst , máme v plánu sednout do auta a objet okolí a něco zajímavého ještě objevit :-) tak až to bude hotové, tak dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slyšela jsem, že zámek Raduň je krásný. Mě se taky líbil zámek Kocharowsky, ale pro nás už to bylo daleko. Už ten Albertovec je trošku dál... Určitě dej vědět...jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lui Raduň byl taky můj tajný tip, ale bohužel 22.9. tam není svatební den, a výjimky se tam prý udělují jen velice zřídka, prý na to nemám vůbec spoléhat, ale paní, co to má na starosti tam nebyla, když jsem tam volala, tak uvidím, co zjistím příští týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadl Hradec nad Moravicí... ale nevím, teď se tam ženil spolužák, říkal, že tam měli jen obřad a hostinu jinde. Eventuelně bych mohla zjistit podrobnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co holky, to jsme tu jen 3 s tak krásným datumem, nebo se k nám někdo ještě přidá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, o Hradci vím, je to tam celkem pěkné, ale přijde mi to tam už hodně profláknuté :-) ale dík za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 mám dojem, že jsem tady četla diskuzi, že to tam jde jako na běžicím pásu, jedna nevěsta za druhou, ale nemohu posoudit... S těmi místy je to na prd... A ty máš ještě nějaká místa, která by se líbila?
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 ještě mě napadlo, že my jsme měli krom Albertovce ještě druhou možnost a to obřad v kostele v Ludgeřovicích a hostinu v restauraci Kamenec v Jilešovicích....
Odpovědět
Profilova fotka
@lui kamarádka měla svatbu na Hradci, ve stejnou dobu měly svatbu ještě asi 4 páry - každý v jiném zámečku nebo venku, byl tam fakt šílený zmatek a strašně moc lidí... takže už jen to se mi na tom nelíbí, že by všude kolem byly zmatky... jinak jsem přímo z Ludgeřovic, ten kostel je tam opravu nááádhernýýýý, ale nechceme (a nemůžeme) mít církevní obřad... Kamenec je krásný, ale když máš víc než 30 lidí, není tam místo na tancování :-( celý zítřek máme se snoubencem vyhrazen na svatební pojíž'dky, máme v plánu objet pár restaurací a obřadních síní, tak pak napíšu, jak to dopadlo :-) a moc děkuji za ochotu a tipy !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 nemáš zač :-) Každopádně pisni, jestli něco vyberete, jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se dneska byli podívat celkově asi na 6 místech, kde by mohla být svatební hostina :-) do dalšího kola výběru postoupily dvě restauračky, jedna má krásný velký nově opravený sál, je celá bílá (takže se bude dobře zdobit do stylu který chci), jsou tam velká okna, a patří k ní i menší místnost, kde můžeme mít raut, pití,... dali jsme si tam oběd, a byl fakt dobrý, obsluha příjemná, krásné čisté toalety,... :-) bohužel tam dneska nebyl pan provozní, takže mu musíme zavolat a domluvit se s ním na osobní schůzce, a poptat se na všechno důležité. V druhé restauračce je sál trochu menší, ale jsou tam nádherné tapety, závěsy, a působí to noblesnějším dojmem. takže ještě chvíli počkáme, mrknete se na ještě pár míst, a uvidíme :-) každopádně mám z dneška moc dobrý pocit ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 Hani, tak to je moc dobře, že už se to začíná rýsovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem moc ráda :-) zítra máme tu schůzku s fotografem a kameramanem :-) hýbe se to fakt pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 Tak jak jste dopadli s fotografem a kameramanem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no tak nenapínej, co to je za místa?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je nového, jak pokračují přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nějak nám to tady vázne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lui Jo taky se na to dívám. Co u vás nového? ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?