Svatby 2012 v areálu Botanika. Taky se tu vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, jste tu některá, která se taky budete vdávat v Botanice, příští rok ? :-)
Odpovědět
@jaja_kubin To né, nahánět hrůzu ti rozhodně nechci, promiň :). Myslím, že můžeš být v klidu, zvlášť pokud máte svatbu o hodně lidech, 50 a víc, tak si myslím, že by byli fakt sami proti sobě, aby si to tam narvali všechno, vždyť podle mě by pak nebylo ani kde zaparkovat.. Musím to ještě promyslet no..
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka ale my nemáme takhle velkou svatbu, bude nás tak 35, na obřad, oběd, celý den..takže právě proto mám hrůzu..
Odpovědět
@jaja_kubin Tak to se v tom případě raději fakt přeptej. Mně se to teď rozleželo v hlavě a dospěla jsem k závěru, že máš pravdu - nebylo by příjemné v náš den D potkávat na "místě činu" úplně cizí lidi z jiné svatby, asi to tedy zruším, i když jsem si tohle místo už tak nějak vysnila :-( . Zkusím tam ještě zítra zavolat, jestli by nááhodou nebyl volný nějaký jiný termín, ale pochybuju, mívají to fakt plné už rok dopředu... Achjoo, hatí se mi tím celý můj plán, fakt mi nepřijde fér, že mi ten termín nejdřív potvrdí jako volný a když tam přijedu, tak mi najednou řeknou, že by tam byla paralelně ještě jiná skupina..
Odpovědět
@jaja_kubin venku nééé, ono by to při letošní zimě sice asi šlo, ale nebylo by to zrovna moc komfortní :-) obřad bude v restauraci, v té kratší části a pak se to předělá na taneční parket :-) snad se tam v 70ti neušlapeme :-) každopádně to bude sranda :-) jinak na ubytování využíváme taky celý areál, takže hotel a i vilu a máme plno, takže i chudák pocestný bude muset o dům dál :-)
Odpovědět
Ahoj, my jsme Botaniku plánovali, ale sešlo z toho. Našli jsme náhodou jiné místo, kde dělají svatby. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka to je fakt hrozný, já nevím co na to říct, my si zamlouvali termín na 16.6.2012, 19.6.2011 jen kůli tomu, aby to byl náš termín a jestli teď zjistím, že tam někoho ještě dali..tak je vlastně po svatbě, protože teď už žádný místo neseženu, nemluvě o tom, že na všem máme napsáno 16.6.2012 od prstýnků, přes ubrousky atd. takže jestli se tohle posere...tak je po mě..
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak to bude krásný, závidím, že už to máte za pár..nějak mě to začíná teď ničit, čas se krátí, ale nemám nějak sílu na načem pracovta, jak je hnusně, tma, tak jsem líná jak veš..hlavně mi přijde, že se i doma nějak podezřele hádáme :) jak se daří mimču ?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Ahojky, taky bychom měli v plánu svatbu a Botanice, ale přijde mi to tam vše příliš drahé :-(, jaký je tvůj tip na svatbu? Děkuji za radu S.
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak Ahojky, mohu se zeptat s jakým rozpočtem plánujete svatbu na Botanice pro 70 osob? Myslela jsem že se tam ani tolik lidí nevejde. Děkuji S.
Odpovědět
@jaja_kubin Já tomu nevěřím, že by Vám to neřekli, kdyby vám tam chtěli šoupnout ještě někoho dalšího. To by fakt bylo dost za hranou. Tak se neboj... ;-) Já jdu právě volat Trepešovi, a asi to tedy odřeknu, to jsem zvědavá, kde to budeme mít... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka držím palce, ať najdete nějaké hezkého místo..fakt není jednoduchý v dnešní době sehnat na poslední chvíli vysněný plácek.. když jsem se v tom začala orientovat, tak jsem byla jak spadlá z višně, všechno rezervovat rok dopředu mi přijde fakt moc..
Odpovědět
@jaja_kubin joo, tak to mi povídej, já hlavně pokaždý přijdu z práce , jdu si lehnout a když se proberu, tak jsem ještě víc ko :-) ale tyhle stavy by prý taky měly přejít, tak doufám, že to bude co nejdřív :-) a pokud se k hádkám i pěkně usmiřujete, tak je to ok :-) naše příšerka se má zatím dobře, hýčkám ji samýma dobrotama, tak snad je tam spokojená :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sabinkapro ahojda, nás to i s ubytováním vyjde cca na 170tis, do restaurace se vejdeme bez problému, prý by se dalo kolem 80 - 90 osob
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak a kdy se mrně narodí ? svatba je záhul i pro netěhotný takže si to nedokážu představit ještě ve stavu, kdy bych jenom spala :))
Odpovědět
@jaja_kubin no, vtipný je, že termín porodu máme na původní datum svatby - 7.7. :-D a teď už je to dobrý, kdybych k tomu ještě zvracela, jako na úplným začátku, tak by to bylo teda asi neuskutečnitelný úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak fíha??? No to je pěkný ranec, tak to bohužel budeme muset Botaniku vyřadit :-(, ale moc děkuji za informaci. S.
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak tak to se mu říká osud :) tak budu držet palce, ať vše klapne, jak svatba, tak ať jste s miminkem spokojení, šťastní a zdraví..doufám, že nám sem pak hodíš nějaké fotečky, jak vypadá svatba na zimní Botanice..
Odpovědět
@jaja_kubin děkujeme :-) a fota hodím to je jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, svatbu na botanice máme v červnu, zrovna dnes jsme začali řešit veškeré ceny na obřad a hostinu tak dám vědět. Některé ceny jsou "zvláštní", např. tam mají uvedno, že se platí poplatek za zprostředkování obřadu 3000,- a jiné "vychytávky", které jsou v nabídce opravdu malým písmem a všimnete si ho až po drobném zkoumání. Ceny všeho bychom chtěli mít pěvně stanovené předem, ve smlouvě.
Odpovědět
Ahojky vsichni, termin mame zamluveny, na detailni schuzku jsme s panem Trepesem domluveni na brezen, kde budeme dohadovat ceny, menu a tak....zacinam se tesit vic a vic.... Co uz mate zarizeno? Jak to budete mit s hudbou k obradu?
Odpovědět
@dostalkova Ahoj, máš už nějaké podrobnější info ohledně kalkulace hostiny? Mně se zase už týden z Botaniky nikdo neozval... Díky :). Taky bych ráda měla všechno předem ve smlouvě, nechce se mi platit ani nic předem, dokud nebudu vědět alespoň předběžnou kalkulaci, připadá mi to normální, mít tohle dohdnuté předem, ale možná jsem divná já :-D
Odpovědět
@amaalka ahojky, co se ty e cen, bylo nam receno, ze se mame drzet jejich katalogu, tam jsou ceny vice ci mene totozne se zaverecnou kalkulaci. Pokud se menu bude kratit o nejakou polozku, ponizi se jeho cena o pomernou cast. Co se tyce komunikace, nemam s panem trepesem sebemensi problem. Na muj mail reagoval jeste ten den. Myslim, ze jejich pristup je ferovy a neobavam se zadnych nejasnosti. To asi ani nemaji zapotrebi..
Odpovědět
Profilova fotka
@dostalkova Ahoj, kd ymáte přesný termín ? co považuješ ještě za další vychytávky, na které se máme připravit ? :)
Odpovědět
Ahojky holky, nedate mi nekdo tip na kadernici na Kladne, vizazistku uz mam a zitra jdu na zkousku liceni. Pak dam vedet, jak to dopadlo....
Odpovědět
@raduska21 Díky za informace, mně taky v Botanice říkali, že se mám držet těch jejich katalogových cen, tak snad nekecaj :). A jakou máš vizážistku prosím tě? Já už na Kladně žádnou nesehnala, na můj termín (i Beitlová měla už plno, bohužel), takže budu muset do Prahy, nebo jí zaplatit cestu do Kladna.. Kadeřnici ti můžu doporučit buď Soňu z El Visage (ale nejsem si stopro jistá, jestli tam ještě pracuje, nicméně mojí kamarádku učesala ca před rokem na svatbu úplně božsky :)) a nebo Janu z Vlasového ateliéru. Moje kadeřnice bohužel bude okolo termínu mojí svatby čerstvě na mateřský, takže to mám taky smůlu, jinak bych ti doporučila i tu :)
Odpovědět
@jaja_kubin ahoj, tak jsem sem zase po nějaké době nahlédla. Jak jdou přípravy na svatbu? závidím, že to máš ještě před sebou, pořád na to vzpomínám, byl to krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ahoj, no nějak mi to nejde, nemám sílu..nevím jestli je to blížícím se termínem, zimou, tím že není sluníčko nebo tak..ale nic mě nebaví, nemám sílu ani volat do Botaniky a začít s nima něco komunikovat.. doufám, že to přejde, jinak budeme mít svatbu plnou "polotovar" aneb toho,co jsem začala dělat v euforii před půl rokem a nebyla schopná doteď dodělat :) momentálně se moje pozornost upíná na boudoir focení, které jsem si dala jako dárek k posledním pár měsíců svobody :))
Odpovědět
@amaalka ahojky, byla jsem na zkousce liceni u pani Chudobove a bylo to fajn, dela i prodej kosmetiky Mary Key a venovala se i peci o plet a pak liceni, nalicila mne moc hezky, decentne. Ja se moc nelicim a tak jsem uvitala jeji styl liceni.... V den svatby za tebou prijede na tebou urcene misto, coz je super. Zkouska stala 300 a doplatek je az na svatbe 700
Odpovědět
@raduska21 Na stránky paní Chudobové jsem se dívala už dříve, a upřímně řečeno mě trochu odradila její fotogalerie - moc se mi totiž nelíbily ty nevěsty, které tam má nafocené (resp. nevěsty jsou krásné, ale to líčení :-D ). Připadá mi, že jsou všechny nalíčené jak přes kopírák, že má prostě jen jeden styl a tím nalíčila každou. Třeba já absolutně nepoužívám zdravíčka, mám už takhle relativně výrazné lícní kosti, takže přidáním nějaké červené atp. barvičky na ně se to jen zvýrazní. A připadalo mi právě, že všechny nevěsty z její fotogalerie měly tváře hrozně načerveněné :). Ale třeba je to jen můj dojem, jinak ta cena je fakt super, s Prahou se to nedá srovnávat, a taky že přijede v den svatby za tebou a je to v ceně, to je taky super :).
Odpovědět
@amaalka to je sice pravda,ale keji styl mne docela oslovil. Liceni je sice stejne, ale nevesta pokazne jina a tak se to strati, zdravicka si myslim, ze mi nalicila tak akorat, ale urco je to vse na domluve - co se ti libi a co ne..... Muzu se zeptat, jak to mas s hudbou k obradu? A jak s ozvucenim obradu. Mam rady od kamaradem, ze pomud to mas venku, tak oddavaji i slysi tak prvni dve rady lidi a zbytek nic.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?