Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin drzim pasticky...ja byt tebou, tak to tej realitke nauctujem - dala by som im menej...nech vam daju nejaku zlavu za to! aj 5% je nieco
Odpovědět
no neviem, ci by to bolo mozne, lebo realitke sme zlozili depozit, potom vyplatili zalohu 20% a pri podpise kupnej zmluvy zlozili zvysok sumy v realitke na vinkulaciu (realitka vyplati predavajucim az ked bude novy LV)... sak ale skusime aspon nieco... vsak nas brzdia a stracame drahocenny cas na ostatne vybavovacky...
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin veru tak - ticha huba, hole nestastie :-D - za opytanie nic nedas :-D
Odpovědět
sak v podstate sa mozem opriet o dni omeskania s LV-ckom, nie? Lebo cakame na LV ako blaaazni, aby sme na obec mohli nahlasit, ze budeme stavat plot, co dovtedy vlastne nemozeme.... List o pozastaveni konania bol zo dna 17.09., cize vtedy by uz bol hotovy LV, keby nepozastavili... t.j. ku dnesku 8 dni, a ak by sme ziadali za kazdy den omeskania 0,5% nazad.... hm, tak by to stalo zato :) idem hodit kdesi moj dotaz, ci to mozem takto ziadat... lebo to ich ospravedlnenie si mozu strcit za klobuk!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin ako som uz pisala - za opytanie nic nedas
Odpovědět
Profilova fotka
adi drziim palce, naj to dobre dopadne ;-) ako pise gaius za opytanie nist nedaas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
odvcera poobedia som az do nedele vecera slamena vdova 8-(
Odpovědět
Gaius, a co ti je smutno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx anio :-(
Odpovědět
Kua, ved aj ja dnes v noci ostanem asi slamienka...prvykrat od svaby...drahy povedal, ze mozno prespi u babky, aby nemusel skoro rano zase utekat naspat...oou... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla sama doma ve stredu a vubec jsem nemohla usnout, clovek si na toho chlapa u sebe tak rychle zvykne :-) v pondeli odjizdim na sluzebku tak bude manzel slameny vdovec, ale on jede od stredy do nedele taky pryc, tak to nebude tak hrozne, ale stejne se mi bude straslive styskat
Odpovědět
Tak som nakoniec slamienka vobec nebola, takze stale to nepoznam... :-N :-) Babule, tak som sa nakoniec nechala zlomit, a pridala som aj ja par foto. Ako dlho tam ale zotrvaju, to netusim...tak mrkajte... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
atinka Neda mi nereagovat na tvoj zazitok zo satami...a leteckou spolocnostou Sky europe..No otras...Ja som s nimi tiez asi 2 tyzdne riesila prenos mojich svadobnych siat.dokonca odo mna chceli aby som si zarezervovala miesto an saty teda kupila mojim satam dalsiu letenku..No otras oni su uplne prasteny...Ziadny problem som nemala doniest saty z australie do Londyna,letecka spolocnost Emirates ma dokonca vitala cez 1.triedu a saty mi boli krasne zavesene v 1.triede lietadla....Ale samozrejme slovenska letecka spolocnost s tym mala velky problem,pri prichode do lietadla ma sarkasticky letuska privitala ze ano slecna vieme o vas....ale chvalabohu lietadlo nebolo plne a tak moje saticky vklude vlizli hore do ulozneho priestore...same bez akjkolvek inej batoziny...takze tolko moja skusenost.Ale poviem Ti tolko co som prevolala z Australie na slovensko aby som sa doziadala nejakeho pochopenia a nejakej ochoty zo strany nasich aeroliniek no no coment....
Odpovědět
Profilova fotka
mexx teda fesanda jsi byla a manzel je taky fesak, moc Vam to sluselo
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx kraaaaasnucka bozinecku, babulieny...ja ked sa divam na tie vase fotoze, ja som z tych nasich taka nestastna :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaia Peco gaius????
Odpovědět
Profilova fotka
to: rachel mate tak nadherne fotky... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ved aj vy gaius....preco nie si spokojna????Kto Vas fotil???
Odpovědět
Profilova fotka
Peto Rafaj...podla mna nam vobec nevyslo pocko - fakt sme na foteni stravili velmi malo casu a ani sa nedalo napr. postavit tam, kam by som chcela, lebo tam bola kaluz alebo blato, alebo nam uz zacalo prsat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...No vy v Ba ste obisli z pocasim asi najhorsie....Nam v Nitre prsalo od 6.00 rana asi do 9.00 a to bolo vse.My sme fotenie mali o 10.30-12.30 no a bolo tiez veterno ale dalo sa....Takze nam to v podstate vyslo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim ze mate pekne fotky Gaius....aspon Vam nelialo...to by sa vobec nedalo...
Odpovědět
Profilova fotka
to: rachel horsie bolo, ze Peto je z NR...cize atelier v BA nemal...riskli sme to na Devin, ale po chvili nas odtial vyhnal dazd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No my sme mali zase fotografa z Ba...takze sme si to vymenili...no my sme mali nastastie v pohode...
Odpovědět
Profilova fotka
to: rachel mno jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaia hmmm...neva uz neries...mne sa vase foto pacia...
Odpovědět
Profilova fotka
to: rachel ked ja mam z toho taku melancho naladu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
gaia Ja uz neriesim nic....nsa svadba tiez nebola dokonala aj ked fotky anm vysli nevysli nam ine veci a pravdupovediac celkom sa bojim nasho dvd....ale uz to neriesim..Cas nejde vratit takze uz s tym nic neurobim...Nechaj to tak...neber si to tak...
Odpovědět
Profilova fotka
to: rachel mas pravdu...my sme ani DVD nemali, takze o hrozu menej :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis...a mas to vyriesene.... ;-)
Odpovědět
ahojte kocky :) mexxiku kraaaaaasni ste :) usmievavy par ... zelam nech ste vzdy taki krasni, usmiaty jeden na druheho a nech sa lubite stale viac a viac :) rachel, atik: tie peripetie so satami... no uf... asi by mi nebolo vsetko jedno... nastastie sa vsetko dobre skoncilo gaius: uz nebud labut... kasli nato... u nas takisto xy veci nebolo ako som chcela, najvacsie nervy som mala so sv.siat, lebo sa mi vecne sukna pretacala, korzet semtam sa tiez kdesi otocil ci zosuchol... a uplne ze najviac ma vynervovala ta vlecka... zle mi urobili to uchytenie a z toho ma islo vystret stale nosit vlecku v rukach... vydavat sa este raz, tak si vyberiem nieco mensie a isto bez vlecky alebo na mieste budem skusat do aleluja ako to drzi vypnute :-D fotky tiez neriesim.. nie ze by sme neboli spokojni, sme a moc!!! len mi chybaju dake zabery a to ma mrzi... ale neva... urobime si dake posvadobne fotenie jo a pozemok sa nam riesi, uz je na katastroferi nase konanie v rieseni "vklad/zapis povoleny" chvalabohuuuu!!! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?